Manastır Koyu Otelleri

Marmara Adası'nın en sevilen noktalarından biri olan Manastır Koyu'nda konaklama yapabileceğiniz farklı kategorilerde Manastır Koyu otelleri hizmet vermektedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Manastır Koyu Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Müşteri ilişkileri zayıf"

"İçtenlikle tavsiye ederim"

8.6

Misafir yorumu

16 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 15 60
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Manastır Koyu Otelleri ve Manastır Koyu Otel Fiyatları

Marmara Adası'nın en sevilen noktalarından biri olan Manastır Koyu'nda konaklama yapabileceğiniz farklı kategorilerde Manastır Koyu otelleri hizmet vermektedir.

Manastır Koyu, Balıkesir'in yaz tatili için en çok tercih edilen bölgelerinden biri olan Marmara Adası'nda yer almaktadır. İstanbul'a yakın olması ve haftanın her günü karşılıklı olarak düzenlenen feribot seferi ile İstanbullular tarafından tercih edilmektedir.

Yaz tatili için Marmara Adası'nı tercih eden tatilciler sakin ve huzurlu bir yer alan Manastır Koyu'nu tercih etmektedir. Manastır Koyu'na gelenlerin konaklamada tercih edecekleri tesisler misafirlerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Manastır Koyu otelleri, denize sıfır konumda harika bir doğanın ortasında misafirlerini ağırlamaktadır. Koyun sakin ve huzurlu yapısını bozmayan Manastır Koyu otelleri sıcak ve samimi bir yapıya sahiptir.

Manastır Koyu otelleri yılın en kalabalık zamanını yaz sezonunda tatilinde başladığı haziran, temmuz ve ağustosta yaşamaktadır. Tatilin sezonunda görülen bu yoğunluk Manastır Koyu otel fiyatlarına da yansımaktadır.

Manastır Koyu otel fiyatları yaz aylarında tavan noktaya ulaşsa da bahar ve kış aylarında daha ekonomik olmaktadır. Ayrıca yaz sezonunda yaşanan bu fiyat artışları erken rezervasyon kampanyaları ile ekarte edilebilmektedir.

Yaz aylarında planladığınız ada ziyareti için Manastır Koyu otelleri sayfasına göz atabilir beğendiğiniz ve bütçenize uygun tesise erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Her zevke ve bütçeye uygun bir tesisin yer aldığı Manastır Koyu otellerini bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Manastır Koyu oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Manastır Koyu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Davran Motel
Davran Motel

-

Çok eğlenceli ve dinlendirici

Çok çok tatlı işletmecileri ve çalışanları var, inanılmaz memnun olduk. Çok eğlenceli ve çok dinlendirici bir tatildi. Odalar biraz eski ama odayla işiniz olmuyor zaten. Kesinlikle gidin derim. Doğa, yeşillik seven ve kafa dinlemek için tatil yapacaklara birebir…

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Davran Motel
Davran Motel

-

Adada kalmak bir ayrıcalıktır

Tesis, Marmara Adası Manastır Koyu'nda Davran Motel olarak harika bir koyda (cennet), merkezden uzak, sessiz, koca bir kışın ağırlığını üzerinizden atmaya destek veren deniz, kum, güneş, huzur, başka ne olabilir? Otel sahibi Canay Hanım'ın candan ilgisi beni ve tüm misafirlerini Manastır Koyu'na çekmektedir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Davran Motel
Davran Motel

-

Her şey süper

Ben neredeyse kendimi bildim bileli adaya özellikle de Davran Motel'e giderim. Bana göre her şey süper. Orayı kötülemek haksızlık, çalışanları ve işletenleri harika ötesi insanlar. Kesinlikle tavsiye ederim. Rahatsız olduğunuz durum olduğunda dile getirmeniz yeter. Kimseyi kırmadan mesele halledilir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Davran Motel
Davran Motel

-

Gitmek üzere

Burada müşteri değil, misafirsiniz. Yakın davranış, samimiyet, alçakgönüllülük. Sükunet. Pırıl pırıl, dibi kum olan dalgasız bir deniz. Hızlı servis. Mükemmel mezeler, muhakkak soğutulmuş bardaklarla yapılan bira, rakı servisi, ehven fiyat. Nefis günbatımı. Klima gerektirmeyen serin odalar. Tatili kafa dinleme olarak algılayanlar için.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)