Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Çolaklı Otelleri

Çolaklı için {{ (filteredHotels).length}} / 48 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Çolaklı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Son yıllarda turizmde hızlı bir yükselişe geçen Çolaklı şehir merkezine yakınlığı ve eşsiz güzellikteki mavi bayraklı kumsalları ile gözde tatil yerlerinden biridir

Akdeniz kıyısında bir sahil beldesi olan Çolaklı, Antalya'ya 50 kilometre, Manavgat'a 20 kilometre uzaklıkta bulunur.

Tarihi zenginlikler ile doğal güzelliklerin iç içe olduğu bir tatil beldesi olan Antalya Çolaklı özellikle yaz turizminin oldukça geliştiği bir yerdir. Çolaklı'nın uzun bir sahil şeridi ve mavi bayraklı birçok plajı vardır. Side Çolaklı masmavi ve berrak denizinin temizliği ile ünlüdür.

Merkezi konumu, şehre yakınlığı ve kolay ulaşılabilir olması, tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra Antalya Çolaklı'ya değer katan özelliklerden olmuş ve Çolaklı'da turizmin gelişmesini sağlamıştır.

Son yollarda turizmin oldukça önemini arttırdığı Çolaklı'da buna bağlı olarak konaklama imkanları da oldukça artmıştır. Manavgat Çolaklı sahili boyunca çok sayıda 4 ve 5 yıldızlı otel, tatil köyü, apart otel ve butik otel bulunur.

Çolaklı otelleri sayıca fazla olduğu için her zevke ve bütçeye hitap eder. Ayrıca yaz sezonunda doluluk oranlarının çok yüksek olduğu Antalya Çolaklı otellerinde konaklamak istiyorsanız belli bir süre önce rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Ülkemizin turizm merkezi olan Antalya'nın küçük cenneti Çolaklı'da, uygun fiyatlı pek çok konaklama alternatifi mevcut…

Antalya'ya 50, Manavgat'a ise 20 km mesafede yer alan Çolaklı, Side'de bulunan şirin bir tatil beldesi. Çolaklı'nın oldukça köklü bir geçmişe dayanan bir tarihi var. Bununla birlikte Çolaklı, dünyanın en temiz denizine ve en güzel plajlarına sahip olmasıyla biliniyor daha çok. Hatta Çolaklı plajlarının hemen hemen hepsinde, temizliğin ve güzelliği resmi olarak belgeleyen Mavi Bayrak yer alıyor.

Tüm bu özelliklerinden dolayı Çolaklı, son yıllarda turizm açısından bir hayli gelişim gösteren bölgelerimizden biri. Bu da Çolaklı'daki konaklama ihtiyacını beraberinde getiriyor. Çolaklı'da sahil boyunca dizilmiş birçok 4 ve 5 yıldızlı otel, tatil köyü, apart otel, butik otel ve pansiyon bulunuyor. Her yaz yüzlerce misafir ağırlayan Çolaklı otelleri, uygun fiyatlı konaklama seçenekleriyle de tercih ediliyor.

Bölgede bu kadar çok konaklama alternatifinin olması, Çolaklı otel fiyatlarına da olumlu olarak yansıyor. Bu nedenle her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Çolaklı'da. Çolaklı otel fiyatlarını en çok etkileyen unsur, otelin denize olan yakınlığı. Elbette ki, otelin hizmet kalitesi, sahip olduğu standartlar ve misafirlerine sunduğu olanaklar da Çolaklı otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Yaz aylarında ise Çolaklı otel fiyatlarının bir nebze artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Ne de olsa yüksek sezon. Genel olarak 2017 Çolaklı otel fiyatları 110 TL ile 560 TL arasında değişiyor daha çok.

Siz de yaz aylarında Antalya ve çevresinden vazgeçemeyenlerdenseniz, bu sefer rotanızı Çolaklı'ya çevirmenizi tavsiye ederiz. Hiç vakit kaybetmeden bütçenize en uygun olan bir Çolaklı otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Çolaklı otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Çolaklı Hakkında

Çolaklı'da yaşayan halkın çoğunluğunu Avşar boyu oluşturmakla birlikte, Karakoyunlu, İğdir, Bozahmetli, Sarıkeçili gibi diğer Oğuz boylarından gelen yörüklere de rastlanmaktadır.

Köyün ismini ilk yerleşen aşiretin ileri gelen büyüklerinden olan eli sakat, çolak bir kişiden aldığı bilinmektedir.

Antalya'ya 50 km, Manavgat'a 20 km uzaklıkta olan Side Çolaklı bir sahil beldesidir.

Çolaklı bir tarih şehri olması ile birlikte dünyanın en güzel plajlarına ve en temiz denizine sahip olan beldelerden biridir. Temizliğin ve güzelliğin resmi belgesi olan Mavi Bayrak Side Çolaklı beldesinin birçok plajında vardır.

