Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Kumkapı Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kumkapı Butik Otelleri

Kumkapı için {{ (filteredHotels).length}} / 54 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Kumkapı Butik Otelleri

Kumkapı Butik Otel

İstanbul'un Fatih ilçesi sınırları içinde yer alan Kumkapı butik otelleriyle İstanbul'da tarihi keşfedebileceğiniz yerlerden biri olarak öne çıkıyor. Tarihi Yarımada'nın Marmara Denizi kıyısındaki semtlerinden biri olan Kumkapı butik otel en uygun seçenekleriyle farklı zevklere hitap ediyor. Farklı medeniyetlere ait kalıntılara sıkça rastlayabileceğiniz Kumkapı butik otelleriyle bu kültürel çeşitliliği hissetmenizi sağlıyor. Kumkapı butik otel fiyatları farklı gelir grupları için seçenekler sunuyor. Denizi, semt kültürünü ve tarihi hissedeceğiniz Kumkapı butik otelleriyle kapılarını gezginlere açıyor.

İsmini, Marmara Denizi kıyısındaki kent kapılarının beşincisinden alan Kumkapı butik otellerinin otantik ortamında konuklarını ağırlıyor. Eski Bizans surlarının içerisinde kalan Kumkapı butik otel fiyatlarıyla da tarih tutkunları için ideal bir rota. Tarihi yarımadanın tam kalbinde olan Kumkapı butik otellerinin merkezi konumuyla 'kaşiflere' büyük kolaylık sağlıyor. İstanbul'un kent tarihi açısından oldukça önemli olan Tarihi Yarımada en uygun Kumkapı butik otel fırsatlarıyla gezginleri selamlıyor. Bölge genelinde eskiden ağırlıklı olarak Ermeniler ve Rumlar yaşıyordu. Bu yüzden, Kumkapı butik otellerinde konaklarken, çok sayıda dini yapıyı da keşfedebilirsiniz. Hem kafanızı dinlemek hem de geçmişin izlerini keşfetmek isterseniz Kumkapı butik otel fiyatları tam da size göre. Kumkapı butik otel en uygun lokasyonlarda bütçenize ve zevklerinize hitap eden seçenekler sunuyor. Aklınızda olsun, olur da yolunuz bu nev'i şahsına münhasır semte düşerse Kumkapı butik otellerinde mutlaka size hitap eden bir alternatif bulunuyor

Kumkapı butik otellerinde konaklarken unutmamamız gereken bir şey de, buranın bir balık ve eğlence semti olduğu. Balıkçılık geleneğinin Bizans dönemine kadar uzandığı Kumkapı butik otel en uygun imkanlarıyla lezzet tutkunlarını ağırlıyor. Kumkapı butik otel fiyatları semte kısa süreli uğrayan konuklardan, uzun süreli konaklayan müdavimlere kadar geniş bir yelpazeye hitap ediyor. Her mevsim taze balıkları bulabileceğiniz Kumkapı butik otelleriyle bu lezzeti tatmak isteyenlere hizmet ediyor. Buraya kadar geldiyseniz Kumkapı butik otel en uygun şartlarda konaklarken balık yememek olmaz. Fasıl geceleri ve meyhaneleriyle de ünlü olan Kumkapı butik otel fiyatlarının geniş imkanlarıyla eğlence meraklıları için vazgeçilmezlerden. Sıcak atmosferi ve lezzetli menüleriyle dikkat çeken restoranlar Kumkapı butik otellerde konaklarken sizin için iyi bir öneri olabilir.

Kumkapı Butik Otel Fiyatları

Kumkapı Butik Otelleri

Kumkapı butik otel fiyatları yılın belirli dönemlerinde farklılık gösterebiliyor. Farklı bütçe ve zevklere yönelik farklı seçeneklerle karşılaşabileceğiniz Kumkapı butik otelleri 4 mevsim konuklarına hizmet ediyor. Kumkapı butik otel fiyatlarını belirleyen önemli etkenlerden biri de denize göre konum. Hizmet kalitesi ve denize yakınlık Kumkapı butik otel en uygun seçenekleri belirlerken aklınızda tutmanız gereken bir değişken. Kumkapı butik otel fiyatları doluluk oranının en yüksek seviyelere ulaştığı yaz aylarında artabiliyor. Kumkapı butik otel tercihlerinizi belirlerken erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirmeniz fiyat artışından etkilenmenizi en aza indiriyor.

Yaz mevsimi dışında yoğunluğun azaldığı Kumkapı butik otel en uygun seçenekleriyle bütçenize dost imkanlara sahip. Kumkapı butik otel fiyatları lükse ve yaşam standartlarına önem veren misafirler için de azımsanmayacak alternatiflerle misafirlerini bekliyor.

Kumkapı Gezilecek Yerler

Kumkapı Gezilecek Yerler

Tarihe, damak tadına ve eğlenceye önem verenler Kumkapı butik otelleriyle İstanbul'un bu kadim semtini keşfedebilir. Her tür gezgine uygun Kumkapı butik otel fiyatları unutulmaz bir tatil deneyimini hedefleyen herkesi kucaklıyor. Farklı medeniyetlerin izlerini iliklerinize kadar hissedeceğiniz Kumkapı butik otel en uygun imkanlarıyla aracına atlayıp hemen yola koyulanları asla pişman etmiyor. Bölgedeki diğer tüm alternatif konaklama seçenekleri için Kumkapı Otelleri sayfamıza mutlaka bir göz gezdirin.

Gezilmesi gereken yerleri de mutlaka deneyimleyin:


  • Dünyadaki hiyerarşik dört Ermeni kilisesinden biri: Türkiye Ermenileri Patrikliği
  • Polonyalı Simeon'un seyahatnamesinden bugünlere: Surp Vorvots Vorodman Kilisesi
  • Ahşap minaresiyle dikkat çeken tarihi bir yapı: Taşavi Süleyman Ağa Cami
  • Tarihi Rum kiliseleri: Panayia Elpida, Ayia Kyriake
  • Denemeden olmaz: Taze balıklar ve lezzetli mezeler

Kumkapı Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Kumkapı için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Kumkapı otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Kumkapı otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şehzadebaşı, Yenikapı, Unkapanı, Topkapı, Sultanahmet, Sirkeci, Laleli, Kıztaşı, Kumkapı, Fındıkzade, Fatih Aksaray, Edirnekapı, Çemberlitaş, Balat semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.