Gölcük Otelleri

İsmini etrafı yeşilliklerle ve ağaçlarla çevrili ufak bir krater gölünden alan Ödemiş Gölcük, turizmin günden güne geliştiği ve yeni otellerin hizmete girdiği bir beldedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Gölcük Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Banyo - tuvalet ortak"

"Hayal kırıklığı"

4.0

Misafir yorumu

4 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Gölcük Otelleri ve Gölcük Otel Fiyatları

İsmini etrafı yeşilliklerle ve ağaçlarla çevrili ufak bir krater gölünden alan Ödemiş Gölcük, turizmin günden güne geliştiği ve yeni otellerin hizmete girdiği bir beldedir.

Yemyeşil bir doğanın çevrelediği, her mevsim başka güzellikler sunan bir göl kasabasıdır Ödemiş Gölcük. Ödemiş'e 18 km mesafede bulunan Gölcük, İzmir'e ise 130 km mesafededir.

Turizmin günden güne geliştiği Gölcük'te son yıllarda yeni oteller hizmete girmiştir. Ödemiş Gölcük otelleri daha çok küçük otel sınıfına giren konaklama tesisleridir.

Özellikle Bozdağ Kayak Merkezi'ne yakınlığı nedeniyle tatilciler tarafından sıklıkla terich edilen İzmir Gölcük'teki oteller yaz kış misafirlerine hizmet veriyor. Daha çok göl kenarında yer alan Gölcük otelleri sessiz, sakin ve doğa ile iç içe bir ortamda bulunuyor.

Yaz aylarında İzmir'in diğer beldelerine göre daha serin bir havaya sahip olan Ödemiş Gölcük'te oteller çevresinde bulunan mekanlar ise yaz aylarında açık, bahar ve kış aylarında ise hafta sonları konuklarına hizmet veriyor. Bu nedenle kış aylarında Ödemiş Gölcük otellerinde konaklamayı düşünüyorsanız otele ait restoranda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

İzmir Gölcük otelleri küçük otel ve pansiyon tarzında işletmeler. Lüksten uzak fakat rahat ve temiz bir konaklama arayanlar için Ödemiş Gölcük'teki oteller doğru seçenek. Daha çok aile işletmesi olan Gölcük otellerinde siz de ailenizle rahatça konaklayabilir, keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Ödemiş Gölcük otelleri uygun fiyatlarıyla da tatilciler için ideal bir seçenek. İzmir'in diğer bölgelerine göre Gölcük'te otel fiyatları daha ekonomik.

Şimdiden keyifli bir tatil ve konaklama dileriz.

Ege'nin incisi İzmir'in en sessiz, en sakin ve en huzurlu beldelerinden biri; Gölcük…

İzmir'in Ödemiş ilçesine bağlı beldelerden biri olan Gölcük, Ödemiş'e 18, Salihli'ye 45, İzmir Merkez'e ise 130 km uzaklıkta yer alıyor.

İsmini, çevresi yeşilliklerle ve ağaçlarla sarılı küçük bir krater gölünden alan Gölcük, yaz mevsiminde serin havası ile mesire yeri olarak ziyaret ediliyor daha çok. Bu durum hem yerli, hem de yabancı turistlerin ilgisini çekmiş olacak ki, yaz aylarında oldukça hareketli bir hale bürünüyor Gölcük.

Küçük ve sevimli bir belde olan Gölcük'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor. Özellikle göl kenarında bulunan Gölcük otelleri, en çok tercih edilen tesisler arasında yer alıyor. Göl kenarında restoran ve kafeler de mevcut. Yaz aylarında tüm mekanların açık olduğu Gölcük'te, kış ve bahar aylarında yalnızca hafta sonları hizmet veriliyor. Bu da aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Gölcük otel fiyatları ise yaz ve kış aylarında bir hayli değişkenlik gösteriyor. Daha çok yaz aylarında ziyaret alan Gölcük'te, otel fiyatları bu dönemlerde bir nebze artış gösteriyor. Otelin bulunduğu konum da Gölcük otel fiyatlarına etki ediyor. Göl kenarında bulunan Gölcük otellerinin fiyatları biraz daha pahalı. Otelin sağladığı olanaklar ve hizmet kalitesi de Gölcük otel fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar olarak göze çarpıyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Gölcük'te.

Siz de bu yaz şöyle İzmir'in serin havasını solumak isterseniz eğer, konaklamak için Gölcük'ü tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Gölcük otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon, Gölcük otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Gölcük otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Gölcük Göl Pansiyon
Gölcük Göl Pansiyon

-

Banyo - tuvalet ortak

Gölcük Göl Pansiyon'da eşimle 2 gün kaldık. Aslında Gölcük, Birgi, Bozdağ çevresini gezmek için gitmiştik. Fakat memnun kalmadığımız için erken ayrıldık. Üstelik paramızı da geri alamadık. Biz paramızla rezil olduk. Kimsenin bizim yaşadıklarımızı yaşamasını istemem. O nedenle gidip görmeden kesinlikle karar vermeyin ve ödeme yapmayın derim. Pansiyonla ilgili olarak; 15 metrekare denilen oda 5-6 metrekare ancak vardı, odalarda ayrı banyo-tuvalet yok, ortak kullanılıyor ve lavabo da koridorda. Özellikle gece kapıdan biri çıkıp da beni pijamayla görür mü diye çok tedirgin oluyor insan. Gece birisi tuvaleti kullandığında sesten uyanıyorsunuz. Odada eşya dolabı, gardırop ve minibar yok, sadece yatak var, bir de kapının arkasında askı var. Oda servisi, temizleme, 7/24 açık ön büro, otopark filan görmedik. Bir sorun yaşadığınızda ilgilenen bir görevli yok. Ayrıca çocuklar geç saatlerde gürültü yapıyor, televizyon izliyor. Yemekler de iyi değil ve maalesef hijyen yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gölcük Göl Pansiyon
Gölcük Göl Pansiyon

-

Hayal kırıklığı

Tam bir hayal kırıklığı. Gölcük Göl Pansiyon'da eşimle birlikte 2 gece kaldım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Öncelikle odalarda ayrı lavabo ve tuvalet yok. Tuvalet ve duş ortak, lavabo da koridorda. Gece biri tuvalete kalktığında ya da lavaboyu kullandığında ses direkt odada, yani her seferinde uyanıyorsunuz. Pansiyonda temizlik sıfır. Hem odalar, hem mutfak hem de bahçe ve terastaki masaları toz götürüyor. Biz oradayken sadece bir eleman bütün temizlik ve yemeklerle ilgileniyordu!!?? 7/24 oda servisi, minibar, 15 m2 oda, otopark, hepsi hikaye. Biz gece saatlerinde pansiyona vardık ve arabayı nereye koyacağımı sordum, arabayı pansiyonun önündeki ana yola koyuyorsunuz ve yol toprak ve çamurlu. Ayrıca gece pansiyonun tüm ana giriş kapılarını kilitleyip yatıyorlar, yani sizin arabanız dışarıda kalıyor ve herhangi bir şey lazım olursa elemanı uyandıracaksınız da size kapıyı açacak. Biz sabahleyin erken kalkıp gölü dolaşalım dedik, fakat pansiyonun giriş kapıları kilitli olduğu için kapıdan çıkamadık. Yemeklere gelince, ilk akşam yayın yiyelim dedik fakat balığın yanına limon istediğimizde işletmecinin verdiği cevap “'Gölcük'te limon olmuyor”' oldu. Biz de ertesi gün pazardan 3-5 tane limon alıp yemeklerde kendimiz çıkardık. Kuyu kebabına gelince, sözde oğlak eti diye getirdikleri et çok sert ve karttı, eti çiğnemekten çenemiz yoruldu. Bunun dışında pansiyonda muhatap bulamıyorsunuz, yani kayıt işlemlerine kim bakıyor, servisi kim yapıyor belli değil. Biz erken çıkış yapmak istedik, fatura kestirmek için bir saat beklemek zorunda kaldık. İllaki pansiyonda kalmak isterseniz kesinlikle görmeden karar vermeyin derim. Birgi'deki pansiyonlarda kalıp bölgeyi gezebilirsiniz. Biz Birgi'yi görünce orada kalmadığımıza pişman olduk. Birgi-Gölcük arası yaklaşık 20 km civarı, yani rahatlıkla gezilebilecek bir mesafe.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gölcük Göl Pansiyon
Gölcük Göl Pansiyon

-

Göl manzarası

Bu kadar pis ve otel olmakla alakası olmayan bir yer. Göl manzarası olmasa kimse uğramaz bile. Tavsiye etmiyorum kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gölcük Göl Pansiyon
Gölcük Göl Pansiyon

-

Tandır

Tandırını yemeden gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)