Çolaklı da birçok noktada yapılan deniz suyu ölçümlerinde, 20 noktanın denize girilebilir olduğu, bunlardan 15'in ise deniz temizliği açısından “'mavi bayrak”' kriterlerinde olduğu belirlendi.

Side Çolaklı kültürel açıdan da oldukça zengin özellikler taşır.

Türkiye'nin pek çok bölgesinde yetenekli kuyumcular tarafından yapılmış kuyumları satan sayısız kuyumcu dükkânı bulunur Side Çolaklı'da.

Side Çolaklı çarşılarında gezerken rengârenk halı ve kilimlere rastlayacaksınız. Bir halı ya da kilim almak iki anlama gelir. Öncelikle muazzam bir renk harmonisi ve desen zenginliğiyle inanılmaz güzellikte olan bir sanat eserinin sahibi olarak evinizin dekorasyonuna katkı sağlamaktır. İkinci olarak da Anadolu'nun zengin tarihi ve yerel yaşamının yansıdığı dokuma geleneğinden tarihi bir yaprak almak ve bir nevi bu tarihe ortak olmaktır.

Türkiye'de yapılan cam ve seramik eşyaların hikâyesi eskilere dayanır ve örnekleri çevredeki mağazalarda görülebilir. El boyaması tabaklar mavi, türkuaz, kızıl, beyaz renklerinin yaratıcı gölgeleriyle yaratılır. En iyi Türk seramikleri 17. ve 18. yüzyılda İznik'te yapılmıştır. Bu dönemden kalma parçalar müzelerde sergilenmektedir, ama modern kopyalarını Side Çolaklı mağazalarında bulabilirsiniz.

Çolaklı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Süral Hotel
Süral Hotel

-

Resepsiyon ilgisiz

Yaşadığımız en kötü tatil, asla tavsiye etmiyorum, resepsiyon ilgisiz, patates ve çiğ tavuk yemekten bıktık, kırmızı et olarak sadece köfte çıktı, 1 akşam, o da çiğ, her yerde anlatacağım, tam bir hayal kırıklığı, sinekler cirit atıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alba Queen Otel
Alba Queen Otel

-

Yemekler her gün aynı

Resepsiyon, karşılama iyi değil. 3 saat oda temizlensin diye bekledik, otel çok eski, sandalyeler dökülüyor, garsonların çoğu suratsız, odalar pis, yemekler her gün aynı, yalnızca havuz temiz, deniz güzel. Denize sıfır diyorlar ama değil en az 600-700 m yürüme yolu var. Bir daha asla yolum düşmez bu otele!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Glamour Resort & Spa
Glamour Resort & Spa

-

Personelde gereken özveri yok

Kafa dağıtmak yılın yorgunluğunu atmak yemek içmek için gidecekseniz kesinlikle tercih etmeyin. Her şey dahil konsepti olmasına rağmen bir sürü angaryaya para veriyorsunuz. Mutfağı 5 yıldız konseptinin yanından geçmez. Eğlence animasyon derseniz izledikçe sinirlenip geriliyorsunuz zaten izlenecek bir şeyde olmuyor vakit doldurmak için bir sürü saçmalık. Nispeten iyi olan tek şey temizlik personelinin işini yapıyor olması ve güler yüzü. Diğer hiçbir personelde bu özveriyi göremezsiniz. Ayrıca aquaparktaki kaydırakların başında hiçbir otel görevlisinin bulunmaması çocuklar için tehlike arz ediyor. Anlayacağınız otel kendi kendine dönüyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Glamour Resort & Spa
Glamour Resort & Spa

-

Havuz şezlongları yetersiz

Otelde ilk günden sorun yaşadık. Giriş saati 14.00 yazdığı için otele 14.00'da giriş yaptık. Ancak yoğunluğun çok fazla olduğunu söyleyip bizi beklettiler. Saat kaça kadar beklememiz gerektiğini sorduğumuzda doğru düzgün bir cevap verecek görevli ile karşılaşmadık. Sabah erkenden kalkıp şezlong tuttuk, kahvaltı yapıp havuza girmek için. Çünkü havuz başındaki şezlong sayısı çok azdı. Döndüğümüzde havlularımız yönetim tarafından toplatılmıştı. Ve o gün boyunca şezlong bulamadık. Denize girmek zorunda kaldık. Saat dokuzda havluları havuz kenarına koymamız gerektiği söylendi. Saat 09:15'ti ve havuz çevresinde şezlong kalmamıştı. Şezlonglarınız yetersiz dediğimizde hayır yeterli sayıda şezlongumuz var dediler. Bize şezlong bulun o zaman dedik, sahile inin dediler. Yönetime hesap sorduğumuzda bize sertçe yanıtlar verdi, sakinleştirmek yerine. Sahile inmek zorunda kaldık. Susadık çünkü sahil ile otel arası 300 metre, sahilin barından su almak istedik saat 09.45'ti vermediler. Neden olarak da 10:00'da açılıyor, yönetim böyle istedi dediler. Çok berbat bir yer. Kesinlikle gelmeyin. Pişman olduk son iki günümüz kaldı nasıl geçecek bilmiyoruz. Ama bize sinirli ve gergin bir tatil yaşattıkları için teşekkür ederiz. Biz saçma sapan kurallarınıza katlanmaya değil rahatlamak için tatile geliyoruz. Sizin su vermeniz için saat 10:00 beklemek zorunda değiliz. Ya da günün her saati açık olduğunu söylediğiniz havuz başında saat 09:00'da şezlong sırasına girip insanlarla köşe kapmaca oynamak zorunda değiliz. Birazcık mantığı olan bu yorumdan sonra bu otele gelmez. Çok daha iyi oteller görmüştüm ama böyle berbat bir oteli daha önce görmedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Silver Hotel
Silver Hotel

-

Tam bir aile oteli

Başta başaşçı olmak üzere bütün personele teşekkürler. Tam bir aile oteli, dost ve samimi bir yaklaşım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Sun Bella Resort & Spa
Side Sun Bella Resort & Spa

-

Animasyon ekibi başarılı

Harika bir tatil geçirmek için çok başarılı bir yer. Çalışanlar çok disiplinli ve yardım sever, animasyon ekibinden Uğur ve Metin Bey harika ilgili ve başarılılar çok teşekkürler bütün ekibe.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bone Club Sunset Hotel Spa
Bone Club Sunset Hotel Spa

-

Yemekler idare eder

Otel animasyonları müthiş ama yemekleri berbat, evet benim için ve eşim için yemek çok önemli aç kalmazsınız bana sorarsanız yemek notumuz 10 üzerinden 2. Klimalar restoran da düzgün çalışmıyor. Ben daha önce 4 yıldızlı otele gittim daha iyi idi. Saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orfeus Park Otel
Orfeus Park Otel

-

5 yıldızlı olması gereken bir otel

Otelde bu gün 2. günümüz burası harika. Personel güler yüzlü saygılı, odalar tertemiz, ilgi alaka çok çok iyi. Biz normal oda rezervasyon yaptırmıştık ben engelli olduğum için rahat edemedim. Resepsiyona sıkıntımızı bildirdik anında boşalan engelli odasına geçirdi. Şezlonglar alçak olduğu için rica ettik 3 şezlongu üst üste bana tahsis ettiler. Banyo için taş ihtiyacım oldu, adının Yasemin olduğunu öğrendiğim bir bayan görevli anında buldu getirdi. Çok ilgililer. Yemekler çok çeşit ve bol tatlı, meyve, dondurma, gözleme ne istersen var. İçecek zaten su iç bol kesintisiz devamlı. Havuzlar çok büyük ve çok temiz. Yabancı ve Türkler için çok uygun, dil sorunu yok. Her dilden eğlence her dilden şarkı var. Havası en sıcak günde bile sıcaklığı hissetmiyorsun. Tam anlamıyla harika bir otel. Gelmek isteyenler gözü kapalı gelebilirler. Planı yürüme mesafesi ayrıca dakika başı servis var. Kum plaj, şemsiye, havlu, şezlong ücretsiz. İçecek ve öğle yemeği restoranı mevcut sahilde. Yani bu otel bir yıldızı eksik. 5 yıldız olmalı aslında. Benden söylemesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Silver Hotel
Silver Hotel

-

Sahile servisi var

Yemekleri fena değil. Sahile servisi var. Yürüyerek 10 dakikanızı alır. Personel iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orfeus Park Otel
Orfeus Park Otel

-

Türklere hizmet sıfır

Hijyen ve Türklere hizmet sıfır, tuvaletler umumi tuvalet, çay hemen bitiyor, daha da saymak içimden gelmiyor, verdiğimiz paranın yarısı kadarıyla geçen yıl çok iyi hizmet almıştık. Tuvaletler tertemizdi, detayları yazmaya daha içim elvermiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orfeus Park Otel
Orfeus Park Otel

