Giriş
25.05.22
Çıkış
26.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Apart Otel

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kumkapı Apartları:

Kumkapı için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.6/5 Mükemmel
Kumkapı merkezine 1.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
996 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Kumkapı merkezine 2.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.100 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
2.9/5 Ortalama
(6 değerlendirme)
Kumkapı merkezine 3.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
550 TL
Otelz.com
603 TL
En uygun fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
550 TL
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Kumkapı merkezine 4.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
890 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.3/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Kumkapı merkezine 6.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
850 TL
Odamax
1.140 TL
En uygun fiyat
850 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
850 TL
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Kumkapı merkezine 7.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.140 TL
Henüz Puanlanmamış
Kumkapı merkezine 7.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.327 TL
3.4/5 Çok İyi
(152 değerlendirme)
Kumkapı merkezine 260 m uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
733 TL
Otelz.com
699 TL
En uygun fiyat
699 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
699 TL
Otel
Şehir Oteli
3.6/5 Çok İyi
(43 değerlendirme)
Kumkapı merkezine 260 m uzaklıkta
Otelz.com
%38 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
635 TL
Otel
Aile Dostu
3.8/5 Çok İyi
(34 değerlendirme)
Kumkapı merkezine 450 m uzaklıkta
Otelz.com
Birden Çok Fiyat
524 TL

Kumkapı Apart Otelleri

Kumkapı Apart Otelleri

İstanbul'un Fatih ilçesine bağlı bir semt olan Kumkapı, oldukça eski bir tarihe ev sahipliği yapıyor. Üstelik merkezi konumu sayesinde ziyaretçilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bizans Dönemi'nde küçük iskele anlamına gelen Konto Skalio adıyla bilinse de günümüzde Kumkapı olarak adlandırılan bu semtte oldukça farklı bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle günümüze kadar uzun süre boyunca Ermenilerin yoğun olarak yaşadığı bu bölge kendine özgü bir havaya sahip. Birçok ulaşım seçeneğine de sahip bu semtte İstanbul gezinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Bu sayede tatiliniz sırasında her anınızı kolaylıkla planlayabilir, sevdiklerinizle veya yalnız olarak istediğiniz gibi bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Birçok konaklama alternatifini de bünyesinde barındıran bu semtte istediğiniz konfor düzeyine göre birçok Kumkapı otel seçeneği değerlendirebilirsiniz. Bunlardan biri olan Kumkapı apart otel seçenekleri sayesinde rahatlıkla bir tatil planlayabilir, İstanbul'un keyfini çıkarabilirsiniz. Yüksek hizmet kalitesi ve misafirlerinin her ihtiyacı düşünerek işletilen bu oteller sayesinde her anınızda endişe duymadan konforlu bir konaklama yaşayabilirsiniz.

Kumkapı Apart Otel En Uygun

Kumkapı Apart Otel En Uygun

Kumkapı apart otel en uygun seçenekleri sayesinde tatilinizin nasıl olmasını istiyorsanız o şekilde yaşayabilirsiniz. Bu sayede her anınızı dolu dolu yaşamanızın yanı sıra her gün farklı bir deneyim yaşayabileceğiniz İstanbul'un keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Birbirinden farklı birçok hizmeti bünyesinde barındıran bu otellerden isteğinize uygun birini kolaylıkla seçebilirsiniz.

 • Apart oteller genellikle odalarda veya ortak alanlarda mutfağa sahip olabiliyor. Bu sayede tatiliniz boyunca kendi yemeğinizi kendiniz pişirebilme olanağına sahip olabilirsiniz. Yemek konusunda hiçbir endişe yaşamadan tatilinizi istediğiniz gibi planlamanıza olanak tanıyan bu işletmeler sayesinde güvenle vaktinizi geçirebilirsiniz.
 • Ayrıca geniş oda seçeneklerine sahip olabilen bu otellerde sevdiklerinizle kalabalık bir tatil yapabilir, hep birlikte konaklama fırsatına sahip olabilirsiniz. Bu sayede oldukça eğlenceli bir tatil yaşayabilir, İstanbul'un keyfini hep birlikte çıkarabilirsiniz.
 • Apart otel seçeneklerinin bazıları restoran veya kafeye sahip olabiliyor. Eğer yemek yapmak istemezseniz bu tipte bir oteli seçerek yemek planlamalarınızı buna bağlı olarak yapabilirsiniz.
 • Birçok apart otelde yer alan ekstra hizmetleri de göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilirsiniz. Ek yatak, bebek yatağı veya sigara içilmeyen oda gibi seçeneklere sahip apart otelleri seçebilir, kalabalık bir grupla rahat bir tatil yapabilmek için doğru bir adım atabilirsiniz.
 • Ayrıca seçtiğiniz apart otelin de konumu oldukça önemli. Otelinizi toplu ulaşıma yakın bir konumda seçerek şehir içinde gezmek istediğiniz noktalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tüm bu seçenekler sayesinde istediğiniz apart otelde oldukça uygun fiyat ve hizmetlerle konaklayabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinizle veya yalnız olarak yapacağınız tatilin her anını dolu dolu geçirme fırsatı elde edebilirsiniz.

Kumkapı Apart Otel Fiyatları

Kumkapı Apart Otel Fiyatları

Kumkapı apart otel fiyatları birçok değişkene bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle tatiliniz sırasında ihtiyacınız olan ayrıntılara göz gezdirerek doğru bir tatil bütçesi oluşturabilirsiniz. Öncelikle fiyatları etkileyen faktörlere dikkat ederek seçeceğiniz apart otelin bütçenize uygun olmasını sağlayabilirsiniz. Öncelikle apart oteller genellikle kendi bünyelerinde sahip olduğu mutfaklar sayesinde yeme-içme paketleri için ayrıca bir masraf yapmayacağınız için uygun fiyatlı hale gelebiliyor. Fakat eğer restorana veya kafeye sahip bir apart otel seçerseniz ekstra bir fiyatlandırma yapılabilir. Yemek yapmak istemeyenler için oldukça uygun bir alternatif olan bu otellerde istediğiniz gibi bir tatil yapabilirsiniz. Fiyatları etkileyen bir diğer faktör ise ekstra hizmetler oluyor. Eğer ek yatak, sigara içilmeyen oda gibi farklı hizmet talepleriniz olursa fiyatlarda farklılık ortaya çıkabilir. Ayrıca birlikte konaklayacağınız kişi sayısı da fiyatları etkileyebilir. Genellikle geniş oda seçeneklerine sahip bu otellerde istediğiniz oda tipinin bütçenize uygun olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Fiyatları etkileyen bir diğer faktör ise sezonsal talep oluyor. Dönemsel olarak değişen otellerin doluluk oranları fiyatların artmasına sebep olabiliyor. Özellikle bahar ve yaz aylarına denk gelen tatil dönemlerinde yoğun talep nedeniyle oda bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak istediğiniz gibi bir apart otelde oldukça uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz.

Kumkapı'da Gezilecek Yerler

Kumkapı'da Gezilecek Yerler

Kumkapı, İstanbul'un önemli noktalarından birinde yer alması sayesinde görülebilecek birçok yer ve yapılabilecek birçok aktiviteye sahip bir semt. Ayrıca ulaşım konusunda oldukça rahat olması bir yerde bulunması sayesinde tüm planlarınızı kolaylıkla uygulamanıza imkan tanıyor. Gezilecek yerlerden birkaçını araştırarak istediğiniz gibi bir tatil planı oluşturabilirsiniz.

 • Ermeni yoğunluğunun oldukça fazla olduğu bu semt, günümüzde Türkiye Ermenileri Patrikliği'ne ev sahipliği yapıyor.
 • Bizans Dönemi'nden bu yana şehrin en önemli kiliselerinden biri olan Surp Vorvots Vorodman Kilisesi yine Ermeniler ve bölge için oldukça büyük bir öneme sahip. 1641'den bu yana bir patrikhane kilisesi olması ile köklü bir geçmişe ev sahipliği yapıyor.
 • Kumkapı'da bulunan balık restoranlarında oldukça lezzetli balıklar tadabilirsiniz. Semtin önemli değerlerinden biri olan restoranlarda sevdiklerinizle unutulmaz bir akşam yaşayabilirsiniz.
 • 17. yüzyılda Tavaşi Süleyman Ağa tarafından yaptırılan cami oldukça önemlidir. Osmanlı'da harem ağalığına büyük bir güçle yükselen Süleyman Ağa sayesinde yapılan bu camiyi ziyaret ederek oldukça köklü bir tarihe tanık olabilirsiniz.
 • Nişancı Mehmet Paşa Cami ise Fatih Sultan Mehmet döneminde yaptırılan oldukça eski bir cami.
 • Farklı mimari yapıları ile dikkat çeken Rum Kiliseleri ise görebileceğiniz bir diğer farklı noktalar arasında yer alıyor.

Tüm bu zengin kültürü sayesinde tatilinizi dolu dolu geçirmenizi sağlayan bu semtte yapabileceğiniz birçok şey bulunuyor. Ayrıca Kumkapı apartlar sayesinde konforlu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kumkapı Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kumkapı bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kumkapı bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kumkapı Apartları - En Uygun Kumkapı Apart Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kumkapı Apartları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kumkapı Apartları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kumkapı Apartları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kumkapı Apartları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.