Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Çolaklı Otelleri

Çolaklı için {{ (filteredHotels).length}} / 49 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Çolaklı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Son yıllarda turizmde hızlı bir yükselişe geçen Çolaklı şehir merkezine yakınlığı ve eşsiz güzellikteki mavi bayraklı kumsalları ile gözde tatil yerlerinden biridir

Akdeniz kıyısında bir sahil beldesi olan Çolaklı, Antalya'ya 50 kilometre, Manavgat'a 20 kilometre uzaklıkta bulunur.

Tarihi zenginlikler ile doğal güzelliklerin iç içe olduğu bir tatil beldesi olan Antalya Çolaklı özellikle yaz turizminin oldukça geliştiği bir yerdir. Çolaklı'nın uzun bir sahil şeridi ve mavi bayraklı birçok plajı vardır. Side Çolaklı masmavi ve berrak denizinin temizliği ile ünlüdür.

Merkezi konumu, şehre yakınlığı ve kolay ulaşılabilir olması, tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra Antalya Çolaklı'ya değer katan özelliklerden olmuş ve Çolaklı'da turizmin gelişmesini sağlamıştır.

Son yollarda turizmin oldukça önemini arttırdığı Çolaklı'da buna bağlı olarak konaklama imkanları da oldukça artmıştır. Manavgat Çolaklı sahili boyunca çok sayıda 4 ve 5 yıldızlı otel, tatil köyü, apart otel ve butik otel bulunur.

Çolaklı otelleri sayıca fazla olduğu için her zevke ve bütçeye hitap eder. Ayrıca yaz sezonunda doluluk oranlarının çok yüksek olduğu Antalya Çolaklı otellerinde konaklamak istiyorsanız belli bir süre önce rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Ülkemizin turizm merkezi olan Antalya'nın küçük cenneti Çolaklı'da, uygun fiyatlı pek çok konaklama alternatifi mevcut…

Antalya'ya 50, Manavgat'a ise 20 km mesafede yer alan Çolaklı, Side'de bulunan şirin bir tatil beldesi. Çolaklı'nın oldukça köklü bir geçmişe dayanan bir tarihi var. Bununla birlikte Çolaklı, dünyanın en temiz denizine ve en güzel plajlarına sahip olmasıyla biliniyor daha çok. Hatta Çolaklı plajlarının hemen hemen hepsinde, temizliğin ve güzelliği resmi olarak belgeleyen Mavi Bayrak yer alıyor.

Tüm bu özelliklerinden dolayı Çolaklı, son yıllarda turizm açısından bir hayli gelişim gösteren bölgelerimizden biri. Bu da Çolaklı'daki konaklama ihtiyacını beraberinde getiriyor. Çolaklı'da sahil boyunca dizilmiş birçok 4 ve 5 yıldızlı otel, tatil köyü, apart otel, butik otel ve pansiyon bulunuyor. Her yaz yüzlerce misafir ağırlayan Çolaklı otelleri, uygun fiyatlı konaklama seçenekleriyle de tercih ediliyor.

Bölgede bu kadar çok konaklama alternatifinin olması, Çolaklı otel fiyatlarına da olumlu olarak yansıyor. Bu nedenle her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Çolaklı'da. Çolaklı otel fiyatlarını en çok etkileyen unsur, otelin denize olan yakınlığı. Elbette ki, otelin hizmet kalitesi, sahip olduğu standartlar ve misafirlerine sunduğu olanaklar da Çolaklı otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Yaz aylarında ise Çolaklı otel fiyatlarının bir nebze artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Ne de olsa yüksek sezon. Genel olarak 2018 Çolaklı otel fiyatları 110 TL ile 560 TL arasında değişiyor daha çok.

Siz de yaz aylarında Antalya ve çevresinden vazgeçemeyenlerdenseniz, bu sefer rotanızı Çolaklı'ya çevirmenizi tavsiye ederiz. Hiç vakit kaybetmeden bütçenize en uygun olan bir Çolaklı otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Çolaklı otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Çolaklı Hakkında

Çolaklı'da yaşayan halkın çoğunluğunu Avşar boyu oluşturmakla birlikte, Karakoyunlu, İğdir, Bozahmetli, Sarıkeçili gibi diğer Oğuz boylarından gelen yörüklere de rastlanmaktadır.

Köyün ismini ilk yerleşen aşiretin ileri gelen büyüklerinden olan eli sakat, çolak bir kişiden aldığı bilinmektedir.

Antalya'ya 50 km, Manavgat'a 20 km uzaklıkta olan Side Çolaklı bir sahil beldesidir.

Çolaklı bir tarih şehri olması ile birlikte dünyanın en güzel plajlarına ve en temiz denizine sahip olan beldelerden biridir. Temizliğin ve güzelliğin resmi belgesi olan Mavi Bayrak Side Çolaklı beldesinin birçok plajında vardır.

Çolaklı da birçok noktada yapılan deniz suyu ölçümlerinde, 20 noktanın denize girilebilir olduğu, bunlardan 15'in ise deniz temizliği açısından “'mavi bayrak”' kriterlerinde olduğu belirlendi.

Side Çolaklı kültürel açıdan da oldukça zengin özellikler taşır.

Türkiye'nin pek çok bölgesinde yetenekli kuyumcular tarafından yapılmış kuyumları satan sayısız kuyumcu dükkânı bulunur Side Çolaklı'da.

Side Çolaklı çarşılarında gezerken rengârenk halı ve kilimlere rastlayacaksınız. Bir halı ya da kilim almak iki anlama gelir. Öncelikle muazzam bir renk harmonisi ve desen zenginliğiyle inanılmaz güzellikte olan bir sanat eserinin sahibi olarak evinizin dekorasyonuna katkı sağlamaktır. İkinci olarak da Anadolu'nun zengin tarihi ve yerel yaşamının yansıdığı dokuma geleneğinden tarihi bir yaprak almak ve bir nevi bu tarihe ortak olmaktır.

Türkiye'de yapılan cam ve seramik eşyaların hikâyesi eskilere dayanır ve örnekleri çevredeki mağazalarda görülebilir. El boyaması tabaklar mavi, türkuaz, kızıl, beyaz renklerinin yaratıcı gölgeleriyle yaratılır. En iyi Türk seramikleri 17. ve 18. yüzyılda İznik'te yapılmıştır. Bu dönemden kalma parçalar müzelerde sergilenmektedir, ama modern kopyalarını Side Çolaklı mağazalarında bulabilirsiniz.

Çolaklı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Von Resort Golden Coast
Von Resort Golden Coast

-

Bedavadan kalıyormuşuz gibi muamele

Kurumunuzun düzenlediği eğitim semineri için bu yıl kaliteyi yükselttik, sizi çok güzel bir otele götürüyoruz dediler ve Von Resort Golden Coast'a getirdiler. Güzel olmasına güzel de her şey güzellik değilmiş onu anladım. Yıllardır kurumumuzun düzenlediği seminerlerle Antalya'da birçok otele gittim ama buradaki tavırlarla hiç karşılaşmadım. Biz grup geldik diye sanki bedavadan kalıyormuşuz gibi muamele yapan çalışanların biz bir şey istediğimizde bizimle beraber bir şeyler isteyen yabancı turistlere öncelik tanıyarak bizi görmezden gelmeleri, istediğimiz şeyi bize bir lütufmuş gibi vermeleri hiç hoş bir davranış değil. Ya oteline grup alıp bedavacı muamelesi yapmayacaksın ya da aldıysan adam gibi davranacaksın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alba Queen Otel
Alba Queen Otel

-

Oda temizlenmiyor

Otel denize uzak. Öğlen yemeğine yetişemezsiniz aç kalırsınız. Hamburger, patates, makarnadan başka bir şey yok. Aynı şeyleri yemekten içimiz dışımıza çıkmıştı. Meyve karpuzdan başka bir şey bulamazsınız. Çalışanların bir kısmı güler yüzlü, çok saygılı, bir kısmı tam tersi. Tabak, bardaklar pis. Yemekler pek bir çeşit yok. Çocuk büfesi ise 4 gün kaldık, 2 gün açıktı. Onda ise sadece patates, pilav vardı. Müşteriler geneli turist. Bira içip etrafa kusanları gördüm. Saygısızlar. Yemek saatinde ya da kahvaltıda biten tekrar yerine konulmuyor. Oda temizlenmiyor ancak arayıp uyardığında sadece çöp alıp mini dolaba içecekler konuluyor. Çıkacağımız son gün kapıya vurup içeride biri var mı yok mu demeden pat diye odaya girmeleri ve bu olayın birkaç kez tekrarlanması. Sahilde içecek olarak toz içecek bir-iki çeşit var. Zaten bol şekerli, içemiyorsunuz. Su ise şebeke suyuna bağlanmış. Kahve çeşidi bol. Sahilde elinde meyve ve mısır satan otel çalışanları. Evet, 5 yıldız otele gidiyorsunuz fakat meyveyi ya da buna benzer mısırı para ile alıyorsunuz. Verdiğim paraya kesinlikle yazık oldu. Asla bu oteli tavsiye etmem, gitmek isteyenler yorumları tek tek okumalarını tavsiye ederim. Bu otel 5 yıldız olamaz, olsa olsa 3 yıldız olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Magic Life Jacaranda Imperial
Club Magic Life Jacaranda Imperial

-

Yemekler çok kötü

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yemekler çok kötü, çeşit çok az, plaj çok uzak. Türkler için hiçbir aktivite yok, hep yabancı tatilciler için düşünülmüş. Yemek yediğimiz yerde ağır bir koku vardı, tatlıların bazıları genelde bayat oluyordu. 4 gece 5 gün kaldık ama bitmesini dört gözle bekledik, çok sıkıcıydı. Hatta bir personelle kavga ettik, büyük ihtimalle biz tesettürlü olduğumuz için aquaparka bindirmek istemedi, bizi tersledi. Hiçbir şekilde kimseye önermeyeceğim bir yer ve tekrardan gitmeyi düşünmüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Glamour Resort & Spa
Glamour Resort & Spa

-

RUSTU tarafından...

Otelde 4 gece 5 gündüz kaldım ailemle. Çok güzel her şeyle. İlk rezervasyon yaparken Ebru Hanım'a, ayrıca otelin havuz başındaki barda çalışan Yakup Bey'e sonsuz teşekkürler. Çok iyiydi plajıyla, havuzuyla, personeliyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Magic Life Jacaranda Imperial
Club Magic Life Jacaranda Imperial

-

Yemekler kötü

Tek kelime ile kesinlikle ultra her şey dahil değil. Bütün içecekler ikinci sınıf, çakma markalardan oluşmakta. Snack bar ve plajdaki barda doğru düzgün içecek ve yiyecek bulmazsınız. Deniz çok uzak ve yemekler kötü denilebilir. Yemekhanede ağır bir koku var ve iştahınız kaçıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adalya Ocean Deluxe
Adalya Ocean Deluxe

-

Yemekler çok güzeldi

Eylül 2017 başında Kurban Bayramı süresince eşim ve oğlum ile birlikte kaldık. Her yönü ile çok memnun olduk. Yemekler çok güzeldi. Personelin yaklaşımı mükemmeldi. Temizlik harikaydı. Sadece kötü olan numaralı deniz gözlüğümü denizde düşürdüm, kaybettim, bulamadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Victory Resort Hotel
Victory Resort Hotel

-

Denizi sığ ve durgun

Denize uzak diye tereddütler yaşadım. Ama muhteşem bir tatil yaşadık. Denizi sığ ve durgun. Otel çalışanları, ilgili alakalı. Denize her saniye giden servisleri vardı. Odalar temiz. Yemekler muhteşem. Animatörler ilgili. Herkese tavsiye ederim. Otel müdürü Ali Bey. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adalya Ocean Deluxe
Adalya Ocean Deluxe

-

Türk vatandaşlar ikinci planda

Üç günlük tatil mükafat mı sıkıcı geçer. Aktivite çok gibi belirtiliyor fakat günlük aktivite bir adeti geçmediği gibi yapılan her şey Almanlara özel. Türk vatandaşlar ikinci planda tutuluyor. Kendimizi başka bir ülkede yabancı gibi hissettim. Hiç tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Grand Side
Club Grand Side

-

Yegane yerlerden biri

Geçen sene kurban tatilinde gitmiştik. Verdiğim paranın karşılığını aldığımız yegane yerlerden biriydi. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adalya Ocean Deluxe
Adalya Ocean Deluxe

-

Yiyeceklerin kalitesi

Merhabalar, Adalya Ocean Deluxe'de 31 Temmuz-05 Ağustos 2017 tarihleri arasında 5 gece konakladık. 2 yetişkin +2 çocuk olarak konakladığımız otelden her şeyiyle memnun kaldık. Sürekli 5 yıldızlı tesislerde konaklayan bir aileyiz ve ilk defa bir tesisten her şeyiyle bu kadar memnun ayrılıyoruz. Otel temizliği, yiyeceklerin kalitesi, personelinin güler yüzlülüğü, havuzunun temizliği-büyüklüğü, muhteşem sahiliyle her yönüyle mükemmel. Özele inmek gerekirse; girer girmez sizi mükemmel bir şekilde karşılayan resepsiyondaki Ebru Hanım'dan tutunda, her zaman güler yüzlü hizmet eden tüm garsonlara, özellikle İpek Hanım'a teşekkürlerimi iletiyorum. Odamızı her gün tertemiz, hijyenik bir şekilde temizleyen Hatice Özdemir'e ayrıca teşekkürler. Akşamları çocuklar çok güzel eğlendiler. Animasyon tam ayarında, sürekli bangır bangır sizi bunaltmıyor. Tekrar tekrar tercih edeceğim bir otel. Çocuklarımızla harika bir tatil geçirdik. Otel işletmesini ayrıca tebrik ediyorum. Bu kadar güler yüzlü personel çalıştırmak herkesin yapabilmeği bir olay değil. Verdiğim parayı sonuna kadar hak eden şahane bir tesis. Her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alba Queen Otel
Alba Queen Otel

-

Çalışanlar çok ilgili

Çok memnun kaldık, çalışanlar çok ilgili. Güler yüzlü oluşu bizi çok memnun etti. Oda, yemek tertemiz, lezzetliydi. Havuz temizdi. Teşekkür ederim, seneye görüşmek üzere, hoşça kalın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Silver Hotel
Silver Hotel

-

Odalar temiz

Gayet güzel, nezih bir yer. Havuz da, deniz de eğlenceli, personel güler yüzlü, odalar temiz, yemeği de gayet güzeldi. Gidecek olanlara tavsiye ederim, beş yıldızlı otellere beş çeker.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ottoman Family Hotel & Spa
Ottoman Family Hotel & Spa

-

Yemekleri çok çeşitli değildi

Geçen yıl, yani 16.09.2016'da giriş yaptık otele. İnternetten bulup resimlerine aldanıp gittik ama keşke yorumları okusaydım. Evet, kocaman havuzları var fakat aquası sadece akşam 6'da erkeklere açılıyor, tüm gün bayanlarındı ve eşim hiç kullanamadı. Yemekleri çok çeşitli değildi, kahvaltı iyiydi ve gece çorbası işe yarıyordu. Dondurma saati çok kısaydı. Otel hijyeni kötüydü. Güya İslami otel ama hamam ortak, yani bir saatten sonra erkekler kullanıyor, yani erkekler istediği saat giremiyor, sadece akşam. Yani hamam ya da aquadan birini tercih edeceksin. Bir bayan olarak hamamda tedirgin yıkandık çünkü hamam kapısı camdan ve girişteki sorumlu bayan yerinde değil, yani bir erkek elini kolunu sallayarak içeri girse kimse umursamaz. Ayrıca tanıtımımda bayanlara özel plajda güneşlenme alanı yazıyordu ama öyle bir şey yok. Plaja götüren servis kırık dökük, eski ve pis, kendini zor taşıyor. Plajı kum, güzel ama kapalılar için uygun değil çünkü civardaki otelin turistleri açık saçık geziyor. Yani paranıza değmeyecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adalya Ocean Deluxe
Adalya Ocean Deluxe

-

Temizlik, güler yüz, kalite

Adalya Ocean Deluxe'da 31.07.2017-05.08.2017 tarihleri arasında konaklama yaptık, her şeyiyle mükemmel bir otel. İşletmecisini ve tüm personelini kutluyorum. 2 çocuğumuzla şahane bir tatil geçirdik. Resepsiyondaki Ebru Hanım'a ve restorandaki İpek Hanım'a ilgi ve alakalarından dolayı ayrıca teşekkür ederim. Temizlik, güler yüz, kalite, harika plaj ve havuz arıyorsanız kesinlikle tercih edebilirsiniz. Tekrar tekrar gideceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Hotel Sidelya
Club Hotel Sidelya

-

Odalar temiz

25 Temmuz 2017'de otele giriş yaptık, 4 gece kalacağımız otelde çok memnun kaldığımız için 5 gece kaldık, öncelikle şunu söylemek istiyorum, fiyatına göre mükemmel bir otel, tabi ki bazı aksaklıklar var ama doğası harika, ağaçlık, bakımlı, odalar temiz, yemekleri çok güzel, yalnız bana göre en büyük kusuru yemekhanesiydi, çünkü yemekhanesi biraz küçük ve dışarıda yemek yemeyi ben çok severim, ama öyle bir yeri yok, eğer bütçeniz sınırlıysa bu otelden şaşmayın derim, biz üç aile gittik ve ayrılırken çocuklar hüngür hüngür ağladılar. Otel müdürü Veli Bey çok yardımcı oluyor, ona teşekkür ediyorum, animasyon ekibinde Kadir on numara bir personel (düşünün, sıraya girip bize dondurma aldı). Bir de çocuk kulübünden Lena'ya ve Bahar'a çok teşekkür ediyorum, çok ilgileniyorlar çocuklarla ve tabi ki house keeping Aysun abla, ne istediysek ikiletmedi, güler yüzlüydü... Uzun lafın kısası bu otele gidin, ben Hİlton, Vogue ve Dedeman gibi birçok lüks otelde kaldım daha önce, tabi ki onların kalitesi tartışılmaz ama arada çok fiyat farkı var ve inanın verdiğiniz o çok yüksek paraları hiçbir otel değmiyor, umarım yorumum faydalı olmuştur gidecek olanlara, şimdiden iyi tatiller dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sentido Turan Prince
Sentido Turan Prince

-

Klima sürekli su akıttı

17-23 Temmuz tarihlerinde kaldığım bu otelden tamamen bir tiksintiyle ayrıldım. Ana ve kaydıraklı havuzlarda farklı günlerde kirlilik vardı durumu tüm görevlilere bildirmemize rağmen temizlemediler. O günden sonra havuzlara giremedik. Restoran çalışanları feci laubali. Masa servis örtüsünü değiştirmiyorlar idi. Çatal, bıçağı bile kendimiz aldık. Anca birbirlerine tokat atıp şakalaşıyorlardı. Bu otelde ses çıkartmazsanız, cazgır olmazsanız hizmet alamazsınız. Pool bar ve blue bardaki barmenlerin tavırları hoş değil. Çay istedim, yağlı mı olsun diye sordu. "Ne demek yağlı mı" diye sorunca "espri abi" diye cevap verdi. Klima sürekli su akıttı. Havlular çok lekeliydi, turuncu renkli olunca yine kirli sandım. Klima 1 hafta boyunca su akıttı. Yatak klima suyu ile ıslandı sürekli. Kapı kart otomatiği sürekli arıza verdi. Kapı kart işiyle iyi ilgilendiler neyse ki.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alva Donna Beach Resort Comfort
Alva Donna Beach Resort Comfort

-

Yemekler müthiş

Bu hafta orada kaldım. Gerçekten yemekleriniz müthiş. Özellikle belirtmek istedim aşçılar ve mutfak ekipmanlarının ellerine sağlık. Tek kelimeyle süper. İnşallah bu ekip hiç değişmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Magic Life Jacaranda Imperial
Club Magic Life Jacaranda Imperial

-

Temizlik ve yemekler kötü

İnternette o kadar çok güzel bir hotel olduğu belirtiliyor ancak 5 yıldızlı değil bir yıldız bile fazla gelen bir yer. Deniz için ise 20 dakika yürüyorsun. Yemekler kötü. Bir de ultra fiyattan kalıyorsun. Kötü bir hizmet sunuyorlar. Türk misafirleri insan olarak görmüyorlar. Tabi Alman ve Ruslar fazla olduğu için Türklere ihtiyaçları yok. Asla kimseye tavsiye etmiyorum bu hoteli. Verdiğiniz para boşa gider. Temizlik kötü. Her taraf sinek dolu. Çalışanlar kötü. Daha nasıl izah edebilirim ki hotel değil tuvaletler bile bu hotelden temizdir. Kimsenin bu hotele gelmesini istemem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Glamour Resort & Spa
Glamour Resort & Spa

-

Odalar temiz ve konforlu

Her şey çok güzeldi. Personel güler yüzlü ve ilgiliydi. Odalar temiz ve konforlu, yemekler çeşitli ve güzeldi. Animasyon ekibiyle eğlenceli günler geçirdik. Glamour Resort & Spa ailesine teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Süral Hotel
Süral Hotel

-

Resepsiyon ilgisiz

Yaşadığımız en kötü tatil, asla tavsiye etmiyorum, resepsiyon ilgisiz, patates ve çiğ tavuk yemekten bıktık, kırmızı et olarak sadece köfte çıktı, 1 akşam, o da çiğ, her yerde anlatacağım, tam bir hayal kırıklığı, sinekler cirit atıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alba Queen Otel
Alba Queen Otel

-

Yemekler her gün aynı

Resepsiyon, karşılama iyi değil. 3 saat oda temizlensin diye bekledik, otel çok eski, sandalyeler dökülüyor, garsonların çoğu suratsız, odalar pis, yemekler her gün aynı, yalnızca havuz temiz, deniz güzel. Denize sıfır diyorlar ama değil en az 600-700 m yürüme yolu var. Bir daha asla yolum düşmez bu otele!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Glamour Resort & Spa
Glamour Resort & Spa

-

Personelde gereken özveri yok

Kafa dağıtmak yılın yorgunluğunu atmak yemek içmek için gidecekseniz kesinlikle tercih etmeyin. Her şey dahil konsepti olmasına rağmen bir sürü angaryaya para veriyorsunuz. Mutfağı 5 yıldız konseptinin yanından geçmez. Eğlence animasyon derseniz izledikçe sinirlenip geriliyorsunuz zaten izlenecek bir şeyde olmuyor vakit doldurmak için bir sürü saçmalık. Nispeten iyi olan tek şey temizlik personelinin işini yapıyor olması ve güler yüzü. Diğer hiçbir personelde bu özveriyi göremezsiniz. Ayrıca aquaparktaki kaydırakların başında hiçbir otel görevlisinin bulunmaması çocuklar için tehlike arz ediyor. Anlayacağınız otel kendi kendine dönüyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Glamour Resort & Spa
Glamour Resort & Spa

-

Havuz şezlongları yetersiz

Otelde ilk günden sorun yaşadık. Giriş saati 14.00 yazdığı için otele 14.00'da giriş yaptık. Ancak yoğunluğun çok fazla olduğunu söyleyip bizi beklettiler. Saat kaça kadar beklememiz gerektiğini sorduğumuzda doğru düzgün bir cevap verecek görevli ile karşılaşmadık. Sabah erkenden kalkıp şezlong tuttuk, kahvaltı yapıp havuza girmek için. Çünkü havuz başındaki şezlong sayısı çok azdı. Döndüğümüzde havlularımız yönetim tarafından toplatılmıştı. Ve o gün boyunca şezlong bulamadık. Denize girmek zorunda kaldık. Saat dokuzda havluları havuz kenarına koymamız gerektiği söylendi. Saat 09:15'ti ve havuz çevresinde şezlong kalmamıştı. Şezlonglarınız yetersiz dediğimizde hayır yeterli sayıda şezlongumuz var dediler. Bize şezlong bulun o zaman dedik, sahile inin dediler. Yönetime hesap sorduğumuzda bize sertçe yanıtlar verdi, sakinleştirmek yerine. Sahile inmek zorunda kaldık. Susadık çünkü sahil ile otel arası 300 metre, sahilin barından su almak istedik saat 09.45'ti vermediler. Neden olarak da 10:00'da açılıyor, yönetim böyle istedi dediler. Çok berbat bir yer. Kesinlikle gelmeyin. Pişman olduk son iki günümüz kaldı nasıl geçecek bilmiyoruz. Ama bize sinirli ve gergin bir tatil yaşattıkları için teşekkür ederiz. Biz saçma sapan kurallarınıza katlanmaya değil rahatlamak için tatile geliyoruz. Sizin su vermeniz için saat 10:00 beklemek zorunda değiliz. Ya da günün her saati açık olduğunu söylediğiniz havuz başında saat 09:00'da şezlong sırasına girip insanlarla köşe kapmaca oynamak zorunda değiliz. Birazcık mantığı olan bu yorumdan sonra bu otele gelmez. Çok daha iyi oteller görmüştüm ama böyle berbat bir oteli daha önce görmedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Silver Hotel
Silver Hotel

-

Tam bir aile oteli

Başta başaşçı olmak üzere bütün personele teşekkürler. Tam bir aile oteli, dost ve samimi bir yaklaşım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Sun Bella Resort & Spa
Side Sun Bella Resort & Spa

-

Animasyon ekibi başarılı

Harika bir tatil geçirmek için çok başarılı bir yer. Çalışanlar çok disiplinli ve yardım sever, animasyon ekibinden Uğur ve Metin Bey harika ilgili ve başarılılar çok teşekkürler bütün ekibe.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bone Club Sunset Hotel Spa
Bone Club Sunset Hotel Spa

-

Yemekler idare eder

Otel animasyonları müthiş ama yemekleri berbat, evet benim için ve eşim için yemek çok önemli aç kalmazsınız bana sorarsanız yemek notumuz 10 üzerinden 2. Klimalar restoran da düzgün çalışmıyor. Ben daha önce 4 yıldızlı otele gittim daha iyi idi. Saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orfeus Park Otel
Orfeus Park Otel

