Giriş
25.05.22
Çıkış
26.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Apart Otel

Konsept/Tema

Butik Otel
Şehir Oteli

Olanaklar

Araba Kiralama
Kuru Temizleme
Resepsiyon

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Fındıkzade Apartları:

Fındıkzade için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Fındıkzade merkezine 3.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.100 TL
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Fındıkzade merkezine 4.5 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
890 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
2.9/5 Ortalama
(6 değerlendirme)
Fındıkzade merkezine 4.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
550 TL
Otelz.com
623 TL
En uygun fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
550 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.3/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Fındıkzade merkezine 5.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
850 TL
Odamax
1.138 TL
En uygun fiyat
850 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
850 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.6/5 Mükemmel
Fındıkzade merkezine 4.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.006 TL
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Fındıkzade merkezine 7.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.140 TL
Henüz Puanlanmamış
Fındıkzade merkezine 10.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.342 TL
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Fındıkzade merkezine 1.5 km uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
954 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.1/5 Mükemmel
Fındıkzade merkezine 1.9 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
950 TL
Otel
Aile Dostu
4.2/5 Mükemmel
Fındıkzade merkezine 1.1 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
858 TL

Fındıkzade Apart Otelleri

Fındıkzade Apart Otelleri

Tarihi şehir İstanbul'da güzel bir tatil geçirmek, efsanelere konu olan, adına şarkılar yazılan bu şehirde boğazın tüm güzelliğini seyretmek isterseniz Tarihi Yarımada olarak da bilinen Fatih'te tatilinizi geçirebilirsiniz. Fatih, köklü tarihi ve dillere destan olan tüm güzelliği ile her yıl yerli ve yabancı binlerce ziyaretçi ağırlıyor. İstanbul'un en eski semtlerinden biri olan Fatih'te bulunan turistik yerlerle İstanbul tatilinden beklediğiniz her şeyi bir arada bulabilir ve tüm dünyanın ilgisini çeken eserleri görebilirsiniz. İstanbul'u İstanbul yapan tüm değerlerin bir arada toplanmış olduğu Fatih'te yüzyıllara meydan okuyan ve güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş olan tarihi eserlerin yanı sıra Haliç ve Marmara'nın tüm güzelliklerine de sahip olabilirsiniz. Fatih ilçesinin birbirinden güzel semtlerinde konaklayabilir ve Osmanlı-Türk kültürü ve mimarisinin tüm inceliklerini görebilirsiniz. İstanbul'un tarihle olan bağlantılarını inceleyip tarihin tozlu raflarında kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. Aynı zamanda tüm modern yaşamamın nimetlerinden yararlanan, ülkemizin en büyük metropolünü keşfedebilirsiniz. Tarihte uzun yıllar Bizans imparatorluğuna başkentlik yapmış bu ilçenin sokaklarında kendinizi ünlü bir sultan gibi tasvir edebilirsiniz. Fatih Fındıkzade apart otel seçenekleri ile konaklamayı tercih edebilir ve İstanbul'un en merkezi konumlarından birinde tüm İstanbul'u rahatça keşfe çıkabilirsiniz. İstanbul'un şarkılara konu olan 7 tepesini sınırlarında barındıran Fatih'te, Haliç ve Marmara Denizi'nin tüm güzellikleri ile bezenmiş sokaklarından tüm dünyaya hükmeden bu şehrin mistik havasını soluyabilirsiniz. Deniz kenarında balık ekmek yiyebilir, tarihi çarşılarında yerel baharatları alabilir, İstanbul'un ve dünyanın en eski yapılarını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Fındıkzade Konaklama

Fındıkzade Konaklama

İstanbul'un hemen hemen her semtinde her zevke ve bütçeye göre konaklayabilir ve iş seyahatleriniz için ya da tüm diğer tatilleriniz için rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Fındıkzade apartlar ile İstanbul'un tüm ulaşım ağlarına en kolay yoldan ulaşım sağlayabilir ve trafiği ile ünlü olan bu şehirde en kolay yoldan tüm tarihi mekanlara ulaşabilirsiniz. İstanbul'un bir ucundan diğer ucuna en kolay ulaşabileceğiniz merkezlerden çoğunu sınırlarında bulunduran Fatih'te İstanbul denince aklınıza gelen tarihi yerleri kendi gözlerinizle keşfedebilir, yapıların dayanıklılığı ve ince işçilikleri ile büyülenebilirsiniz. Fındıkzade apart otellerinde konaklayarak odanızın sunduğu imkanlardan yararlanarak kendi öğünlerinizi hazırlayabileceğiniz gibi Fatih'te bulunan şirin kafe ve restoranlarda da yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Apart oteller dışında genel olarak bulabileceğiniz konaklama çeşitleri arasında ise oteller, pansiyonlar ve butik oteller bulunuyor. Oda sayısına göre ücret ödediğiniz apart otellerde kalabalık arkadaş grupları ile konaklayabilirsiniz. Genel olarak bir oda ve oturma odasından oluşan apart otel birimlerinde ailecek de rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Apart otellerin daire içerisinde sunduğu mutfak ve mutfak gereçlerini dilediğinizce kullanabilirsiniz. İstanbul'un dünyanın önemli bilim, sanat, kültür, sanayi, ticaret merkezi olması ile çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlaması nedeniyle kozmopolit bir yapıda olması da dikkat çeken özellikleri arasında bulunuyor. Bu harmoni arasında dilediğiniz gibi bir konaklama çeşidi seçebilir ve size en uygun konaklama birimlerinde tatilinizi geçirebilirsiniz.

