Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Arnavutköy Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Arnavutköy Otelleri

Arnavutköy için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Arnavutköy Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İstanbul'un en çarpıcı manzarasına sahip tarihi bir semt; Arnavutköy…
İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bulunan Arnavutköy, Ortaköy ile Bebek semtlerinin tam ortasında yer alıyor. İstanbul Boğazı'nın nefes kesici manzarasıyla büyüleyen Arnavutköy, sahilden başlayıp tepelere doğru uzanıyor. Semtin arka kısmında ise Beşiktaş Ulus bulunuyor.

Arnavutköy, akıntısıyla meşhur olan Akıntıburnu'na da ev sahipliği yapıyor. Yatların ve gezinti teknelerinin bağlandığı bir koyu da bulunan Arnavutköy, İstanbul'un en yeşil semtlerinden biri aynı zamanda.

Son dönemlerde balık restoranlarıyla da bir hayli nam salmış olan Arnavutköy, giderek popülaritesini de arttırdı. Özellikle yüksek gelirli kimselerin uğrak noktalarından biri haline gelen Arnavutköy'de konaklamak ise bambaşka bir ayrıcalık hissi veriyor insana.

Arnavutköy otelleri, hem turistik seyahatlerde hem de hafta sonu yapılan romantik kaçamaklarda fazlasıyla tercih ediliyor. Misafirlerine her şeyden önce şık bir konaklama imkanı sunan Arnavutköy otelleri, Boğaz manzarası ile bu konaklamaları bir hayli keyifli kılıyor. İstanbul'un tarihi yönlerini en güzel şekilde keşfedebilirsiniz Arnavutköy otellerinde konaklayarak.

Siz de, İstanbul'da turistik gezi amaçlı konaklama yapmak ya da şehrin gürültüsünden uzaklaşıp romantik bir kaçamağa imza atmak istiyorsanız Arnavutköy'ü tercih edebilir ve Arnavutköy otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbulluların hafta sonu gezmeye doyamadığı Arnavutköy, İstanbul Boğazı'nın şahane manzarasını gözler önüne seriyor…
Arnavutköy, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bulunuyor. Ortaköy ile Bebek semtleri arasında kalan Arnavutköy, İstanbul Boğazı'nın en güzel sahillerinden birine sahip. Sahilden başlayıp tepelere doğru uzanan Arnavutköy'ün hemen arkasında Beşiktaş Ulus, karşı kıyısında ise Kandilli ve Vaniköy yer alıyor.

İstanbul'un en güzel Boğaz manzarasına sahip olan Arnavutköy, akıntısıyla meşhur Akıntıburnu'na da ev sahipliği yapıyor. Arnavutköy'de yatların ve gezinti teknelerinin bağlandığı bir de koy bulunuyor. İstanbul'un en özgün ve en yeşillikler içindeki semti aynı zamanda Arnavutköy.

Hem İstanbulluların hem de şehri ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerin gezmeye doyamadığı Arnavutköy'de sahil boyu yürüyüş yapmak oldukça keyifli. İstanbul'un en kaliteli kafe ve restoranlarının bulunduğu Arnavutköy, daha çok yüksek gelirli kimselerin uğrak noktası olsa da, uygun fiyatlara yemek yenilecek pek çok mekan barındırıyor içerisinde. Özellikle Arnavutköy'de konaklayacağınız süre boyunca, köftecilere, balık restoranlarına ve semtin meşhur pastanesine mutlaka uğrayın deriz.

Arnavutköy, her ne kadar hafta sonlarının vazgeçilmez noktalarından biri olsa da, ulaşım açısından biraz sıkıntılı. Özellikle hafta sonları trafik yoğunluğu bir hayli fazla oluyor. Ancak yine de İstanbul'un tüm güzelliklerine yakından şahit olmak istiyorsanız, kesinlikle Arnavutköy otellerinde konaklamalısınız. Hatta Arnavutköy'den yapacağınız 20 dakikalık bir yürüyüşle Bebek semtine ulaşabilir ve İstanbul'un bu iki güzide semtini de gezme şansına erişebilirsiniz.

Arnavutköy'de bulunan otellerin fiyatlarına gelecek olursak, fiyatların pek de ekonomik olmadığını söyleyebiliriz. İstanbul'da Boğaz manzaralı otellerde olduğu gibi, Arnavutköy otel fiyatları da biraz yükseklerde seyrediyor. Ancak alacağınız hizmet ve kalite de buna göre şekilleniyor elbette. Arnavutköy otel fiyatları, misafirlerine sunulan olanaklar doğrultusunda değişiyor olsa da, asıl ücreti o muhteşem Boğaz manzarası için veriyorsunuz aslında. Fakat konaklamanız esnasında bu manzaranın paha biçilmez olduğunu kendiniz tecrübe edeceksiniz. Genel olarak 2019 Arnavutköy otel fiyatlarının ortalama 300 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'un o muhteşem manzarasının tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız Arnavutköy'ü tercih edebilir ve Arnavutköy otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Arnavutköy otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Arnavutköy Hakkında
Beşiktaş ilçesinin Arnavutköy mahallesi, Ortaköy ile Bebek mahalleleri arasında kalır.
Arnavutköy İstanbul Boğazı'nın Avrupa yakasındaki sahilinde Kuruçeşme ile Bebek arasında yer alır. Sahilden başlayan semtin tepelere doğru yükselen arka sınırı günümüzde hızla yayılmakta olan Ulus'a dayanır. Arnavutköy'ün karşısında Boğazın Anadolu yakasındaki semtlerinden Kandilli ve Vaniköy bulunmaktadır.

Osmanlı döneminde idari yönden Galata Kadılığı'na bağlı iken, Cumhuriyet döneminde Beşiktaş ilçesinde kalmıştır.

İstanbul'da Boğaziçi'nin en güzel manzarasına sahip olan ve akıntısı ile meşhur Akıntıburnu da buradadır. Yatların ve gezinti gemilerinin bağlandığı bir koyu da vardır. Boğaziçine özgün bir yeşillik kuşağı içindedir. Dut ve diğer meyve ağaçları yanında zaman içinde çarpık kentleşmeye kurban gitmiş Koru diye adlandırılan botaniği zengin bir yeşilliğe sahiptir.

Boğaziçi'ne 3. köprü projesi plan aşamasını geçmişse de, Arnavutköy halkının ve diğer çevrecilerin yoğun tepkisi sonucu şimdilik askıya alınmıştır. Projede köprünün bir ayağı iskele mevkiinde, diğer ayağı ise karşı yaka Vaniköy'de olarak planlanmıştı.

Arnavutköy'de üç büyük din için ibadet yerleri mevcuttur. Eski Rum ahalisine özgün ayazmalar ile Rum ve Musevi mezarlığı da bulunur.

Arnavutköy otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
2
10
0 (850) 600 81 13
Villa Denise Otel
Villa Denise Otel
Birinci Cad. No. 50
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Villa Denise Otel'in dekorasyonu güzel, personeli çok sıcakkanlı. Olağanüstü bir deniz manzarası var ayrıca. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2
10
0 (850) 600 81 13
Villa Denise Otel
Villa Denise Otel
Birinci Cad. No. 50
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Villa Denise Otel 5 odalı güzel bir butik otel. Arnavutköy'de, Adem Baba Balık Restaurant'ın hemen karşısında yer alıyor. Personeli de çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)