Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kuruçeşme Otelleri

Kuruçeşme için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Kuruçeşme Otelleri

Kuruçeşme Otelleri

Kuruçeşme Otelleri

İstanbul'un sahil bölgelerinden biri olan Kuruçeşme, Beşiktaş ilçesine bağlı bulunuyor. Ortaköy ve Bebek arasında kalan semt muhteşem manzarasıyla ön plana çıkıyor. Eşsiz konumuyla tarihte uzun yıllar yerleşim yeri olarak kullanılmış. Bölgede Osmanlı'dan kalma yalılar, kiliseler gibi tarihi yapılar görebilmek mümkün. Farklı toplumlar tarafından kullanılmış semtte bu kültürlerin izlerini görebilirsiniz. Eşsiz sahiliyle şimdilerde İstanbul'un gözde bölgeleri arasında bulunuyor. Temiz havası, manzarası ve kullanışlı sahil şeridiyle dinlenmeye, yürüyüş ve spor yapmaya oldukça müsait. Huzurlu bir zaman geçirebileceğiniz Kuruçeşme, konumu dolayısıyla ulaşılması kolay bir yerde bulunuyor. Bölgeye özel aracınızla, toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda gezintileriniz için araç kiralayabilir rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Aynı zamanda Kuruçeşme İle özdeşleşmiş Suada'ya da buradan teknelerle ulaşmak mümkün. Suada İstanbul'un önemli sosyal merkezlerinden bir tanesi olmasıyla bölgenin tanınmasında önemli rol oynuyor. Her dönem ziyaret edilebilecek bölgenin özellikle tatil günlerinde bir hareketlilik içerisinde olduğunu söylemek mümkün. Bölgede sevdiklerinizle beraber keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Bu eşsiz İstanbul semtinde geçirmeyi planladığınız tatiller için bölgede hizmet veren Kuruçeşme otelleri sizin en iyi şekilde konaklamanıza odaklanıyor. Muhteşem manzaralara sahip otellerde rüya gibi bir tatil yapabilirsiniz. Farklı konseptlerde hizmet veren bu otellerde ailenizle veya arkadaşlarınızla rahatça konaklayabilirsiniz. Tatiliniz boyunca istediğiniz hizmetleri alabileceğiniz farklı tatil tiplerine hitap edebilen oteller bulabilirsiniz. Farklı konumlarda hizmet veren otellerde konaklayabilirsiniz.

Kuruçeşme Otel Fiyatları

Kuruçeşme Otel Fiyatları

Benzersiz bir tatil geçirebileceğiniz Kuruçeşme'de konaklama hizmeti sunan otellerin fiyatlandırmaları arasında farklılıklar olabilir. Bu farklılıkların oluşmasına neden olan bazı etkenler bulunuyor. Kuruçeşme otel fiyatları üzerinde etkisi olan bazı noktaları inceleyim.

 • Bölgede farklı konseptlerde hizmet veren oteller bulabilirsiniz. Otel olarak hizmet sunan yalılarda konaklamanız sırasında ödemeniz gereken ücretler değişiyor. Mütevazı pansiyonlar ve otellerin de bulunabileceği bölgede bu seçeneklerde konaklama fiyatları uygun olabiliyor.
 • Sahil semti olan Kuruçeşme çok önemli bir noktada bulunuyor. Bölgede hizmet veren otellerin sahile yakınlığı ve manzarasına göre fiyatlandırma yapılıyor. Sahile yakın aynı zamanlarda başka semtlere de kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz konumlardaki otellerde konaklamak yüksek maliyetli olabiliyor. Daha iç taraflardaki otellerde ise konaklama ücretleri azalabiliyor.
 • Otellerde sunulan yemek hizmetleri, sosyal aktiviteler, eğlence imkanları fiyatlara etki ediyor. Günde üç öğün açık büfe olarak yemek hizmeti alabileceğiniz eşsiz bir tatil için ödemeniz gereken fiyatlar değişiyor.
 • Konaklayacağınız otelin odaları arasında fiyatlandırma farklı oluyor. Etkileyici boğaz manzarasına sahip bir odada konaklamanın maliyeti değişiyor. Ailenizle rahatça konaklayabileceğiniz suit odalarda tatilinizi geçirebilirsiniz. Bu durumda da fiyatlarda farklılıklar oluyor.

