İstanbuldere Otelleri

Alabalık tesislerinin, yemyeşil ormanların ve derelerin aktığı bölgede doğa içi içe olmanın huzurunu yaşarsınız. Hiç gitmek istemeyeceğiniz bu doğada hizmet veren İstanbuldere otelleri ise misafirlerini ağırlıyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

İstanbuldere Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Doğanın içinde olması"

"Şelale kenarında kahvaltı"

9.4

Misafir yorumu

16 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 30 79

"Yemekleri gayet güzeldi"

10

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 55 36
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

İstanbuldere Otelleri ve İstanbuldere Otel Fiyatları

Alabalık tesislerinin, yemyeşil ormanların ve derelerin aktığı bölgede doğa içi içe olmanın huzurunu yaşarsınız. Hiç gitmek istemeyeceğiniz bu doğada hizmet veren İstanbuldere otelleri ise misafirlerini ağırlıyor.

İstanbuldere, Sakarya'ya bağlı Sapanca'da yer almaktadır. Üç tarafı yemyeşil ağaçlarla kaplı dağların ortasından akan iki deresi ile Sapanca'da huzurun ve mutluluğun adresi olmaya devam ediyor İstanbuldere.

İstanbuldere, tüm yıl açık olup hizmet veren otelleri ile doğayla iç içe olmak isteyen doğaseverleri ağırlamaktadır. İstanbuldere otelleri kategorisinde hizmet veren tesis türleri arasında zevkinize ve bütçenize göre bir konaklama tesisi yer almaktadır.

Kış aylarında bembeyaz bir örtünün, yaz ve bahar aylarında ise göz alabildiğine yeşilliklerin içerisinde kusursuz hizmet anlayışına sahip İstanbuldere otelleri ve İstanbuldere otel fiyatları bu sayfada fotoğrafları, konumları ve iletişim bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden tüm İstanbuldere otellerini ve fiyatlarını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

İstanbuldere otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir. İstanbuldere otelleri için erken rezervasyon yaptırarak hem ekonomik fiyatlardan yararlanabilir hem de dilediğiniz zaman diliminde dilediğiniz odada konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

İstabuldere otelleri sadece 10 dakikalık bir yolculukla ulaşabileceğiniz Sapanca'da, hizmet veren restoranların doğa ile iç içe bahçesinde yöresel ve organik ürünlerle dolu kahvaltınızı yapabilir, göl kıyısında oturup manzaranın keyfini çıkarabilir ve göl kıyısındaki restoranlarla cafelerde yemeğinizi afiyetle yiyebilir, kayık ve deniz bisikleti kiralayıp gölde gezinti yapabilirsiniz.

İstanbuldere otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Aşina Butik Otel
Aşina Butik Otel

-

Her şey süperdi

Her şey o kadar muhteşemdi ki kelimeler kifayetsiz, yetersiz ki gidip yaşamak gerekir. Ayşe Hanım'ın ilgi, alakası, güler yüzü yeter. Kahvaltımız, akşam yemeğimiz her şey süperdi. Yaptığımız doğum günü organizasyonu da süperdi... Her şey için çok teşekkür ederiz. Oraya gidip mutlaka Soğucak Yaylası'na gitmenizi tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)