Marmaris Çiftlik Koyu

  • Muğla / Marmaris / Çiftlik

Marmaris Çiftlik Koyu

Marmaris Çiftlik Koyu, yaz sezonunda tatilcilerin en sevdiği yerlerden biri olan Muğla'ya bağlı yeşil ormanlarla çevrili Çiftlik, Marmaris'in güneybatısında yer alan görülmeye değer şirin bir sahil kasabasıdır. Marmaris'e bağlı Bozburun üzerinden yolu takip edin. Yaklaşık 30 km sonra Bayırköyü'ne geliyorsunuz. Köyün içinden geçin, orada kime sorsanız Çiftlik Koyu'nu tarif ederler. Plajında şezlong ve şemsiyeler var.

Koya ulaştığınızda harika bir manzara sizi karşılayacak. Yurdumuzun en güzel plajlarından sadece birine sahip olan bu koy pırıl pırıl bir denize sahip. Koyda iki tane işletme var ve hizmet veriyor. Bunlardan biri restoran diğeri de bir otel. Restoranda yemeğinizi yiyebilir, şezlonglardan faydalanabilirsiniz. Restoranın harika lezzetlere sahip taze balıkları ve zeytinyağlıları var. Ayrıca çok güler yüzlü samimi insanlar tarafından işletildiği için gittiğinizde hiç yabancılık çekmiyorsunuz. Akşam gün batımına yakın Bayırköyü'ne gidin ve köy meydanındaki lokantaya uğrayıp harika gözlemeler yiyip, gün batımını izleyin. Yolu biraz virajlı ve sert ama tüm zorluklarına rağmen buraya ulaştığınızda yaşadığınız keyfe değer. Geziniz esnasında konaklama fırsatlarını görmek için, Muğla otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Doğa, deniz iç içe
10

-

Tekne turunda gördüm. Çok güzel bir yer. Çok beğendim. Tekrar gitmek istiyorum. Doğa, deniz iç içe. Orada bulunan otelin kapalı olduğu söylendi. Pansiyon var mı acaba diye araştırıyorum.

3
Marmaris Çiftlik Koyu
10

-

Mustafa Bey, Çiftlik sayfasından ilgili oteller erişebilirsiniz. Keyifli tatiller dilerim.

3
Marmaris Çiftlik Koyu
10

-

Ordaki otelin ismi nedir? Bu yaz biz de Hisarönü ve Selimiye'de tatilimizi geçirdik. Ama Çiftlik Koyu'nu göremedim