Gölcük Otelleri

İsmini etrafı yeşilliklerle ve ağaçlarla çevrili ufak bir krater gölünden alan Ödemiş Gölcük, turizmin günden güne geliştiği ve yeni otellerin hizmete girdiği bir beldedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Gölcük Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Banyo - tuvalet ortak"

"Hayal kırıklığı"

4.0

Misafir yorumu

4 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Gölcük Otelleri ve Gölcük Otel Fiyatları

İsmini etrafı yeşilliklerle ve ağaçlarla çevrili ufak bir krater gölünden alan Ödemiş Gölcük, turizmin günden güne geliştiği ve yeni otellerin hizmete girdiği bir beldedir.

Yemyeşil bir doğanın çevrelediği, her mevsim başka güzellikler sunan bir göl kasabasıdır Ödemiş Gölcük. Ödemiş'e 18 km mesafede bulunan Gölcük, İzmir'e ise 130 km mesafededir.

Turizmin günden güne geliştiği Gölcük'te son yıllarda yeni oteller hizmete girmiştir. Ödemiş Gölcük otelleri daha çok küçük otel sınıfına giren konaklama tesisleridir.

Özellikle Bozdağ Kayak Merkezi'ne yakınlığı nedeniyle tatilciler tarafından sıklıkla terich edilen İzmir Gölcük'teki oteller yaz kış misafirlerine hizmet veriyor. Daha çok göl kenarında yer alan Gölcük otelleri sessiz, sakin ve doğa ile iç içe bir ortamda bulunuyor.

Yaz aylarında İzmir'in diğer beldelerine göre daha serin bir havaya sahip olan Ödemiş Gölcük'te oteller çevresinde bulunan mekanlar ise yaz aylarında açık, bahar ve kış aylarında ise hafta sonları konuklarına hizmet veriyor. Bu nedenle kış aylarında Ödemiş Gölcük otellerinde konaklamayı düşünüyorsanız otele ait restoranda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

İzmir Gölcük otelleri küçük otel ve pansiyon tarzında işletmeler. Lüksten uzak fakat rahat ve temiz bir konaklama arayanlar için Ödemiş Gölcük'teki oteller doğru seçenek. Daha çok aile işletmesi olan Gölcük otellerinde siz de ailenizle rahatça konaklayabilir, keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Ödemiş Gölcük otelleri uygun fiyatlarıyla da tatilciler için ideal bir seçenek. İzmir'in diğer bölgelerine göre Gölcük'te otel fiyatları daha ekonomik.

Şimdiden keyifli bir tatil ve konaklama dileriz.

Ege'nin incisi İzmir'in en sessiz, en sakin ve en huzurlu beldelerinden biri; Gölcük…

İzmir'in Ödemiş ilçesine bağlı beldelerden biri olan Gölcük, Ödemiş'e 18, Salihli'ye 45, İzmir Merkez'e ise 130 km uzaklıkta yer alıyor.

İsmini, çevresi yeşilliklerle ve ağaçlarla sarılı küçük bir krater gölünden alan Gölcük, yaz mevsiminde serin havası ile mesire yeri olarak ziyaret ediliyor daha çok. Bu durum hem yerli, hem de yabancı turistlerin ilgisini çekmiş olacak ki, yaz aylarında oldukça hareketli bir hale bürünüyor Gölcük.

Küçük ve sevimli bir belde olan Gölcük'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor. Özellikle göl kenarında bulunan Gölcük otelleri, en çok tercih edilen tesisler arasında yer alıyor. Göl kenarında restoran ve kafeler de mevcut. Yaz aylarında tüm mekanların açık olduğu Gölcük'te, kış ve bahar aylarında yalnızca hafta sonları hizmet veriliyor. Bu da aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Gölcük otel fiyatları ise yaz ve kış aylarında bir hayli değişkenlik gösteriyor. Daha çok yaz aylarında ziyaret alan Gölcük'te, otel fiyatları bu dönemlerde bir nebze artış gösteriyor. Otelin bulunduğu konum da Gölcük otel fiyatlarına etki ediyor. Göl kenarında bulunan Gölcük otellerinin fiyatları biraz daha pahalı. Otelin sağladığı olanaklar ve hizmet kalitesi de Gölcük otel fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar olarak göze çarpıyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Gölcük'te.

Siz de bu yaz şöyle İzmir'in serin havasını solumak isterseniz eğer, konaklamak için Gölcük'ü tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Gölcük otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon, Gölcük otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın