Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fındıkzade Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Fındıkzade Otelleri

Fındıkzade için {{ (filteredHotels).length}} / 14 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Fındıkzade Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İstanbul Fatih'in buram buram tarih kokan semtlerinden sadece biri, Fındıkzade.
Fındıkzade, Fatih'in tarihi semtlerinden biridir. Vatan ve Millet caddelerinde oldukça nezih ve keyifli vakit geçirilebilecek kafe ve restoranlara sahiptir. Sadece birkaç adımla gidilebilecek olan Samatya'da tarihin izlerini kovalayabileceği de unutulmamalıdır.

Alışveriş yapmak içinse kapalı alışveriş merkezlerinden sıkılanlara harika bir alternatif sunan Fındıkzade sosyete pazarı her cuma bu semtte kuruluyor. Topkapı ve Aksaray arasında kalan Fındıkzade çevresinde gezilip görülecek birçok yere yakın konumundan ötürü Fındıkzade otelleri oldukça revaçta.

Yaz kış ayırt etmeden her dönem İstanbul'a gelen ziyaretçilerin birçoğu Fındıkzade otellerini tercih ediyor. Fındıkzade oldukça nezih ve güvenli bir yerdir. Bu sebepten dolayı Fındıkzade otelleri ailece gelenlerin de artı bir tercih sebebi oluyor.

Fındıkzade ve çevresinde İstanbul'un en önemli üç hastanesi yer alıyor. Sağlık açısından da oldukça öneme sahip bu bölgedeki hastaneleri tercih eden hastaların yakınları da Fındıkzade otelleri içinde herhangi birinde konaklama yapmaktadır.

Fındıkzade toplu taşıma ulaşımı yönünden de oldukça şanslı bir bölgedir. Çevresinde bulunan semtlere ve ilçelere hızlı ve kolay ulaşımı bir ağı vardır. Özellikle de tramvay durağına sahip olması ve tramvay ağında bulunan Tarihi Yarımada'ya tek vesaitle gidilebiliyor olması İstanbul'u ziyarete gelen misafirlerin her yeri zorlanmadan gezmelerine yardımcı bir etken olmaktadır.

İstanbul'un en eski semtlerinden biri olan Fındıkzade'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor.
İstanbul'un Fatih ilçesinde yer alan Fındıkzade, İstanbul'un ‘Sur İçi' olarak isimlendirilen kısmına ulaşmak için kullanılan Millet Caddesi ve Vatan Caddesi'ni birleştirmesi dolayısıyla oldukça önemli bir konuma sahip.

Mahalle kültürünün yıkılmadan ayakta kalabildiği nadir semtlerden biri olan Fındıkzade, artık görmeye pek alışkın olmadığımız esnaf kültürünü hala yaşatıyor. Tüm bunların içinde Fındıkzade, modernleşmeyi de geri plana atmamış ve içerisinde bulunan pek çok restoran ve bar ile gece hayatını da renkli ve canlı kılmayı başarabilmiş.

Fatih'in hem sosyal, hem de kültürel anlamda en gelişmiş semtlerinden biri olan Fındıkzade, ulaşım olanağı açısından da fazlasıyla geniş seçeneklere sahip. Öyle ki, tramvay, metro, metrobüs, otobüs ve dolmuş semtteki ulaşım ağının ne kadar gelişmiş olduğunu gözler önüne seriyor. Fındıkzade otellerinde konakladığınız süre boyunca, şehir merkezine ve daha pek çok yere kolaylıkla ve günün her saati ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul'u keşfetmek için de Fındıkzade mükemmel bir başlangıç noktası. Taksim, Beşiktaş, Eminönü, Beyazıt, Topkapı ve Yenikapı gibi şehrin en önemli ve görülmeye değer semtlerine tek bir vesaitle ulaşmak mümkün Fındıkzade'den.

Ulaşımın kolay olmasının ise Fındıkzade otel fiyatları üzerinde hiçbir etkisi yok. Bu yönüyle de misafirlerin yüzüne güldüren Fındıkzade otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Fındıkzade otel fiyatları, otelin sağladığı hizmetlere ve o hizmetlerin kalitesine göre değişiyor daha çok. Ancak aynı şeyi business oteller için söylemek biraz güç. Lüks ve üstün hizmet kalitesi sunan business otellerin fiyatları oldukça yüksek. Genel olarak 2019 Fındıkzade otel fiyatlarına baktığımızda 75 TL ile 2800 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'da tarihi ve turistik bir gezi yapmak istiyorsanız, konaklamak için Fındıkzade'yi tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Fındıkzade otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Fındıkzade otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Fındıkzade Hakkında
Fındıkzade, Fatih ilçesinde yer alır ve bölgenin en eski semtlerinden biridir.
Fındıkzade, İstanbul'un Avrupa yakasında, Fatih ilçesinde yer alan bir semttir. Fındıkzade, İstanbul'un “'Sur içi”' olarak adlandırılan bölümüne ulaşmada iki ana yol olan Millet Caddesi ile Vatan Caddesi'ni birleştiren semttir.

İstanbul Fındıkzade, konum olarak Aksaray ile Topkapı semtlerinin arasında yer almaktadır.

Fındıkzade aynı zamanda İstanbul'un en önemli hastanelerinin de oldukça yakınındadır. Çapa Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Cerrahpaşa eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haseki Hastanesi, Vakıf Gureba Hastanesi gibi hastaneler Fındıkzade semtine yürüme mesafesinde yer alır.

Bünyesinde pek çok hastane barındırması nedeniyle semtte çok sayıda poliklinik, tıp merkezi ve eczane bulunmaktadır.

İstanbul Fındıkzade, kentte mahalle kültürünün hala yaşadığı ender yerlerdendir. Esnaf kültürüne tüm semtte tanık olmak mümkündür. Aynı zamanda pek çok restoran ve benzeri mekan tüm gün boyunca açık olduğundan gece hayatı da oldukça renklidir Fındıkzade'de.

Fatih Fındıkzade oldukça eski bir yerleşim bölgesidir. Çevresindeki pek çok semte göre daha nezih bir yer olan Fındıkzade'de sosyo-kültürel açıdan gelişmiş bir nüfus yaşamaktadır. Çapa, Aksaray, Laleli gibi semtlere çok yakın olmasına karşın bu semtlerden ayrı bir havası vardır.

Fatih ilçesinde hem sosyal ve kültürel hayatın oldukça canlı olduğu hem de ulaşım olanaklarının çok geniş olduğu bir semttir Fındıkzade. Tramvay, metro, metrobüs, otobüs, dolmuş semtin ulaşım ağlarını oluşturmaktadır. Bu ulaşım araçları ile Fındıkzade'de şehir merkezine ve pek çok yere kolaylıkla ve günün hemen her saati ulaşım mümkündür.

Fındıkzade'den Taksim'e, Beşiktaş'a, Eminönü'ne, Beyazıt'a, Topkapı'ya, Yenikapı'ya ve havaalanına bir vesait ile ulaşmak mümkündür.

Fındıkzade otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
14
10
0 (850) 600 72 03
Ramada İstanbul Old City Hotel
Ramada İstanbul Old City Hotel
Turgut Özal Cad. ( Eski Millet Cad.) No. 82
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Otelinizden özellikle çalışanınız Aysun Hanım'ın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun olduk. Oteliniz temizliği ve yemekleriniz çok güzeldi. Tekrar İstanbul'a geldiğimde otel aramama gerek kalmayacak. Her şey için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
2
0 (850) 602 30 67
La Notes Aparts
La Notes Aparts
Molla Gürani Mah. Oğuzhan Cad. Çağanak Sok. No. 8
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Çok pis bir yer. Yatağın üstü saç ve pis lekelerle doluydu. Koltuğun üstündeki pisliklere değinmiyorum bile. Tuvalet zaten kötü. Lokasyon, konum falan bunları boş verin sokakta kalsanız belki daha huzurlu ve hijyenik hissedersiniz. Civarda pek çok otel mevcut, onlara bakının derim. Olumlu yorumlara aldanmayın. Ucuz diye tercih edipte verdiğiniz paranın %1'ini hak ettiklerini düşünmüyorum. Tecrübeyle sabit. Sözün özü arkadaşlar pişman olmak için gidebilirsiniz bunun için gayet elverişli bir ortam. Saygılarla…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 602 30 67
La Notes Aparts
La Notes Aparts
Molla Gürani Mah. Oğuzhan Cad. Çağanak Sok. No. 8
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Mükemmele yakın, şehrin göbeğinde, ulaşım açısından da süper bir konuma sahip. Müşteriye gösterilen ilgi çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 602 30 67
La Notes Aparts
La Notes Aparts
Molla Gürani Mah. Oğuzhan Cad. Çağanak Sok. No. 8
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Arkadaşlar, lokasyon olarak mükemmel bir yer. Temiz, güvenilir, resepsiyon Sedat Bey çok ilgili, her konuda yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
2
0 (850) 602 30 67
La Notes Aparts
La Notes Aparts
Molla Gürani Mah. Oğuzhan Cad. Çağanak Sok. No. 8
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Kesinlikle tercih etmemenizi öneririm. Temiz ve güvenilir olduğu söylendi ama ikisini de göremedim. Koltuk, yatak, banyo, hiçbiri temiz değildi. Güvenlik konusunda da aynı şekilde. Yakınlarındaki konforlu otelleri tercih etmenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
2
0 (850) 602 30 67
La Notes Aparts
La Notes Aparts
Molla Gürani Mah. Oğuzhan Cad. Çağanak Sok. No. 8
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Asla tavsiye etmem. Hijyenik bir ortam değil. Çarşaflar pis, kendinizi hemen dışarı atacağınız bir yer. Bir gün kaldım, sabah 6'da başka otele geçtim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 602 19 30
Shami Suites
Shami Suites
Haseki Sultan Mah. Açıkgöz Sok. No. 7
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Her şey süper, süper!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 600 43 77
Green Anka Hotel
Green Anka Hotel
Millet Caddesi Fındıkzade Sokak No:4
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Çok memnun kaldık, ikinci konaklamamız ve her seferinde hotelde bir yenilik gördük, kahvaltısı harika, odaların temizliği günlük yapılıyor, bir daha gelişimizde yine Green Anka Hotel tercihimizidir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 600 72 03
Ramada İstanbul Old City Hotel
Ramada İstanbul Old City Hotel
Turgut Özal Cad. ( Eski Millet Cad.) No. 82
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Güzel hizmetinizden dolayı teşekkür ederim, hele hele o sabah kahvaltı çeşitleriniz mükemmel. Kaldığım günler içinde çok memnun oldum, yine görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 600 84 22
All Seasons Hotel
All Seasons Hotel
Molla Gurani Cad. Emin Ali Yasin Sk. No:5
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

All Seasons Hotel'in resepsiyon hizmeti gayet kaliteli. Servisleri de oldukça iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
8
0 (850) 600 84 22
All Seasons Hotel
All Seasons Hotel
Molla Gurani Cad. Emin Ali Yasin Sk. No:5
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Beş yıldızlı bir otelden tek eksiği havuzu. All Seasons Hotel yenilenmiş haliyle süper bir görünüme kavuştu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
8
0 (212) 523 54 54
Golden Hill Otel İstanbul
Golden Hill Otel İstanbul
Millet Caddesi N. 104
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Golden Hill Otel İstanbul trafiğinin yoğun noktalarından birinde. Ulaşımınız için metro kullanabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
8
0 (850) 600 50 44
Grand Anka Hotel
Grand Anka Hotel
Molla Gurani Street No:46
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Grand Anka Hotel harika bir otel. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
8
0 (850) 600 84 22
All Seasons Hotel
All Seasons Hotel
Molla Gurani Cad. Emin Ali Yasin Sk. No:5
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Servisi ve personel hizmeti ile güzel bir otel. Ancak kahvaltısı biraz zayıf.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)