Mahfel Cafe, Bursa Merkez mekan profili ve Mahfel Cafe hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Mahfel Cafe

10puan

Mahfel Cafe Tanıtımı

Mahfel Cafe, yeni konseptiyle alışkanlıklarını bozmadan, kalite ve lezzetlerini misafirleriyle paylaşmaya devam etmektedir.

Mahfel Cafe öncelikle 2003 yılında Hayal Bahçesini Bursa halkının hizmetine sunmuştur. Kabına sığmayan yapısıyla 2004 yılında üretim tesislerinide devreye alıp

Yüksek kalitede üretim standartları ile kurduğu imalathanesinde baklava, börek, yaş ve kuru pasta, sütlü tatlılar, mayalı ürünler, imalatını sürdürmektedir.Ayrıca, meşhur Maraş dondurmasını, MMD tescilli markası ile dondurmanın ana vatanı Kahramanmaraş'ta üretimini yaptırararak siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Öncelikle kendi şubeleri için üretim yapan imalathanesi 2005 yılından beri, yoğun talepler nedeniyle seçkin mekanlar ve şirketler için de üretim yapmayı sürdürmektedir.

Mahfel Cafe, sizlere kaliteyi ve lezzeti huzurlu ortamlarda sunmaya devam etmektedir. Sıcak sohbetler, huzurlu ve keyifli anlar yaşatmak için çıkılan bu uzun yolculukta siz değerli Bursa halkı ile beraber olmaktan mutluluk duymaktadır.

Mahfel Cafe, 2009 yılında aldığı ISO 9001 ve ISO 22 000 belgeleri ile kaliteyi, lezzeti ve hizmeti çağın gereklerine uygun olarak sürdürmektedir.

1 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
10
Bursa'da eskimeyen bir adres

-

Bursa'daki en güzel mekanlardan biridir Setbaşı semtinde yer alan Mahfel Cafe. Yeni, popüler, şık, salaş ne kadar mekan açılırsa açılsın birçok kişi için farklı ve özeldir Mahfel. Konumu, samimiyeti, leziz tatları ile Bursa'da görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Özellikle dondurmasını denemelisiniz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Altınşehir Mah. Uludağ Gıda Toptancıları Sitesi E Blok No: 4

  • Bursa Merkez

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler