Kuruçeşme Otelleri

İstanbul Boğazı'nın kıyı semtlerinden biri olan Kuruçeşme bir yanıyla sakin bir yaşam sürerken diğer yanda eğlence ve hareketin de akla gelen ilk adreslerinde.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kuruçeşme Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Bali masajı mükemmel"

"Sıcak ve kibar personel"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Kuruçeşme Otelleri ve Kuruçeşme Otel Fiyatları

İstanbul Boğazı'nın kıyı semtlerinden biri olan Kuruçeşme bir yanıyla sakin bir yaşam sürerken diğer yanda eğlence ve hareketin de akla gelen ilk adreslerinde.

Geçmiş dönemlerde Rumeli yakasının en gözde semtlerinden olan Kuruçeşme günümüzde de İstanbul'un en ilgi çeken semtlerinden biri.

Muhteşem boğaz manzarası ile bütünleşmiş semtte yer alan mekanlar her türden zevke hitap ediyor. Farklı ambiyansları yaşayabileceğiniz bu mekanların yanı sıra Kuruçeşme konaklamak için de oldukça ideal bir yer.

Kuruçeşme otelleri Beşiktaş ilçesinde konaklayabileceğiniz en lüks otellerdendir. Sahildeki tarihi yalıların restore edilip otele dönüştürülmesiyle beş yıldızlı ve butik olarak hizmet veren Kuruçeşme otelleri yüksek kalite ve iyi hizmet anlayışıyla konuklarını ağırlamaktadır.

Avrupa yakasındaki merkezi konumu, kaliteli hizmet anlayışı ve harika Boğaziçi manzaraları ile Kuruçeşme otelleri İstanbul'un en gözde konaklama mekanlarındandır.

Kuruçeşme, lüks konaklama denilince İstanbul'da akla ilk gelen yerlerden biridir.

Boğaziçi'nin sahil semtlerinden biri olan Kuruçeşme, İstanbul'da lüks ve kaliteli konaklama yapabileceğiniz otellerin olduğu bir yerdir.

Kuruçeşme'deki otel fiyatları bu nedenle genellikle yüksek olmaktadır. Tarihi yalılarda ve yapılarda, deniz kıyısında ya da Boğaz'a hakim tepelerde yer alan Kuruçeşme otelleri yüksek kalitede hizmet verir ve otel fiyatları ortalamanın üzerindedir.

Semtte çok sayıda otel olmamakla birlikte mevcut otellerin tamamı butik, dört ve beş yıldızlıdır. Boğaz'daki konumu itibariyle de değeri artan Kuruçeşme otellerinin fiyatları genellikle her sezon üst seviyelerde seyreder.

Kuruçeşme otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Les Ottomans
Les Ottomans

-

Bali masajı mükemmel

Bali masajını az önce denedim, gerçekten mükemmel. Kendinizi ödüllendirmek isterseniz yapacağınız ilk şey olsun...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Les Ottomans
Les Ottomans

-

Sıcak ve kibar personel

Benim için İstanbul'un en özel yeri. Hayatımda gördüğüm en sıcak ve kibar insanlar çalışıyor burada. Teşekkür ederim tüm çalışanlara, özellikle şeflerine. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Les Ottomans
Les Ottomans

-

İstanbul'u yaşamak isteyenlere

Konumu, dekorasyonu ve hizmet anlayışıyla İstanbul'un en iyi oteli bence. İliklerime kadar bana İstanbul'u yaşattı. Kesinlikle gitmelisiniz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)