Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Koru Park Restaurant

₺ ₺ ₺ ₺
Türk Mutfağı + 2
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 3 Fotoğraf
2.4/5
Ortalama
6 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

2.4/5
Ortalama
6 değerlendirme
Koru Park Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
27.01.2019
Kenan bil
Menü çok eksik
Menü çok eksik, garsonlar çok suratsız, hiç güzel bir yer değil. Tuvaletler beş para etmez. Hiç tavsiye etmiyorum. Paranızla rezil olmayın.
2/5 Ortalama
04.06.2017
Firdevs Selcan
Yemekler çok pahalı
Porsiyonlara göre yemekler çok pahalı, lezzet vasat, İstanbul’dan kalkıp gitmeye değmez.
5/5 Mükemmel
12.03.2017
Misafir
Yok böyle bir lezzet
Kartepe’ye ilk kez gitmiştim. Kayak falan derken yemek zamanı geldi... Sorun; güzel bir mangal keyfi nerede yapılacak? Restoranınıza geldiğimizde çok tereddüt ettik... Sonuçta ilk kez gelmiştik... Etimizi aldık, koyulduk beklemeye, kurt gibi açtık... Servis mükemmel, personel güler yüzlü, güven veriyor... Etler gelince şok olduk. Yok böyle bir lezzet... Doymamıza rağmen keyfine bir tabak daha yedik. Hesap da makul gelince değme keyfimize. Çok teşekkür ederiz.
1/5 Kötü
27.11.2016
Hürkan Uzun
33’lük bira 25 lira
Böyle bir rezillik görmedim. Mekanı çok sevdiğim için İstanbul’dan ara sıra giderim. Artık el mi değiştirdi bilemiyorum fakat eşim ve arkadaşlarımızla gittik geçen gün. Böyle saçmalık görmedim. 33’lük bira 25 lira, çerez 40 lira, üstelik müzik parası 100 TL. Toplamında 380 TL gibi bir rakam çıkardılar 4 kişi 1 saat oturmamıza ve bir şey yemediğimiz halde. Ortam çok güzel, garsonlar çok ilgili fakat işletme fiyatı ve sahibi gavur parasıyla 5 kuruş etmez. Kesinlikle gitmeyin diyorum, pişman olursunuz.
5/5 Mükemmel
02.09.2016
Misafir
Yemekler nefis
Manzara harika, kendi evimizde gibi hissettik. Yemekler nefis, servis mükemmel, et çok lezzetli, yumuşacık. Biz Hatay’dan ilk defa Koru Park Restaurant’a gittik. İşletme sahibi Abdullah Bey’le tanıştık, bizimle çok ilgilendi. Bir kez daha kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bir daha gidersek kesinlikle keyif alacağımız yer Koru Park Restaurant’dır.
Daha fazla yorum gör