Köprüçay Otelleri

Belek Köprüçay mevkide birçok lüks otel yemyeşil doğanın içinde, masmavi Akdeniz manzarası ile misafirlerine hizmet vermektedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Yıldız

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Köprüçay Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Güler yüzlü hizmetleri"

"Odalar gerçekten temiz"

6.2

Misafir yorumu

17 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Köprüçay Otelleri ve Köprüçay Otel Fiyatları

Belek Köprüçay mevkide birçok lüks otel yemyeşil doğanın içinde, masmavi Akdeniz manzarası ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Köprüçay, Akdeniz Bölgesi'nde bulunan Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek beldesinde bulunmaktadır. Sınırları içinden geçen ve mevkiye adını veren Köprüçay Irmağı, Toros Dağları'nın Isparta sınırından doğup, raftingi ile ünlü Beşkonak Köprülü Kanyon milli parkından ve Serik'ten geçerek Belek Köprüçay mevkiden denize dökülmektedir.

Köprüçay otelleri, bir tarafta Akdeniz diğer tarafta ise Toros Dağları'nın yemyeşil çam ormanları arasında konumlanmıştır. Köprüçay otelleri, yeşilin mavi Akdeniz suları ile buluştuğu ve çok yakınlarında görülmeye değer tarihi ve arkeolojik eserlerin yer aldığı eşsiz bir manzara sunmaktadır.

Köprüçay otelleri farklı kategorilerde sınıflara ayrılmaktadır. Ultra lüks 5 yıldızlı Köprüçay otelleri standartların çok üzerinde misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlerle ünlüdür. Ayrıca 3 yıldızlı, 4 yıldızlı ve apart oteller de Köprüçay otelleri içinde listelenmektedir.

Golf resort otellerin de yer aldığı Köprüçay otelleri içinde Akdeniz sahillerinin ilk ve tek links golf sahası ve doğal çevresi ile konfor, lüks ve heyecanı buluşturan tesisler yer almaktadır. Bu mevkide bulunan tesislerin bir tarafı mavi bayraklı denize bakarken bir tarafı da yemyeşil ormana ve Köprüçay Irmağı'na bakmaktadır.

Tatilini Köprüçay otelleri içinde bulun farklı kategorilerdeki tesislerde geçirmeyi düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmalarıdır.

Belek beldesine bağlı Köprüçay mevki, Akdeniz sahillerinin ilk ve tek links golf sahasına sahip tesise ev sahipliği yapmaktadır.

Antalya'nın Serik ilçesine bağlı bir belde olan Belek'te yer almaktadır Köprüçay. Köprüçay adını Isparta sınırından doğup bu mevkiden denize dökülen Köprüçay Irmağı'ndan almaktadır. Tatil ve otel cenneti olarak nitelendirilen Antalya Belek, sınırları içerisinde lüks ve standartların üzerinde hizmet veren 5 yıldızlı, 4 yıldız ve 3 yıldızlı tesisleri barındırdığı gibi tatil köylerini, apart otelleri ve butik otelleri de barındırmaktadır.

Belek Köprüçay mevkide Akdeniz kıyıları arasında ilk ve tek links golf sahasına sahip tesis yurt içinden ve yurt dışından her sezon yüzlerce misafir ağırlamaktadır. Bu doğrultuda Köprüçay otel fiyatları, bölgedeki tesislerin sınıfına göre değişim göstermektedir.

Köprüçay otel fiyatları üzerinde değişiklik gösteren bir diğer etken ise tesisin konaklayanlara sunmuş olduğu hizmetlerdir. Köprüçay otel fiyatları, ekstra hizmetlerin de karşılandığı ultra her şey dahil sistemlerin dışında konaklama tercihinde bulunan ve ekstra hizmet talep eden misafirlerde farklılık göstermektedir.

Yaz sezonunda sahil kesimindeki hemen hemen her bölgede olduğu gibi Köprüçay otel fiyatlarında da belli bir artış görülmektedir. Yaz sezonunda Köprüçay otel fiyatları üzerinde görülen bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için tavsiyemiz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmanızdır.

Belek Köprülüçay mevkide şimdiden keyifli ve güzel bir dileriz

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın