Konak Güzelyalı Otelleri

En iyi 0 otel, en uygun fiyatlar

Konak Güzelyalı Otel Fiyatları

Güzelyalı sahilinden Varyant'ta doğru yürürken tarihi ‘Asansör''ü karşınıza çıkar. Harika bir manzarayı ve İzmir'i bir de buradan keşfedin.

Güzelyalı'nın merkezi konumundan, ulaşım ağının gelişmiş olmasından, sahile yakın olmasından dolayı da Konak Güzelyalı otelleri yıl boyunca en çok konaklamanın yapıldığı oteller arasında yer almaktadır. Özellikle de yaz sezonunda tatilin de gelmesiyle yoğunluğu bir hayli artan Konak Güzelyalı otelleri kategorisindeki tesislere erken rezervasyon yaptırmak önem kazanmaktadır.

Güzelyalı, Konak ilçesinin en sevilen semtlerinden biridir.

Konak Güzelyalı otelleri kategorisinde yer alan tesisler tüm yıl açık olup misafirlerine hizmet vermeye devam etmektedir. Her zevke ve her bütçeye göre bir tesisin yer aldığı Konak Güzelyalı otelleri arasından beğenilen tesise hangi ay olursa olsun olumsuz bir durumla karşılaşmamak için mutlaka erken rezervasyon yaptırmak gerekir.

Konak Güzelyalı otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Konak Güzelyalı sayfasından incelenebilmektedir. Ayrıca incelenen ve beğenilen Konak Güzelyalı oteline ön rezervasyon da Neredekal.com üzerinden yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil dileriz.

Bu popülerliğin de etkisiyle gün içinde Konak Güzelyalı, hem turistlerin hem de kentlilerin gösterdiği ilgi ile oldukça hareketlidir. Bu hareketlilik ve kolay ulaşımın etkisiyle İzmir'e gezi ya da iş amaçlı gelenler konaklamada Güzelyalı'yı tercih etmektedir. Konak Güzelyalı semtinde konaklamanın yapılabileceği faklı kategorilerde pek çok otel yer almaktadır. Tatil otelleri, butik oteller, kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller ve pansiyonlar gibi farklı konaklama alternatifleri mevcuttur.

Konak Güzelyalı otel fiyatları, konaklamanın yapılacağı otelin bulunduğu kategoriye göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda Konak Güzelyalı otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil otelin misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara göre de değişiklik göstermektedir.

Konak Güzelyalı otel fiyatlarında yıl boyunca da farklılıklar olmaktadır. Yaz ve kış sezonları arasında görülen bu fiyat farklılıklarının sebeplerinden biri de yaz aylarında tatilin de başlamasıdır. Konak Güzelyalı otel fiyatları tatil sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında diğer aylara oranla da artmaktadır.

Konak Güzelyalı'da yer alan bazı tesisler yaz sezonu yükselen Konak Güzelyalı otel fiyatlarından misafirlerin olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon indirimleri sunmaktadır. Belli tarihler arasında sunulan bu indirimlerden yararlanmak için erken rezervasyon fırsat tarihlerini kaçırmamakta yarar vardır.

Konak Güzelyalı otel fiyatları ile oteller Neredekal.com Konak Güzelyalı sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan hizmet veren tüm tesisler incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden konaklama yapılmak istenilen otele ön rezervasyon da yapılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil dileriz

Konak Güzelyalı Otel Yorumları

2

Otel Çağla Pınar

Merve Bulut - 25 Ağustos 2019, Pazar 22:09

Bir daha asla

Dekora diyecek lafım yok çok güzel. Personeller de çok ilgili, alakalı; ama temizlik konusunda çok sıkıntı yaşadık. Çift kişilik odada tek kişilik pike vardı, havlular eski ve lekeli, tuvalet kullanılmış bırakılmıştı. Lavaboda erkek kılları vardı. Ayrıca odalardan çök ses geliyordu. Bunun haricinde anlaşması olmasına rağmen otoparka 13 TL ödedik. Bence değmezdi. İnternetten dekorasyonuna hayran kalarak gittik, otel kötünün altında çıktı. Bir daha asla

10

Kemeraltı Çarşısı

Emrah Demirkaya - 14 Ağustos 2019, Çarsamba 00:29

Tarihi Kemeraltı Çarşısı

Tarihi Kemeraltı Çarşısı, evet tarihi bir öneme sahip bu çarşı İzmir'in, Ege'nin ve hatta dünyanın belli başlı sayılı alışveriş merkezlerindendir. İzmir'in ve buraya gelen herkesin birçok kez mutlaka geleceği, uğrayacağı ve nefes alıp huzur bulacağı favori bir yer. Kesinlikle çarşı kavramından daha fazlası bir yer simgedir Kemeraltı Çarşısı. Halkın ihtiyaçlarını karşılayacak işyerleri ve işinin hakkını veren emektar esnaflar var burada. Camiler, tarihi hanlar ve çok daha fazlası var burada...

1

Kordon Otel Alsancak

Sümeyye Altınışık - 13 Ağustos 2019, Salı 14:01

Sular yetersiz

Resepsiyondaki çalışan bayan iletişim anlamında çok yetersiz ve konuşmalar çok kaba ve kendilerince ilgisiz, alakasız bir tavırları var. Sular yetersiz bir kere. Daha geleceğimi düşünmüyorum.

9

Karaca Hotel

BURAK TANRIÖVER - 25 Temmuz 2019, Perşembe 02:58

Personel çok ilgili

Biraz eski görünümlü bir otel fakat odaların, banyonun, balkonun büyüklüğü çok rahat ettiriyor. Personel çok ilgili. Konum itibarı ile de merkezde fakat neredeyse hiç trafik olmayan bir sokakta. Dolayısı ile otel şehir gürültüsünden uzakta, balkonda palmiyeleri görmek de keyif veriyor.

1

Vatan Otel

Volkan - 23 Temmuz 2019, Salı 02:23

Odalar temiz değil

4 gece olacak biçimde Vatan Otel'den oda satın aldım. 2 gece zor dayandım. Öncelikle odalar çok pis, yatağın altını kaldırıp bakınca aylardır temizlemediğini anladım. Klozet çalışmıyordu. Birkaç tane hamam böceğini de görünce gecenin üçünde oteli terk ettim. Otelin önünde yığınla duran ve gece boyunca havlayan köpekler de cabası...

10

Üstün Hotel Alsancak

Mrs. Acar - 21 Temmuz 2019, Pazar 09:49

Kaliteli hizmet

Gayet güzel. Kaliteli hizmet. Güler yüz. Süper lüks olmamakla birlikte sıcak bir ortam arayanlar için tercih edilebilir. Ailemle birlikte güvenli bir konaklama sağladık.

1

Otel Ege

Demir kantarcı - 12 Temmuz 2019, Cuma 23:17

Ailenin kalabileceği bir yer değil

Otel çok sıcak, klimalar soğutmuyor. Odalar pis, banyo kirli ve bakımsız. En önemlisi etrafı bar, pavyon vb. ile çevrili. Sabaha kadar bağırış, müzik sesi. Ailenin kalabileceği bir yer değil. Hiç tavsiye etmiyorum.

10

Mini Fuar Hotel

Dilaver şahin - 12 Temmuz 2019, Cuma 10:27

Otel ve personeli çok iyi

Otel ve personeli çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim. Serkan Bey ve ekibi gayet başarılı. Bu seviyedeki otellerden en iyisi diyebilirim. İzmir Konak'ta kalacaksanız Mini Fuar Hotel tercihiniz olsun.

10

Tanık Otel İzmir

yunus karacaoğlu - 17 Haziran 2019, Pazartesi 15:34

Süper bir konaklama oteli

Tanık Otel tam anlamıyla süper bir konaklama oteli. Şehrin göbeğinde olması iyi.

2

Veramor Hotel

cengiz POLAT - 10 Haziran 2019, Pazartesi 12:48

Personel, kahvaltı, konum mükemmel

2 gün 2 oda konakladık. Personel mükemmel, kahvaltı mükemmel, konum olarak süper. Yalnız otel sahibi biraz paraya kıyıp koridorlardaki kötü kokan halıfleksleri ve odalarda yırtılmış, çürümüş perdeleri değiştirmeliler. Bu konumdaki otele hiç mi hiç yakışmamış. Puan kırmamın sebebi sadece para kazanılırken kazandıran insanlara tertemiz bir otel sunulmalı.