Giriş
02.06.22
Çıkış
03.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Konsept/Tema

Aile Dostu
Butik Otel
Çocuk Dostu
Şehir Oteli

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Tesis Türü

Otel

Olanaklar

Kuru Temizleme
Resepsiyon

Spa & Sağlık

Spor Salonu
Spa Olanakları

Popüler Filtreler

Gece Kulübü

Uygun fiyatlı Kuruçeşme Otelleri neredekal.com'da! Diğer bölgelerdeki otel fiyatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.

Kuruçeşme Otelleri:

Kuruçeşme için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Kuruçeşme Mah merkezine 4.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
890 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Kuruçeşme Mah merkezine 6.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.100 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.6/5 Mükemmel
Kuruçeşme Mah merkezine 8.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.044 TL
Henüz Puanlanmamış
Kuruçeşme Mah merkezine 9.6 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.392 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4/5 Mükemmel
Kuruçeşme Mah merkezine 1.9 km uzaklıkta
Tatilsepeti.com
Sadece Konaklama
1.581 TL
Odamax
2.015 TL
En uygun fiyat
1.581 TL
Tatilsepeti.com
En uygun fiyat:
Tatilsepeti.com
1.581 TL
Otel
Hayvan Dostu
5/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Kuruçeşme Mah merkezine 14.7 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
499 TL
Otelz.com
512 TL
En uygun fiyat
499 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
499 TL
Otel
Şehir Oteli
Henüz Puanlanmamış
Kuruçeşme Mah merkezine 940 m uzaklıkta
Setur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
1.954 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4/5 Mükemmel
Kuruçeşme Mah merkezine 1.1 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
1.645 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.1/5 Mükemmel
Kuruçeşme Mah merkezine 11.0 km uzaklıkta
Setur
Sadece Konaklama
975 TL
Odamax
975 TL
En uygun fiyat
975 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
975 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
3.6/5 Çok İyi
Kuruçeşme Mah merkezine 2.0 km uzaklıkta
Otelz.com
%14 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
1.015 TL
Odamax
1.048 TL
En uygun fiyat
1.015 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
1.015 TL

Kuruçeşme Otelleri

Kuruçeşme Otelleri

İstanbul'un sahil bölgelerinden biri olan Kuruçeşme, Beşiktaş ilçesine bağlı bulunuyor. Ortaköy ve Bebek arasında kalan semt muhteşem manzarasıyla ön plana çıkıyor. Eşsiz konumuyla tarihte uzun yıllar yerleşim yeri olarak kullanılmış. Bölgede Osmanlı'dan kalma yalılar, kiliseler gibi tarihi yapılar görebilmek mümkün. Farklı toplumlar tarafından kullanılmış semtte bu kültürlerin izlerini görebilirsiniz. Eşsiz sahiliyle şimdilerde İstanbul'un gözde bölgeleri arasında bulunuyor. Temiz havası, manzarası ve kullanışlı sahil şeridiyle dinlenmeye, yürüyüş ve spor yapmaya oldukça müsait. Huzurlu bir zaman geçirebileceğiniz Kuruçeşme, konumu dolayısıyla ulaşılması kolay bir yerde bulunuyor. Bölgeye özel aracınızla, toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda gezintileriniz için araç kiralayabilir rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Aynı zamanda Kuruçeşme İle özdeşleşmiş Suada'ya da buradan teknelerle ulaşmak mümkün. Suada İstanbul'un önemli sosyal merkezlerinden bir tanesi olmasıyla bölgenin tanınmasında önemli rol oynuyor. Her dönem ziyaret edilebilecek bölgenin özellikle tatil günlerinde bir hareketlilik içerisinde olduğunu söylemek mümkün. Bölgede sevdiklerinizle beraber keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Bu eşsiz İstanbul semtinde geçirmeyi planladığınız tatiller için bölgede hizmet veren Kuruçeşme otelleri sizin en iyi şekilde konaklamanıza odaklanıyor. Muhteşem manzaralara sahip otellerde rüya gibi bir tatil yapabilirsiniz. Farklı konseptlerde hizmet veren bu otellerde ailenizle veya arkadaşlarınızla rahatça konaklayabilirsiniz. Tatiliniz boyunca istediğiniz hizmetleri alabileceğiniz farklı tatil tiplerine hitap edebilen oteller bulabilirsiniz. Farklı konumlarda hizmet veren otellerde konaklayabilirsiniz.

Kuruçeşme Otel Fiyatları

Kuruçeşme Otel Fiyatları

Benzersiz bir tatil geçirebileceğiniz Kuruçeşme'de konaklama hizmeti sunan otellerin fiyatlandırmaları arasında farklılıklar olabilir. Bu farklılıkların oluşmasına neden olan bazı etkenler bulunuyor. Kuruçeşme otel fiyatları üzerinde etkisi olan bazı noktaları inceleyim.

 • Bölgede farklı konseptlerde hizmet veren oteller bulabilirsiniz. Otel olarak hizmet sunan yalılarda konaklamanız sırasında ödemeniz gereken ücretler değişiyor. Mütevazı pansiyonlar ve otellerin de bulunabileceği bölgede bu seçeneklerde konaklama fiyatları uygun olabiliyor.
 • Sahil semti olan Kuruçeşme çok önemli bir noktada bulunuyor. Bölgede hizmet veren otellerin sahile yakınlığı ve manzarasına göre fiyatlandırma yapılıyor. Sahile yakın aynı zamanlarda başka semtlere de kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz konumlardaki otellerde konaklamak yüksek maliyetli olabiliyor. Daha iç taraflardaki otellerde ise konaklama ücretleri azalabiliyor.
 • Otellerde sunulan yemek hizmetleri, sosyal aktiviteler, eğlence imkanları fiyatlara etki ediyor. Günde üç öğün açık büfe olarak yemek hizmeti alabileceğiniz eşsiz bir tatil için ödemeniz gereken fiyatlar değişiyor.
 • Konaklayacağınız otelin odaları arasında fiyatlandırma farklı oluyor. Etkileyici boğaz manzarasına sahip bir odada konaklamanın maliyeti değişiyor. Ailenizle rahatça konaklayabileceğiniz suit odalarda tatilinizi geçirebilirsiniz. Bu durumda da fiyatlarda farklılıklar oluyor.

Farklı bütçelere hitap edebilen oteller bulabilmenin mümkün olduğu bölgede, bütçeniz ve tatil planınıza göre otelinizi seçebilirsiniz.

Kuruçeşme Konaklama

Kuruçeşme Konaklama

Kuruçeşme konaklama hizmetleri farklı tatil tiplerine hitap edebiliyor. Bölgenin farklı noktalarında konaklama hizmeti alabilirsiniz. Konaklayacağınız oteli gezinti planlarına göre en uygun yerlerde seçmeniz yararınıza oluyor. Kolayca ulaşım sağlayarak zamanınızı dolu dolu geçirebilir, enerji dolu bir tatil yapabilirsiniz. Çeşitli alternatiflerin bulunduğu otellerden en çok göze çarpanlar, otel olarak hizmet sunan yalılar. Bu yalılar misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Bu tarihi öneme sahip yapılarda konaklayabilir, tarihi atmosferi bu eşsiz noktalarda hissedebilirsiniz. Bölgede konaklama hizmeti sunan bir diğer alternatif ise butik oteller. Alışılmışın dışında konseptler ile keyifli bir tatil imkanı sunabilecek otellerde konaklayabilirsiniz. Butik otellerin sıcak ve rahat ortamlarında ev rahatlığında bir tatil geçirebilirsiniz. Kuruçeşme butik otel hizmetleri de bölgede tercih edebileceğiniz yerler arasında. Konaklayacağınız otellerde oluşabilecek yoğunluk ve fiyat farklılıklarından etkilenmemek için erken rezervasyon yaptırarak rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Kuruçeşme otelleri en uygun konaklama hizmetlerinden erken rezervasyonlar yaparak yararlanabilmeniz mümkün. Bu konaklama hizmetleri arasından sizin için uygun olanı seçip unutulmaz bir tatil yapabilirsiniz.

Kuruçeşme Gezilecek Yerler

Kuruçeşme Gezilecek Yerler

Bölgede geziler düzenleyebileceğiniz bazı noktalar bulunuyor. Gezilecek yerler ve aktivitelere şöyle örnekler verebiliriz;

 • Ayios Tarsias Manastırı: 9. yüzyılda yapılmış olan manastırın 15. yüzyıla kadar kullanıldığı biliniyor. Bölgenin tarihi bir noktası olan manastırı ziyaret edebilirsiniz.
 • Surp Haç Ermeni Kilisesi: Başka bir kilisenin üzerine inşaa edilmiş olan bu kilise zaman içinde geçirdiği restorasyonlarla bugüne kadar gelmiş. Etkileyici bir mimari ve işçiliklere sahip kiliseyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Ayios Dimitrios Kilisesi: Çevresinde önemli kişilerin mezarları da bulunan bu kilisenin 16.yüzyıldan kalma olduğu düşünülüyor. Evliya Çelebi'nin anlatımlarında da yer alan bu tarihi yapı bölgenin önemli noktaları arasında yer alıyor.
 • Ayios Sotiras Ayazması: Kilise içinde bulunan bir mağaradan geçilerek ulaşılabilecek olan ayazmanın çeşmesi 1820 yılında yapılmış. Çeşitli inanışlarla bazı durumlara şifa olduğu düşünülen ayazma ibadete açık durumda.
 • İoannes Prodromos Kilisesi: T şeklinde bir şekle sahip yapınan içinde çeşitli motifler bulunuyor. Kilisenin 18. yüzyıla dayandığı düşünülüyor.
 • Makbule Atadan Yalısı: Atatürk'ün kardeşi Makbule Hanım'ın yaşamış olduğu, boğazdaki bu yalıyı da gezilecek yerler listenize ekleyebilirsiniz.
 • Köprülü Hemşiresi Çeşmesi: Bölgenin ismini aldığı bu çeşme 1683 yılında Osman Efendi tarafından yapılmış.
 • Suada (Galatasaray Adası): İstanbul'un önemli bir sosyal alanı olan ada, Galatasaray kulübünün satın almasından sonra bu isimle de bilinmeye başladı. Çeşitli restoranlar ve eğlence noktaları bulunan adaya teknelerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlginizi çeken noktaları ziyaret ederek keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Kuruçeşme Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kuruçeşme bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kuruçeşme bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kuruçeşme Otelleri - Uygun Kuruçeşme Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kuruçeşme Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kuruçeşme Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kuruçeşme Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kuruçeşme Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.