Maltepe Merkez Otelleri

İstanbul’da merkezi konaklama denildiği zaman akla gelen Maltepe Merkez otelleri, şehrin en iyi Adalar manzarasını gözler önüne seriyorlar…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Maltepe Merkez Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Maltepe Merkez Otelleri ve Maltepe Merkez Otel Fiyatları

İstanbul'da merkezi konaklama denildiği zaman akla gelen Maltepe Merkez otelleri, şehrin en iyi Adalar manzarasını gözler önüne seriyorlar…

İstanbul'un en büyük 10 ilçesinden biri olan Maltepe'nin merkezi, Anadolu Yakası'nda konaklamak için en çok tercih edilen bölgelerden biri. Anadolu'nun en büyük camisi olma özelliği taşıyan Maltepe Merkez Cumhuriyet Camii'ne de ev sahipliği yapan Maltepe Merkez, Kadıköy, Kartal ve Ataşehir gibi şehrin en önemli iş ve eğlence merkezlerine oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. Maltepe Merkez otelleri de, bulundukları bu avantajlı konum dolayısıyla konaklama açısından fazlasıyla tercih ediliyorlar.

Maltepe Merkez otelleri, konaklama konseptine göre oldukça geniş seçeneklere sahip. Dilerseniz bir apart otel tercih edebilir, dilerseniz de büyük bir kent otelini seçebilirsiniz. Her koşulda da oldukça kaliteli ve konforlu bir konaklama gerçekleştireceğinizden emin olabilirsiniz. Bazı Maltepe Merkez otelleri, kendi yemeklerinizi pişirebileceğiniz mutfaklı konaklama birimlerine sahipken, bazıları ise yemekleri açık büfe servis etmeyi tercih ediyor. Bu da Maltepe Merkez otel fiyatlarındaki farklılığı ortaya koyuyor.

Çoğu Maltepe Merkez otel fiyatlarında, oda fiyatı baz alınıyor ve kahvaltı da bu fiyatın içerisine dahil ediliyor. Ancak otelin hizmet kalitesi ile misafirlerine sunduğu olanaklar Maltepe Merkez otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Yine de Maltepe Merkez'de her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün. Genel olarak 2017 Maltepe Merkez otel fiyatlarının 155 TL ile 260 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

İstanbul konaklamalarınızda hiç düşünmeden Maltepe Merkez'i tercih edebilir ve Maltepe Merkez otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Maltepe Merkez otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın