İzmir Kordon

  • İzmir / İzmir Merkez

İzmir Kordon

İzmir'in en popüler destinasyonlarından biri olan İzmir Kordon, masmavi deniz manzarası ve kenarda sıralanmış şirin kafeleri ile İzmirlilerin keyifli vakitler geçirmek için gittikleri yerlerden biri. Aileniz ya da dostlarınızla bir akşamüstü bir kahve içmek istediğinizde buluşulacak en iyi nokta hiç şüphesiz İzmir Kordon olur. Oldukça güzel bir deniz manzarasına sahip olan İzmir Kordon, bir o kadar da huzurlu bir atmosfere ev sahipliği yapıyor.

Yakın bir zaman önce çevrenin daha iyi bir şekilde düzenlenmesi ile birlikte İzmir Kordon, artık daha da bilinen bir yer haline geldi. Daha çok İzmirlilerin buluşma noktası olarak bilinen İzmir Kordon, "Kordon'da buluşalım" şeklinde bir kalıbın ortaya çıkmasına da sebep oldu diyebiliriz. Çeşitli kafelerinin yanında uzun bir yürüyüş yoluna da sahip olan İzmir Kordon, özellikle güzel havalarda bir hayli kalabalık oluyor. Şimdilerde etrafında alışveriş yapabileceğiniz çok sayıda mağaza da yer alıyor.

İzmir otogarından 163 numaralı otobüslerle İzmir Kordon'a rahatlıkla ulaşabileceğiniz gibi, metro ile Alsancak durağında inip kısa bir yürüyüşle de ulaşım sağlayabilirsiniz. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın