Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Karamürsel Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Karamürsel Butik Otelleri

Karamürsel için {{ (filteredHotels).length}} / 6 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Karamürsel Butik Otelleri

Karamürsel Butik Otelleri

Karamürsel Butik Otelleri

Ülkemizin en gelişmiş illeri arasında ilk sıralarda yer alan Kocaeli, pek çok alanda gelişmişliği ile biliniyor. Türkiye'nin en gelişmiş şehri olan İstanbul'a yakınlığı ile de ekstra avantajlı bir konumda bulunmuş oluyor. Kocaeli, hem büyük şehir olma hem de doğal ortamlarını koruyan yönü ile modernliğin doğallıkla birleştirildiği ilçe ve beldelere sahip. Bu yerlerden biri olarak karşımıza Karamürsel çıkıyor. Burada hem şehrin kalabalığından uzakta rahat nefes alabileceğiniz sahil kenarı hem de şehri doyasıya yaşayabileceğiniz pek çok yer bulunmakta. Özellikle yaz sezonunda dolup taşan Karamürsel, kalabalık olan nüfusunu yaz aylarında katlıyor. Fakat sadece yaz sezonunda değil dört mevsim gezilip ziyaret edebileceğiniz mekanlara sahip bir yer. Karamürsel, Kocaeli'nin en önemli ve en çok rağbet gören merkezlerine ev sahipliği yapıyor. Ayrıca coğrafi konumu itibari ile oldukça toprak verimliliğiyle adından sıkça söz ettiriyor. Yazın en sevilen tatları olan; şeftali, ve incirleri sayısı oldukça fazla olan meyve bahçelerinde dalından taze taze yiyebilirsiniz. Tatil için Karamürsel'i tercih ettiyseniz ya da tatil planlarınız arasında Karamürsel otelleri bulunuyorsa burada konaklama bakımından zorluk çekmezsiniz. Pek çok farklı bütçeye uygun Karamürsel butik otelleri azımsanmayacak sayıda seçeneklerle hizmet vermekte. Rotanızı Karamürsel'e çevirmiş iseniz ya da planlarınız içerisinde doğal ortamları ile meşhur bu ilçe yer alıyorsa Karamürsel butik otellerinde konaklayarak hem şehir hayatına hem de doğa ile iç içe bir yapısı bulunan tüm yerlere hakim bir konumda yer alabilirsiniz.

Karamürsel Butik Otelleri En Uygun

Karamürsel Butik Otelleri En Uygun

Kocaeli'nin sahil kesiminde yer alan ve yeşil ortamlarının yoğunluğu ile dikkat çeken Karamürsel ilçesi, kalabalık bir nüfusa sahip. Yaz sezonunun başlaması ile beraber nüfusunu oldukça katlayan Karamürsel, kış aylarında da Kartepe'de kayak yoğunluğunun artması ile bünyesinde yer alan butik otellerde oldukça fazla kişiyi ağırlıyor. Butik oteller, minimalize bir şekilde yapılandırılmış otel çeşitleri olarak hizmet veriyor. Bu oteller genellikle sahipleri tarafından işletiliyorlar. Kendinizi özel hissedebileceğiniz butik otellerde, personellerle ve çalışanlarla birebir iletişim kurma şansı elde edersiniz. Çünkü çok fazla kalabalık olmayan ve oda sayılarının uçuk rakamları bulmadığı butik otellerde samimi bir ortamla karşılaşırsınız. Bu sayede de kendinizi evinizde gibi hissedersiniz. Karamürsel butik otelleri, sizlere ve sevdiklerinize özel seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Kendiniz ve sevdikleriniz için en iyisini siz bileceğiniz için tüm Karamürsel butik otelleri arasından en uygun gördüğünüz seçeneği tercih ederek orada konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon ve avantajlı teklifleri takipte kalarak Karamürsel butik otelleri en uygun seçenekler ile yakalayabilirsiniz. Böylece hem avantajlı seçeneklerden faydalanmış hem de Karamürsel'in güzelliklerine erişmiş olursunuz. Karamürsel, hem uzun süreli tatillere özel hem de küçük kaçamaklar için avantajlı butik otel seçenekleri ile siz kıymetli misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Karamürsel Butik Otel Fiyatları