Farklı bütçelere hitap edebilen oteller bulabilmenin mümkün olduğu bölgede, bütçeniz ve tatil planınıza göre otelinizi seçebilirsiniz.

Kuruçeşme Konaklama

Kuruçeşme Konaklama

Kuruçeşme konaklama hizmetleri farklı tatil tiplerine hitap edebiliyor. Bölgenin farklı noktalarında konaklama hizmeti alabilirsiniz. Konaklayacağınız oteli gezinti planlarına göre en uygun yerlerde seçmeniz yararınıza oluyor. Kolayca ulaşım sağlayarak zamanınızı dolu dolu geçirebilir, enerji dolu bir tatil yapabilirsiniz. Çeşitli alternatiflerin bulunduğu otellerden en çok göze çarpanlar, otel olarak hizmet sunan yalılar. Bu yalılar misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Bu tarihi öneme sahip yapılarda konaklayabilir, tarihi atmosferi bu eşsiz noktalarda hissedebilirsiniz. Bölgede konaklama hizmeti sunan bir diğer alternatif ise butik oteller. Alışılmışın dışında konseptler ile keyifli bir tatil imkanı sunabilecek otellerde konaklayabilirsiniz. Butik otellerin sıcak ve rahat ortamlarında ev rahatlığında bir tatil geçirebilirsiniz. Kuruçeşme butik otel hizmetleri de bölgede tercih edebileceğiniz yerler arasında. Konaklayacağınız otellerde oluşabilecek yoğunluk ve fiyat farklılıklarından etkilenmemek için erken rezervasyon yaptırarak rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Kuruçeşme otelleri en uygun konaklama hizmetlerinden erken rezervasyonlar yaparak yararlanabilmeniz mümkün. Bu konaklama hizmetleri arasından sizin için uygun olanı seçip unutulmaz bir tatil yapabilirsiniz.

Kuruçeşme Gezilecek Yerler

Kuruçeşme Gezilecek Yerler

Bölgede geziler düzenleyebileceğiniz bazı noktalar bulunuyor. Gezilecek yerler ve aktivitelere şöyle örnekler verebiliriz;

 • Ayios Tarsias Manastırı: 9. yüzyılda yapılmış olan manastırın 15. yüzyıla kadar kullanıldığı biliniyor. Bölgenin tarihi bir noktası olan manastırı ziyaret edebilirsiniz.
 • Surp Haç Ermeni Kilisesi: Başka bir kilisenin üzerine inşaa edilmiş olan bu kilise zaman içinde geçirdiği restorasyonlarla bugüne kadar gelmiş. Etkileyici bir mimari ve işçiliklere sahip kiliseyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Ayios Dimitrios Kilisesi: Çevresinde önemli kişilerin mezarları da bulunan bu kilisenin 16.yüzyıldan kalma olduğu düşünülüyor. Evliya Çelebi'nin anlatımlarında da yer alan bu tarihi yapı bölgenin önemli noktaları arasında yer alıyor.
 • Ayios Sotiras Ayazması: Kilise içinde bulunan bir mağaradan geçilerek ulaşılabilecek olan ayazmanın çeşmesi 1820 yılında yapılmış. Çeşitli inanışlarla bazı durumlara şifa olduğu düşünülen ayazma ibadete açık durumda.
 • İoannes Prodromos Kilisesi: T şeklinde bir şekle sahip yapınan içinde çeşitli motifler bulunuyor. Kilisenin 18. yüzyıla dayandığı düşünülüyor.
 • Makbule Atadan Yalısı: Atatürk'ün kardeşi Makbule Hanım'ın yaşamış olduğu, boğazdaki bu yalıyı da gezilecek yerler listenize ekleyebilirsiniz.
 • Köprülü Hemşiresi Çeşmesi: Bölgenin ismini aldığı bu çeşme 1683 yılında Osman Efendi tarafından yapılmış.
 • Suada (Galatasaray Adası): İstanbul'un önemli bir sosyal alanı olan ada, Galatasaray kulübünün satın almasından sonra bu isimle de bilinmeye başladı. Çeşitli restoranlar ve eğlence noktaları bulunan adaya teknelerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlginizi çeken noktaları ziyaret ederek keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Kuruçeşme Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Kuruçeşme için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Kuruçeşme otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Kuruçeşme otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Ortaköy, Levent, Gayrettepe, Çırağan, Balmumcu, Arnavutköy semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.