İzmir Otogarı
İzmir Otogarı - Görsel 1
İzmir Otogarı - Görsel 2
İzmir Otogarı - Görsel 3
İzmir Otogarı - Görsel 4
5 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

İzmir Otogarı Hakkında

1997 yılında temeli atıldıktan bir yıl sonra 1998 yılında Bornova’ da hizmet vermeye başlayan İzmir Otogarı, 150. 000 m2’ lik bir arsa üzerine kurulmuştur. Yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir hizmet anlayışına sahip olan otogarda; yemek yiyebileceğiniz kafeteryalar, minik atıştırmalıklar alabileceğiniz marketler, büfeler ve bir de otel bulunmaktadır.

Otobüsünüzü beklerken sevdiklerinizle sohbet ederek çay içebileceğiniz çok sayıda oturma alanı da bulunmaktadır. Ülkemizin hemen hemen her şehrine otobüs seferi bulunan İzmir Otogarı’ nda yaklaşık 90 yazıhane, 195 firma bulunmaktadır. Otogar yalnızca şehirlerarası değil, il merkezine yakın ilçelere de seferler düzenlemektedir.

Şehir içinden otogara ulaşım minibüs, belediye otobüsü, taksi ya da firmaların servisleriyle kolaylıkla sağlanmaktadır. Ülkemizin 3. büyük şehrinde yer alan İzmir Otogarı, en sıklıkta sefer düzenleyen otogarlar arasındadır. Kenti ziyaret etmek için otogarı kullanarak, şehir merkezine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

İzmir Otogarı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?