Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Kargıcak Otelleri

Kargıcak için {{ (filteredHotels).length}} / 13 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kargıcak Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Kargıcak misafirleri bölgenin elverişli konumu itibariyle Alanya ve Antalya'nın güzelliklerinden de faydalanabilmekteler.

Kargıcak beldesi Antalya iline bağlı Alanya'nın doğusunda yer alır. Güzel ve uzun bir sahil şeridine ev sahipliği yapan belde aynı zamanda muhteşem yeşil manzarası ile de görenleri cezbeder.

Alanya Kargıcak otelinize ulaşmak için Alanya'nın kuzeydoğusunda yer alan Gazipaşa istikametini takip etmeniz gerekiyor. Belde Antalya merkeze yaklaşık 150 km uzaklıktadır.

Alanya Kargıcak, turizm açısından geç fark edilmiş bir bölgedir. Bu nedenle de bozulmamış bir doğaya ev sahipliği yapar. Tarihi yerleri, doğal güzellikleri, upuzun kumsalları ve yaylalarıyla turizm açısından günümüzde büyük bir potansiyel taşımaktadır bu bölge.

Alanya Kargıcak da diğer alanya beldelerimiz gibi yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği yerlerdendir. Yaz aylarında özellikle Rus, alman ve Hollandalılar bu bölgeyi tercih edenler arasındadır.

Restoran, barlar ve dükkanları ile her türlü ihtiyacınızı giderebileceğiniz bir mevki olan Kargıcak otel sayısı bakımından da oldukça zengindir.

Alanya Kargıcak otellerinde konakladığınız süre boyunca bölgenin yöresel yemeklerinin de tadına bakabilirsiniz. En ünlüleri: Külüklü Çorbasını ve Ülübü Piyazı

Alanya Kargıcak tatiliniz için şimdiden keyifli tatiller dileriz.

Alanya'nın küçük bir tatil beldesi olan Kargıcak, uzun sahil şeridiyle bütünleşen doğasında huzurlu ve sakin bir tatilin kapılarını açıyor.

Alanya'nın doğusundaki Kargıcak beldesi, çok geç fark edilmiş bir güzelliktir. Son yılların ise en gözde tatil bölgeleri arasındadır. Antalya'nın il merkezine yaklaşık 150 kilometre uzaklıkta bulunan bölge, çok geç fark edildiği için bozulmamış bir doğaya sahiptir.

Uzun kumsallara, yemyeşil bir doğaya sahip olan Kargıcak'ta birçok otel bulunmaktadır. Kargıcak otelleri, genellikle lüks otel ve butik otel konseptindedir. Lüks otellerin çoğu 4 ve 5 yıldızlı tesisler olup, şık ve konforlu odalara sahiptir. Birkaç tane pansiyon tipi konaklama tesisleri de bulunmaktadır.

Kargıcak otel fiyatları verilen hizmetlere göre farklılık gösterir. Kargıcak otel fiyatları sezonda yükselmekte olup, en yüksek oda fiyatları Mayıs, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında görülür. Her tatil bölgesi gibi en düşük fiyatları sezon sonrasında olur.

Yaz sezonunda Kargıcak otellerindeki otel fiyatları 150-250 TL arasında değişirken, sezon sonlarında oda fiyatı 60-100 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Kargıcak'ta yer alan oteller lüks kategoride olsa da belli dönemlerde yapılan kampanyalarla her bütçeye hitap eder esasında. Otellerde oda kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Kargıcak otel fiyatları 2018 yılında da pek değişiklik göstermemektedir. Kargıcak otel fiyat değişiklikleri verilen hizmetlerle doğru orantılıdır. Otel fiyatlarının değişiklik göstermesinin önemli etkenlerinden biri de seçeceğiniz oda tipidir.

Güneşin gülümsediği yer olan Alanya'nın şirin ve bakir doğasını gözler önüne seren Kargıcak, huzurlu bir tatil için en ideal yerlerden biridir. Kargıcak otelleri arasında bütçenize en uygun olan konaklama tesisinde rezervasyonunuzu gerçekleştirerek keyifli bir tatile adım atabilirsiniz.

Kargıcak Hakkında

Alanya'nın doğusunda yer alan Kargıcak güzel sahil şeridi ve muhteşem yeşil manzarası ile görenleri cezbetmektedir. Küçük fakat herkesin günlük ihtiyaçlarını giderbileceği dükkan, restaurant ve barları bulunmaktadır.

Eski çağlarda Alanya ve Kargıcağında bulunduğu sahillere Momphsuestiya, daha sonrasında da Yunanca bir isim olan Pamfilya denirdi. Yunan tarihçisi Heredot Bu millet Truva dönüşünde Krallarla birlikte göç edenlerin soyundandır. M.Ö. 2000 yıllarında olan Truva Savaşlarıyla Trakya'dan gelen bir çok kavim buralara yerleşmiştir. der. Pamfilya, bölgede bulunan bir çok krallığın egemenliğine girmiştir. M.Ö. 546 yılında tüm Anadolu'ya hakim olan İran hükümdarı Kuruş, Pamfilya'ya 210 yıl hükmettikten sonra, M.Ö. 333 yılında İskenderin eline geçti. 10 yıl sonra İskenderi'n ölümüyle Selakuz Krallığı bölgeyi idaresi altına alır ve çeşitli yerlerde şehirler kurar.

O dönemlerde bölge halkı Alanya ve Kargıcak tepelerinde korsanlıkla geçinmekteydi. Korsanlar gemileri ile İtalya açıklarına gider, rastladıkları tüm gemilere ve kıyıdaki şehirlere saldırarak büyük bir servet sahibi olurlar. Bu zenginlik nedeniyele Anaolu'daki insanlar akın akın bu bölgeye geliyorlardı ve Romalılarda bu saldırılara uğruyorlardı. Bu nedenle Romalılar M.Ö. 65 yılında Pompeyüs'ü emrindeki 500 gemi ve 120 bin asker ile korsan avına yolladı. İtalya sahillerinden, Ege denizi ve Pamfilya sahillerinden tüm korsanları temizledi. Aralarından teslim olanlara dokunulmazken, direnenlerin gemilerini yaktı ve denizden uzak bölgelere sürdü. Korekesyon, Syedra ve Leartiyi kuran Pompeyüs M.Ö. 48 yılında başının Mısırda vurulması ile öldü. Ardından Roma generali Antonyos Pamfilya'yı Mısır Kraliçisi Kleopatra'ya hediye etti ve Kleopatra'da gemi inşaatı için ormanları yıllarca kestirdi. M.Ö 32 yılında Romalılar ile Kleopatra arasında çıkan savaşta Pamfilya galip gelen Romalıların eline geçti. Yenilginin ardından Antonyus intihar etti ve Kleopatra'da kendini zehirli bir yılana sokturarak intihar etti. M.Ö 27 yılından M.S. 192 yılına kadar Roma'ya bağlı kaldı. Mısır'dan dönen bir tüccarın Antalya civarında soyumasından sonra Selçuklu Hakanı Gyaseddin Keyhüsrev bunu bahane ederek 1206 yılında Antalya'yı ordusuya kuşattı. 1210 yılına kadar Selçuklular ve Bizanslılar arasında el değiştirdi. Kuşatmalardan birinde Gyaseddin Keyhüsrev şehit düştükten sonra yerine Alaadin Keykubat geçti ve büyük bir ordu kurarak Antalya'yı kuşattı. Kale duvarlarının sağlamlığı, sarnıçları su ve depoları erzak ile dolu olan Bizanslılar kuşatmaya iki ay dayandıktan sonra teslim oldu. Kale sahibi Kir Fard'ın kızı ile evlenendi. 1120 yılında Selçukluların başına geçen Alaadin Keykubat bölgenin Türkleşmesi için bir çok Türkmeni buraya yerleştirdi. 29 ekim 1923 yılında Cumhuriyet'in ilanı ile Kargıcak Alanya ilçesine bağlı bir köy oldu. 1998 yılında ise Alanya'ya bağlı Belediye ünvanını aldı.

Kargıcak Antalya sahil şeridinin doğusunda yer almaktadır. Alanya'nın kuzeydoğusunda Gazipaşa istikametinde, Mahmutlar Beldesinden sonra gelir. Antalya'ya 150km, Alanya'ya 16km mesafededir.

Antalya sahil şeridinin doğusunda yer alan Kargıcak, Alanya'ya bağlı şirin bir tatil beldesidir.

Tarihi taa eski çağlara dayanan Alanya ve Kargıcak'ın bulunduğu sahillere Momphsuestiya, daha sonra ise Pamfilya denirdi. Yunan tarihçisi Heredot Bu millet Truva dönüşünde Krallarla birlikte göç edenlerin soyundandır. MÖ 2000 yıllarında olan Truva Savaşlarıyla Trakya'dan gelen birçok kavim buralara yerleşmiştir.der.

Bölgede bulunan birçok krallığın egemenliğine giren Pamfilya, sırasıyla İran hükümdarı Kuruş, İskender ve Selakuz Krallığının idaresi altına girer. O dönemlerde bölge halkı korsanlıkla geçinmektedir. Gemileri ile İtalya açıklarında rastladıkları tüm gemilere ve kıyıdaki şehirlere saldırarak büyük bir servet sahibi olurlar. Bu saldırılara maruz kalan Romalılar korsan avına çıkar ve İtalya sahillerinden, Ege denizi ve Pamfilya sahillerinden tüm korsanları temizler.

Romalıların eline geçen bu bölge M.Ö 27 yılından M.S. 192 yılına kadar Roma'ya bağlı kaldı.

1210 yılına kadar Selçuklular ve Bizanslılar arasında el değiştiren bölge Alaadin Keykubat döneminde bölgeye birçok Türkmenin yerleşmesiyle Türkleşir. Nihayet Cumhuriyet'in ilanı ile Alanya ilçesine bağlı bir köy olan Kargıcak, 1998 yılında Alanya'ya bağlı Belediye ünvanını alır.

Maviyi ve yeşili bir arada barındıran Kargıcak, uzun kumsalı, eşsiz koyları ve yaylalarıyla sadece yerli turistlerin değil özellikle Alman ve Hollandalıların ilk tercihleridir.

Turizm açısından geç fark edilen bir yer olması nedeniyle bozulmamış doğası, masmavi denizi, kıyı boyunca ilerleyen sahili, tarihi yerleri ve doğa turizmi, yayla turizmi gibi henüz kullanılmayan potansiyeli ile yakın gelecekte çok yönlü bir turizm merkezi olacak Kargıcak.

Kargıcak'ın bir diğer önemli avantajı ise Alanya ve Antalya gibi dünyaca bilinen turizm merkezlerine yakın oluşu. Bu sayede Kargıcak misafirleri Alanya ve Antalya'nın güzelliklerinden de faydalanabilmekteler.

Her çeşit yemek yapılan restoranlarında Kargıcak yöresine özel enfes Külüklü Çorbasını ve Ülübü Piyazını yemeden dönülmez Kargıcak'tan.

Ulaşımı da kolay Kargıcak'ın. Alanya'nın kuzeydoğusunda Gazipaşa istikametinde, Mahmutlardan sonra yer alan Kargıcak, Alanya'ya 16km, Antalya'ya 150km uzaklıktadır.

Siz de bu tarih kokan şirin tatil yöresi Kargıcak'a tatil yapmak isterseniz, Kargıcak otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Kargıcak Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Kargıcak Apart Otellerinden birinde, bir Kargıcak Butik Otelinde, bir Kargıcak Pansiyonunda veya bir Kargıcak Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Kargıcak otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
The Lumos Deluxe Resort Hotel
The Lumos Deluxe Resort Hotel

-

Yemekleri leziz

İş gezisi için bulunduğum Ekim ayında The Lumos Deluxe Resort Hotel'de kaldım ve konaklama süresi boyunca hizmetlerinden memnun kaldım. Yemekler lezzetli, içecekler kaliteliydi. Personel yardımsever ve sıcak kanlı. Teşekkürler ve tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
First Class Hotel
First Class Hotel

-

Yastık hiç rahat değil

Rezervasyon yaptırmadan önce söylenenlere uymuyorlar. Yatak, yastık hiç rahat değil, odadaki kasayı kullanabilmen için ücret isteniyor. Temizlik ve havlu değişimi yapılmıyor. Plaj havlusu için ücret isteniyor. Yemekler lezzetsiz, salatayla bari karnımızı doyuralım dedik, yeşillik iyi yıkanmamış durumda. Kısacası tatil yapmak istiyorsanız paranızla rezil olmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
First Class Hotel
First Class Hotel

-

Personel güler yüzlü

Harika bir otel. Her gün oda temizliği yapılıyor. Personel güler yüzlü, yemekleri harika. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dinler Hotel
Dinler Hotel

-

Garsonlar güler yüzlü ve ilgililer

Otel resepsiyonu güler yüzlü ve ilgili. Otelin çevresi, içi ve odaları oldukça temiz. Yemekleri 10 numara diyebilirim. Türk damak tadına uygun. Garsonlar güler yüzlü ve ilgililer. Havuzu gayet güzel ve her gün temizlenmekte. Havuz kenarındaki bar bölümüne gelince. Elemanlar muhteşem. Fatih ve Emre sağolsun çok yardımcı oldular. Çok hızlı çok nazik ve bir anda 8-10 kişiyle ilgilenebilecek bir kapasiteye sahipler. Alkollü içeceklere gelirsek mojito ya da cin tonik tavsiye ederim. Restourant şefi Akif Bey'den, Ali Rıza Bey'den tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
First Class Hotel
First Class Hotel

-

Yemekler hep aynı

Sakın gelmeyin, temizlik sıfır, yemekler hep aynı, odalar iyi değil, yataklar eski, havuz pislik içinde, tek artışı çalışanlar güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Lumos Deluxe Resort Hotel
The Lumos Deluxe Resort Hotel

-

Yemekler kötü

Yemekleri kötü. Aç kaldık. Verdiğimiz paraya değmedi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
The Lumos Deluxe Resort Hotel
The Lumos Deluxe Resort Hotel

-

Waffle yok

Otelde her şey kötü. Animasyon sıfır. Araç park yeri yol kenarı. Waffle yok. Banyoda kulak çöpü dahi yok. Yemekler her gün aynı. Sıkma meyve suyu ücretli. Spa çok pahalı. Bir havuz bir de küçük aqua var. Şezlong kapmak için 8'de havuz başında olmak gerekiyor. Müzik yetersiz. Otel kenarında inek otlatanlar var. Sahile uzak. Bedava gel kal deseler bir daha gelip kalmam. Bir hata yapıp geldik. 2 gün odamda vakit geçirdim. Bitti, gidiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
First Class Hotel
First Class Hotel

-

Temizlik denen bir şey yok

Otelinize balayı için gelip rezillik üstüne rezillik çektik. Temizlik denen bir şey yok, açık büfe esnaf lokantası resmen. Oda çok pisti, yayları çıkmış iki yatağı bize yutturmaya çalışmanız enteresan. Odaya attığınız o pis çiçekler yüzünden yatak karınca olmuştu ve rutubet cabası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
First Class Hotel
First Class Hotel

-

Yemeklerde hiç çeşit yok

Dün geldik otelinize, 3 gün kaldık, sırf para verdik diye kalmak zorunda kaldık. Bir daha asla gelmem ve kimseye önermem. İlgi, alaka 0, temizlik, hijyen 0. Odalar eski ve bakımsız. Yemeklerde hiç çeşit yok, her öğün tavuk var. Suları bile musluk suyu, doldurup geliyorlar. Servis kötü, garsonlar garson değil de plajda öylesine geziyorlarmış gibi. Onlar bile kendinden geçmiş, gerçekten abartmıyorum. 2 aile gittik ve çok pişman olduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İdeal Beach Hotel
İdeal Beach Hotel

-

Hiçbir içeceğin markası yok

Otele salı günü giriş yaptık cumartesiye kadar kalacaktık ama her şey o kadar rezaletve pis bir durumdaki yorumları diğer otellerin rekabet yorumu diye düşündüm ama keşke ciddiye alsaymışım. Küçücük bir havuz pislik içinde deniz zaten asla girilecek gibi değil, yemekler kötü, hiçbir içeceğin markası yok, odalar pislik içinde lütfen dikkate alın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İdeal Beach Hotel
İdeal Beach Hotel

-

Yemekler çok kötü

Otele 25.06.2017 tarihinde giriş yaptık. Otelin iyi ve kötü yanlarını söyleyecek olursak; otelde yemekler çok kötü, yenmemiş yemekler dışarıda bekletilip bir daha konuyor önünüze ve leş gibi kokuyor. Aşırı özensiz hazırlanıyor ve bazı yemekler ısıtılmıyor bile, çiğ koyuyorlar. Odalar çok kötü, duşlar küçücük, hafif iri yapılıysanız sığmıyorsunuz. Temizlik yok, otelde plastik bardak kullanılıyor, suya tutup başka müşteriye veriyorlar. Mesela su içeceksiniz kola tadı almanız mümkün. Her şeyin en ucuzu kullanılıyor, su bile o kadar ucuz ki tadı garip. Otelin avantajı çalışanlar çok güler yüzlü ve cana yakın. Biz rezil olduk paramızla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Goldcity Tourism Complex
Goldcity Tourism Complex

