search icon
Giriş
23 Eylül Per.
Çıkış
24 Eylül Cum.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

İzmit Butik Otelleri

İzmit için 10 otel listelendi.

Paris Park Hotel

Kent Oteli
Neredekal.com
5/5
İzmit merkezine 2.0 km uzaklıkta
300 TL300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
280 TL
Tatil.com
Tesis Fiyatı
300 TL
280 TL'den başlayan fiyatlarla

Baltürk Otel İzmit

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.2/5
(99 değerlendirme)
İzmit merkezine 2.0 km uzaklıkta
310 TL310 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:310 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
304 TL
Etstur
Tesis Fiyatı
310 TL
304 TL'den başlayan fiyatlarla

Masal Otel İzmit

Kent Oteli
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.7/5
İzmit merkezine 2.3 km uzaklıkta
220 TL220 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:220 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
220 TL
Otelz.com
Tesis Fiyatı
220 TL
220 TL'den başlayan fiyatlarla

One Blood Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
İzmit merkezine 0.6 km uzaklıkta
200 TL200 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:200 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Teona Otel

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.8/5
(28 değerlendirme)
İzmit merkezine 1.5 km uzaklıkta
299 TL299 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:299 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
269 TL
TatilBudur.com
Otelz.com
299 TL
269 TL'den başlayan fiyatlarla

Baltürk House Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.3/5
İzmit merkezine 1.8 km uzaklıkta
405 TL405 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:405 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
400 TL
Jolly Tur
Odamax
405 TL
400 TL'den başlayan fiyatlarla

La Flora House Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.2/5
İzmit merkezine 1.9 km uzaklıkta
310 TL310 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:310 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
310 TL
Etstur
Tatil.com
310 TL
310 TL'den başlayan fiyatlarla

Ramada Plaza By Wyndham

Kent Oteli
Neredekal.com
4.3/5
(122 değerlendirme)
İzmit merkezine 1.9 km uzaklıkta
690 TL690 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:690 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
690 TL
Jolly Tur
Tatil.com
690 TL
690 TL'den başlayan fiyatlarla

Business Palas Hotel

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
5/5
İzmit merkezine 1.9 km uzaklıkta
299 TL299 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:299 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
284 TL
Etstur
Otelz.com
299 TL
284 TL'den başlayan fiyatlarla

Koreana Otel

Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.4/5
İzmit merkezine 1.7 km uzaklıkta
210 TL210 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:210 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

İzmit Butik Otelleri

İzmit Butik Otelleri

Kocaeli'nin en önemli ilçelerinden biri olan İzmit, M.Ö. 3000'li yıllardan bu yana süren oldukça köklü bir geçmişe sahip. Günümüzde ise Marmara Bölgesi'nin önemli ticaret noktalarından birisi olması, sanayileşmenin gelişmesi sayesinde yoğun bir nüfusa sahip. Binlerce yıllık geçmişi ve köklü kültürel yapısı sayesinde birçok kişinin dikkatini çekiyor. Bu sayede her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlayan kent, hemen herkesin farklı bir tatil geçirmesini olanaklı kılıyor. Özellikle bahar ve yaz ayları ziyaret etmek için en uygun zaman dilimi olarak biliniyor. Tatilinizi planlarken bu gibi ayrıntılara dikkat ederek eksiksiz bir tatil yapabilirsiniz. Aynı zamanda birçok konaklama alternatifini de bünyesinde barındıran İzmit'te oldukça konforlu bir dinlenme süreci yaşayabilirsiniz. Ailenizle, sevdiklerinizle veya yalnız olarak her şart altında yapacağınız tatil için istediğiniz özelliklere sahip bir İzmit oteli kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu seçeneklerden biri olan İzmit butik otelleri ise her ihtiyacınızı karşılamak için tüm ayrıntıları bünyesinde barındırıyor. Bu sayede eksiksiz bir tatil yapmanıza olanak tanıyan butik otellerde oldukça konforlu bir tatil yaşayabilirsiniz.

İzmit Butik Otelleri En Uygun

İzmit Butik Otelleri En Uygun

İzmit butik otelleri en uygun seçeneklerle herkesin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Genellikle daha az kişi kapasitesine sahip olmaları sayesinde huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk adresleri olan bu oteller aynı zamanda bölgenin kendine özgü havasını da işletmelerine taşıyorlar. Bu sayede tatiliniz boyunca bölgede geçireceğiniz her anı o bölgeye özgü bir havada yaşayabilirsiniz.

 • Tam pansiyon olarak hizmet veren butik oteller genellikle tüm öğünleri paketlerine dahil ederek dışarıda yemek için ekstra bir masraf veya enerji harcamanızın önüne geçiyor. Bu sayede konforlu bir tatilin yanı sıra daha geniş bir seyahat planı yapabilirsiniz.
 • Yarım pansiyon paketler ise genellikle kahvaltı ve bir öğünü daha paketlerine dahil ediyor. Bu sayede gününün bir kısmını dışarıda geçirmek isteyenler için oldukça uygun bir pakete sahip olan bu otellerde istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.
 • Oda-kahvaltı seçeneğine sahip butik oteller ise gününün büyük kısmını dışarıda geçirmek isteyen misafirler için oldukça uygun bir seçenek. Böylece tatil planınızı istediğiniz gibi oluşturmanıza olanak tanıyan bu paketler sayesinde hem bütçenize uygun hem de eşsiz bir tatil yaşayabilirsiniz.
 • Butik otellerde aynı zamanda ekstra hizmetler de yer alabiliyor. İhtiyaçlarınıza göre karar vereceğiniz bu otellerdeki hizmetlerin neler olduğuna dikkat etmek eksiksiz bir tatilin ilk adımı olabilir. Örneğin; ekstra yatak, internet hizmeti veya 7/24 açık resepsiyon gibi hizmetler de tatilinizin kalitesinin artıracak etkenler arasında yer alıyor. Böylece tatilinizin her anını istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

Tüm bu olanaklar ve seçenekler arasında tercih yaparken tatile kaç kişi çıkacağınız, kalmak istediğiniz dönem ve kalma sürenizi düşünerek kendinize uygun bir butik oteli kolaylıkla seçebilirsiniz. Böylece tüm yıl yaşadığınız yorgunluk ve stresi bu tatilde atabilirsiniz.

İzmit Butik Otel Fiyatları

İzmit Butik Otel Fiyatları

İzmit butik otel fiyatları birçok değişkene bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle tatile çıkmadan ihtiyaçlarınızın neler olabileceğini göz önünde bulundurarak istediğiniz gibi bir tatili kolaylıkla bulabilir, bütçenize uygun bir seyahat planı oluşturabilirsiniz. Fiyatları etkileyen unsurlar arasında en önemlisi olarak otellerin nasıl bir hizmet verdiği olarak biliniyor. Tam pansiyon seçenekler görece daha yüksek ücretlere sahip olsa da paketin geniş yeme-içme hizmeti sayesinde ekstra bir masrafın önüne geçiyor. Böylece tatiliniz için tasarruflu bir seçenek olabilecek bu paketleri tercih edebilirsiniz. Gününün bir kısmını dışarıda geçirmeyi planlayan misafirler için yarım pansiyon seçenekleri de bulunuyor. Böylece daha uygun fiyatlı bir tatil yapmak isteyenlerin ilk seçeneklerinden biri olan yarım pansiyonlar ve oda-kahvaltı seçeneklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Fiyatları etkileyen bir diğer faktör ise sezonsal talep. Genellikle bahar ve yaz aylarında talebin artmasına bağlı artan doluluk oranı fiyatların da artmasına sebep olabiliyor. Bu nedenle tatilinizi önceden planlayarak erken rezervasyon fırsatlarından yaralanabilir, oldukça uygun fiyatlı bir tatili istediğiniz butik otelde yaşayabilirsiniz.

İzmit'te Gezilecek Yerler

İzmit'te Gezilecek Yerler

İzmit, gezilecek yerler ve yapılacak aktiviteler konusunda oldukça zengin bir rota. Buraya planladığınız bir tatil sayesinde beklemediğiniz eğlenceli anlar yaşayabilir, bölgenin kendine özgü kültürel yapısını yakından tanıyabilirsiniz. Bu sayede tatilinizin her anını dolu dolu yaşarken tüm yıl boyunca yaşadığınız stresi de bu aktiviteler sırasında atabilirsiniz. Gezilecek yerler ;

 • Osmanlı'nın en dikkat çekici mimari eserlerinden biri olan Kasr-ı Hümayun Sarayı'nı ziyaret edebilirsiniz. Sultan Abdülaziz'in av köşkü olarak da bilinen bu saray birçok neo-klasik tarzı ile merakla ziyaret ediliyor.
 • 19. yüzyıl mimarisinin en iyi örneklerinden biri olan Selim Sırrı Paşa Konağı bölgenin önemli tarihsel mimari yapılarından biri. Kendine özgü tasarımı ile dikkat çeken bu konak eşsiz bir güzellik sunuyor.
 • Sultan II. Abdülhamit'in 25 yıllık hakimiyet döneminin önemli bir timsali olan Saat Kulesi'ni de ziyaret edebilirsiniz. Neo-klasik tarzı ile oldukça dikkat çeken bu kule, İzmit'in simgelerinden biri.
 • Doğal güzellikler, gezi yolları ve eğlenceli dakikalar için İzmit'in en çok bilinen noktası SEKA Park'ı ziyaret edebilirsiniz. Oldukça geniş bir alanda konumlanan bu parkta çocuklarınızla, sevdiklerinizle ve ailenizle hoş vakit geçirebilirsiniz.
 • İzmit'in binlerce yıllık kültürü bir araya getiren bir bölge olması mutfağına da yansımış durumda. Kendine özgü lezzetler arasında yer alan umaç çorbası, mancar yemeği, cızlama gibi lezzetlerin yanı sıra höşmerim, kübe ve kuru helva tatlılarını da deneyebilirsiniz.

İzmit tüm bu zenginliği sayesinde dolu dolu bir tatil yaşamanıza olanak tanıyor. İzmit ucuz butik otelleri sayesinde hem bütçenize uygun hem de hayalinizdeki tatili yaşayabilirsiniz.

İzmit Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmit Butik Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
İzmit Butik Otelleri - Uygun İzmit Butik Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 200 TL - 690 TL
İzmit bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
İzmit bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri İzmit Butik Otelleri - Uygun İzmit Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
İzmit Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
İzmit Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
İzmit Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
İzmit Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.