-

5 yıldızlı olması gereken bir otel

Otelde bu gün 2. günümüz burası harika. Personel güler yüzlü saygılı, odalar tertemiz, ilgi alaka çok çok iyi. Biz normal oda rezervasyon yaptırmıştık ben engelli olduğum için rahat edemedim. Resepsiyona sıkıntımızı bildirdik anında boşalan engelli odasına geçirdi. Şezlonglar alçak olduğu için rica ettik 3 şezlongu üst üste bana tahsis ettiler. Banyo için taş ihtiyacım oldu, adının Yasemin olduğunu öğrendiğim bir bayan görevli anında buldu getirdi. Çok ilgililer. Yemekler çok çeşit ve bol tatlı, meyve, dondurma, gözleme ne istersen var. İçecek zaten su iç bol kesintisiz devamlı. Havuzlar çok büyük ve çok temiz. Yabancı ve Türkler için çok uygun, dil sorunu yok. Her dilden eğlence her dilden şarkı var. Havası en sıcak günde bile sıcaklığı hissetmiyorsun. Tam anlamıyla harika bir otel. Gelmek isteyenler gözü kapalı gelebilirler. Planı yürüme mesafesi ayrıca dakika başı servis var. Kum plaj, şemsiye, havlu, şezlong ücretsiz. İçecek ve öğle yemeği restoranı mevcut sahilde. Yani bu otel bir yıldızı eksik. 5 yıldız olmalı aslında. Benden söylemesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Silver Hotel
Silver Hotel

-

Sahile servisi var

Yemekleri fena değil. Sahile servisi var. Yürüyerek 10 dakikanızı alır. Personel iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orfeus Park Otel
Orfeus Park Otel

-

Türklere hizmet sıfır

Hijyen ve Türklere hizmet sıfır, tuvaletler umumi tuvalet, çay hemen bitiyor, daha da saymak içimden gelmiyor, verdiğimiz paranın yarısı kadarıyla geçen yıl çok iyi hizmet almıştık. Tuvaletler tertemizdi, detayları yazmaya daha içim elvermiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orfeus Park Otel
Orfeus Park Otel

-

Yemekler hep aynı

Şu an oteldeyiz, ailecek geldik. Otelin eski durumu nedir bilmiyorum ama şu an verdiği taahhütleri karşılamıyor. Yemekler hep aynı, değişik bir şey bekleme, kahvaltı iyi sadece, bir gözlemeci ile 25 dakika gözleme beklersin. Dondurma kuyruğunda akşamı edersin. Ama zaten animasyon sıfır olduğu için tek etkinliğin sıra beklemek. Çocuklar için en ufak bir etkinlik yok, olsa da Rusça bilmeleri gerek. Havlularınızı değiştirmezler, katlayıp tekrar aynı yerine koyarlar. Hamam ve saunayı kullanamazsınız çünkü otel başka birine kiraladığı için orada ücretli kese yaparlar, e kese yaptırmayacağım ben, gireyim derseniz yarım metre önünüzdeki göbek taşında kese yapılan kişiyi burun dibinden seyredersiniz. Temiz bardak bulamazsınız, daha doğrusu temiz gibi görünen bardak çok ama hepsi bir sudan geçirilip eski yerini alır. Hiç iyi yönü yok mu? Var. Havuzlar büyük ama su kaydırakları sadece 1 buçuk saat açık. Sahil yakın ama o da kayalık. Şöyle bir düşününce pek de iyi yanı yokmuş. Bu paraya değmez yani. Ha unutmadan, park yeri var diyorlar ama 10 arabalık, dolunca ne yapalım doldu diyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alba Queen Otel
Alba Queen Otel

-

Otelinizden çok memnun kaldık

Alba Queen Otel'den çıkalı iki gün oldu. Otelinizden çok memnun kaldık. Bütün personelden çok memnun kaldık. Özellikle Hüseyin Akdeniz ve Bayram Ayyıldız olmak üzere Etstur görevlisi İlknur Hanım'a çok teşekkür ederim. Seneye tekrar görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orfeus Park Otel
Orfeus Park Otel

-

Bu otel Rusların oteli

Arkadaşlar, yemeklerine ve de hizmet eden personele tek kelimeyle diyecek yok. Ama bir dondurma sırası çocuk gibi beklemesi kötü. Ve en kötüsü de biliyorum ki patronun haberi yoktur eminim. Animasyon yapan birkaç kişi ve bir de gözlüklü şarkıcı var. Rusların bütün isteklerini yerine getiriyorlar ama biz Türklerin istek şarkıları oldu mu hem de kendim Rusça şarkı istediğim halde sadece Türk olduğum için azar yedim. Yapmıyorlar, yani bu otel Rusların oteli. Türklerin yüzüne dahi bakmıyorlar. Bence gitmeyin, her şey Ruslar için, tercih sizin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alba Queen Otel
Alba Queen Otel

-

Çalışanların ilgi ve alakası

Tatilde bugün son günümüz. Otelinizden çok memnun ayrılacağız. Çalışanların ilgi ve alakası çok güzel. Çalışan tüm personelin özverisi çok fazla. Yemekler çok güzel. Kısacası her şey tek kelime ile muhteşem, seneye yine gelmeyi düşünüyoruz. Tam olarak ailelerin rahat tatil yapacağı bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bone Club Sunset Hotel Spa
Bone Club Sunset Hotel Spa