Karamürsel Butik Otel Fiyatları

Kocaeli'nin şirin bir ilçesi olarak bilinen ve oldukça renkli bir yapıya sahip olan Karamürsel, sınırları içerisinde pek çok butik otel seçeneği bulunduruyor. Butik oteller hem sayı bakımından hem de fiyatlar açısından oldukça geniş yelpazedeki seçenekler ile karşımıza çıkıyor. Belirli standartlara ve misafirlerine sağladıkları imkan, olanaklar ve bunların kalitesine göre değişen Karamürsel butik otel fiyatları geniş aralıklardaki seçenekleri ile hizmet vermekte. Butik otel seçiminizi yaparken belli noktalara dikkat ederek en uygun rakamları yakalamanız mümkün.

 • Konaklama yapmak istediğiniz otelin konumu, fiyatların belirlenmesinde önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Merkezi ve potansiyeli yüksek mekanlara yakın konumda yer alan butik oteller, sağladıkları bu avantajlara karşılık fiyatlarını biraz daha yüksek tutabiliyor. Bu oteller sizlere ulaşım kolaylığı ile birlikte zamanınızdan da tasarruf etmenizi sağlıyor.
 • Konaklama yapmak istediğiniz zaman diliminin yaz sezonuna ve tatil dönemlerine denk gelmesi fiyatları değiştiriyor. Özellikle yaz aylarında fiyatlarda artış söz konusu.
 • Konaklama yapılacak olan butik otelde yemek hizmetinin verilmesi de fiyatları değiştiriyor. Yemek hizmeti bulunduran butik oteller, bulundurmayanlara oranla fiyatlarını yüksek tutuyor.
 • Otel konseptine bağlı olarak da fiyatlarda değişim yaşanıyor.
 • Butik otelde konaklama yapacağınız odanın cephesi, odadaki imkan ve olanaklar ayrıca bunların kalitesine bağlı olarak da fiyatlar değişiyor.

Karamürsel Gezilecek Yerler

Karamürsel Gezilecek Yerler

Kocaeli'nin en gelişmiş ilçelerinden biri olarak karşımıza çıkan Karamürsel'e kadar gelmişken burada gezip görmeye değer pek çok sayıda mekan sizleri bekliyor. Kocaeli hem doğal hem de modernliğin yoğrulduğu bir ilçe. Burada tatilinize renk katabilir, geziler ya da turlara katılabilir, piknik yapabilir ve Karamürsel'in ormanlık alanlarında doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Karamürsel, gezip görebileceğiniz yerler bakımından oldukça zengin seçenekler sunuyor.

 • Akpınar Suyu, Karamürsel'in iç kısmında bulunuyor. Ziyaretçilerin oldukça fazla rağbet ettiği Akpınar Suyu, doğal kaynak suyu olup Akpınar Köyü'nde yer alıyor.
 • Karamürsel Bey Mezarı, bölgeye adını veren ve Osmanlı Devleti'nin birinci kaptan-ı deryası olan Karamürsel'in mezarını bulunduran yer.
 • Oluklu Tepesi, merkeze 3 dakikalık kısa bir mesafede yer alan ve ziyaretçilerin oldukça sık ziyaret ettiği yerler arasında bulunuyor. Oluklu Tepesi, Aşıklar Tepesi olarak da anılıyor ve özellikle çiftlerin rağbet gösterdiği, fotoğraf çekimleri yaptıkları yerlerden biri. Ayrıca piknik yapmak için de en uygun yerlerden olarak özellikle yaz aylarında akına uğruyor.
 • Baş Değirmen Mesire Yeri, Karamürsel'de yer alan çok sayıdaki mesire alanlarından sadece biri. Burada yer alan alabalık tesisleri, halka açık alanlar, çocuk parkları ve sosyal aktiviteler yapılabilecek alanlar çokça bulunuyor.

Tüm bu gezilecek yerler ve yapılacak aktiviteler sayesinde eksiksiz bir tatil yapabilir, sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Karamürsel Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Karamürsel için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Karamürsel otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Karamürsel otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.