HZD Apartments Hostel

Hostel
4.2
Mükemmel
İki gezgin için harika.
15 Fotoğraf
Giriş
29.05.22
Çıkış
30.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

4.2/5
Mükemmel
'İki gezgin için harika.'
1 değerlendirme

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör
Giriş
29.05.22
Çıkış
30.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

HZD Apartments Hostel
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4.2/5
Mükemmel
'İki gezgin için harika.'
1 değerlendirme

Otel Hakkında

HZD Apartments Hostel, eşsiz denizi, havası ve muhteşem doğasıyla, en güzel tatil merkezlerinden biri olan Fethiye merkezde bulunmaktadır. Hostel tüm yıl gezginlere ve kısa süreli konaklama yapacaklara en ekonomik şekilde hizmet vermektedir. Hostelde ortak oturma alanı, ortak mutfak ve ortak banyo/WC bulunmaktadır. Odalarda özel banyo mevcut değildir. Mutfak içerisinde; ocak, kettle/su ısıtıcısı, buzdolabı, çamaşır makinesi ve mutfak gereçleri mevcuttur. Çamaşır makinesi kullanımı ücretsizdir, yalnızca deterjan kullanımı için ek ücret talep edilmektedir. Evcil hayvan kabul eden tesisin odaları, düzenli olarak temizlenmektedir. Hostelde ücretsiz Wi-Fi vardır. Tesiste 4 adet aile odası, 2 adet standart oda ve bir adet ranzalı hostel odası olmak üzere toplamda 7 adet oda bulunmaktadır. HZD Apartments Hostel, 12 yaş altı çocuklara uygun değildir. HZD Apartments Hostel içerisinde ortak mutfak olduğundan, dileyen misafirler yemeklerini kendiler hazırlayabilirler. Tesis odalarına giriş, saat 14:00
Otel Bilgileri
Giriş Saati
14:00 - 23:00 arası
Çıkış Saati
11:30 - 12:00 arası

Bilmekte Fayda Var

Giriş Saati

14:00 - 23:00 arası

Çıkış Saati

11:30 - 12:00 arası

Evcil Hayvan

Ücretsiz!Evcil hayvan girebilir. İlave ücrete tabi değildir.

Döviz Alım-Satım

Yok

Çocuk Konaklama

Yok

Ek Bebek Yatağı

Var

Check-in Yaş Kısıtlaması

18

Genel Uyarılar

Koronavirüs (COVID-19) nedeniyle, lütfen ilgili seyahat noktasının bulunduğu yerdeki hükümetin talimatlarının yanı sıra ayrıca seyahat amacı ve izin verilen maksimum grup büyüklüğü gibi diğer hususlara da uygunluk sağlayarak bu tesise rezervasyon yaptığınızdan emin olun.Koronavirüsün (COVID-19) bulaşmasını en aza indirmekle ilgili hükümet talimatlarının geçerli olduğu süre boyunca bu tesis sadece zaruri çalışanlar/izne sahip gezginler tarafından yapılan rezervasyonları kabul eder ve girişte makul bir kanıtın sunulması gerekir. Makul bir kanıt sunulamazsa rezervasyonunuz girişte iptal edilecektir.Koronavirüsün (COVID-19) bulaşmasını en aza indirmekle ilgili hükümet talimatlarının geçerli olduğu süre boyunca bu tesis konuklardan kimliklerini, seyahat programlarını ve ilgili diğer bilgileri doğrulayan ilave belgeler talep edebilir.Bu tesiste koronavirüsten (COVID-19) korunma amaçlı olarak ilave güvenlik ve temizlik önlemleri uygulanıyor.Koronavirüs (COVID-19) nedeniyle bu tesisteki yiyecek ve içecek hizmetleri sınırlı olabilir ya da hiç mevcut olmayabilir.Bu tesis, koronavirüs (COVID-19) nedeniyle konukların ve çalışanların güvenliğini sağlamaya yardımcı olacak yöntemler uyguluyor. Bu bağlamda belirli hizmetler ve olanaklar sınırlandırılabilir veya hiç mevcut olmayabilir.Koronavirüs (COVID-19) nedeniyle bu tesis resepsiyon ve diğer hizmetler için çalışma sürelerini azalttı.Koronavirüs (COVID-19) nedeniyle iç mekanda olan tüm ortak alanlarda maske takılması zorunludur.Lütfen tahmini varış saatinizi HZD Apartments Hostel ile önceden paylaşın. Rezervasyon yaparken Özel İstekler kutusunu kullanabilir veya onayınızda belirtilen iletişim bilgileriyle birlikte doğrudan tesise ulaşabilirsiniz.Check-in sırasında konukların fotoğraflı kimlik belgesi ve kredi kartı göstermesi gerekmektedir. Özel İsteklerin doluluk durumuna bağlı olduğunu ve ek ücrete tabi olabileceğini lütfen unutmayın.

İade Edilebilir Depozito

Yok

Grup Konaklama Şartı

Yok

Sıkça Sorulan Sorular

HZD Apartments Hostel için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
HZD Apartments Hostel için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.
HZD Apartments Hostel için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
HZD Apartments Hostel odalarında Aile Odaları bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
HZD Apartments Hostel için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
HZD Apartments Hostel için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
HZD Apartments Hostel için popüler tesis özellikleri nelerdir?
HZD Apartments Hostel için popüler tesis özellikleri; Sigara İçme Alanı, Evcil Hayvan Girebilir olmasıdır.
HZD Apartments Hostel için tesis giriş ve çıkış saatleri kaçtır?
HZD Apartments Hostel tesisi için 14:00 - 23:00 arası giriş, 11:30 - 12:00 arası çıkış yapılmaktadır.