search icon
Giriş
17 Mayıs Pts.
Çıkış
18 Mayıs Sal.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Yıldız Sayısı
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Fındıkzade Apartları

Fındıkzade için 10 otel listelendi.

Mahsun House Airport

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4/5
Değerlendirme yok
Fındıkzade merkezine 24.7 km uzaklıkta
195 TL215 TL
%10 Tasarruf
1 Gecefiyatı:195 TL
 • Ücretsiz İptal
 • Oda-Kahvaltı

Nish Suite Ataşehir

Otel
Neredekal.com
5/5
Değerlendirme yok
Fındıkzade merkezine 17.2 km uzaklıkta
150 TL150 TL
Tesis Fiyatı
1 Gecefiyatı:150 TL
İNCELE
 • Ücretsiz İptal
 • Sadece Konaklama
200 TL'den başlayan fiyatlarla

Bof Hotels Ceo Suites Ataşehir

Kent Oteli
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.1/5
Değerlendirme yok
Fındıkzade merkezine 17.2 km uzaklıkta
319 TL319 TL
1 Gecefiyatı:319 TL
 • Ücretsiz İptal
 • Sadece Konaklama
695 TL'den başlayan fiyatlarla

Yeditepe Suite

Butik Otel
Neredekal.com
2.5/5
Değerlendirme yok
Fındıkzade merkezine 18.3 km uzaklıkta
170 TL170 TL
Tesis Fiyatı
1 Gecefiyatı:170 TL
İNCELE
 • Ücretsiz İptal
 • Sadece Konaklama

Nokta Suites Hotel

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
2.8/5
Değerlendirme yok
Fındıkzade merkezine 19.3 km uzaklıkta
150 TL150 TL
Tesis Fiyatı
1 Gecefiyatı:150 TL
İNCELE
 • Ücretsiz İptal
 • Oda-Kahvaltı
108 TL'den başlayan fiyatlarla

Respiro Boutique Hotel

Butik Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.4/5
Değerlendirme yok
Fındıkzade merkezine 19.1 km uzaklıkta
250 TL250 TL
Tesis Fiyatı
1 Gecefiyatı:250 TL
İNCELE
 • Ücretsiz İptal
 • Oda-Kahvaltı
Tesis Fiyatı
250 TL
328 TL'den başlayan fiyatlarla

Ever Hotel Europe

Kent Oteli
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
3.9/5
Değerlendirme yok
Fındıkzade merkezine 8.7 km uzaklıkta
290 TL290 TL
1 Gecefiyatı:290 TL
 • Ücretsiz İptal
 • Sadece Konaklama
466 TL'den başlayan fiyatlarla

Rotana Hotel

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
Değerlendirme yok
Fındıkzade merkezine 7.2 km uzaklıkta
160 TL160 TL
Tesis Fiyatı
1 Gecefiyatı:160 TL
İNCELE
 • Ücretsiz İptal
 • Sadece Konaklama

Newway Apartments

Apart Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
4.3/5
Değerlendirme yok
Fındıkzade merkezine 6.0 km uzaklıkta
266 TL293 TL
%10 Tasarruf
1 Gecefiyatı:266 TL
 • Ücretsiz İptal
 • Sorunuz

Corner Hot Hotel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.7/5
Değerlendirme yok
Fındıkzade merkezine 8.0 km uzaklıkta
434 TL434 TL
1 Gecefiyatı:434 TL
 • Ücretsiz İptal
 • Sadece Konaklama
288 TL'den başlayan fiyatlarla

