Kargıcak Otelleri

En iyi 14 otel, en uygun fiyatlar

Kargıcak Hakkında

Alanya'nın doğusunda yer alan Kargıcak güzel sahil şeridi ve muhteşem yeşil manzarası ile görenleri cezbetmektedir. Küçük fakat herkesin günlük ihtiyaçlarını giderbileceği dükkan, restaurant ve barları bulunmaktadır.

Eski çağlarda Alanya ve Kargıcağında bulunduğu sahillere Momphsuestiya, daha sonrasında da Yunanca bir isim olan Pamfilya denirdi. Yunan tarihçisi Heredot Bu millet Truva dönüşünde Krallarla birlikte göç edenlerin soyundandır. M.Ö. 2000 yıllarında olan Truva Savaşlarıyla Trakya'dan gelen bir çok kavim buralara yerleşmiştir. der. Pamfilya, bölgede bulunan bir çok krallığın egemenliğine girmiştir. M.Ö. 546 yılında tüm Anadolu'ya hakim olan İran hükümdarı Kuruş, Pamfilya'ya 210 yıl hükmettikten sonra, M.Ö. 333 yılında İskenderin eline geçti. 10 yıl sonra İskenderi'n ölümüyle Selakuz Krallığı bölgeyi idaresi altına alır ve çeşitli yerlerde şehirler kurar.

O dönemlerde bölge halkı Alanya ve Kargıcak tepelerinde korsanlıkla geçinmekteydi. Korsanlar gemileri ile İtalya açıklarına gider, rastladıkları tüm gemilere ve kıyıdaki şehirlere saldırarak büyük bir servet sahibi olurlar. Bu zenginlik nedeniyele Anaolu'daki insanlar akın akın bu bölgeye geliyorlardı ve Romalılarda bu saldırılara uğruyorlardı. Bu nedenle Romalılar M.Ö. 65 yılında Pompeyüs'ü emrindeki 500 gemi ve 120 bin asker ile korsan avına yolladı. İtalya sahillerinden, Ege denizi ve Pamfilya sahillerinden tüm korsanları temizledi. Aralarından teslim olanlara dokunulmazken, direnenlerin gemilerini yaktı ve denizden uzak bölgelere sürdü. Korekesyon, Syedra ve Leartiyi kuran Pompeyüs M.Ö. 48 yılında başının Mısırda vurulması ile öldü. Ardından Roma generali Antonyos Pamfilya'yı Mısır Kraliçisi Kleopatra'ya hediye etti ve Kleopatra'da gemi inşaatı için ormanları yıllarca kestirdi. M.Ö 32 yılında Romalılar ile Kleopatra arasında çıkan savaşta Pamfilya galip gelen Romalıların eline geçti. Yenilginin ardından Antonyus intihar etti ve Kleopatra'da kendini zehirli bir yılana sokturarak intihar etti. M.Ö 27 yılından M.S. 192 yılına kadar Roma'ya bağlı kaldı. Mısır'dan dönen bir tüccarın Antalya civarında soyumasından sonra Selçuklu Hakanı Gyaseddin Keyhüsrev bunu bahane ederek 1206 yılında Antalya'yı ordusuya kuşattı. 1210 yılına kadar Selçuklular ve Bizanslılar arasında el değiştirdi. Kuşatmalardan birinde Gyaseddin Keyhüsrev şehit düştükten sonra yerine Alaadin Keykubat geçti ve büyük bir ordu kurarak Antalya'yı kuşattı. Kale duvarlarının sağlamlığı, sarnıçları su ve depoları erzak ile dolu olan Bizanslılar kuşatmaya iki ay dayandıktan sonra teslim oldu. Kale sahibi Kir Fard'ın kızı ile evlenendi. 1120 yılında Selçukluların başına geçen Alaadin Keykubat bölgenin Türkleşmesi için bir çok Türkmeni buraya yerleştirdi. 29 ekim 1923 yılında Cumhuriyet'in ilanı ile Kargıcak Alanya ilçesine bağlı bir köy oldu. 1998 yılında ise Alanya'ya bağlı Belediye ünvanını aldı.

Kargıcak Antalya sahil şeridinin doğusunda yer almaktadır. Alanya'nın kuzeydoğusunda Gazipaşa istikametinde, Mahmutlar Beldesinden sonra gelir. Antalya'ya 150km, Alanya'ya 16km mesafededir.

Antalya sahil şeridinin doğusunda yer alan Kargıcak, Alanya'ya bağlı şirin bir tatil beldesidir.

Tarihi taa eski çağlara dayanan Alanya ve Kargıcak'ın bulunduğu sahillere Momphsuestiya, daha sonra ise Pamfilya denirdi. Yunan tarihçisi Heredot Bu millet Truva dönüşünde Krallarla birlikte göç edenlerin soyundandır. MÖ 2000 yıllarında olan Truva Savaşlarıyla Trakya'dan gelen birçok kavim buralara yerleşmiştir.der.

Bölgede bulunan birçok krallığın egemenliğine giren Pamfilya, sırasıyla İran hükümdarı Kuruş, İskender ve Selakuz Krallığının idaresi altına girer. O dönemlerde bölge halkı korsanlıkla geçinmektedir. Gemileri ile İtalya açıklarında rastladıkları tüm gemilere ve kıyıdaki şehirlere saldırarak büyük bir servet sahibi olurlar. Bu saldırılara maruz kalan Romalılar korsan avına çıkar ve İtalya sahillerinden, Ege denizi ve Pamfilya sahillerinden tüm korsanları temizler.

Romalıların eline geçen bu bölge M.Ö 27 yılından M.S. 192 yılına kadar Roma'ya bağlı kaldı.

1210 yılına kadar Selçuklular ve Bizanslılar arasında el değiştiren bölge Alaadin Keykubat döneminde bölgeye birçok Türkmenin yerleşmesiyle Türkleşir. Nihayet Cumhuriyet'in ilanı ile Alanya ilçesine bağlı bir köy olan Kargıcak, 1998 yılında Alanya'ya bağlı Belediye ünvanını alır.

Maviyi ve yeşili bir arada barındıran Kargıcak, uzun kumsalı, eşsiz koyları ve yaylalarıyla sadece yerli turistlerin değil özellikle Alman ve Hollandalıların ilk tercihleridir.

Turizm açısından geç fark edilen bir yer olması nedeniyle bozulmamış doğası, masmavi denizi, kıyı boyunca ilerleyen sahili, tarihi yerleri ve doğa turizmi, yayla turizmi gibi henüz kullanılmayan potansiyeli ile yakın gelecekte çok yönlü bir turizm merkezi olacak Kargıcak.

Kargıcak'ın bir diğer önemli avantajı ise Alanya ve Antalya gibi dünyaca bilinen turizm merkezlerine yakın oluşu. Bu sayede Kargıcak misafirleri Alanya ve Antalya'nın güzelliklerinden de faydalanabilmekteler.

Her çeşit yemek yapılan restoranlarında Kargıcak yöresine özel enfes Külüklü Çorbasını ve Ülübü Piyazını yemeden dönülmez Kargıcak'tan.

Ulaşımı da kolay Kargıcak'ın. Alanya'nın kuzeydoğusunda Gazipaşa istikametinde, Mahmutlardan sonra yer alan Kargıcak, Alanya'ya 16km, Antalya'ya 150km uzaklıktadır.

Siz de bu tarih kokan şirin tatil yöresi Kargıcak'a tatil yapmak isterseniz, Kargıcak otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Kargıcak Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Kargıcak Apart Otellerinden birinde, bir Kargıcak Butik Otelinde, bir Kargıcak Pansiyonunda veya bir Kargıcak Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Kargıcak Gezilecek Yerler

Kargıcak Otel Fiyatları

Alanya Kargıcak otelinize ulaşmak için Alanya'nın kuzeydoğusunda yer alan Gazipaşa istikametini takip etmeniz gerekiyor. Belde Antalya merkeze yaklaşık 150 km uzaklıktadır.