-

Temiz bir otel

Çok güzel zaman geçirdik. Emsallerine göre daha ileride ve daha düzenli, temiz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Utopia World Hotel
Utopia World Hotel

-

Devamlı olarak yabancı müzik

Havuz başlarında devamlı olarak yabancı müzik çalmaktadır. Kendi ülkemde kendimi misafir gibi hissettim. Bizim de birbirinden değerli sanatçılarımız varken bu yabancı sevdası nedir anlayamadım. Allahtan bayramın 1'inci günü Ege geldi de güzel Türkçe müzik dinledik. 1 geceliğine, sonrası aynı maalesef.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Dinler Hotel
Dinler Hotel

-

Yemekleri kötü

Alanya Dinler Hoteli, burası kötü bir otel. Yemekleri kötü. Çalışanları saygılı değil, otelde güvenliğiniz yok. Odanıza izinsiz girip özel eşyalarınız içerideyken klima söküp taktılar. Saatlerce bizi mağdur ettiler. Otelin içerisinde lüks aracımıza park yapmamıza izin vermeyip, otelin dışına zorunlu otopark yaptırdılar. Aracımıza yoldan geçen araç çarpınca aracımız otelin yüzünden pert oldu. Bizimle ilgilenmediler. Hakkımızı savununca bizi gece yarısı otelden dışarı atmaya çalıştılar. 7 kişilik aileyi mağdur ettiler. Bilmediğimiz yerde gidecek yerimiz, aracımız yokken. Bu otel vicdansız, saygısız bir otel. Resimlere, güzel yorumlara asla aldanmayın. Bu otelde ölseniz dahi sizinle kimse ilgilenmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Hotel Titan
Club Hotel Titan

-

Yemekler mükemmel

Güler yüzlü idare ve personel ile karşılanıyorsunuz. 8 gece kaldık. Yemekler mükemmel, plaj güzel ancak deniz sürekli dalgalı. Günlük temizlik yapılıyor, içecekler masanıza kadar geliyor, personel ilgili, huzur veriyor ortam. Yönetimine teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İdeal Beach Hotel
İdeal Beach Hotel

-

Kumsal kaya dolu

Ben iki çocuklu bir aileyim. Eğer aileyseniz sakın gitmeyin. Kumsal kaya dolu. Çocuklarla denize girmek imkansız, ayağınızı kırabilirsiniz. Otelden uzaklaşınca denize girebiliyorsunuz. Bu sefer de şezlong ve şemsiye yok. Yemekler eğer 10 otele gitti isem en kötüsü. Tabii içki içip havuz başı yatacaksanız çok iyi. Tabak, çatal, kaşık ve bardak yetersiz. Elinizden alınıp hemen yıkanıp başkasına veriyorlar. Hijyen mi? O da ne? Kahvaltıda adam gibi bir çay içemedim. Aile olanlar gitmeden düşünsün. Ha bir de banyo su dolu, su bir türlü gitmiyor. Hep yaş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Lumos Deluxe Resort Hotel
The Lumos Deluxe Resort Hotel

-

Çok yeni, temiz

Süperrr bir otel, çok yeni, çok temiz. Yemekleri leziz, içinizde şüphe olmadan gidebileceğiniz bir yer. Bayramda gittik 5 gün kaldık ama keşke daha fazla kalabilseydik, personelin ilgi alakası da çok iyi, tek kötü yönü denizi çok kayalıklı.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
İdeal Beach Hotel
İdeal Beach Hotel

-

Onca yolu geldiğine değmiyor

Onca yolu geldiğine değmiyor bile. İnternetteki resimleriyle, bilgileriyle alakası olmayan varoş bir pansiyon. Paranızla rezil olmak istiyorsanız buyurun gelin derim ben.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
First Class Hotel
First Class Hotel

-

Oteliniz harika

Oteliniz harika. Aldığınız para son kuruşuna kadar helal olsun. Seneye görüşmek üzere. İyi çalışmalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Hotel Titan
Club Hotel Titan

-

Almanlara göre hazırlanmış

Almanlara göre hazırlanmış bir otel. Toz içeceklerden hazırlanmış meyve suları, soya etinden hazırlanmış köfteler (Türk mutfağından örnek aramayın), Almanca çocuklar için hazırlanmış animasyon ve marş ritminde müzik, kafayı bulan Almanların yüksek sesle konuşmaları, çok yavaş çalışan internet, sürekli bahşiş vermezseniz ilgisiz garsonlar; bütün bunları gözünüz alıyorsa size iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
First Class Hotel
First Class Hotel

