Kaleiçi Apartları

En iyi 96 apart otel, en uygun fiyatlar

Kaleiçi Apart Otel Fiyatları

Geçmişin, günümüzde de hayatına ve yaşamaya devam ettiği ender yerlerden biridir, Kaleiçi.

Antalya Kaleiçi, çok eski zamanlardan bu güne vardığını ilk günkü gibi korumaya devam eden ender yerlerden biridir. Surların içinde daracık sokaklarda karşılıklı olarak konumlanmış eski cumba evlerde hayat halen devam ediyor. Bu hayatın kısa sürede olsa bir parçası olmak isteyenler Kaleiçi apart otellerinde konaklamayı tercih ediyor.

Geleneksel mimari dokusunu koruyan Kaleiçi, kültürden sanata, yemekten alışverişe, eğlenceden dinlenceye kadar her yönüyle mükemmel bir tatil vadediyor.

Mistik havasını hiç kaybetmeden restore edilen Kaleiçi apart otelleri, evinin rahatlığını tatilinde de arayanların ilk tercihi oluyor. Sadece evinin rahatlığını arayanların değil, kalabalık arkadaş grupları ile gelenlerin, ailece gelenlerin de tercihi Kaleiçi apart otelleri oluyor.

Antalya Kaleiçi sokaklarında bulunan birçok bina ve ev aslına uygun bir şekilde restore edilmiş. Tarihi surların içinde yer alan bu binaların bir kısmı halen ev olarak kullanılıyor. Bir kısmı da eğlence mekanı, apart otel, restoran ve kafe, hediyelik eşya satan dükkan olarak hizmet veriyor. Ticari işletmelerinde artık yer aldığı Kaleiçi turizm merkezi haline dönüşüyor. Ayrıca; Antalya'nın ve Kaleiçi'nin bir simgesi olan Yivli Minare Cami de burada yer alıyor.

Antalya'nın genel özelliğinden farklı bir duruş sergileyen Kaleiçi ise aslında tüm bu heybetli şehrin doğduğu, büyüdüğü yer. Bu sebepledir ki, tarihi dokuya meraklı birçok kimse Antalya Kaleiçi otellerinde konaklamayı tercih ediyor.

Antalya Kaleiçi'nde tarihi görmekle kalmıyor, hissediyorsunuz adeta, yaşıyorsunuz. Sizi alıp uzaklara götürüyor ve bir tebessüm bırakıyor yüzünüzde. Antalya sakinleri için dahi oldukça farklı bir yere sahip Antalya Kaleiçi. Antalya'nın gençlerinin de kalbi burada atıyor.

Antalya Kaleiçi 2019 otel fiyatları tarihe tanıklık eden, hatta tarih kokan bir belde için oldukça uygun. Tesisin sunduğu hizmete göre değişmekle birlikte Antalya Kaleiçi 2019 otel fiyatları 45 TL'den başlayıp, 70 Euro'ya kadar çıkabiliyor. Daha çok yabancı turistlerin konaklamak için tercih ettiği Antalya Kaleiçi'nde alışverişinizi de uygun 2019 fiyatlarıyla yapabilirsiniz.

Kaleiçi Apart Otel Yorumları

9

Günal Apart & Otel

Günal Apart & Otel - 11 Kasım 2018, Pazar 08:18

Merkeze gelirseniz kalın

Şehir içi konaklamalarda uğranılması gereken yer. Biz konumundan, çalışanların ilgi ve alakasından, otelin temizliğinden fazlasıyla memnun kaldık. Fiyatı da göz önünde bulundurulduğunda son derece güzel bir otel.

9

The Suite Apart Otel Antalya

The Suite Apart Otel Antalya - 28 Haziran 2017, Çarsamba 14:17

The suite apart hotel

Kaleiçinde kalınabilecek en iyi otellerden birisidir. Temizlik mükemmel , konum mükemmel , havuz çok bakımlı , plaja yürüyerek gidiliyor. Etrafta gezilecek görülecek ve yemek için çok alternatif bulunuyor.