Arnavutköy Otelleri

İstanbul’un en çarpıcı manzarasına sahip tarihi bir semt; Arnavutköy…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Arnavutköy Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Harika manzarası var"

"Konumu ideal"

10

Misafir yorumu

2 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Arnavutköy Otelleri ve Arnavutköy Otel Fiyatları

İstanbul'un en çarpıcı manzarasına sahip tarihi bir semt; Arnavutköy…

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bulunan Arnavutköy, Ortaköy ile Bebek semtlerinin tam ortasında yer alıyor. İstanbul Boğazı'nın nefes kesici manzarasıyla büyüleyen Arnavutköy, sahilden başlayıp tepelere doğru uzanıyor. Semtin arka kısmında ise Beşiktaş Ulus bulunuyor.

Arnavutköy, akıntısıyla meşhur olan Akıntıburnu'na da ev sahipliği yapıyor. Yatların ve gezinti teknelerinin bağlandığı bir koyu da bulunan Arnavutköy, İstanbul'un en yeşil semtlerinden biri aynı zamanda.

Son dönemlerde balık restoranlarıyla da bir hayli nam salmış olan Arnavutköy, giderek popülaritesini de arttırdı. Özellikle yüksek gelirli kimselerin uğrak noktalarından biri haline gelen Arnavutköy'de konaklamak ise bambaşka bir ayrıcalık hissi veriyor insana.

Arnavutköy otelleri, hem turistik seyahatlerde hem de hafta sonu yapılan romantik kaçamaklarda fazlasıyla tercih ediliyor. Misafirlerine her şeyden önce şık bir konaklama imkanı sunan Arnavutköy otelleri, Boğaz manzarası ile bu konaklamaları bir hayli keyifli kılıyor. İstanbul'un tarihi yönlerini en güzel şekilde keşfedebilirsiniz Arnavutköy otellerinde konaklayarak.

Siz de, İstanbul'da turistik gezi amaçlı konaklama yapmak ya da şehrin gürültüsünden uzaklaşıp romantik bir kaçamağa imza atmak istiyorsanız Arnavutköy'ü tercih edebilir ve Arnavutköy otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbulluların hafta sonu gezmeye doyamadığı Arnavutköy, İstanbul Boğazı'nın şahane manzarasını gözler önüne seriyor…

Arnavutköy, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bulunuyor. Ortaköy ile Bebek semtleri arasında kalan Arnavutköy, İstanbul Boğazı'nın en güzel sahillerinden birine sahip. Sahilden başlayıp tepelere doğru uzanan Arnavutköy'ün hemen arkasında Beşiktaş Ulus, karşı kıyısında ise Kandilli ve Vaniköy yer alıyor.

İstanbul'un en güzel Boğaz manzarasına sahip olan Arnavutköy, akıntısıyla meşhur Akıntıburnu'na da ev sahipliği yapıyor. Arnavutköy'de yatların ve gezinti teknelerinin bağlandığı bir de koy bulunuyor. İstanbul'un en özgün ve en yeşillikler içindeki semti aynı zamanda Arnavutköy.

Hem İstanbulluların hem de şehri ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerin gezmeye doyamadığı Arnavutköy'de sahil boyu yürüyüş yapmak oldukça keyifli. İstanbul'un en kaliteli kafe ve restoranlarının bulunduğu Arnavutköy, daha çok yüksek gelirli kimselerin uğrak noktası olsa da, uygun fiyatlara yemek yenilecek pek çok mekan barındırıyor içerisinde. Özellikle Arnavutköy'de konaklayacağınız süre boyunca, köftecilere, balık restoranlarına ve semtin meşhur pastanesine mutlaka uğrayın deriz.

Arnavutköy, her ne kadar hafta sonlarının vazgeçilmez noktalarından biri olsa da, ulaşım açısından biraz sıkıntılı. Özellikle hafta sonları trafik yoğunluğu bir hayli fazla oluyor. Ancak yine de İstanbul'un tüm güzelliklerine yakından şahit olmak istiyorsanız, kesinlikle Arnavutköy otellerinde konaklamalısınız. Hatta Arnavutköy'den yapacağınız 20 dakikalık bir yürüyüşle Bebek semtine ulaşabilir ve İstanbul'un bu iki güzide semtini de gezme şansına erişebilirsiniz.

Arnavutköy'de bulunan otellerin fiyatlarına gelecek olursak, fiyatların pek de ekonomik olmadığını söyleyebiliriz. İstanbul'da Boğaz manzaralı otellerde olduğu gibi, Arnavutköy otel fiyatları da biraz yükseklerde seyrediyor. Ancak alacağınız hizmet ve kalite de buna göre şekilleniyor elbette. Arnavutköy otel fiyatları, misafirlerine sunulan olanaklar doğrultusunda değişiyor olsa da, asıl ücreti o muhteşem Boğaz manzarası için veriyorsunuz aslında. Fakat konaklamanız esnasında bu manzaranın paha biçilmez olduğunu kendiniz tecrübe edeceksiniz. Genel olarak 2017 Arnavutköy otel fiyatlarının ortalama 300 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'un o muhteşem manzarasının tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız Arnavutköy'ü tercih edebilir ve Arnavutköy otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Arnavutköy otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın