Arnavutköy Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Arnavutköy Hakkında

Beşiktaş ilçesinin Arnavutköy mahallesi, Ortaköy ile Bebek mahalleleri arasında kalır.

Arnavutköy İstanbul Boğazı'nın Avrupa yakasındaki sahilinde Kuruçeşme ile Bebek arasında yer alır. Sahilden başlayan semtin tepelere doğru yükselen arka sınırı günümüzde hızla yayılmakta olan Ulus'a dayanır. Arnavutköy'ün karşısında Boğazın Anadolu yakasındaki semtlerinden Kandilli ve Vaniköy bulunmaktadır.

Osmanlı döneminde idari yönden Galata Kadılığı'na bağlı iken, Cumhuriyet döneminde Beşiktaş ilçesinde kalmıştır.

İstanbul'da Boğaziçi'nin en güzel manzarasına sahip olan ve akıntısı ile meşhur Akıntıburnu da buradadır. Yatların ve gezinti gemilerinin bağlandığı bir koyu da vardır. Boğaziçine özgün bir yeşillik kuşağı içindedir. Dut ve diğer meyve ağaçları yanında zaman içinde çarpık kentleşmeye kurban gitmiş Koru diye adlandırılan botaniği zengin bir yeşilliğe sahiptir.

Boğaziçi'ne 3. köprü projesi plan aşamasını geçmişse de, Arnavutköy halkının ve diğer çevrecilerin yoğun tepkisi sonucu şimdilik askıya alınmıştır. Projede köprünün bir ayağı iskele mevkiinde, diğer ayağı ise karşı yaka Vaniköy'de olarak planlanmıştı.

Arnavutköy'de üç büyük din için ibadet yerleri mevcuttur. Eski Rum ahalisine özgün ayazmalar ile Rum ve Musevi mezarlığı da bulunur.

Arnavutköy Gezilecek Yerler

Arnavutköy Otel Fiyatları

İstanbul'un en çarpıcı manzarasına sahip tarihi bir semt; Arnavutköy…

Arnavutköy, akıntısıyla meşhur olan Akıntıburnu'na da ev sahipliği yapıyor. Yatların ve gezinti teknelerinin bağlandığı bir koyu da bulunan Arnavutköy, İstanbul'un en yeşil semtlerinden biri aynı zamanda.

İstanbulluların hafta sonu gezmeye doyamadığı Arnavutköy, İstanbul Boğazı'nın şahane manzarasını gözler önüne seriyor…

Son dönemlerde balık restoranlarıyla da bir hayli nam salmış olan Arnavutköy, giderek popülaritesini de arttırdı. Özellikle yüksek gelirli kimselerin uğrak noktalarından biri haline gelen Arnavutköy'de konaklamak ise bambaşka bir ayrıcalık hissi veriyor insana.

Arnavutköy otelleri, hem turistik seyahatlerde hem de hafta sonu yapılan romantik kaçamaklarda fazlasıyla tercih ediliyor. Misafirlerine her şeyden önce şık bir konaklama imkanı sunan Arnavutköy otelleri, Boğaz manzarası ile bu konaklamaları bir hayli keyifli kılıyor. İstanbul'un tarihi yönlerini en güzel şekilde keşfedebilirsiniz Arnavutköy otellerinde konaklayarak.

Siz de, İstanbul'da turistik gezi amaçlı konaklama yapmak ya da şehrin gürültüsünden uzaklaşıp romantik bir kaçamağa imza atmak istiyorsanız Arnavutköy'ü tercih edebilir ve Arnavutköy otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbul'un en güzel Boğaz manzarasına sahip olan Arnavutköy, akıntısıyla meşhur Akıntıburnu'na da ev sahipliği yapıyor. Arnavutköy'de yatların ve gezinti teknelerinin bağlandığı bir de koy bulunuyor. İstanbul'un en özgün ve en yeşillikler içindeki semti aynı zamanda Arnavutköy.

Hem İstanbulluların hem de şehri ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerin gezmeye doyamadığı Arnavutköy'de sahil boyu yürüyüş yapmak oldukça keyifli. İstanbul'un en kaliteli kafe ve restoranlarının bulunduğu Arnavutköy, daha çok yüksek gelirli kimselerin uğrak noktası olsa da, uygun fiyatlara yemek yenilecek pek çok mekan barındırıyor içerisinde. Özellikle Arnavutköy'de konaklayacağınız süre boyunca, köftecilere, balık restoranlarına ve semtin meşhur pastanesine mutlaka uğrayın deriz.

Arnavutköy, her ne kadar hafta sonlarının vazgeçilmez noktalarından biri olsa da, ulaşım açısından biraz sıkıntılı. Özellikle hafta sonları trafik yoğunluğu bir hayli fazla oluyor. Ancak yine de İstanbul'un tüm güzelliklerine yakından şahit olmak istiyorsanız, kesinlikle Arnavutköy otellerinde konaklamalısınız. Hatta Arnavutköy'den yapacağınız 20 dakikalık bir yürüyüşle Bebek semtine ulaşabilir ve İstanbul'un bu iki güzide semtini de gezme şansına erişebilirsiniz.

Arnavutköy'de bulunan otellerin fiyatlarına gelecek olursak, fiyatların pek de ekonomik olmadığını söyleyebiliriz. İstanbul'da Boğaz manzaralı otellerde olduğu gibi, Arnavutköy otel fiyatları da biraz yükseklerde seyrediyor. Ancak alacağınız hizmet ve kalite de buna göre şekilleniyor elbette. Arnavutköy otel fiyatları, misafirlerine sunulan olanaklar doğrultusunda değişiyor olsa da, asıl ücreti o muhteşem Boğaz manzarası için veriyorsunuz aslında. Fakat konaklamanız esnasında bu manzaranın paha biçilmez olduğunu kendiniz tecrübe edeceksiniz. Genel olarak 2020 Arnavutköy otel fiyatlarının ortalama 300 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'un o muhteşem manzarasının tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız Arnavutköy'ü tercih edebilir ve Arnavutköy otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Arnavutköy otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Arnavutköy Otel Yorumları

9

Conrad İstanbul Bosphorus

Vehip Arpacı - 11 Şubat 2020, Salı 10:05

Yaklaşımlarından memnun kaldım

Kahvaltı salonundaki Ahmet Bey'in davranışlarından ve yaklaşımından memnun kaldım.

10

Konak Maçka Hostel

İlber Yavuz - 22 Ocak 2020, Çarsamba 18:19

Odaları ideal büyüklükte

Bulunduğu bina, her ne kadar dışarıdan küçük ve şirin gözükse de odaları ideal büyüklükte. En beğendiğim noktası, konum olarak Akaretler gibi bir yerde olup bulunduğu sokak itibariyle sessiz ve sakin bir yer olmasıydı. Olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Sadece kahvaltı hizmetinin verilmesini tavsiye edebilirim.

9

Le Meridien İstanbul Etiler

Serdar Leblebicioğlu - 3 Ocak 2020, Cuma 14:23

A great hotel

It's a good virtue to tell the truth. I came to the hotel yesterday for work, I'll go tomorrow and I see that there are two small things externally a great hotel. Your comments are not justified!

9

Ortaköy Hot Budget

volgedik - 11 Aralık 2019, Çarsamba 20:46

Her şeyiyle mükemmel

İstanbul'un en güzel yerinde küçük; ama şirin bir otel. Her şeyiyle mükemmel. Güler yüzlü personeliyle, aileyle kalabileceğiniz bir yer. Güzel bir gün geçirdim. Tekrar gelmek üzere herkese çok selamlar.

10

Corner Hot Hotel

beyza güney - 11 Aralık 2019, Çarsamba 20:21

Gayet memnun kaldım

Konaklamam sırasında bir sıkıntı yaşamadım. Odanın temizliği, mobilyaların yeniliği gayet memnun kaldım. Çalışan arkadaşlar gerçekten görevlerini severek yapıyorlar ve çokta yardımsever değerli insanlar.

10

El Gusto Hotel

bircan büyükplevne - 28 Kasım 2019, Perşembe 20:05

Samimi ve konforlu

Ev sıcaklığında, samimi ve konforlu bir otel. Tatil amacıyla gittiğimiz İstanbul'da her seferinde tercih edeceğimiz tek otel olarak kalacak belli ki. Çalışanları çok güler yüzlü ve ilgili. Misafirperverlikleri harika şüphesiz öneririm.

10

Bosfora Hotel

Ebru Dikkaya - 20 Ekim 2019, Pazar 18:08

Huzur verici

Biz İzmir'den 3 kişi geldik ve İstanbul gibi bir yerde otel bulmak çok zor. Yani güvenilir, konforlu ve her yere yakın. Güler yüzlü ve müşteriye ilgisi güzel olan bir tesis. Ben çok memnun kaldım. Girdiğimde çok güzel karşılandım. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sabah kahvaltıları harika çıktı. Farklı bir kek, poğaça ve değişik tatlar çok hoşumuza gitti. Temizlik ve oda güzel. Huzur verici Bosfora Otel çalışanlarına teşekkür ederim. İstanbul'a tekrar geldiğimde geleceğim otel artık burası olacak.

10

Yeşim Suites

Çiğdem Dinç - 12 Eylül 2019, Perşembe 22:37

Konumu, odaların konforu, temizliği gayet iyiydi

İstanbul'la baş başa kalmak, İstanbul'a İstanbul'u anlatmak istiyorsanız ve huzur arıyorsanız Yeşim Suites ve Yeşim Suites'in harikulade manzaralı terası emrinize amade olacaktır. Konaklamanın dışına çıkartan ve sıcacık ev ortamı sağlayan bir dokuya sahip Yeşim Suites. Konumu, odaların konforu, temizliği, yeniliği ve personelin ve ayrıca işletme sahibinin güler yüzü size her türlü konforu sağlayacağının teminatıdır. Unutmadan, harikulade bir kahvaltı servisi de sizi beklemektedir. Ve benden size bir tavsiye, kendinizin yapacağı mis kokulu kahveyi terasta oturup içmeyi sakın unutmayın; kendi evinizmiş gibi.

10

The Leos Residence

Denlz KILIC - 27 Haziran 2019, Perşembe 11:27

Ev rahatlığında

Ev rahatlığında kaliteli ve konforlu konseptiyle farklı bir yasam alanı. Şehir merkezinde, metroya yürüme mesafesi ve daha birçok kolaylık için emeği geçen herkese teşekkürler. Yeniden görüşmek dileğiyle...

1

Shangri-La Bosphorus

uğur ağırgöl - 10 Şubat 2019, Pazar 09:46

Fiyatlar çok yüksek

Hayatım boyunca 100'ün üzerinde otele gitmiş birçok SPA, hamam kullanmış biri olarak daha pahalı, gereksiz, personeli kibar olmayan bir otel görmedim. Fiyatlar çok yüksek, piyasanın çok üzerinde personelin çoğu Çinli. 5 yıldız bir otel izlenimi hiç vermiyor.