-

Odaların temizliği

Merhaba Bone Club Sunset Hotel Spa ve çalışanları... Bayramdan önce 15 gün misafir oldum otelinizde... Daha öncede 2013 yazı gelmiştim. Otelin ilk açıldığı yıl. Öncelikle gerek çalışanların saygısı, ilgi ve alakası, özellikle restoran bölümünden Deniz Bey'in, gerek yemeklerin lezizliği bizi her akşam ızgara ile boğmanız çok güzeldi. Odaların temizliği ve düzeni, gerek havuz başında gerekse beachte, hizmette hiç sıkıntı yaşatmamanız çok etkileyiciydi. Başta otel sahibi Ali Bey olmak üzere tüm çalışanların ellerine, kollarına sağlık. Saygılı, güvenilir ve dürüst bir ekip... Bir tek şunu belirtmeden geçemeyeceğim. Animasyon ekibinin Türkiye'de hizmet etmelerine rağmen hiç ama hiç Türkçe konuşmaması beni ve ailemi çok üzdü. İkaz etmemize rağmen maalesef değişen bir şey olmadı. Saygılar, sevgiler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alba Resort Otel
Alba Resort Otel

-

Yemekler tatsız tuzsuz

Ulaşım dahil 1600 TL, iki kişi 3 günlük bayram ücreti ödedim. Odamız zemin kat yataklar tek kişilik görevlinin söylediği yatakları birleştirip yatarsınız. Odadaki dolabın kapıları bozuk, odadaki kasa bozuk, yer olarak kötü ama personel ilgi fena değil. Yemekler tatsız tuzsuz, açıkçası tercih edilecek aman aman bir yer değil, hayal kırıklığı yaşamayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alba Resort Otel
Alba Resort Otel

-

Kliması sorun çıkardı

Otelde ilk günümüz. Birçok kere 5 yıldızlı otelde konaklama imkanım oldu. Diğer 5 yıldızlı otellere göre kalite düşük. İlk öncelikle odanın elektriğinde sorun çıktı, ardından ise kliması sorun çıkardı. Şu an ise şartel komple attı. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yavuzhan Hotel
Yavuzhan Hotel

-

Personel güler yüzlü

Otel gerçekten çok temiz. Personel güler yüzlü ve müşterilerle ilgileniyorlar. Fiyat çok uygun, biz çok memnun kaldık. Tekrar Antalya'ya gelirsek yine tercih ederiz. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Von Resort Elite
Von Resort Elite

-

Yemekleri muhteşem ötesi

Başlıkta da belirttiğim gibi bizim gibi en az yüz tane otel yorumu okuyup o şekilde rezervasyon yapıyorsanız bu sefer aradığınız oteli bizim gibi buldunuz. Geçen yıl da eşim ile birlikte tatilimizi burada geçirmiştik ve çok memnun ayrılmıştık. Bu sene de hiç düşünmeden, başka otel araştırmadan rezervasyonumuzu yaptırdık. Şu an hala oteldeyiz ve son gecemiz. Otelin Elit kısmında kalıyoruz. Geçen yıl da Coast kısmındaydık. Geçen yılki gibi bu yıl da tatilimiz mükemmel geçti. Otelin o kadar güzel özellikleri var ki burada saymakla bitmez. İskelesi, plajı, denizi, yemekleri bunlardan birkaçı… Benim gibi balık sevenlerdenseniz öğlen ve akşam farklı balık çeşitleri, eşim gibi et severseniz an az altı yedi farklı et yemeği türleri mevcut. Tabi her şey yemekten ibaret değil, ikinci yılımızda bizim böyle güzel bir tatil geçirmemizde ilgi ve alakalarından dolayı katkıları bulunan başta Otel Genel Müdürü Süleyman Bey, operasyon müdürü Osman Bakar, aşçıbaşı Salih Böke, FB müdürü Mehmet Tökel, restoran supervisorları Mehmet Uğur Lucu ve Hüseyin Aslan, bar şefi Onur Karakaya'ya teşekkürü borç biliyoruz. İkinci kez oteli tercih etmemizin başında bu kişiler gelmektedir. En ufak memnuniyetsizliğim olsa emin olun buraya yazardım. Herkese şiddetli tavsiye ediyorum. Düşünenlere şimdiden iyi tatiller..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Silver Hotel
Silver Hotel

-

Yemekler çok güzel

Gerçekten çok memnun kaldık. Personellerin gülen yüzü insanı kendi evinde gibi hissettiriyor. Çok rahattı. Yemekler çok güzel. Kendim ve ailem adına çok memnun kaldık. İnşallah kısmet olursa 2017'de tekrar tatile gelmeyi düşünüyorum. Kayseri'den sevgilerimle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kamelya World Selin
Kamelya World Selin

-

Hizmet on numara

Otel mükemmel ötesi. Personel mükemmel, profesyonel, güler yüzlü, hizmet on numara, tertemiz bir otel. Yemekler mükemmel, deniz mükemmel, temiz, akvaryum gibi, kum plaj. Odalar tertemiz. Tatil yapmak isteyenlere bu oteli denemelerini şiddetle tavsiye ederim, mutlaka deneyin derim. Teşekkürler Kamelya World Selin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Silver Hotel
Silver Hotel

-

Yemekler kaliteli

Kurban Bayramı öncesi gittik. Hakikaten tüm personel ilgili ve güler yüzlü, yemekler kaliteli ve güzel olduğu için bayram sonrası iki aile olarak tekrar gittik, sessiz, sakin, mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Side Coast Hotel
Club Side Coast Hotel

-

Oğlumla rahat tatil geçirdik

Bayram tatilinde oradaydık, yemekleri gerçekten güzel ve boldu. Garsonları ilgili ve anlayışlı bir ekipti. Animasyon ekibi eğlenceli ve doğaldı. Otelin Türk ağırlıklı olması bana göre çok güzeldi. Kendi memleketimde eğlenirken bile aynı tepkiyi veren insanları görmek daha eğlenceli ve samimiydi. Oda ve otel temizdi. Tek kusur bana göre animasyon gösterisinden sonra diskoya yönlendirilen insanlar dışında bahçede oturan insanlar için de bir müzik keyfi yoktu. Olsa daha iyi olurdu. Evet denize mesafe var ama servisleri sürekli aktif olduğu için bu çok sorun olmadı. Plajı ve denizi muhteşem. Özet olarak biz rezervasyondan sonra olumsuz yorumları görünce önyargıyla gittik. Fakat yanıldığımızı gördük, 2.5 yaşındaki oğlumla çok rahat bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Palace Luxury Resort & Spa
Crystal Palace Luxury Resort & Spa

-

Tatlılar mükemmel

Harika hatta muhteşem, şimdiye kadar böyle güzel otel görmedim. Yemekler harikaydı, tatlılar mükemmel, baklavalar leziz. Eşim çok titizdir ama burası her yönden muhteşem. Temizlik anlatamam yaşanır nasıl bu kadar kötü yorumlar yazdılar merak ediyorum, fazla söze gerek yok, tebrikler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Grand Side
Club Grand Side

-

Saygı dolu bir ortam

Tesise ilk giriş anımızdan itibaren çok güzel karşılandık. Oda, konsept harika. Tesis %90 oranda yabancı müşterilere hitap ediyor. Sakin. Saygı dolu bir ortam. Tesis yetkilerinden tek ricam resimcilik yapan arkadaşların değiştirilmesi. Türkçe anlayan olmaz anlayışıyla küfürbaz konuşmaları. Onlar da olmasa 10 üzerinde 10'u hakkeden bir otel. Teşekkürler Sezer grubu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Victory Resort Hotel
Victory Resort Hotel

-

Çocuk kulubü ve animasyon

Gerçekten hizmet harika, yemekler kaliteli, temizlik zamanında yapılıyor, çocuk kulübünde Beytullah Bey aktif ve heyecanlı. Animasyonda Yılmaz Bey ve ekibi harika, her şey güzel memnun kaldık. Fırat Bey'e teşekkür ediyorum. Kalite istiyorsanız Victory Resort Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bone Club Sunset Hotel Spa
Bone Club Sunset Hotel Spa

-

Tek kelime ile mükemmel

Burası tek kelime ile mükemmel, temizlik on numara, yemekler on numara, tam anlamıyla mükemmel. Animasyon süper, çalışanlar çok anlayışlı, şu an tatilimin tadını çıkartıyorum, herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Star Resort
Side Star Resort

-

Gittiğime pişman olduğum bir otel

Personel ileri derecede üslup bozukluğu olan, havuz başında otururken birden yılan gelen, hayatımda ilk defa gittiğime pişman olduğum bir otel... Kararı siz verin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Victory Resort Hotel
Victory Resort Hotel

-

Oda temizliği harika

Mükemmel ötesi. Victoria Resort Hotel'e girişte personeller sıcakkanlı bir şekilde gülümsemesiyle güzel bir tatile merhaba diye başlarsınız. Otelin içerisine geçtiğinizde harikalar sizi bekler. Personelleri çok hızlı ve sıcakkanlı, oda temizliği harika, denetim mükemmel, hijyene bayıldım. Yemekleri taze, her şey mükemmel değil, mükemmel ötesi... Animasyonlar çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Von Resort Golden Coast
Von Resort Golden Coast

-

Denizi, kumu ve personeli

Çok güzel bir tatil yeri. Denizi, kumu ve personeli çok iyi. Yemek çeşitleri yeterli. İyi bir tatil geçirmek isteyenlere tavsiye olunur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Von Resort Golden Beach
Von Resort Golden Beach

-

Animasyonlar sıkıcı

Yorumlara aldanmayıp gittim. 04.09-09.2016 tarihleri arasında 5 gece kaldım. 550 no'lu dairede. Aktivite yok denecek kadar. Animasyonlar sıkıcı. Yemekler lezzetsiz, bir ara beyaz pilav pişmemişti hatta. Balık çeşitleri yok denecek kadar az. Yabancılara özel ilgi var. Müzikler kim seçiyorsa 1980'de gibi, çok eski. Bekarlar, yeni çiftler gitmeyin. Ben yaşlıyım, kafa dinleyeceğim, ses, gürültü istemiyorum, yemekle aram yok diyorsanız gidin. Yoksa gitmeyin. Geçen yıl başka oteldeydik. Orası buraya göre bayağı üst bir otel ama orada deniz kötü. Bu otelde deniz güzel, hakkını yemeyim. Kır kahvesine uğrayın, personel kızın adını unuttum, çok ilgili. Gözlemeci teyzelere teşekkürler. Resepsiyon da çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)