Fındıkzade Apart Otel Fiyatları

Fındıkzade Apart Otel Fiyatları

Genel olarak Fındıkzade otel fiyatları belirlenirken otelin bulunduğu konum, turistik yerlere göre konumu, otelin sunduğu konaklama birimlerinin çeşitliliği, otele ulaşımın kolay olması gibi faktörler etkili oluyor.

  • Apart otellerde oda başına ücret alındığı için odada konaklayan kişi sayısı arttıkça kişi başına düşen maliyet de azalıyor. Bu nedenle kalabalık arkadaş grupları, geniş aileler ve şirketler tarafından daha çok tercih ediliyor. Hemen her bütçeye uydurabileceğiniz, İstanbul tatilinizi en rahat geçirebileceğiniz yerlerden biri olan Fatih'te kendinize uygun bir konaklama çeşidi bulabilirsiniz.
  • Fındıkzade apart otel fiyatları ile tatilinizi sınırsızca planlarken bütçenizi de kontrolünüz altında tutabilirsiniz. Daha özelde belirlenen faktörlerle değişen otel fiyatları arasında otelin manzarası, sunduğu hizmetler ve hizmet kalitesi bulunuyor. Her otelin kendi fiyat politikasını kendisine göre belirleyebildiği, kendilerine göre özel kurallar koyduğu göz önünde bulundurularak bütçenizi hazırlamalı ve tatil sonunda sürpriz bir hesapla karşılaşmamak için resepsiyondan detaylı bilgi almalısınız.
  • Erken rezervasyon seçeneklerini kullanarak Fındıkzade apart otel en uygun opsiyonlarını bulabilir ve varsa otelinizin kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Ailenizle birlikte aile samimiyetiyle kendi evinizde gibi hissedeceğiniz apart otel konaklama seçeneklerinde dilerseniz otelle anlaşarak öğünlerinizi de konaklama ücretine dahil edebilirsiniz.

Fındıkzade Gezilecek Yerler

Fındıkzade Gezilecek Yerler

İstanbul'un hemen her görselinde görebileceğiniz yapılarını bir arada bulunduran Fatih'te, gezilecek yerler listesi oluşturarak hiçbir güzellikten mahrum kalmadan tatilinizi tamamlayabilirsiniz.

  • Osmanlı'nın en uzun süre idare merkezi olmuş olan Topkapı Sarayı'nı ziyaret edebilir ve Türk tarihinden derin izler bulunduran binlerce yıllık eserleri görebilirsiniz. İstanbul'un fethi sebebiyle kendisine Fatih unvanı verilen Fatih Sultan Mehmet'in yaptırdığı bu sarayda dolaşırken kendinizi 600 yıllık bir imparatorluğun bahçesinde hayal edebilirsiniz.
  • 17. yy başlarında 1. Ahmet'in ünlü Osmanlı mimarlarından Sedefkar Mehmet Ağa'ya yaptırdığı Sultanahmet Cami'sini ziyaret edebilirsiniz. Avrupalılarca Blue Mosque olarak da bilinen Sultanahmet Camisi'nin İznik çinileri ile süslenmiş motifleri arasında kendinizi kaybedebilirsiniz.
  • İstanbul'un fethi sırasında Fatih Sultan Mehmet'in atıyla geldiği ilk yer olan Ayasofya'yı ziyaret edebilir ve Hristiyan aleminin en eski kiliselerinden birini ziyaret edebilirsiniz. Kutsal Bilgelik anlamına gelen ve İstanbul'un fethinden sonra camiye dönüştürülen Ayasofya'da bulunan Kutsal Emanetleri ziyaret edebilirsiniz.
  • Yaklaşık 10.000 metrekare alan üzerine kurulmuş olan ve 542 yılında Bizans İmparatorluğu tarafından, İstanbul'un su ihtiyacını karşılamak için yaptırılmış olan Yerebatan Sarnıcı'nı ziyaret edebilirsiniz. Mistik havasıyla görenleri hayrete düşüren Yerebatan Sarnıcı sütunları arasında Medusa'nın gözlerini görebilirsiniz.
  • Osmanlı'nın efsanevi hanlarından biri olarak kullanılan ve günümüzde de alışveriş merkezi gibi işlev gören Mısır Çarşısı'nı ziyaret edebilir ve Türk damak lezzetleri için önemli olan en taze baharatları kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Fındıkzade Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fındıkzade bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Fındıkzade bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Fındıkzade Apartları - En Uygun Fındıkzade Apart Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Fındıkzade Apartları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Fındıkzade Apartları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Fındıkzade Apartları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Fındıkzade Apartları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.