Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İslami Balayı Otelleri Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

İslami Balayı Otelleri

İslami Balayı Otelleri için {{ (filteredHotels).length}} / 299 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

İslami Balayı Otelleri

İslami oteller, alkol bulunmayan ve islami yaşam tarzına uygun otellerdir. Alkolsüz olmakla beraber; her şey dahil, tam pansiyon, yarım pansiyon ya da oda kahvaltı gibi farklı konaklama türleri mevcuttur. İnançları gereği tatil boyunca da islami şartlara uygun yaşamak isteyen insanlar için; tercih edilen bölge ve otele göre özellikleri farklılık gösterebilir.
Helal turizm sertifikalı: İslami balayı otelleri

Tatili seçmeden önce gideceğiniz yerin İslami bir otel olduğundan emin olmak istersiniz öyle değil mi? Öyleyse size birkaç bilgi paylaşımında bulunalım. İslami otellerin çoğunda Helal Turizm sertifikası bulunur. Helal turizm sertifikası, otelin tamamıyla islami yaşam tarzına uygun olduğunu gösteren bir unsurdur, böylece otelde konaklama yapmadan önce gönül rahatlığıyla rezervasyon yaptırabilir ve sonrasında rahat bir şekilde konaklama yapabilirsiniz.

Sadece islami yaşam tarzı için değil; bazen çocuklu aileler ve bazı yetişkin bireyler alkolsüz bir otel tercih etmek istiyorlar ve bu nedenle de islami oteller oldukça talep görüyor. Oda özellikleri ve otellerin genel misafir ağırlama koşulları ele alındığında, diğer otellerden çok da farklı olmayan islami oteller herkes tarafından tercih edilebilir bir konumda.

İslami otellerde yemek menüsü nasıl olur?

Neredekal.com üzerinden yoğun rezervasyon aldığımız islami otelleri tercih eden herkes, otelin yaşam tarzlarına oldukça uygun olduğunu belirtiyorlar. Yemek menüsü ve otelin size sunduğu şartlarla diğer otellerden farksız olan islami oteller, yemek menüsü ile de diğer otellerden farksızdır. Tercihinize göre belki sadece oda kahvaltısı dahil olabilir, ya da yarım pansiyon-tam pansiyon tercih ettiyseniz buna göre de mevcut durum değişebilir. Her şey dahil islami oteller de yine açık büfe, alkolsüz bir bar, aktiviteler, açık ve kapalı yüzme havuzları, plajlar için localar ve sizin yaşam tarzınıza uygun bir çok özellik barındırır. Helal sertifikası olan yiyecek ürünlerini de gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz

En iyi tesettür otel hangisi?

Muhafazakar otel, islami otel diye anılan oteller ‘’tesettür otel’’ diye de anılmaktadır. Bu otellerin içerisinde ibadetinizi rahatça yapabileceğiniz bir ibadethane bulunur. Günlük yaşamınıza ara vermeden, islami koşullara uygun konaklayabileceğiniz tesettür otellere oldukça talep var. En iyisini bulmak mı istiyorsunuz? Neredekal.com sizin için akıllı filtreler hazırladı ve bu sayede kendinize en uygun oteli kolayca bulabilirsiniz.

İslami balayı otelleri: Helal oteller

İslami balayı oteli tercih ederken birçok ayrıntıya dikkat ederiz. Odaları standart ve süit olmak üzere genelde ikiye ayrılır. Otellerin birçoğunda yeni evli çiftler için balayı odaları hazırlanır. Evliliğinizin ilk tatili olan balayında, yaşam tarzınızı koruyarak konaklama yapabilirsiniz. Rüyalarınızı süsleyecek balayı odaları helal oteller, islami oteller ve muhafazakar otellerde de oldukça titizlikle hazırlanır. Evliliğin en tatlı, en güzel ilk tatili için her ayrıntı islami koşullara göre özel olarak belirlenir. Çift olarak havuza girmek isterseniz; aile havuzları ve aile plajlarını tercih edebilirsiniz. Yine islami koşullara göre hareket etmek isteyen herkes için; kadın ve erkek için ayrıca hazırlanmış havuz ya da birbirinden ayrışmış olan plajlarda denize girebilirsiniz.

İslami balayı otellerinde aktivitelerinize diğer otellerde olduğu gibi devam edebilirsiniz. Tamamıyla islami koşullar ele alınarak hazırlanan sauna, tek kişilik bay-bayan hizmet veren masaj salonları ya da kadın erkek ayrı olan spor salonlarında keyiflice vakit geçirebilirsiniz. Sizin için düzenlenen aktivitelere katılıp balayınızı taçlandırmanızı tavsiye ederiz. İslami balayı otelleri son zamanlarda oldukça talep görüyor, sizde erken rezervasyon fırsatlarıyla gelecek dönem için yerinizi ayırtabilirsiniz.

Kampanyalı islami balayı otelleri: Uygun fiyatlı muhafazakar oteller

Neredekal.com sizin için islami balayı otellerini listeledi. Kendinize en uygun islami otelimi arıyorsunuz? Bütçenize uygun, hesaplı ve ucuz bir islami balayı oteli için fiyat filtresinden istediğiniz fiyat aralığını seçebilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatları ile nişanlıyken ya da sözlüyken yapacağınız bir islami balayı oteli planı size oldukça uyguna gelecektir. Fırsatları görmek için otelleri listelemeye başlamanızı öneririz, en güzel islami balayı tatili sizinle olsun!