Fındıkzade Apart Otelleri

Fındıkzade Apart Otelleri

Tarihi şehir İstanbul'da güzel bir tatil geçirmek, efsanelere konu olan, adına şarkılar yazılan bu şehirde boğazın tüm güzelliğini seyretmek isterseniz Tarihi Yarımada olarak da bilinen Fatih'te tatilinizi geçirebilirsiniz. Fatih, köklü tarihi ve dillere destan olan tüm güzelliği ile her yıl yerli ve yabancı binlerce ziyaretçi ağırlıyor. İstanbul'un en eski semtlerinden biri olan Fatih'te bulunan turistik yerlerle İstanbul tatilinden beklediğiniz her şeyi bir arada bulabilir ve tüm dünyanın ilgisini çeken eserleri görebilirsiniz. İstanbul'u İstanbul yapan tüm değerlerin bir arada toplanmış olduğu Fatih'te yüzyıllara meydan okuyan ve güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş olan tarihi eserlerin yanı sıra Haliç ve Marmara'nın tüm güzelliklerine de sahip olabilirsiniz. Fatih ilçesinin birbirinden güzel semtlerinde konaklayabilir ve Osmanlı-Türk kültürü ve mimarisinin tüm inceliklerini görebilirsiniz. İstanbul'un tarihle olan bağlantılarını inceleyip tarihin tozlu raflarında kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. Aynı zamanda tüm modern yaşamamın nimetlerinden yararlanan, ülkemizin en büyük metropolünü keşfedebilirsiniz. Tarihte uzun yıllar Bizans imparatorluğuna başkentlik yapmış bu ilçenin sokaklarında kendinizi ünlü bir sultan gibi tasvir edebilirsiniz. Fatih Fındıkzade apart otel seçenekleri ile konaklamayı tercih edebilir ve İstanbul'un en merkezi konumlarından birinde tüm İstanbul'u rahatça keşfe çıkabilirsiniz. İstanbul'un şarkılara konu olan 7 tepesini sınırlarında barındıran Fatih'te, Haliç ve Marmara Denizi'nin tüm güzellikleri ile bezenmiş sokaklarından tüm dünyaya hükmeden bu şehrin mistik havasını soluyabilirsiniz. Deniz kenarında balık ekmek yiyebilir, tarihi çarşılarında yerel baharatları alabilir, İstanbul'un ve dünyanın en eski yapılarını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Fındıkzade Konaklama

Fındıkzade Konaklama

İstanbul'un hemen hemen her semtinde her zevke ve bütçeye göre konaklayabilir ve iş seyahatleriniz için ya da tüm diğer tatilleriniz için rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Fındıkzade apartlar ile İstanbul'un tüm ulaşım ağlarına en kolay yoldan ulaşım sağlayabilir ve trafiği ile ünlü olan bu şehirde en kolay yoldan tüm tarihi mekanlara ulaşabilirsiniz. İstanbul'un bir ucundan diğer ucuna en kolay ulaşabileceğiniz merkezlerden çoğunu sınırlarında bulunduran Fatih'te İstanbul denince aklınıza gelen tarihi yerleri kendi gözlerinizle keşfedebilir, yapıların dayanıklılığı ve ince işçilikleri ile büyülenebilirsiniz. Fındıkzade apart otellerinde konaklayarak odanızın sunduğu imkanlardan yararlanarak kendi öğünlerinizi hazırlayabileceğiniz gibi Fatih'te bulunan şirin kafe ve restoranlarda da yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Apart oteller dışında genel olarak bulabileceğiniz konaklama çeşitleri arasında ise oteller, pansiyonlar ve butik oteller bulunuyor. Oda sayısına göre ücret ödediğiniz apart otellerde kalabalık arkadaş grupları ile konaklayabilirsiniz. Genel olarak bir oda ve oturma odasından oluşan apart otel birimlerinde ailecek de rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Apart otellerin daire içerisinde sunduğu mutfak ve mutfak gereçlerini dilediğinizce kullanabilirsiniz. İstanbul'un dünyanın önemli bilim, sanat, kültür, sanayi, ticaret merkezi olması ile çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlaması nedeniyle kozmopolit bir yapıda olması da dikkat çeken özellikleri arasında bulunuyor. Bu harmoni arasında dilediğiniz gibi bir konaklama çeşidi seçebilir ve size en uygun konaklama birimlerinde tatilinizi geçirebilirsiniz.

Fındıkzade Apart Otel Fiyatları

Fındıkzade Apart Otel Fiyatları

Genel olarak Fındıkzade otel fiyatları belirlenirken otelin bulunduğu konum, turistik yerlere göre konumu, otelin sunduğu konaklama birimlerinin çeşitliliği, otele ulaşımın kolay olması gibi faktörler etkili oluyor.

 • Apart otellerde oda başına ücret alındığı için odada konaklayan kişi sayısı arttıkça kişi başına düşen maliyet de azalıyor. Bu nedenle kalabalık arkadaş grupları, geniş aileler ve şirketler tarafından daha çok tercih ediliyor. Hemen her bütçeye uydurabileceğiniz, İstanbul tatilinizi en rahat geçirebileceğiniz yerlerden biri olan Fatih'te kendinize uygun bir konaklama çeşidi bulabilirsiniz.
 • Fındıkzade apart otel fiyatları ile tatilinizi sınırsızca planlarken bütçenizi de kontrolünüz altında tutabilirsiniz. Daha özelde belirlenen faktörlerle değişen otel fiyatları arasında otelin manzarası, sunduğu hizmetler ve hizmet kalitesi bulunuyor. Her otelin kendi fiyat politikasını kendisine göre belirleyebildiği, kendilerine göre özel kurallar koyduğu göz önünde bulundurularak bütçenizi hazırlamalı ve tatil sonunda sürpriz bir hesapla karşılaşmamak için resepsiyondan detaylı bilgi almalısınız.
 • Erken rezervasyon seçeneklerini kullanarak Fındıkzade apart otel en uygun opsiyonlarını bulabilir ve varsa otelinizin kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Ailenizle birlikte aile samimiyetiyle kendi evinizde gibi hissedeceğiniz apart otel konaklama seçeneklerinde dilerseniz otelle anlaşarak öğünlerinizi de konaklama ücretine dahil edebilirsiniz.

Fındıkzade Gezilecek Yerler

Fındıkzade Gezilecek Yerler

İstanbul'un hemen her görselinde görebileceğiniz yapılarını bir arada bulunduran Fatih'te, gezilecek yerler listesi oluşturarak hiçbir güzellikten mahrum kalmadan tatilinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Osmanlı'nın en uzun süre idare merkezi olmuş olan Topkapı Sarayı'nı ziyaret edebilir ve Türk tarihinden derin izler bulunduran binlerce yıllık eserleri görebilirsiniz. İstanbul'un fethi sebebiyle kendisine Fatih unvanı verilen Fatih Sultan Mehmet'in yaptırdığı bu sarayda dolaşırken kendinizi 600 yıllık bir imparatorluğun bahçesinde hayal edebilirsiniz.
 • 17. yy başlarında 1. Ahmet'in ünlü Osmanlı mimarlarından Sedefkar Mehmet Ağa'ya yaptırdığı Sultanahmet Cami'sini ziyaret edebilirsiniz. Avrupalılarca Blue Mosque olarak da bilinen Sultanahmet Camisi'nin İznik çinileri ile süslenmiş motifleri arasında kendinizi kaybedebilirsiniz.
 • İstanbul'un fethi sırasında Fatih Sultan Mehmet'in atıyla geldiği ilk yer olan Ayasofya'yı ziyaret edebilir ve Hristiyan aleminin en eski kiliselerinden birini ziyaret edebilirsiniz. Kutsal Bilgelik anlamına gelen ve İstanbul'un fethinden sonra camiye dönüştürülen Ayasofya'da bulunan Kutsal Emanetleri ziyaret edebilirsiniz.
 • Yaklaşık 10.000 metrekare alan üzerine kurulmuş olan ve 542 yılında Bizans İmparatorluğu tarafından, İstanbul'un su ihtiyacını karşılamak için yaptırılmış olan Yerebatan Sarnıcı'nı ziyaret edebilirsiniz. Mistik havasıyla görenleri hayrete düşüren Yerebatan Sarnıcı sütunları arasında Medusa'nın gözlerini görebilirsiniz.
 • Osmanlı'nın efsanevi hanlarından biri olarak kullanılan ve günümüzde de alışveriş merkezi gibi işlev gören Mısır Çarşısı'nı ziyaret edebilir ve Türk damak lezzetleri için önemli olan en taze baharatları kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Fındıkzade Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fındıkzade Apartları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Fındıkzade Apartları - En Uygun Fındıkzade Apart Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 200 TL - 499 TL
Fındıkzade bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Fındıkzade bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Fındıkzade Apartları - En Uygun Fındıkzade Apart Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Fındıkzade Apartları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Fındıkzade Apartları için en popüler tesis özellikleri: Ücretsiz iptal,Kahvaltı dahil.
Fındıkzade Apartları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Fındıkzade Apartları için Ücretsiz iptal,Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Fındıkzade Alt Bölgeleri