Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Fındıkzade Otelleri

Fındıkzade için {{ (filteredHotels).length}} / 12 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Fındıkzade Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İstanbul Fatih'in buram buram tarih kokan semtlerinden sadece biri, Fındıkzade.

Fındıkzade, Fatih'in tarihi semtlerinden biridir. Vatan ve Millet caddelerinde oldukça nezih ve keyifli vakit geçirilebilecek kafe ve restoranlara sahiptir. Sadece birkaç adımla gidilebilecek olan Samatya'da tarihin izlerini kovalayabileceği de unutulmamalıdır.

Alışveriş yapmak içinse kapalı alışveriş merkezlerinden sıkılanlara harika bir alternatif sunan Fındıkzade sosyete pazarı her cuma bu semtte kuruluyor. Topkapı ve Aksaray arasında kalan Fındıkzade çevresinde gezilip görülecek birçok yere yakın konumundan ötürü Fındıkzade otelleri oldukça revaçta.

Yaz kış ayırt etmeden her dönem İstanbul'a gelen ziyaretçilerin birçoğu Fındıkzade otellerini tercih ediyor. Fındıkzade oldukça nezih ve güvenli bir yerdir. Bu sebepten dolayı Fındıkzade otelleri ailece gelenlerin de artı bir tercih sebebi oluyor.

Fındıkzade ve çevresinde İstanbul'un en önemli üç hastanesi yer alıyor. Sağlık açısından da oldukça öneme sahip bu bölgedeki hastaneleri tercih eden hastaların yakınları da Fındıkzade otelleri içinde herhangi birinde konaklama yapmaktadır.

Fındıkzade toplu taşıma ulaşımı yönünden de oldukça şanslı bir bölgedir. Çevresinde bulunan semtlere ve ilçelere hızlı ve kolay ulaşımı bir ağı vardır. Özellikle de tramvay durağına sahip olması ve tramvay ağında bulunan Tarihi Yarımada'ya tek vesaitle gidilebiliyor olması İstanbul'u ziyarete gelen misafirlerin her yeri zorlanmadan gezmelerine yardımcı bir etken olmaktadır.

İstanbul'un en eski semtlerinden biri olan Fındıkzade'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor.

İstanbul'un Fatih ilçesinde yer alan Fındıkzade, İstanbul'un ‘Sur İçi' olarak isimlendirilen kısmına ulaşmak için kullanılan Millet Caddesi ve Vatan Caddesi'ni birleştirmesi dolayısıyla oldukça önemli bir konuma sahip.

Mahalle kültürünün yıkılmadan ayakta kalabildiği nadir semtlerden biri olan Fındıkzade, artık görmeye pek alışkın olmadığımız esnaf kültürünü hala yaşatıyor. Tüm bunların içinde Fındıkzade, modernleşmeyi de geri plana atmamış ve içerisinde bulunan pek çok restoran ve bar ile gece hayatını da renkli ve canlı kılmayı başarabilmiş.

Fatih'in hem sosyal, hem de kültürel anlamda en gelişmiş semtlerinden biri olan Fındıkzade, ulaşım olanağı açısından da fazlasıyla geniş seçeneklere sahip. Öyle ki, tramvay, metro, metrobüs, otobüs ve dolmuş semtteki ulaşım ağının ne kadar gelişmiş olduğunu gözler önüne seriyor. Fındıkzade otellerinde konakladığınız süre boyunca, şehir merkezine ve daha pek çok yere kolaylıkla ve günün her saati ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul'u keşfetmek için de Fındıkzade mükemmel bir başlangıç noktası. Taksim, Beşiktaş, Eminönü, Beyazıt, Topkapı ve Yenikapı gibi şehrin en önemli ve görülmeye değer semtlerine tek bir vesaitle ulaşmak mümkün Fındıkzade'den.

Ulaşımın kolay olmasının ise Fındıkzade otel fiyatları üzerinde hiçbir etkisi yok. Bu yönüyle de misafirlerin yüzüne güldüren Fındıkzade otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Fındıkzade otel fiyatları, otelin sağladığı hizmetlere ve o hizmetlerin kalitesine göre değişiyor daha çok. Ancak aynı şeyi business oteller için söylemek biraz güç. Lüks ve üstün hizmet kalitesi sunan business otellerin fiyatları oldukça yüksek. Genel olarak 2017 Fındıkzade otel fiyatlarına baktığımızda 75 TL ile 2800 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'da tarihi ve turistik bir gezi yapmak istiyorsanız, konaklamak için Fındıkzade'yi tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Fındıkzade otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Fındıkzade otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Fındıkzade Hakkında

Fındıkzade, Fatih ilçesinde yer alır ve bölgenin en eski semtlerinden biridir.

Fındıkzade, İstanbul'un Avrupa yakasında, Fatih ilçesinde yer alan bir semttir. Fındıkzade, İstanbul'un “'Sur içi”' olarak adlandırılan bölümüne ulaşmada iki ana yol olan Millet Caddesi ile Vatan Caddesi'ni birleştiren semttir.

İstanbul Fındıkzade, konum olarak Aksaray ile Topkapı semtlerinin arasında yer almaktadır.

Fındıkzade aynı zamanda İstanbul'un en önemli hastanelerinin de oldukça yakınındadır. Çapa Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Cerrahpaşa eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haseki Hastanesi, Vakıf Gureba Hastanesi gibi hastaneler Fındıkzade semtine yürüme mesafesinde yer alır.

Bünyesinde pek çok hastane barındırması nedeniyle semtte çok sayıda poliklinik, tıp merkezi ve eczane bulunmaktadır.

İstanbul Fındıkzade, kentte mahalle kültürünün hala yaşadığı ender yerlerdendir. Esnaf kültürüne tüm semtte tanık olmak mümkündür. Aynı zamanda pek çok restoran ve benzeri mekan tüm gün boyunca açık olduğundan gece hayatı da oldukça renklidir Fındıkzade'de.

Fatih Fındıkzade oldukça eski bir yerleşim bölgesidir. Çevresindeki pek çok semte göre daha nezih bir yer olan Fındıkzade'de sosyo-kültürel açıdan gelişmiş bir nüfus yaşamaktadır. Çapa, Aksaray, Laleli gibi semtlere çok yakın olmasına karşın bu semtlerden ayrı bir havası vardır.

Fatih ilçesinde hem sosyal ve kültürel hayatın oldukça canlı olduğu hem de ulaşım olanaklarının çok geniş olduğu bir semttir Fındıkzade. Tramvay, metro, metrobüs, otobüs, dolmuş semtin ulaşım ağlarını oluşturmaktadır. Bu ulaşım araçları ile Fındıkzade'de şehir merkezine ve pek çok yere kolaylıkla ve günün hemen her saati ulaşım mümkündür.

Fındıkzade'den Taksim'e, Beşiktaş'a, Eminönü'ne, Beyazıt'a, Topkapı'ya, Yenikapı'ya ve havaalanına bir vesait ile ulaşmak mümkündür.

Fındıkzade otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
La Notes Aparts
La Notes Aparts

-

Temizlik kötü

Çok pis bir yer. Yatağın üstü saç ve pis lekelerle doluydu. Koltuğun üstündeki pisliklere değinmiyorum bile. Tuvalet zaten kötü. Lokasyon, konum falan bunları boş verin sokakta kalsanız belki daha huzurlu ve hijyenik hissedersiniz. Civarda pek çok otel mevcut, onlara bakının derim. Olumlu yorumlara aldanmayın. Ucuz diye tercih edipte verdiğiniz paranın %1'ini hak ettiklerini düşünmüyorum. Tecrübeyle sabit. Sözün özü arkadaşlar pişman olmak için gidebilirsiniz bunun için gayet elverişli bir ortam. Saygılarla…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
La Notes Aparts
La Notes Aparts

-

Süper bir konuma sahip

Mükemmele yakın, şehrin göbeğinde, ulaşım açısından da süper bir konuma sahip. Müşteriye gösterilen ilgi çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
La Notes Aparts
La Notes Aparts

-

Lokasyon olarak mükemmel

Arkadaşlar, lokasyon olarak mükemmel bir yer. Temiz, güvenilir, resepsiyon Sedat Bey çok ilgili, her konuda yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
La Notes Aparts
La Notes Aparts

-

Temiz değildi

Kesinlikle tercih etmemenizi öneririm. Temiz ve güvenilir olduğu söylendi ama ikisini de göremedim. Koltuk, yatak, banyo, hiçbiri temiz değildi. Güvenlik konusunda da aynı şekilde. Yakınlarındaki konforlu otelleri tercih etmenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
La Notes Aparts
La Notes Aparts

-

Hijyenik bir ortam değil

Asla tavsiye etmem. Hijyenik bir ortam değil. Çarşaflar pis, kendinizi hemen dışarı atacağınız bir yer. Bir gün kaldım, sabah 6'da başka otele geçtim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Shami Suites
Shami Suites

-

Süper

Her şey süper, süper!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Anka Hotel
Green Anka Hotel

-

Mükemmel

Çok memnun kaldık, ikinci konaklamamız ve her seferinde hotelde bir yenilik gördük, kahvaltısı harika, odaların temizliği günlük yapılıyor, bir daha gelişimizde yine Green Anka Hotel tercihimizidir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Golden Hill Otel İstanbul
Golden Hill Otel İstanbul

-

Trafiğin yoğun bölgesinde

Golden Hill Otel İstanbul trafiğinin yoğun noktalarından birinde. Ulaşımınız için metro kullanabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Anka Hotel
Grand Anka Hotel

-

Harika bir otel

Grand Anka Hotel harika bir otel. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
All Seasons Hotel
All Seasons Hotel

-

Kahvaltı daha iyi olabilir

Servisi ve personel hizmeti ile güzel bir otel. Ancak kahvaltısı biraz zayıf.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
All Seasons Hotel
All Seasons Hotel

-

Yenilendi, güzel oldu

Beş yıldızlı bir otelden tek eksiği havuzu. All Seasons Hotel yenilenmiş haliyle süper bir görünüme kavuştu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
All Seasons Hotel
All Seasons Hotel

-

Resepsiyon ve servis kaliteli

All Seasons Hotel'in resepsiyon hizmeti gayet kaliteli. Servisleri de oldukça iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ramada İstanbul Old City Hotel
Ramada İstanbul Old City Hotel

-

Harika her şey

Güzel hizmetinizden dolayı teşekkür ederim, hele hele o sabah kahvaltı çeşitleriniz mükemmel. Kaldığım günler içinde çok memnun oldum, yine görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)