Korkuteli Otelleri

En iyi 3 otel, en uygun fiyatlar

Korkuteli Hakkında

Korkuteli Gezilecek Yerler

Korkuteli Otel Fiyatları

Antalya'nın sıcağından ziyade serin havasıyla şehrin tepesinde bir vaha misali ziyaretçilerini bekleyen Korkuteli; herkesin mutlaka görmesi gereken bir yer…

Bu bilgiyi de cebe attıktan sonra daha bir güven içinde keşfetmeye başlıyoruz Korkuteli'ni. İlçeyi keşfe başlamadan önce konaklayacağımız otele karar verecektik ancak o kadar çok acıkmıştık ki, kendimizi hemen bir et restoranında buluverdik. Korkuteli'ndeki et restoranlarının namını duymuştuk daha önce ama gerçekten bu kadar lezzetlisine denk geleceğimizi tahmin etmiyorduk. Yolunuz Korkuteli'ne düşerse kesinlikle buradaki et restoranlarından birine uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Karnımızı da bir güzel doyurduktan sonra Korkuteli otellerini araştırmaya başlıyoruz. Göl ve çam ormanları manzarası, Korkuteli otellerinin en belirgin özelliği olsa gerek. Gerçekten de yok böyle bir manzara. Huzur, Korkuteli otellerinde bizi bekliyormuş meğerse. Korkuteli otel fiyatları ise kendi içinde oldukça değişken. Mesela manzaralı oda isterseniz fiyat otomatik yükseliyor. Ancak Korkuteli otel fiyatlarının her gelir düzeyine hitap ettiğini gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Bizce hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Korkuteli otellerini ve 2020 Korkuteli otel fiyatlarını incelemeye başlayın. Kendinize uygun olan bir Korkuteli otelinde de rezervasyonunuzu mutlaka yaptırın. Unutmayın, erken rezervasyon Korkuteli otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Korkuteli Otel Yorumları

10

Gümüş Han Hotel

Mesut Yılmaz - 21 Eylül 2018, Cuma 21:10

Benim puanın 10

Kemer'e giderken karanlık bastırdı ve uzun yoldan yorulup Korkuteli kasabasının en zarif hoteline uğradık ve inanılmaz bir konfor, harika bir açık büfe kahvaltı sonrası yolumuza devam ettik. Çok iyi bir dekora sahip. Sahile yakın bir yerde olmuş olsa tatilimizin tamamını burada geçirebilirdik. Benim puanın 10.