Finike Butik Otelleri

En iyi 16 butik otel, en uygun fiyatlar

Finike Butik Otel Fiyatları

Fenikeliler tarafından M.Ö 500'lerde kurulmuş bir liman kenti olan Finike, Antalya'nın önemli turizm merkezlerindedir. Belde bahar ve yaz aylarında tatilciler için muhteşem bir seyahat olanağı sunuyor.

Genelinin oda – kahvaltı ya da oda fiyatı olarak ücretlendirildiği Finike butik otelleri kış aylarında diğer aylara oranla daha uygun bütçelidir. Tesis özelliklere konumuna ve hizmetlerine göre değişiklik gösterse de genel olarak tesislerde yer alan tüm odalarda özel banyolar ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

Masmavi denizi ve bozulmamış doğası ile tatilcilerin Antalya'daki popüler adreslerinden olan Finike aynı zamanda ekonomik otel fiyatları ile de cazip bir tatil imkanı sunuyor.

İlçe merkezine yakın bir alanda konumlanan Finike butik otelleri ise misafirler için avantajlı bir konaklama olanağı sunmaktadır. Bu tesislerin bankalara, restoran ve çarşıya yakın konumda yer alması ile konaklamanız boyunca pek çok yere yürüme mesafesiyle ulaşabilirsiniz.

Diğer konaklama birimleriyle kıyaslandığında Finike butik otel fiyatları ise ortalama bir aralığa sahiptir. Pek çoğunda erken rezervasyon fırsatı bulunan tesislerin indirimlerinden faydalanmak içinse tek yapmanız gereken seyahatinizi önceden planlamak. Seyahat planınızı yaptıktan sonra sitemiz üzerinden 2019 Finike butik otel fiyatlarını karşılaştırabilir, bütçenize en uygun tesisin yetkilileriyle iletişime geçerek, tesis hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Finike otelleri Antalya'nın diğer bölgelerine göre daha ekonomik fiyatlar sunuyor. Bu nedenle de hem keyifli hem de uygun fiyatlı bir konaklama yapmak isteyenler Antalya Finike otellerini seçiyor.

Finike otel fiyatları yıl içinde sezona göre değişmekle beraber en yüksek seviyeye haziran, temmuz ve ağustos aylarında çıkıyor. Ancak yüksek sezonda dahi Finike otel fiyatları tatilcilere uygun alternatifler sunuyor. Yaz sezonu dışında ortalam 40 TL'den başlayan Finike otel fiyatları yaz sezonunda 50-60 TL'ye çıkıyor.

Antalya Finike otel fiyatlarının yüksek olduğu bir diğer dönem de bayram tatili gibi özel tatiller. Bu dönemlerde Finike'deki otellerin ücretleri diğer bölgelerde olduğu gibi biraz daha yükseliyor.

Finike otellerinde uygun fiyatlarla konaklama yapmak isteyen tatilciler genellikle erken rezervasyon fırsatlarından yararlanıyor. Yaz aylarında yapacakları tatilleri kış aylarından planlayan tatilciler Finike otel fiyatlarını en avantajlı şekilde yakalıyor ve ekonomik bir tatilin kapısını aralıyorlar.

Siz de bu yıl tatilinizi Antalya Finike'de yapmayı düşünüyorsanız hemen Finike otellerini ve Finike 2019 otel fiyatlarını sitemizden inceleyebilir ve dilediğiniz gibi bir otelde yerinizi ayırtabilirsiniz.