-

Yemekler hep aynı

Şu an oteldeyiz, ailecek geldik. Otelin eski durumu nedir bilmiyorum ama şu an verdiği taahhütleri karşılamıyor. Yemekler hep aynı, değişik bir şey bekleme, kahvaltı iyi sadece, bir gözlemeci ile 25 dakika gözleme beklersin. Dondurma kuyruğunda akşamı edersin. Ama zaten animasyon sıfır olduğu için tek etkinliğin sıra beklemek. Çocuklar için en ufak bir etkinlik yok, olsa da Rusça bilmeleri gerek. Havlularınızı değiştirmezler, katlayıp tekrar aynı yerine koyarlar. Hamam ve saunayı kullanamazsınız çünkü otel başka birine kiraladığı için orada ücretli kese yaparlar, e kese yaptırmayacağım ben, gireyim derseniz yarım metre önünüzdeki göbek taşında kese yapılan kişiyi burun dibinden seyredersiniz. Temiz bardak bulamazsınız, daha doğrusu temiz gibi görünen bardak çok ama hepsi bir sudan geçirilip eski yerini alır. Hiç iyi yönü yok mu? Var. Havuzlar büyük ama su kaydırakları sadece 1 buçuk saat açık. Sahil yakın ama o da kayalık. Şöyle bir düşününce pek de iyi yanı yokmuş. Bu paraya değmez yani. Ha unutmadan, park yeri var diyorlar ama 10 arabalık, dolunca ne yapalım doldu diyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alba Queen Otel
Alba Queen Otel

-

Otelinizden çok memnun kaldık

Alba Queen Otel'den çıkalı iki gün oldu. Otelinizden çok memnun kaldık. Bütün personelden çok memnun kaldık. Özellikle Hüseyin Akdeniz ve Bayram Ayyıldız olmak üzere Etstur görevlisi İlknur Hanım'a çok teşekkür ederim. Seneye tekrar görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orfeus Park Otel
Orfeus Park Otel

-

Bu otel Rusların oteli

Arkadaşlar, yemeklerine ve de hizmet eden personele tek kelimeyle diyecek yok. Ama bir dondurma sırası çocuk gibi beklemesi kötü. Ve en kötüsü de biliyorum ki patronun haberi yoktur eminim. Animasyon yapan birkaç kişi ve bir de gözlüklü şarkıcı var. Rusların bütün isteklerini yerine getiriyorlar ama biz Türklerin istek şarkıları oldu mu hem de kendim Rusça şarkı istediğim halde sadece Türk olduğum için azar yedim. Yapmıyorlar, yani bu otel Rusların oteli. Türklerin yüzüne dahi bakmıyorlar. Bence gitmeyin, her şey Ruslar için, tercih sizin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alba Queen Otel
Alba Queen Otel

-

Çalışanların ilgi ve alakası

Tatilde bugün son günümüz. Otelinizden çok memnun ayrılacağız. Çalışanların ilgi ve alakası çok güzel. Çalışan tüm personelin özverisi çok fazla. Yemekler çok güzel. Kısacası her şey tek kelime ile muhteşem, seneye yine gelmeyi düşünüyoruz. Tam olarak ailelerin rahat tatil yapacağı bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bone Club Sunset Hotel Spa
Bone Club Sunset Hotel Spa

-

Odaların temizliği

Merhaba Bone Club Sunset Hotel Spa ve çalışanları... Bayramdan önce 15 gün misafir oldum otelinizde... Daha öncede 2013 yazı gelmiştim. Otelin ilk açıldığı yıl. Öncelikle gerek çalışanların saygısı, ilgi ve alakası, özellikle restoran bölümünden Deniz Bey'in, gerek yemeklerin lezizliği bizi her akşam ızgara ile boğmanız çok güzeldi. Odaların temizliği ve düzeni, gerek havuz başında gerekse beachte, hizmette hiç sıkıntı yaşatmamanız çok etkileyiciydi. Başta otel sahibi Ali Bey olmak üzere tüm çalışanların ellerine, kollarına sağlık. Saygılı, güvenilir ve dürüst bir ekip... Bir tek şunu belirtmeden geçemeyeceğim. Animasyon ekibinin Türkiye'de hizmet etmelerine rağmen hiç ama hiç Türkçe konuşmaması beni ve ailemi çok üzdü. İkaz etmemize rağmen maalesef değişen bir şey olmadı. Saygılar, sevgiler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alba Resort Otel
Alba Resort Otel

-

Yemekler tatsız tuzsuz

Ulaşım dahil 1600 TL, iki kişi 3 günlük bayram ücreti ödedim. Odamız zemin kat yataklar tek kişilik görevlinin söylediği yatakları birleştirip yatarsınız. Odadaki dolabın kapıları bozuk, odadaki kasa bozuk, yer olarak kötü ama personel ilgi fena değil. Yemekler tatsız tuzsuz, açıkçası tercih edilecek aman aman bir yer değil, hayal kırıklığı yaşamayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alba Resort Otel
Alba Resort Otel

-

Kliması sorun çıkardı

Otelde ilk günümüz. Birçok kere 5 yıldızlı otelde konaklama imkanım oldu. Diğer 5 yıldızlı otellere göre kalite düşük. İlk öncelikle odanın elektriğinde sorun çıktı, ardından ise kliması sorun çıkardı. Şu an ise şartel komple attı. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yavuzhan Hotel
Yavuzhan Hotel

-

Personel güler yüzlü

Otel gerçekten çok temiz. Personel güler yüzlü ve müşterilerle ilgileniyorlar. Fiyat çok uygun, biz çok memnun kaldık. Tekrar Antalya'ya gelirsek yine tercih ederiz. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Von Resort Elite
Von Resort Elite

-

Yemekleri muhteşem ötesi

Başlıkta da belirttiğim gibi bizim gibi en az yüz tane otel yorumu okuyup o şekilde rezervasyon yapıyorsanız bu sefer aradığınız oteli bizim gibi buldunuz. Geçen yıl da eşim ile birlikte tatilimizi burada geçirmiştik ve çok memnun ayrılmıştık. Bu sene de hiç düşünmeden, başka otel araştırmadan rezervasyonumuzu yaptırdık. Şu an hala oteldeyiz ve son gecemiz. Otelin Elit kısmında kalıyoruz. Geçen yıl da Coast kısmındaydık. Geçen yılki gibi bu yıl da tatilimiz mükemmel geçti. Otelin o kadar güzel özellikleri var ki burada saymakla bitmez. İskelesi, plajı, denizi, yemekleri bunlardan birkaçı… Benim gibi balık sevenlerdenseniz öğlen ve akşam farklı balık çeşitleri, eşim gibi et severseniz an az altı yedi farklı et yemeği türleri mevcut. Tabi her şey yemekten ibaret değil, ikinci yılımızda bizim böyle güzel bir tatil geçirmemizde ilgi ve alakalarından dolayı katkıları bulunan başta Otel Genel Müdürü Süleyman Bey, operasyon müdürü Osman Bakar, aşçıbaşı Salih Böke, FB müdürü Mehmet Tökel, restoran supervisorları Mehmet Uğur Lucu ve Hüseyin Aslan, bar şefi Onur Karakaya'ya teşekkürü borç biliyoruz. İkinci kez oteli tercih etmemizin başında bu kişiler gelmektedir. En ufak memnuniyetsizliğim olsa emin olun buraya yazardım. Herkese şiddetli tavsiye ediyorum. Düşünenlere şimdiden iyi tatiller..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Silver Hotel
Silver Hotel

-

Yemekler çok güzel

Gerçekten çok memnun kaldık. Personellerin gülen yüzü insanı kendi evinde gibi hissettiriyor. Çok rahattı. Yemekler çok güzel. Kendim ve ailem adına çok memnun kaldık. İnşallah kısmet olursa 2017'de tekrar tatile gelmeyi düşünüyorum. Kayseri'den sevgilerimle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kamelya World Selin
Kamelya World Selin

-

Hizmet on numara

Otel mükemmel ötesi. Personel mükemmel, profesyonel, güler yüzlü, hizmet on numara, tertemiz bir otel. Yemekler mükemmel, deniz mükemmel, temiz, akvaryum gibi, kum plaj. Odalar tertemiz. Tatil yapmak isteyenlere bu oteli denemelerini şiddetle tavsiye ederim, mutlaka deneyin derim. Teşekkürler Kamelya World Selin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Silver Hotel
Silver Hotel

-

Yemekler kaliteli

Kurban Bayramı öncesi gittik. Hakikaten tüm personel ilgili ve güler yüzlü, yemekler kaliteli ve güzel olduğu için bayram sonrası iki aile olarak tekrar gittik, sessiz, sakin, mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Side Coast Hotel
Club Side Coast Hotel

-

Oğlumla rahat tatil geçirdik

Bayram tatilinde oradaydık, yemekleri gerçekten güzel ve boldu. Garsonları ilgili ve anlayışlı bir ekipti. Animasyon ekibi eğlenceli ve doğaldı. Otelin Türk ağırlıklı olması bana göre çok güzeldi. Kendi memleketimde eğlenirken bile aynı tepkiyi veren insanları görmek daha eğlenceli ve samimiydi. Oda ve otel temizdi. Tek kusur bana göre animasyon gösterisinden sonra diskoya yönlendirilen insanlar dışında bahçede oturan insanlar için de bir müzik keyfi yoktu. Olsa daha iyi olurdu. Evet denize mesafe var ama servisleri sürekli aktif olduğu için bu çok sorun olmadı. Plajı ve denizi muhteşem. Özet olarak biz rezervasyondan sonra olumsuz yorumları görünce önyargıyla gittik. Fakat yanıldığımızı gördük, 2.5 yaşındaki oğlumla çok rahat bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Palace Luxury Resort & Spa
Crystal Palace Luxury Resort & Spa

-

Tatlılar mükemmel

Harika hatta muhteşem, şimdiye kadar böyle güzel otel görmedim. Yemekler harikaydı, tatlılar mükemmel, baklavalar leziz. Eşim çok titizdir ama burası her yönden muhteşem. Temizlik anlatamam yaşanır nasıl bu kadar kötü yorumlar yazdılar merak ediyorum, fazla söze gerek yok, tebrikler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Grand Side
Club Grand Side

