Toplantı ve Organizasyon (1)
Poi (4)

Marmaris Çiftlik Koyu

+ 5 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Marmaris Çiftlik Koyu Hakkında

Marmaris Çiftlik Koyu, yaz sezonunda tatilcilerin en sevdiği yerlerden biri olan Muğla’ya bağlı yeşil ormanlarla çevrili Çiftlik, Marmaris’in güneybatısında yer alan görülmeye değer şirin bir sahil kasabasıdır. Marmaris’e bağlı Bozburun üzerinden yolu takip edin. Yaklaşık 30 km sonra Bayırköyü’ne geliyorsunuz. Köyün içinden geçin, orada kime sorsanız Çiftlik Koyu’nu tarif ederler. Plajında şezlong ve şemsiyeler var. Koya ulaştığınızda harika bir manzara sizi karşılayacak. Yurdumuzun en güzel plajlarından sadece birine sahip olan bu koy pırıl pırıl bir denize sahip. Koyda iki tane işletme var ve hizmet veriyor. Bunlardan biri restoran diğeri de bir otel. Restoranda yemeğinizi yiyebilir, şezlonglardan faydalanabilirsiniz. Restoranın harika lezzetlere sahip taze balıkları ve zeytinyağlıları var. Ayrıca çok güler yüzlü samimi insanlar tarafından işletildiği için gittiğinizde hiç yabancılık çekmiyorsunuz. Akşam gün batımına yakın Bayırköyü’ne gidin ve köy meydanındaki lokantaya uğrayıp harika gözlemeler yiyip, gün batımını izleyin. Yolu biraz virajlı ve sert ama tüm zorluklarına rağmen buraya ulaştığınızda yaşadığınız keyfe değer. Geziniz esnasında konaklama fırsatlarını görmek için, Muğla otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
5 değerlendirme
Marmaris Çiftlik Koyu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
04.08.2018
Ülker Öztürk
Doğa, deniz iç içe
Tekne turunda gördüm. Çok güzel bir yer. Çok beğendim. Tekrar gitmek istiyorum. Doğa, deniz iç içe. Orada bulunan otelin kapalı olduğu söylendi. Pansiyon var mı acaba diye araştırıyorum.
5/5 Mükemmel
12.09.2011
Misafir
Marmaris Çiftlik Koyu
Mustafa Bey, Çiftlik sayfasından ilgili oteller erişebilirsiniz. Keyifli tatiller dilerim.
5/5 Mükemmel
12.09.2011
Özkan Hacıoğlu
Marmaris Çiftlik Koyu
Mustafa Bey, `Çiftlik` sayfasından ilgili oteller erişebilirsiniz. Keyifli tatiller dilerim.
5/5 Mükemmel
11.09.2011
Misafir
Marmaris Çiftlik Koyu
Ordaki otelin ismi nedir? Bu yaz biz de Hisarönü ve Selimiye'de tatilimizi geçirdik. Ama Çiftlik Koyu’nu göremedim
5/5 Mükemmel
11.09.2011
mustafa baltacıoğlu
Marmaris Çiftlik Koyu
Ordaki otelin ismi nedir? Bu yaz biz de `Hisarönü` ve `Selimiye`\'de tatilimizi geçirdik. Ama `Çiftlik` Koyu’nu göremedim