Kemer Yapılacak Şeyler

Kemer tatilinizde hem dinlenip hem de eğlenmek istiyorsanız, bu güzel coğrafyada yapabileceğiniz aktivite listemize mutlaka göz atın...Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Kemer Yapılacak Şeyler

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri En uygun sonuca göre listele
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

"Kesinlikle denenmesi gerekli"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Kemer Yapılacak Şeyler

Kemer tatilinizde hem dinlenip hem de eğlenmek istiyorsanız, bu güzel coğrafyada yapabileceğiniz aktivite listemize mutlaka göz atın...

Akdeniz'in tatil cenneti Kemer yıl boyu güneşin gök yüzünde gülümsediği, doğal güzelliklerle çevrili bir coğrafya. Aktivite ve eğlencenin sayısız olduğu Kemer'de, tatiliniz boyunca yapabileceklerinize göz atmaya ne dersiniz?

Masmavi ve tertemiz bir deniz, inci gibi kıyılar, hayranlık uyandıran kumsallar... Bunların hepsi Kemer tatiliniz boyunca size eşlik edecek güzelliklerden bazıları. Tatilinizde denizin keyifini çıkarabilir, dalış, su kayağı, jet ski gibi su sporları yapabilir, güneşin ve sıcacık kumsalların tadına varabilirsiniz.

Tekne turlarına katılıp, Kemer ve çevresindeki koyları keşfedebilirsiniz.

Jeep safari gibi outdoor sporlar yapabilir, Üçoluk Yaylası ve Beydağları Milli Parkı'nda trekking, doğa fotoğrafçılığı ve kamp yapabilirsiniz.

Beldibi Mağarası, Sırtlanini Mağarası gibi doğal güzellikleri keşfedebilir, Göynük Kanyonu'nda macera dolu bir doğa yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Eğer dalışa merakınız varsa dünyaca ünlü Paris Batığı'na dalabilirsiniz.

Bu bölgede yer alan en önemli antik şehirlerden olan Phaselis Antik Kenti'ni ve Idyros Antik Kenti'ni gezebilirsiniz.

Kemer'de dünya mutfaklarının en lezzetli örneklerini sunan birçok restoran bulunuyor. Bu restoranlarda keyifli yemekler yiyebilirsiniz.

Eğlencenin hiç bitmediği Kemer Gece Hayatı'nı keşfedebilir, Kemer'de yer alan birbirinden kaliteli bar ve diskolarda gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Kemer aktivite tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Olympos Teleferik
Olympos Teleferik

-

Kesinlikle denenmesi gerekli

Biraz pahalı ama kesinlikle denenmesi gerekli. Yukarı çıkmadan üstünüze bir şeyler almayı unutmayın, çünkü ben çok üşüdüm. :)

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)