-

Saygı dolu bir ortam

Tesise ilk giriş anımızdan itibaren çok güzel karşılandık. Oda, konsept harika. Tesis %90 oranda yabancı müşterilere hitap ediyor. Sakin. Saygı dolu bir ortam. Tesis yetkilerinden tek ricam resimcilik yapan arkadaşların değiştirilmesi. Türkçe anlayan olmaz anlayışıyla küfürbaz konuşmaları. Onlar da olmasa 10 üzerinde 10'u hakkeden bir otel. Teşekkürler Sezer grubu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Victory Resort Hotel
Victory Resort Hotel

-

Çocuk kulubü ve animasyon

Gerçekten hizmet harika, yemekler kaliteli, temizlik zamanında yapılıyor, çocuk kulübünde Beytullah Bey aktif ve heyecanlı. Animasyonda Yılmaz Bey ve ekibi harika, her şey güzel memnun kaldık. Fırat Bey'e teşekkür ediyorum. Kalite istiyorsanız Victory Resort Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bone Club Sunset Hotel Spa
Bone Club Sunset Hotel Spa

-

Tek kelime ile mükemmel

Burası tek kelime ile mükemmel, temizlik on numara, yemekler on numara, tam anlamıyla mükemmel. Animasyon süper, çalışanlar çok anlayışlı, şu an tatilimin tadını çıkartıyorum, herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Star Resort
Side Star Resort

-

Gittiğime pişman olduğum bir otel

Personel ileri derecede üslup bozukluğu olan, havuz başında otururken birden yılan gelen, hayatımda ilk defa gittiğime pişman olduğum bir otel... Kararı siz verin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Victory Resort Hotel
Victory Resort Hotel

-

Oda temizliği harika

Mükemmel ötesi. Victoria Resort Hotel'e girişte personeller sıcakkanlı bir şekilde gülümsemesiyle güzel bir tatile merhaba diye başlarsınız. Otelin içerisine geçtiğinizde harikalar sizi bekler. Personelleri çok hızlı ve sıcakkanlı, oda temizliği harika, denetim mükemmel, hijyene bayıldım. Yemekleri taze, her şey mükemmel değil, mükemmel ötesi... Animasyonlar çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Von Resort Golden Coast
Von Resort Golden Coast

-

Denizi, kumu ve personeli

Çok güzel bir tatil yeri. Denizi, kumu ve personeli çok iyi. Yemek çeşitleri yeterli. İyi bir tatil geçirmek isteyenlere tavsiye olunur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Von Resort Golden Beach
Von Resort Golden Beach

-

Animasyonlar sıkıcı

Yorumlara aldanmayıp gittim. 04.09-09.2016 tarihleri arasında 5 gece kaldım. 550 no'lu dairede. Aktivite yok denecek kadar. Animasyonlar sıkıcı. Yemekler lezzetsiz, bir ara beyaz pilav pişmemişti hatta. Balık çeşitleri yok denecek kadar az. Yabancılara özel ilgi var. Müzikler kim seçiyorsa 1980'de gibi, çok eski. Bekarlar, yeni çiftler gitmeyin. Ben yaşlıyım, kafa dinleyeceğim, ses, gürültü istemiyorum, yemekle aram yok diyorsanız gidin. Yoksa gitmeyin. Geçen yıl başka oteldeydik. Orası buraya göre bayağı üst bir otel ama orada deniz kötü. Bu otelde deniz güzel, hakkını yemeyim. Kır kahvesine uğrayın, personel kızın adını unuttum, çok ilgili. Gözlemeci teyzelere teşekkürler. Resepsiyon da çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Silver Hotel
Silver Hotel

-

Yemekler harika

Yemekler harika. Tam bir aile işletmesi. Fiyatı ile değerlendirildiğinde mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ottoman Family Hotel & Spa
Ottoman Family Hotel & Spa

-

Yemekler güzel

Yorumlardan dolayı çekinerek geldik 2 arkadaş. Sadece personel eksik. Kaydırakları çok güzel, yemekler güzel, havuz bayanlar kısmı büyük, kocaman.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sentido Turan Prince
Sentido Turan Prince

-

Beklentilerin çok altında

Otel konum olarak iyi olmasına rağmen; oda, temizlik, yeme-içme, hizmet olarak beklentilerin çok altında olduğu için ödenen paralara değmez ve pişman olursunuz diye düşündüğüm için tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Ali Rıza Bey, tesisimizden mutsuz ayrılmanız bizleri fazlasıyla müteessir etmiştir. Bunun için öncelikle özür dileriz. Bununla birlikte değerli yorumlarınızı derhal dikkate alarak gerekli iyileştirmeleri en kısa sürede ve en etkin bir şekilde uygulamaya koyduğumuzu da bilmenizi isteriz. Sizleri bir başka tatilinizde tekrar otelimizde en güzel şekilde ağırlayabilmek bizim için en değerli teselli sebebi olacaktır. Bu vesile ile sizlere sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. Sentido Turan Prince

