Manastır Koyu Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Manastır Koyu Otel Fiyatları

Marmara Adası'nın en sevilen noktalarından biri olan Manastır Koyu'nda konaklama yapabileceğiniz farklı kategorilerde Manastır Koyu otelleri hizmet vermektedir.

Manastır Koyu, Balıkesir'in yaz tatili için en çok tercih edilen bölgelerinden biri olan Marmara Adası'nda yer almaktadır. İstanbul'a yakın olması ve haftanın her günü karşılıklı olarak düzenlenen feribot seferi ile İstanbullular tarafından tercih edilmektedir.

Yaz tatili için Marmara Adası'nı tercih eden tatilciler sakin ve huzurlu bir yer alan Manastır Koyu'nu tercih etmektedir. Manastır Koyu'na gelenlerin konaklamada tercih edecekleri tesisler misafirlerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Manastır Koyu otelleri, denize sıfır konumda harika bir doğanın ortasında misafirlerini ağırlamaktadır. Koyun sakin ve huzurlu yapısını bozmayan Manastır Koyu otelleri sıcak ve samimi bir yapıya sahiptir.

Manastır Koyu otelleri yılın en kalabalık zamanını yaz sezonunda tatilinde başladığı haziran, temmuz ve ağustosta yaşamaktadır. Tatilin sezonunda görülen bu yoğunluk Manastır Koyu otel fiyatlarına da yansımaktadır.

Manastır Koyu otel fiyatları yaz aylarında tavan noktaya ulaşsa da bahar ve kış aylarında daha ekonomik olmaktadır. Ayrıca yaz sezonunda yaşanan bu fiyat artışları erken rezervasyon kampanyaları ile ekarte edilebilmektedir.

Yaz aylarında planladığınız ada ziyareti için Manastır Koyu otelleri sayfasına göz atabilir beğendiğiniz ve bütçenize uygun tesise erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Her zevke ve bütçeye uygun bir tesisin yer aldığı Manastır Koyu otellerini bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Manastır Koyu oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

En İyi 1 Manastır Koyu Oteli

Davran Motel Manastır Koyu

Motel - Marmara Adası - 29 Misafir Yorumu

Adalara özgü rutubetin olmaması nedeniyle insanları şaşırtan Marmara Adası'nın bu özelliğini bilir miydiniz? Peki, bu konuda dünya üzerinde tek olduğunu?..

Marmara Adası'nın, ismini; bir zamanlar "Beyaz Deniz" olarak bilinen Marmara'ya verdiği de söylenir. Marmara, mermer demektir. Mermerse rutubeti emip, yok eden bir doğa harikası... Adanın, bol oksijenli tertemiz havasını ona bağlayanlar da var.

İşte, dünyada tek olma özelliğine sahip bu güzel adanın en güzel kumsallarından biri, Pınar Koyu olarak da nam salmaya başlayan ünlü Manastır bölgesinde. Manastır; doğal bir koy, hem de her
... Adalara özgü rutubetin olmaması nedeniyle insanları şaşırtan Marmara Adası'nın bu özelliğini bilir miydiniz? Peki, bu konuda dünya üzerinde tek olduğunu?..

Marmara Adası'nın, ismini; bir zamanlar "Beyaz Deniz" olarak bilinen Marmara'ya verdiği de söylenir. Marmara, mermer demektir. Mermerse rutubeti emip, yok eden bir doğa harikası... Adanın, bol oksijenli tertemiz havasını ona bağlayanlar da var.

İşte, dünyada tek olma özelliğine sahip bu güzel adanın en güzel kumsallarından biri, Pınar Koyu olarak da nam salmaya başlayan ünlü Manastır bölgesinde. Manastır; doğal bir koy, hem de her şeyiyle...

Örnek mi? Burada taşıma kum bulamazsınız. Doğal, denizin kendi hijyenini taşıdığı tertemiz bir kumsal, dibini her an görebileceğiniz tertemiz bir sudur; sizi karşılayacak...

Sırf saydığım şu kısacık özellikler için bile günübirlik gelenlere tanık olursunuz.
Manastır budur işte...

Davran Motel'e gelince...
Doğanın armağan ettiği bu güzelliklere; nefis mutfağı, ağaçların güneşten koruduğu elli yataklı konaklama kısmı ve "Saklı Bahçe"siyle katkıda bulunuyor.
Adanın sunduğu atmosferle uyumlu... Otantik bir havası var.

Kumsalda güneşlenmek; odanıza çekilip, hiç kimse tarafından rahatsız edilmeden, asude bir huzurla dinlenmek; uzandığınız hamakta, dalgaların şarkısını dinlemek; adaların nefis görüntüsü eşliğinde, gurup vaktinin sanatsal güzelliğini izlemek; gecenin dinginliğinde, sahil boyunda gezinebilmek ya da kamp ateşinin etrafında dostlarla sohbet...
Manastır, mükemmel bir tatil sunacaktır size...

Motel restoranının; zengin ve lezzetli mutfağına, güler yüzlü çalışanlarına, hızlı servisine, dolgun porsiyonlarına da değinmek gerek. Yarım pansiyon sistemine, yemeklerin tabildot şeklinde sunulduğuna; üstelik bu hizmetlerin, belli zaman dilimleriyle kısıtlanmadığına da...

Aslında, bu kadar söz bile fazla!
Yıllardır gelenler, ilk kez duyanlara anlatacak nasılsa

Daha Fazla Bilgi»