Gölcük Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Gölcük Otel Fiyatları

İsmini etrafı yeşilliklerle ve ağaçlarla çevrili ufak bir krater gölünden alan Ödemiş Gölcük, turizmin günden güne geliştiği ve yeni otellerin hizmete girdiği bir beldedir.

Turizmin günden güne geliştiği Gölcük'te son yıllarda yeni oteller hizmete girmiştir. Ödemiş Gölcük otelleri daha çok küçük otel sınıfına giren konaklama tesisleridir.

Ege'nin incisi İzmir'in en sessiz, en sakin ve en huzurlu beldelerinden biri; Gölcük…

Özellikle ~Bozdağ Kayak Merkezi~'ne yakınlığı nedeniyle tatilciler tarafından sıklıkla terich edilen İzmir Gölcük'teki oteller yaz kış misafirlerine hizmet veriyor. Daha çok göl kenarında yer alan Gölcük otelleri sessiz, sakin ve doğa ile iç içe bir ortamda bulunuyor.

Yaz aylarında İzmir'in diğer beldelerine göre daha serin bir havaya sahip olan Ödemiş Gölcük'te oteller çevresinde bulunan mekanlar ise yaz aylarında açık, bahar ve kış aylarında ise hafta sonları konuklarına hizmet veriyor. Bu nedenle kış aylarında Ödemiş Gölcük otellerinde konaklamayı düşünüyorsanız otele ait restoranda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

İzmir Gölcük otelleri küçük otel ve pansiyon tarzında işletmeler. Lüksten uzak fakat rahat ve temiz bir konaklama arayanlar için Ödemiş Gölcük'teki oteller doğru seçenek. Daha çok aile işletmesi olan Gölcük otellerinde siz de ailenizle rahatça konaklayabilir, keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Ödemiş Gölcük otelleri uygun fiyatlarıyla da tatilciler için ideal bir seçenek. İzmir'in diğer bölgelerine göre Gölcük'te otel fiyatları daha ekonomik.

Şimdiden keyifli bir tatil ve konaklama dileriz.

İsmini, çevresi yeşilliklerle ve ağaçlarla sarılı küçük bir krater gölünden alan Gölcük, yaz mevsiminde serin havası ile mesire yeri olarak ziyaret ediliyor daha çok. Bu durum hem yerli, hem de yabancı turistlerin ilgisini çekmiş olacak ki, yaz aylarında oldukça hareketli bir hale bürünüyor Gölcük.

Küçük ve sevimli bir belde olan Gölcük’de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor. Özellikle göl kenarında bulunan [url=http://golcuk.neredekal.com/otelleri/]Gölcük otelleri[/url], en çok tercih edilen tesisler arasında yer alıyor. Göl kenarında restoran ve kafeler de mevcut. Yaz aylarında tüm mekanların açık olduğu Gölcük’te, kış ve bahar aylarında yalnızca hafta sonları hizmet veriliyor. Bu da aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Gölcük otel fiyatları ise yaz ve kış aylarında bir hayli değişkenlik gösteriyor. Daha çok yaz aylarında ziyaret alan Gölcük’te, otel fiyatları bu dönemlerde bir nebze artış gösteriyor. Otelin bulunduğu konum da Gölcük otel fiyatlarına etki ediyor. Göl kenarında bulunan Gölcük otellerinin fiyatları biraz daha pahalı. Otelin sağladığı olanaklar ve hizmet kalitesi de Gölcük otel fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar olarak göze çarpıyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Gölcük’te.

Siz de bu yaz şöyle İzmir’in serin havasını solumak isterseniz eğer, konaklamak için Gölcük’ü tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Gölcük otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon, Gölcük otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Gölcük Otel Yorumları

10

İzzet Efendi Taş Konak

İzzet Efendi Taş Konak - 8 Eylül 2019, Pazar 01:35

Çok memnun kaldık

2017 yılında 1 gece konakladık. Tamamen tesadüf eseri kaldığımız bir butik otel. Mert Bey'in sahibi olduğunu da öğrenince büyük bir sürpriz oldu bizim için. Yüksel Hanım ve eşinin samimi ve güler yüzlü davranışlarından otelin temiz ve çok tarz bir yer oluşundan çok memnun kaldık. Önümüzdeki günlerde yine gidip orada konaklamak istiyoruz.