The Lumos Deluxe Resort Hotel Alanya

Kargıcak - Otel - 7 Misafir Yorumu

5 Yıldızlı modern bir otelin konfor ve lüksünü arayanlar için sizi ve sevdiklerinizi huzura davet ediyor. Panoramasındaki muhteşem doğasının eşliğinde rahatlığınız ve konforunuz düşünülerek 12.000 m²'lik alanda kurulmuş olup, siz değerli misafirlerine evinizde hissettirecek ve alışkanlık yaratacak bir tatil vaat ediyor. Antalya Havalimanı 155 km, Alanya Gazipaşa Havalimanı 25 km, Alanya şehir merkezi 15 km, Mahmutlar şehir merkezi 3 km mesafededir. The Lumos Deluxe Resort Hotel; standart, family, deluxe olmak üzere 330 odası ile yüksek kapasiteli bir alan barındırmaktadır. Odalarda; LED TV, telefon, WRF klima sistemi, elektronik kapı kartı, emanet kasa, mini bar, kablosuz bağlantı, çay/kahve seti/kettle, balkon, banyo ve banyo gereçleri mevcuttur. Ayrıca 24 saat resepsiyon, birden...

Alanya Kargıcak, turizm açısından geç fark edilmiş bir bölgedir. Bu nedenle de bozulmamış bir doğaya ev sahipliği yapar. Tarihi yerleri, doğal güzellikleri, upuzun kumsalları ve yaylalarıyla turizm açısından günümüzde büyük bir potansiyel taşımaktadır bu bölge.

Club Hotel Titan Alanya

Kargıcak - Tatil Oteli - 2 Misafir Yorumu

Alanya – Kargıcak'ta denize 100 mesafede konumlanan ve bünyesinde açık yüzme havuzu bulunan Club Hotel Titan, yılın dört mevsimi bir başka güzel olan ilçede konuklarına hizmet vermektedir. Bünyesinde özel otopark alanı ve ortak alanlar ile odalar dahil olmak üzere ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan tesis, konukların ihtiyaçlarına göre dekore edilmiştir. Club Hotel Titan'ın manzaralı balkona sahip, özel banyolu ferah odalarında ücretsiz banyo malzemeleri, banyo terlikleri ve havlular temin edilmektedir. Klima, mini bar, eşya dolabı ve düz ekran televizyon tüm odalarda yer alan standart özelliklerdendir. Konuklar arzu ederse ek yatak hizmeti verilmektedir. Club Hotel Titan'ın bünyesinde rahatlama imkanı sunan hamam ve sauna yer alırken, hem dinlenme hem eğlenme imkanı bulacağınız havuz...

Alanya Kargıcak da diğer alanya beldelerimiz gibi yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği yerlerdendir. Yaz aylarında özellikle Rus, alman ve Hollandalılar bu bölgeyi tercih edenler arasındadır.

Dinler Hotel Alanya

Kargıcak - Tatil Oteli - 13 Misafir Yorumu

Antalya'nın Alanya ilçesindeki Kargıcak bölgesinde yer alan Dinler Hotel, 2 açık yüzme havuzu, 2 su kaydırağı, bir kapalı yüzme havuzu ve SPA imkanları ile hizmet vermektedir. Misafirlere özel plaj alanı, tesise yürüyerek 2 dakika uzaklıktadır. Plajda şezlong ve şemsiyeler, otel misafirlerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dinler Hotel'in tüm konaklama birimlerinde; düz ekran uydu TV, klima ve özel balkon yer almaktadır. Odaların tümü dağ ya da deniz manzarasına sahiptir. Odalarda ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Dinler Hotel'in Syedra, Teras ve Alaiye isimli 3 restoranında zengin bir açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri sunulmaktadır. Sarı & Yeşil A La Carte Restaurant'ta ise yerel şaraplar ile Türk ve dünya mutfaklarından seçkin lezzetler servis...

Restoran, barlar ve dükkanları ile her türlü ihtiyacınızı giderebileceğiniz bir mevki olan Kargıcak otel sayısı bakımından da oldukça zengindir.

First Class Hotel Alanya

Kargıcak - Tatil Oteli - 18 Misafir Yorumu

First Class Hotel, Alanya'nın Kargıcak mevkiinde denize sıfır konumdaki 9.000 m2 alana kuruludur. 300 metre sahil şeridi uzunluğuna sahip otelin kendine özel plajı kum ve çakıl zeminden oluşmaktadır. Plaja alt geçit ile ulaşılmaktadır. 2 açık yüzme havuzu, 2 çocuk havuzu ve 3 kaydıraklı aquapark olanağı sunulmaktadır. Plaj ve havuzlarda şezlong, şemsiye ve minder ücretsizdir. First Class Hotel, ultra her şey dahil konseptte hizmet vermekte olup 550 kişi kapasiteli ana restoranında ana öğünler açık büfe servis edilmektedir. Ayrıca otel bünyesinde 1 alakart restoran , 5 bar ve 2 disko hizmet vermektedir. Otelin tüm konaklama birimlerinde kartlı kilit sistemi, balkon, klima, saç kurutma makinesi, uydu yayınlı LCD TV, minibar, emanet kasası ve direkt telefon bulunmaktadır. Tesisin...

Alanya Kargıcak otellerinde konakladığınız süre boyunca bölgenin yöresel yemeklerinin de tadına bakabilirsiniz. En ünlüleri: Külüklü Çorbasını ve Ülübü Piyazı

İdeal Beach Hotel Alanya

Kargıcak - Tatil Oteli - 5 Misafir Yorumu

İdeal Beach Hotel, konum olarak Alanya/Antalya'da yer alır. Alanya Gazipaşa Havalimanı'na araç ile 20 dakikalık sürüş mesafesindedir. İdeal Beach Hotel; Damlataş Mağarası, Sinek Kalesi, Alanya Arkeoloji Müzesi, Hamaksia Antik Kenti, Alanya Atatürk Evi Müzesi, Çimeniçi Mağarası, Alara Kalesi gibi sembolik ve merkezi yerlere yakın konumda yer almaktadır. İdeal Beach Hotel genel özellikler olarak; 24 saat açık resepsiyon, otopark, otel genelinde ücretsiz Wi-Fi, gidiş/dönüş transfer servisi, araç kiralama, oda servisi, faks/fotokopi, resepsiyonda emanet kasa, bagaj muhafazası, ütü, kuru temizleme, çamaşırhane, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, eğlence aktiviteleri, çocuk kulübü gibi hizmetler vermektedir. Bu hizmetler ücretli ya da ücretsiz olarak değişiklik göstermektedir. İdeal Beach...

Alanya Kargıcak tatiliniz için şimdiden keyifli tatiller dileriz.

Klas Hotel Alanya

Kargıcak - Tatil Oteli - 1 Misafir Yorumu

Alanya'nın Kargıcak sahilinde bulunan Klas Hotel, Klas oteller grubunun bir zinciri olarak konuklarını herşey dahil konseptte ağırlamaktadır. Alanya şehir merkezine 16 km uzaklıktaki tesis 10.000 m2 alana kuruludur. Otele ait özel plaja bir alt geçitle ulaşılmaktadır. Otel bünyesinde 2 adet açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu mevcuttur. 300 metre uzunluğundaki plajında ve havuzlarda şezlong ve şemsiye hizmeti ücretsiz verilmektedir. Klas Hotel'in tüm konaklama birimleri balkon, duş, WC, split klima, saç kurutma makinesi, minibar, direkt telefon, uydu yayınlı TV ve güvenlik kasası özellikleriyle donatılmıştır. Otel bünyesinde 1 ana restoran, 5 bar ve 1 alakart restoran hizmet vermektedir. Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler ana öğünlerde açık büfe servis edilmektedir. Klas Hotel...

Alanya'nın doğusundaki Kargıcak beldesi, çok geç fark edilmiş bir güzelliktir. Son yılların ise en gözde tatil bölgeleri arasındadır. Antalya'nın il merkezine yaklaşık 150 kilometre uzaklıkta bulunan bölge, çok geç fark edildiği için bozulmamış bir doğaya sahiptir.

Goldcity Tourism Complex Alanya

Kargıcak - Tatil Oteli - 10 Misafir Yorumu

Antalya'nın popüler ilçesi Alanya'nın Kargıcak mevkiinde yer alan Goldcity Tourism Complex, lüks bir tesis olup, Akdeniz manzarası sunmaktadır. Tesis, kapalı ve açık yüzme havuzları ile ödüllü bir SPA merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Goldcity Tourism Complex'in tüm konaklama birimlerinde; geniş manzaralı özel bir balkon, klima, uydu TV ve oturma alanı yer almaktadır. Odaların bazıları Toros Dağları ve Akdeniz manzaralıdır. Yine bazı odalarda özel bir SPA küveti bulunmaktadır. Goldcity Tourism Complex'te konakladığınız süre boyunca; havuz kenarındaki şezlonglarda güneşlenebilir, çeşitli sportif ve eğlenceli aktiviteye katılabilir, 3500 m2'lik ödüllü SPA merkezinde çeşitli terapilerin, hamamın ve saunanın tadını çıkarabilir,...

Uzun kumsallara, yemyeşil bir doğaya sahip olan Kargıcak'ta birçok otel bulunmaktadır. Kargıcak otelleri, genellikle lüks otel ve butik otel konseptindedir. Lüks otellerin çoğu 4 ve 5 yıldızlı tesisler olup, şık ve konforlu odalara sahiptir. Birkaç tane pansiyon tipi konaklama tesisleri de bulunmaktadır.

Utopia World Hotel Alanya

Kargıcak - Tatil Oteli - 11 Misafir Yorumu

Alanya'nın Kargıcak mevkiinde, Syedra Antik Kenti'nin yakınında, 105.000 m2 alana kurulu Utopia World Hotel, ultra her şey dahil konseptte 5 yıldızlı hizmet sunmaktadır. Tesisin 15.000 m2'lik aquaparkı olup, 150 metre mesafede bulunan mavi bayraklı özel plajına köprü ile bağlantısı bulunmaktadır. 250 metre uzunluğundaki özel plajında 2 adet iskele, beach bar ve snack bar vardır. Plajda şezlong, şemsiye, minder, havlu, kano ve su bisikleti ücretsizdir. Ayrıca jet ski, parasailing, su kayağı, muz ringo gibi ücretli aktiviteler yapılabilmektedir. Tesiste 4 farklı açık havuz, 1 kapalı havuz ve 1 çocuk havuzu bulunmaktadır. Utopia World Hotel, oda, dublex, villa ve suit seçenekli 559 oda ile konuklarını ağırlamaktadır. Tüm odalarda split klima, halı zemin, LED TV, minibar, çay&kahve...

Kargıcak otel fiyatları verilen hizmetlere göre farklılık gösterir. Kargıcak otel fiyatları sezonda yükselmekte olup, en yüksek oda fiyatları Mayıs, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında görülür. Her tatil bölgesi gibi en düşük fiyatları sezon sonrasında olur.

Yaz sezonunda Kargıcak otellerindeki otel fiyatları 150-250 TL arasında değişirken, sezon sonlarında oda fiyatı 60-100 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Kargıcak'ta yer alan oteller lüks kategoride olsa da belli dönemlerde yapılan kampanyalarla her bütçeye hitap eder esasında. Otellerde oda kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Kargıcak otel fiyatları 2020 yılında da pek değişiklik göstermemektedir. Kargıcak otel fiyat değişiklikleri verilen hizmetlerle doğru orantılıdır. Otel fiyatlarının değişiklik göstermesinin önemli etkenlerinden biri de seçeceğiniz oda tipidir.

Güneşin gülümsediği yer olan Alanya'nın şirin ve bakir doğasını gözler önüne seren Kargıcak, huzurlu bir tatil için en ideal yerlerden biridir. Kargıcak otelleri arasında bütçenize en uygun olan konaklama tesisinde rezervasyonunuzu gerçekleştirerek keyifli bir tatile adım atabilirsiniz.

Kargıcak Otelleri İçin Sıkça Sorulan Sorular

Kargıcak Otelleri için en uygun fiyatlı otelleri, listeleme sayfasında "En Düşük Fiyata Göre" sırala seçeneği ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Kargıcak Otelleri için en ucuz fiyat 160 TL. Üstelik birçok tesiste ödemenizi tesisin kendisine de yapabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Tabi ki en ideal yöntem daha önce burada konaklama yapmış misafirlerin görüşlerine başvurmak. Binlerce kullanıcımız binlerce değerli yorumla size en doğru seçimi yapmanız için yol göstermiş olacaktır. Tesisleri puana göre kolayca sıralayabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Her şey dahil sisteminde öncelikli olarak sabah, öğlen ve akşam yemekleri başta olmak üzere birçok hizmeti ücretsiz olarak alırsınız. Kargıcak için her şey dahil sisteminde çalışanları görmek için, listeleme sayfasındaki filtrede yer alan "Konaklama Tipi" alanından "Her Şey Dahil" seçeneğini işaretlemeniz yeterli. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Daha keyifli ve renkli bir tatil için gittiğiniz bölgedeki gezilecek yerleri önceden bilmekte fayda var.Kargıcak için gezilecek yerlerin tümüne linkten erişebilirsiniz.

Kargıcak yol tarifi sayfamızdan, bulunduğunuz bölgeden mesafeyi ve en hızlı rota seçeneklerini bulabilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gitmeyecekseniz, alternatif ulaşım yolları için birçok ipucu da veriyoruz. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Kargıcak ve civarında yer alan apartların hemen hepsini listeliyoruz. Apart oteller size ev konforunda, üstelik kendi yemeğinizi yapabileceğiniz başta ocak, fırın gibi araçları temin eder. Son dönemde git gide bu yönde konaklamaya görece ekonomik de olmasından talep artıyor. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Kargıcak hava durumunu takip etmeniz, olası hava değişikliklerine hazırlıksız yakalanmamanızı sağlayacaktır. Kargıcak hava durumu için hemen tıklayın.

Kargıcak Otel Yorumları

7

Limoncello Club Konaklı

atakan keskin - 10 Ocak 2020, Cuma 21:48

Arkadaş ortamına göre

Aileniz ile gideceksiniz asla tavsiye etmiyorum fakat arkadaş ortamıyla giderseniz işte tam size göre bir otel. Fazlasıyla eğlenebilirsiniz. Yemekleri kötü fakat çalışanları çok iyi. Özelikle yemek tarafındaki barda duran Mehmet adlı barmen çok kaliteli, güler yüzlü ve efendi bir insan. Otelin kalitesini bir tık yukarı çıkarıyor.

8

Kaptanoğlu Suite Hotel

Mehmet şahin - 14 Aralık 2019, Cumartesi 09:57

Ekonomik ve merkezi

Güzel, ekonomik ve merkezi konumda. Tavsiye ederim. Sahile çok yakın. Eğlence yerleri yaklaşık 300 metre. Ulaşım rahat ve uygun fiyat. Ve yaz kış açık.

1

Diamond Hill Resort

Sevgi yılmaz - 20 Kasım 2019, Çarsamba 08:38

Tavsiye etmiyorum

Ben bu kadar tatillere giderim ilk defa böyle kalitesiz bir otelle karşılaştım. Kendi vatandaşına ayırım yapan bir otel. Yemek yedikten sonra ki rahatsızdım bir şey yiyememiştim. Sadece elime bir tane meyve alıp yemekhaneden çıkarken oradaki görevli beni çocuk gibi durdurup elimdeki meyveyi bıraktırdı. Ben çok denk gelmiştim turistlerin asansörle ellerinde içkiler, bardaklar dolu asansörle çıktıklarını. Ve de ben bilmiyorum hamileymişim. O yüzden bir şey yiyemedim. Canım şeftali vardı orada onu çekmişti, elime almıştım. Velhasıl o kadar para ver git ve bir tek şeftaliye seni orada rencide etsinler. Kimseye tavsiye etmiyorum.

1

Sun Fire Beach Otel

EMRAH AKÇAY - 24 Ekim 2019, Perşembe 05:35

Temizlik kötü

Kesinlikle Türklere hitap etmeyen bir otel. Temizlik bakımından çok kötü. Yemek tabakları yağ içinde. Ruslar bile eline alıp kenara koyuyor, temizini bulmaya çalışıyor. Odalar temizlenmiyor, havlular değişmiyor sadece düzeltiliyor. Yönetim çok kötü. Otelin %90 müşterisi gelir seviyesi düşük Rus turist. Sanırım acenteler aracılığıyla çok ucuza konaklıyorlar.

7

Perre Delta Hotel

Gözde usta - 17 Ekim 2019, Perşembe 20:48

Hijyen iyi ama yemek kötü

Otelden bugün çıkış yaptım. Otelin konumu bakımından güzel bir yerde. Denizi de güzel. Aquaparkı fena değil, animasyon çok zayıf. Otelde Ruslar ağırlıklı olduğu için animatörler hep yabancılarla ilgililer. Personeller güler yüzlü, kibar ama sayı olarak yetersiz. Yemeklere gelince çok kötü. Tavuk ve hindi etinden başka ana yemek yok maalesef. Tatlılar hep aynı, kahvaltı desen de öyle. Gözlemeci abla vardı, gayet ilgiliydi. Çok sempatik biri. Otel eğlenme ve hijyen bakımından iyi ama yemek bakımından zayıf.

3

Ganita Holiday Village

HÜSEYİN ERDEMOĞLU - 5 Ekim 2019, Cumartesi 19:23

Hiç tavsiye etmem

Yaklaşık 250-300 kişilik bir grupla gittiğimiz bu otelde 3 gün kaldık. Hiçbir şeyini beğenmedim. Pis odalar, resepsiyonda soru sorana hoş davranmayan Türkçesi bozuk Rus çalışan, Türklere karşı hoş davranmayan personeller, lezzetsiz ve Ruslara yönelik hazırlanmış yemeklere, içecekleri lütufmuş gibi sunan barmenler. Odamızı kendimiz bulduk, ayrılırken yanımızda kimse yoktu. Hiç tavsiye etmem, bir daha da gitmem.

10

Grand Atilla Otel

Ali D. - 4 Ekim 2019, Cuma 20:43

Mükemmel bir otel

Kötü yorum yapanlar "oteli satın aldık" sananlar. Arkadaşlar, tatilinizi kendi evinizdeymiş gibi geçirebileceğiniz mükemmel bir otel. Şehir merkezine ve sahile çok yakın. Havuzu gayet temiz ve büyük. Yemek ve çeşitleri gayet güzel. Odalar her gün temizlenmekte, havlular çarşaflar değişmekte. Hamam mevcut, temiz ve ferah. Kısacası çok memnun kaldık ve inanın tatiliniz boşa gitmez.

10

Bera Alanya Otel

KENAN MERT - 2 Ekim 2019, Çarsamba 23:07

Her şeyiyle harikaydı

Ben ve ailem 2018 de Bera'da 5 günlük harika bir tatil geçirdik. Temizliğiyle, yemeğiyle ve personelleriyle, her şeyiyle harikaydı. Özelikle resepsiyon girişinde Ferman Bey ve usta şef Ersin Bey güler yüzlü ve sakinliğiyle ve diğer personelleri harika bir ekiptir. Benim gördüklerim bunlar. Elbette esikler olur, eleştiriler de olur. Ben şahsen eleştirim havuza yönelik. Dışarıdaki erkek havuzu küçüktür. Biraz daha büyük olsaydı güzel olurdu.

10

Otel Hüska Plaza Alanya

Serkan NAKIŞÇI - 29 Eylül 2019, Pazar 12:44

Otel çok güzel

Otel çok güzel. Kahvaltısı açık büfe ve zengin bir menüye sahip. Personel güler yüzlü, sıcak ve samimi. Yabancı bir ilde kendinizi yalnız hissettirmeyecek kadar içtenlikle size yardımcı oluyorlar. Odalar temiz ve düzenli. Şehrin merkezinde yürüyerek bile gezebileceğiniz bir konumda.

10

Royal Garden Select Hotel

Cansu Öz - 26 Eylül 2019, Perşembe 20:45

Personelleri o kadar ilgili ki

Düşünmeden gideceğiniz bir otel. Personelleri o kadar ilgili ki ayrılırken çok üzüldük.