9 Eylül 2016, Cuma 14:26
Bone Club Sunset Hotel Spa
Bone Club Sunset Hotel Spa

-

İçten ve samimi

Öncelikle burası otel falan değil, başka bir şey. Bambaşka sıcaklık ve dostlukların yaşandığı harika bir yer. Bone Club Sunset Hotel Spa. Otel sahipleri Ali Bey ve Seven Hanım'ın tüm misafirlerine sunduğu bir çift gülen yüz, samimiyet ve sınırsız ağırlanmanın bir yıl sonraki tatil planının adresi demek... Animasyon müdürü Aytaç Yücel Bey'in profesyonelliği ile bu ruhu aşıladığı, ekibinin bizlere gündüzü ve gecesiyle 1 yılın yorgunluğunu eğlencenin tadında içten ve samimi duygularıyla yaşatan, kalıcı dostluklar oluşturduğumuz, ayrılırken sarılıp hüzünlendiğimiz ve tekrar gelmemize neden olacak olan güzel insanlar demek. Aytaç Bey, Lena, Mert, Engin ve sevgili DJ demek... Sizleri çok seviyoruz… (Kim bilir bu gece hangi güzelliklere imza atacaksınız?) :) :) Profesyonel aşçıların yemeklere kattığı sevgiyi yerken hissettiğiniz leziz yiyecekler, ızgara akşamları demek... Temizliğin içinize sinen hali demek. Yemek restoran müdürü Salih Bey ve ekibinin daima daha iyisi için prensibi ile donanan isteklerinizi gözlerinize bakarak anlayabilen garson arkadaşlarımız demek. Bone Club Sunset Hotel Spa sadece yaşanmalı. 10 numara 5 yıldız... Gelecek yıl tekrar oradayız. By by, çav çav, miyav miyav. :) :) :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Joy Bella Otel Side
Joy Bella Otel Side

-

Konumu, tesis ve odalar

Otelin konumu, tesis ve odalar, yemekler, temizlik oldukça iyi. Personel güler yüzlü ve saygılı. Ödediğiniz ücretin karşılığını alabilirsiniz. Eleştiriler ve şikayetler dikkate alınmaktadır. 10 üzerinden 9 verebileceğiniz bir otel konumundadır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Von Resort Golden Beach
Von Resort Golden Beach

-

Neye ihtiyaç duyarsanız düşünülmüş

Çok fazla otelde tatil yaptım, kimi güzeldi kimi ise eziyet... Von Club Golden Beach oteli keşfedene kadar... Bu ikinci gelişimiz, ilki tesadüf olabilir diye hiç yorum yapmadım ama ikinci gelişimde de aynı tadı alınca bir şeyler yazmam gerekti. Her şeyden önce çalışanlar güler yüzlü ve samimi, relax havuz gerçekten relax, aktivite havuzu da gerçekten eğlenceli. Akşam animasyonlarında hiç sıkılmadığım tek otel. Yemekler yeterli ve çeşitli, deniz incecik kum, oda temizliği süper, tıraş setinden tarağa her neye ihtiyaç duyarsanız düşünülmüş. Bir otelden ne bekliyorsunuz bilmiyorum ama ben aradığımın fazlasını buldum. Teşekkürler Von Club Golden Beach ailesi her şey için...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Sun Bella Resort & Spa
Side Sun Bella Resort & Spa

-

Konsantre toz içecek

Hala tatildeyiz ve yazma ihtiyacı hissettim. Odalar ve temizlik çok iyi, personel süper ilgili, hepsine teşekkürler. Ancak satın alma departmanı maliyet düşüreceğim diye katletmiş. Gıda uzmanıyım ve bebeğimle geldik. İçecekler lezzetsiz, en ucuz, sadece aromadan ibaret tipik Akdeniz otellerine ucuz ve kalitesiz mal üreten firma malları. Sınırsız alkol cezbediyorsa unutun, hayatımda duymadığım markalar, sabaha kadar için gram etki etmiyor. Meyve suyu, soda, bira, votka, vs. hepsi rezil, ucuz, kalitesiz. Yemekler, tatlılar sadece maliyet kaygısıyla yapılıyor. 30 metre açık büfede aç kalırsınız. Pideye dayanıyoruz mecburen. Çay-kahve içmek için dışarı çıkıyoruz, düşünün gerisini. Akdeniz'in dandik, sağlıksız, ucuz toz kahvecileri, konsantre toz içecek firmaları sarmış her yeri. Çocuğunuza içirecek, yedirecek bir şey yok. Yazdıklarıma güvenin, hayal kırıklığı yaşamayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Glamour Resort & Spa
Glamour Resort & Spa

-

Temizlik güzel

İlk olarak odalarda terlik yok ve kasa günlüğü 2 Euro gibi saçma bir para ödüyoruz. Havuz küçük, milletle çarpışıp duruyoruz ve şezlong sabahtan tutmazsan ayakta kalıyorsun. Deniz uzak, servis var. Yemekler vasat, çeşit az. Aynı tatlılar, yenmedikçe aynı yerinde bekliyor. Tavuk ürünü pişirip duruyorlar. Aç kalmazsınız ama birkaç gün sonra baymaya başlıyor aynı yemekler. İçecekler güzel fakat içki içenler beğenmiyor. Su kaydırağı çocuklar için yeterli. Otel küçük, fazla gezecek yer yok. Konum olarak kötü yerde, etrafı toz, toprak. Personel çok iyi, güleç ve efendi insanlar. Odalar güzel, klima güzel. Balkonlar güzel. Temizlik güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orfeus Park Otel
Orfeus Park Otel

-

Yemekte oturacak masa yok

Havuzda yer yok, yemekte oturacak masa yok, yiyecek yemekler zaten çok kötü. İçecekler neredeyse hepsi su, plaj uzak, odalar bakımsız, daha ne diyebilirim pansiyon gibi paranıza yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Silver Hotel
Silver Hotel

-

Tam anlamıyla aile oteli

Geçen yaz tatilimizi bu otelde yapmıştık. Gerçekten çok memnun kaldık. Tam anlamıyla aile oteli. Tüm çalışanlara güler yüzlü hizmetlerinden dolayı teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Silver Hotel
Silver Hotel

-

Yemekleri harika

Otel çok temiz. Otelde bulunmaktayım. Yemekleri harika. Herkes buraya gelmeli.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Silver Hotel
Silver Hotel

-

Yemekler süper

3 kere kaldım Silver Hotel'de. Gerçekten tam bir aile oteli. En son geçen hafta oradaydım. Ailelere tavsiye ederim. Özellikle de yemekler süper.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alba Queen Otel
Alba Queen Otel

-

Yemekler lezzetsiz

Pislik içinde, bir kere denize en az 500 metre, yemekler lezzetsiz, hepsinin tadı birbirine karışmış. Nem kokuyor, temizlik, ilgi yok. Direk kar odaklılar. Çok pişmanım burayı tercih ettiğim için. Gelen müşteriler de özellikle turistler bildiğiniz mikrofon yutmuş gibi, son derece görgüsüzler. Akşamları her yer bardak doluyor. Yürümekte zorlandık, düşünün pisliği.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Sun Bella Resort & Spa
Side Sun Bella Resort & Spa

-

Kahvaltı ve yemekler

Resepsiyondan animatörüne, şefine, garsonuna bütün personel iyiydi ve ilgiliydi. Konumu, denizi iyi, biraz dalgalı. Kahvaltı ve yemekler, tatlılar iyi ve doyurucu. Diğer aperatifler (dondurma, gözleme, vs.) iyiydi. Alkollü içecekler çok zayıf ve markası bilinmiyor. Yine gidebilirim, güzeldi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamond Beach Otel
Diamond Beach Otel

-

Yemekler harika

Bu sene 3 bacanak gittik. Otel çok güzel, çalışanlar ve otel müdürü Tolga Bey güler yüzlü, yemekler harika. İnşallah seneye de gitmeyi düşünüyorum. Bu arada Yıldırım beyefendiye de selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ottoman Family Hotel & Spa
Ottoman Family Hotel & Spa

-

Akşam yemeği normal

Otele 28.07.2016 tarihinde giriş yaptık. Karşılama ve ilgi gayet iyiydi. Akşam animasyonlar çok eğlenceliydi. Akşam yemeği normaldi. Hiç et içerikli bir yemek yoktu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Alhambra Palace
Royal Alhambra Palace

-

Çalışanlar, yemekler, konsept

Muhteşem bir otel. Çalışanlar, yemekler, konsept bir harika. Tekrar gelmeyi düşündüğüm otellerden biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Magic Life Jacaranda Imperial
Club Magic Life Jacaranda Imperial

-

Memnun kalabileceğiniz bir otel

Yeni bir otel olmasına rağmen memnun kalabileceğiniz bir otel. Ben ilk açıldığı yıl gitmiştim. Yine de güzeldi. Şimdi çok daha güzel olduğundan eminim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Side Coast Hotel
Club Side Coast Hotel

-

Her şeyiyle dörtdörtlüktü

Her şeyiyle dörtdörtlüktü. Gitmek isteyen herkese fazlasıyla tavsiye ederim. Özellikle demleme çay olması bizim için bir ayrıcalıktır. Otel sahibi ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)