Göksu Cafe

2.0puan

Göksu Cafe Tanıtımı

Göksu Cafe, Nisan 2009 tarihinde İstanbul'un tarihi mahallelerinden Anadoluhisarı'nda hizmete girmiştir.

Şehir merkezine yakınlığı ama gürültüsünden ve stresinden çok uzakta sabah kahvaltısından, keyifle dolu bir gecenin son kahvesine kadar gün boyu özlemlerinizi doya doya yaşayabileceğiniz cafemiz de sizlere her gün sabah saat 09:00 gece saat 24:00 arasında kesintisiz hizmet vermektedir.

Göksu Deresi'nin İstanbul Boğazına döküldüğü yerde bulunan cafemiz, 50 kişilik dere kenarında şirin bahçesi ve 60 kişilik kapalı salonuyla özel günlerinizde, kutlamalarınızda, kurumsal davetlerinizde talebinizi karşılamaya, sizi eşsiz tarih kokan manzarası ve kaliteli hizmet anlayışı ile ağırlamaya hazırdır. Amacımız sizlere kaliteli ve güler yüzlü servisimiz ile eşsiz lezzetlerimizle tanıştırırken aileniz, arkadaşlarınız ve dostlarınızla rahat sohbet ederek dinlenmeniz ve hoş vakit geçirmenizdir.

1 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
2
Göksu Cafe ve kuralları

-

Mekan dışarıdan çok güzel fakat işletme çok kötü. İçeride dolu kural var. Bugün 5 kişi öğlen tatilinde bu cafeye gittik ve benim doğum günümdü, arkadaşım sürpriz küçük bir pasta almış. İlk önce masa problemi oldu, içeride topu topu 4 masa doluydu fakat açık havada güneş alan 2 masayı birleştirdik. Önce patronun bu şekilde birleştirmeye kızdığı ve dikey olacak dediler, tamam dedik. (Servisi ya da geçişi engellemediği halde) 4 kavurmalı tost, 1 şnitzel, çay, cola söyledik ve pastayı kesmek istediğimizi söyledik.1. Dışarıdan pasta kesilmiyormuş. 2. Doğum günü kutlanacaksa pastanın yanında yemek yemek şartmış, yani bizim yediklerimiz yemeğe girmiyormuş. (ızgara vs. olmalıymış.) Sadece öğlen tatilinde yakın diye 45 dakika nefes alıp dinlenmek için gittiğimiz yerden sinir olup çıktık. Bu çevrede 19 senedir çalışıyorum, ilk defa böyle kamp kuralları gibi kuralları olan bir cafe gördüm. Sizlerle paylaşmak istedim. Teşekkür ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Riyaziyeci Çıkmazı No:5

  • Anadoluhisarı

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler