Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Kocaali Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kocaali Pansiyonları

Kocaali için {{ (filteredHotels).length}} / 4 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Kocaali Pansiyonları

Kocaali Pansiyonları

Kocaali Pansiyonları

İstanbul'a olan yakın konumu ve İstanbul-Ankara arası seyahat eden ziyaretçilerin uğrak noktası olması dolayısı ile dinamik bir ziyaretçi giriş çıkışına sahip. İstanbul' a olan yakınlığı ve ulaşım kolaylığı sayesinde şehrin yoğun ve dinamik temposundan kaçan ve daha sessiz ve huzurlu bir yer bulmak isteyen, küçük hafta sonu kaçamakları planlayan ziyaretçilerin uğrak noktası. Bölgenin daha çok tarım ve fındık ile geçimini sağlayan, tatlı ve huzurlu ilçelerinden birisi olan Kocaali bu uğrak noktalar arasında eşsiz doğası ile dikkat çekiyor. 14 kilometrelik kum plajı ile birlikte oldukça gelişmiş bir turizm semti olan Kocaali özellikle de yaz aylarında yüksek sayıda ziyaretçi kapasitesi ile karşılaşıyor. Bu yüksek sayıdaki ziyaretçileri ile birlikte bölgenin konaklama mekanlarına olan ihtiyacı epey fazla oluyor. Bölgede çok fazla sayıda ve çeşitte konaklama merkezi bulunmuyor. Var olan seçenekler arasında Kocaali otel ve Kocaali pansiyonları dikkat çekiyor. İstanbul'a olan yakınlığı ve ulaşım kolaylığı bu pansiyonların tercih sebebi olmasını etkiliyor. Eğlenceli ve huzurlu zaman geçirirken konforlu ve keyifli bir tatil deneyimi yaşayabileceğiniz bu pansiyonlarda tatiliniz boyunca ihtiyaç duyduğunuz her şeyi karşılayabilirsiniz. Merkezi konumdaki otelleri tercih ederek bölgenin merkezine ve diğer ilçelerine ulaşım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Bu pansiyonlar tatiliniz süresince kendinizi evinizde olduğu kadar rahat ve huzurlu hissedebilmeniz için yoğun bir özenle hazırlanıyor ve ideal imkanlar sunuyor. Bölgede bulunan pansiyonların fiyatları konumlarına ve sahip oldukları imkanlara göre farklılık gösterebiliyor. Sıcak su, gerekli mutfak ve temizlik donanımı ve yedi gün yirmi dört saat internet erişimi bölgedeki pansiyonların çoğunda bulunuyor. Bu bölgedeki pansiyonları tercih ederek hem kaliteli ve konforlu bir konaklama deneyimi geçirebilirsiniz hem de bölgenin eşsiz doğal güzelliklerini ve diğer tarihi mekanlarını dilediğiniz gibi gezebilirsiniz.

Kocaali Günlük Pansiyon

Kocaali Günlük Pansiyon

Coğrafi konumu sayesinde tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan bölge günümüzde İstanbul ve Ankara gibi iki büyük şehrimizin geçiş yollarında bulunarak popülaritesini koruyor. Daha çok doğal güzellikleri ve temiz havası ile dikkat çeken bölgeyi ziyaretçileri sakin ve huzurlu bir tatil kaçamağı yapmak istediklerinde sıklıkla tercih ediyorlar. Özellikle de hafta sonu kaçamağı planlayan ziyaretçileri oldukça fazla sayıda olan bölgede kısa süreli tatillerde Kocaali günlük pansiyon çeşitleri sıklıkla tercih ediliyor. Bu pansiyonlar ziyaretçilerine hayalindeki tatil deneyimini yaşamalarına yardım etmek için büyük bir özen gösteriyorlar. Buradaki pansiyonlar ziyaretçilerinin konaklama süresince ihtiyaçları olacağı her şeyi hazırlamak ve ziyaretçilerine keyifli ve huzurlu bir konaklama deneyimi sunmak için yoğun bir emek gösteriyor. Merkezi konumda bulunan pansiyonlar sayesinde misafirler şehir merkezine kolayca erişebiliyor ve şehrin diğer semtlerini de daha kolay bir şekilde gezebiliyor. Bölgenin eşsiz doğa manzarasına sahip olan bu pansiyonlarda konaklama misafirlerini hem huzurlu kılıyor hem de temiz havası sayesinde dinlenmiş hissettiriyor. Kısa süreli kaçamaklar için daha çok tercih edilen bu pansiyonlarda ziyaretçiler keyifli ve huzurlu zaman geçirirken eşsiz bir tatil deneyimi yaşama şansını da elde ediyor.

Kocaali Pansiyon Fiyatları

Kocaali Pansiyon Fiyatları

Ülkemizin iki büyük şehri arasında bağlantı olan ve hem kısa süreli kaçamaklar hem de planlı tatiller için sıklıkla tercih edilen Kocaali bölgesi, yılın neredeyse her mevsimi ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Bölgenin yerleşim tarihi çok eskilere dayanıyor ve o zamanlardan günümüze kadar önemli merkezlerden birisi olarak geliyor. Bölgede çok sayıda çeşide sahip olan konaklama imkanları bulunmuyor. Kocaali pansiyon fiyatları pansiyonların sahip oldukları özelliklere göre değişiyor. Bu pansiyonlar birçok farklı özelliği ve konaklama imkanını bir arada sunuyor. Bu özellikler pansiyonların müşterilerinden talep ettikleri ücretlerin değişmesinde etkili rol oynuyor. Bu özellikler arasında;

 • Pansiyonun konumu
 • Pansiyonun sahip olduğu imkanlar
 • Tatil beldelerine ve turizm faaliyetlerine olan yakınlığı
 • Pansiyonun sahip olduğu ekstra uygulama ve özellikler gibi seçenekler yer alıyor.

Bu seçenekler doğrultusunda pansiyonlara ödenecek olan ücretler de değişim gösteriyor. Eğlence ve turizm faaliyetlerine yakın olan pansiyonlar daha yüksek ücretlere sahip olabiliyor. Aynı şekilde pansiyonun sahip olduğu donanımın kalitesi ve ekstra özellik ve uygulamalar daha yüksek fiyatlara sebep olabilir. Daha iyi bir donanıma ve daha kaliteli eşyalara sahip olan pansiyonların fiyatlarında değişim gözlemlenebilir. Bölgede her zevke ve her bütçeye uygun pansiyon çeşidi bulabilir ve keyifli bir konaklama süreci geçirebilirsiniz.

Kocaali Gezilecek Yerler

Kocaali Gezilecek Yerler

Bölgede gezilecek olan yerler farklı ilçelere dağılmış halde bulunuyor. Geçmişten günümüze kadar önemli bir konumda olması ve birçok medeniyete ev sahipliği yapması bölgenin gezilecek tarihi mekanlarının sayısının artmasında oldukça etkili. Aynı zamanda bölgenin sahip olduğu doğal güzellikler doğaseverlerin ilgi ile gittiği yerler arasında yer alıyor. Tatil planlarınıza bu bölgeyi eklediğiniz zaman sahip olduğunuz seçenekler arasından dilediğiniz gibi bir gezi listesi hazırlayabilirsiniz. Bölge için gezilecek yerler listesi hazırladığınızda ekleyebileceğiniz yerler arasında;

 • Sakarya Müzesi
 • Deprem Müzesi
 • Sapanca Gölü
 • Acelle Yaylası
 • Maden Deresi
 • Acarlar Langozu
 • Karasu Plajı gibi birçok seçenek bulunuyor.

Dilediğiniz gibi gezi listesi hazırlayabileceğiniz bölgede hem zevkinize hem de bütçenize uygun olacak şekilde Kocaali apart pansiyon çeşitleri, Kocaali günlük pansiyon çeşitleri gibi birbirinden farklı tercihler bulunuyor. Bu pansiyonları tercih ettiğinizde hem huzurlu bir konaklama deneyimi geçirme şansına sahip olabilir hem de bölgenin eşsiz doğal güzelliklerini ve görülmeye değer tarihi yapılarını gezme fırsatı bulabilirsiniz.

Kocaali Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Kocaali için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Kocaali otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Kocaali otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.