-

Yemekleri güzel

Harika bir aile oteli! Yemekleri güzel. Ayrıca temiz bir otel, benim içime sindi. Herkese tavsiye ederim!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Utopia World Hotel
Utopia World Hotel

-

Yeryüzünün cenneti seçilmiş bir otel

Yeryüzünün cenneti seçilmiş bir otel! Şiddetle tavsiye ediyorum. Deniz, doğa, eğlence, yemek uyumu bu kadar olur. Tek sorun kendinizi yabancı hissedebilirsiniz ama eminim hizmet bunu kapatacaktır! Haziran 15.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Utopia World Hotel
Utopia World Hotel

-

Yemekler çok lezzetli

Çok güzel 5 gün geçirdik. Otelin manzarası ayrı bir olay. Yemekler çok lezzetli. Hijyende hiçbir sıkıntı yaşamadık. Şiddetle tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Klas Hotel
Klas Hotel

-

Tavsiye edilir şiddetle

Klas Hotel tavsiye edilir şiddetle. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
First Class Hotel
First Class Hotel

-

Her şey bir harika

Her şey bir harika, çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
First Class Hotel
First Class Hotel

-

Çok iyi bir aile oteli

Adı gibi Firt Class hotel. Ailemle tatil yaptık, çok memnun kaldık. Çok iyi bir aile oteli. Herkese gitmesini tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Goldcity Tourism Complex
Goldcity Tourism Complex

-

Manzara muhteşem

Yemekler muhteşem. Otel, manzara, her şey muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Goldcity Tourism Complex
Goldcity Tourism Complex

-

Aquaparkı olan en güzel otel

Bu bölgenin en güzel oteli diyebilirim. Aquapark hiçbir otelde yok. Konuklarının memnuniyeti en üst düzeyde. Ben de kesinlikle 10 puan diyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Goldcity Tourism Complex
Goldcity Tourism Complex

-

Mutlaka balık yiyin

Kesinlikle çok başarılı bir otel. Odaları ve manzara süper. Ayrıca balık yemenizi mutlaka öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
First Class Hotel
First Class Hotel

-

Aile tatili için uygun

Aile tatili için çok uygun bir otel. Pek fazla genç yok. Animasyon biraz sıkıcı. Yemekleri gayet güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
First Class Hotel
First Class Hotel

-

Şık seçenek

Şık bir seçenek. Kesinlikle tercih edebilceğiniz bir yer. Herkese tavsiye ederim. Akdeniz'in güzellikleri var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dinler Hotel
Dinler Hotel

-

Deniz muhteşem

Otel güzel ve deniz muhteşem. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dinler Hotel
Dinler Hotel

-

Sahile iskelesinin olması güzel

Otel çok güzel ve inanılmaz keyifli. Ayrıca sahile iskelesi olan bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dinler Hotel
Dinler Hotel

-

Konforlu ve eğlenceli

Otel çok temiz, konforlu ve eğlenceli. Alanya'daki nadide otellerden. :) Temiz, güzel, konforlu, eğlenceli tavsiye ederim :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Utopia World Hotel
Utopia World Hotel

-

Çiftler için uygun bir otel

Otelin manzarası harika, en güzel yanı manzaraydı diyebilirim. Biz bebeğimizle gittiğimiz için zorlandık, denize gitmek çok yorucu. Otel tepede, otelle kumsal arasından yol geçiyor. Servis sizi üst geçide kadar götürüyor, üst geçidi geçip asansörle kumsala iniyorsunuz kalabalık halde. Biz ilk günden sonra arabamızla indik hep denize. Çocuklu ailelere pek tavsiye etmiyorum ama kafa dinlemek isteyenler ya da balayı çiftleri için güzel bir yer diyebilirim. Barları ve canlı müziği çok güzel. Akşam Alanya manzarasıyla kahve ve nargile keyfi yapabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
İdeal Beach Hotel
İdeal Beach Hotel

-

Çok güzeldi

2013 yaz tatilinde sezon sonunda bu otelde kaldım. Otel gayet iyi, fiyat hizmet kalitesi uyumlu, temiz, bakımlı. Sadece ön büro giriş sırasında giriş saatine dikkat ediyorlar. Bizim tatilimize vesile olan Ece ve Sıla Hanımlar'a teşekkürler. Biz iki kişi olarak kaldık, memnun ayrıldık. Hatta departman müdürü de devamlı odalarla ilgilendiler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)