1

Doğan Paradise Family Club

Serkan Şahin - 12 Temmuz 2019, Cuma 00:08

Paranıza ve zamanınıza yazık

Öncelikle ben Almanya'da yaşıyorum. Senede çok fazla Türkiye'ye gelemiyorum. Eşimden ayrı olduğumdan oğlumu görmek için geliyorum ve geldiğimde oğlumla güzel vakit geçirmeye çalışıyorum. Maalesef bu gelişimde bu otelde kalmak durumum oldu. Bu otel benim oğlumun psikolojisini bozdu. Akşam saat 19:00'dan gece 1'e kadar sivrisinek öldürdüm. Bu da yetmiyormuş gibi balkonda kocaman bir çekirge gördük ve oğlum çekirgeyi gördüğünde sinir krizi geçirdi ve kendini balkondan atmaya kalktı. Zor tuttum oğlumu. Hiçbir maddi kaynak benim oğlumun sağlığından daha önemli değil. Burada olumlu yorum yazanlar eminim ki otelin kendi adamları. Ya da standartları çok düşük insanlar. Her şeyini geçtim, her şey ne kadar mükemmel olursa olsun, ben gece geç saatlere kadar odada sivrisinek öldürüyorsam orada kalmanın asla bir mantığı olamaz. Kesinlikle uğranmaması gereken bir otel. Paranıza ve zamanınıza yazık.

10

Birgi Otel Saliha Hanım Taş Konak

BAHADIR ATMACA - 15 Haziran 2019, Cumartesi 10:05

Her şey çok güzel

Çok emek verilmiş bir yer. Mekan sahipleri Seçkin Hanım ve Ogün Bey her misafirleri ile bizzat ilgileniyorlar. Her şey çok güzel. Biz çok memnun kaldık. Mutlaka bir kez gidip görün derim. Biz tekrar gidip o güzellikleri tekrar yaşamak istiyoruz.

9

Yeni Gelin Evi Birgi

Yeni Gelin Evi Birgi - 14 Kasım 2018, Çarsamba 14:52

Harika otel,harika personel

Butik bir otel olmasına karşın çok iyi bir hizmet sunuluyor.Konumu etrafta ki tarihi mekanlara yakınlığı ile gerçekten çok güzel.Odaların dizaynı ve temizliği,personelin ilgisi ve güler yüzü,binanın genel yapısı ve daha birçok şeyden memnun kaldık.Kesinlikle tavsiye ederim.

1

Cemile Sultan Butik Otel

Rezan Çakır - 11 Kasım 2018, Pazar 20:34

Tavsiye etmiyorum

Kötü işletilen, pis ve fotoğraflara hiç benzemeyen bir otel. Hafta sonu bir gece kaldık. Odalar pis, yataklar nemli ve pis kokuyordu. Klozetler ve lavabolar temizlenmemişti. Oysa bir hafta önceden rezervasyon yaptırmıştık. 9 kişi kaldık ve tüm odalar aynı durumdaydı. Fotoğraflarda görünen bungalov odalar yok. Kesinlikle kalınmamalı.

10

Bozdağ Döner Otel

Mustafa çoban - 3 Mart 2018, Cumartesi 19:43

Güler yüzlü personel

Kasım önceki olumsuz yorumların hepsi doğru olabilir ama kasım ayı itibari ile yönetim el değiştirdi. Güler yüzlü personeli, tertemiz oda ve mutfağı, leziz yemekleri ile mükemmel.

6

İmam-ı Birgivi Türbesi

Cüneyt İmeci - 14 Haziran 2017, Çarsamba 11:34

İroni dediğiniz yanlış bilgidir

İroni dediğiniz yanlış bilgidir. İmam-ı Birgivi kabir ziyaret etmeyin dememiştir. Bilakis Etfal-ül-müslimin isimli kitabında 5'den fazla yerde kabir ziyareti nasıl yapılır anlatıp hadis-i şeriflerle örnekler vermiştir. Ayrıca kabirdekinden değil kabirdekinin hatırına Allah-ü Teala'dan istemelidir, çaput bağlamak, vs. uygun değildir buyurmuştur. :) Karıştırılan budur.

10

Birgi Çınaraltı Pansiyon

Serdar yılmaz - 22 Ocak 2017, Pazar 15:47

Mükemmel bir işletme

Mükemmel bir işletme. Bütün ailelere tavsiye ederim. Turizme böylesine güzel ve tecrübeli bir işletme kazandırdıkları için işletme sahiplerine ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

2

Lübbey Hayalet Köyü

furkan - 11 Temmuz 2016, Pazartesi 03:22

Çok korkunç

Biz bugün ailecek gittik valla çok korkunç, önermem, sakın gitmeyin. :(

10

Ödemiş Müzesi

yiğit - 18 Ocak 2016, Pazartesi 11:20

Her yeri biliyorum

Ben zaten Birgili ve Ödemişli olduğum için her yeri biliyorum.