Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Iğdır Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Iğdır Merkez Otelleri

Iğdır Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 7 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Iğdır Merkez Otelleri - En Uygun Iğdır Merkez Otel Fiyatları

Türkiye'nin doğusunda Ermenistan ile sınırı belirleyen Aras Nehri, Arpaçay ile birleştikten sonra Iğdır sınırı boyunca akar. Bu nehir Iğdırlıların bir nevi hayat damarıdır.
Iğdır, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nin Erzurum - Kars Bölümü'nde yer almaktadır. Iğdır Türkiye'nin 3 ülke ile sınırı olan tek ilimiz olup Iğdır Merkez Ermenistan ile ayrıca sınır komşudur.

Iğdır Merkez otelleri, şehrin merkezinde yer almasının da etkisiyle kamu binalarına, iş merkezlerine, bankalara, restoranlara, alışveriş noktalarına yakın mesafede yer almaktadır. Iğdır Merkez otelleri, iş veya turistlik gezi için gelenlerin oldukça rahat edebileceği bir konumda olup kusursuz bir hizmet vermektedir konuklarına.

Iğdır Merkez otelleri dört mevsim hizmet vermekte ve gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Iğdır Merkez otelleri kategorisinde yer alan otel kategorileri özellikle yaz, sömestr ve bayram tatillerinde talep görmektedir. Tüm yıl yaşanılan bu hareketlilikten dolayı tatil zamanlarında Iğdır Merkez otelleri kategorisinde yer alan otel kategorilerinden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Iğdır Merkez otelleri, otel fiyatları, fotoğrafları, otellerin konumları ve tüm özellikleri bu sayfada bulunmaktadır. Bu sayfada listelenen tüm Iğdır Merkez otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Iğdır Merkez oteli ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı Iğdır Merkez'in hemen her köşesinden rahatlıkla görülebilmektedir.
Iğdır; yurdumuzun Doğu Anadolu Bölgesi'nin Erzurum - Kars Bölümü'nde yer almaktadır. Önemli bir kültür kavşağında bulunan Iğdır; Ermenistan, Azerbaycan ve İran ile sınır komşusudur ve Türkiye'nin üç ülkeyle sınırı olan tek ilidir. Iğdır Merkez bu üç ülkeden sadece Ermenistan ile komşudur.

Iğdır'a yıl içerisinde iş, sağlık ya da turistlik gezi için pek çok kişi gelmektedir. Iğdır'a gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller tüm yıl açık olup misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Iğdır Merkez'de hizmet veren bu konaklama otelleri şehrin merkezinde olduğundan dolayı kamu binalarına, iş merkezlerine, bankalara, alışveriş mekanlarına ve restoranlara da oldukça yakın mesafelerde yer almaktadır.

Iğdır Merkez otel fiyatları ise otellerin bulunduğu konuma göre farklılık gösterirken bu farklılığa, otellerin misafirlerinin rahatı ve huzuru için tesis genelinde ve konaklama yapılan odalarında sunduğu hizmet ve sağladığı olanaklar da etkili olmaktadır.

Iğdır Merkez otel fiyatları ve otelleri bu sayfada fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir. Bu sayfada bulunan listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Iğdır Merkez oteline mesaj atabilir ya da 0850'li numarasını arayarak iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli, sağlıklı ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Iğdır Merkez Hakkında
Havası ve toprağı ile kendinizi Akdeniz'de hissedeceğiniz Iğdır'ın şehir merkezi, farklı güzellikleriyle buluşturuyor sizleri…
Iğdır, Kars ve Ağrı'nın arasında yer alan bir sınır şehri. Iğdır Merkez ise görülmesi gereken yerleri, sıcakkanlı insanları ve hareketli sokakları ile şehrin nabzını tutuyor adeta. Doğu'daki farklı yaşantıyı gözler önüne seren Iğdır Merkez, doğası ile de diğer Doğu Anadolu şehirlerinden ayrılıyor. Mesela tüm Doğu Anadolu soğuktan tir tir titrerken, Iğdır'da tatlı bir yaz havası sürüp gidiyor. Iğdır Merkez'de de şehre hakim olan sıcak bir hava ve güzel bir iklim sürüyor.

Ülkemizin en doğu ucunda bulunan Iğdır Merkez'e, ulaşım sınırlı olsa da, sanıldığı kadar zor değil. Karayolu biraz yorucu olabilir ve zaman alabilir. Eğer uçakla Kars'a gelir, oradan Iğdır Merkez'e geçmeyi denerseniz daha kısa ve daha az yorucu bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Iğdır'a turistik seyahat amacıyla geldiyseniz, konaklamak için Iğdır Merkez ideal bir konaklama adresi olacaktır. Iğdır Merkez'de yer alan otellerin tümü hem güvenilir hem de oldukça uygun fiyatlılar. Bu anlamda Iğdır Merkez'de hayal kırıklığına uğramayacağınızı garanti edebiliriz.

Her yönüyle görülmeye değer bir yer olan Iğdır Merkez, kültürü, iklimi ve lezzetli mutfağı ile en yakın zamanda ziyaretinizi hak eden bir bölge.

2 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
2
8
0 (850) 602 34 37
Hotel Gold Yıldırım
Hotel Gold Yıldırım
Iğdır Merkez / Iğdır
Türkiye

-

Temmuz ayında 1 gece konakladım. Konumu, konforu ve fiyatı uygun bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2
10
0 (850) 600 32 26
İmparator Otel
İmparator Otel
12 Eylül Mh. Arazi Sk Güneş Petrol Yanı No:14
Iğdır Merkez / Iğdır
Türkiye

-

Ölüdeniz'e gelindiğinde kalınabilecek yegane otel. Burada başka bir otelde bu kadar iyi hizmet ve servisin olacağına imkan vermiyorum. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)