Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Fener Apartları

Fener için {{ (filteredHotels).length}} / 1 apart otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Fener Apartları

Fener Apart Otelleri

İstanbul'un en tarihi semtlerinden biri olan Fener, Fatih ilçesine bağlı. Tüm yıl açık olup konuklarını ağırlayan Fener apart otelleri ise semti keşfedip tarihi dokusunu incelemek isteyenler açısından uygun hizmetler sunuyor.

Fener apart otelleri, ulaşım bakımından çok iyi bir konumda bulunuyor. Fener semtinin büyülü atmosferinden yararlanmak için Fener apart otelleri en uygun konaklama tercihi olarak gösterilirken, bölgedeki ruhu her açıdan keşfedebileceğiniz bir lokasyona da sahipler.

Fener, semt fotoğrafçılarının uğrak noktası olmakla birlikte İstanbul'u keşfetmeye gelen tatilcilerin de dikkatini çekiyor. Fener apart otel konaklamalarınızda hem Fener hem de bu semte çok yakın olan Balat'ı gezebilirsiniz. Bu doğrultuda en uygun Fener apart otel fiyatları araştırmalarınızı ve erken rezervasyon seçeneklerini sitemizden değerlendirebileceğinizi unutmayın!

Fener ile Balat mahalleleri birbirine çok yakın konumda. Özellikle Balat'ın tarihi sokakları, eski evleri ve muazzam manzaraları görülmeye değer nitelikte. Fener apart otelleri de bu manzaraları keşfedebileceğiniz civarlarda. Bölge kimilerine göre güvenilir gelmeyebiliyor ancak Fener apart otelleri en uygun ve güvenilir noktalarda ve gayet nezih konumlarda hizmet veriyor. Bu nedenle Fener apart otel konaklamalarınız için herhangi bir kaygı taşımanıza kesinlikle gerek yok.

Geçmişteki birçok kültürü ve tarihi dokuyu da Fener apart otel misafirliğiniz boyunca bu bölgede keşfetmiş oluyorsunuz. Öyle ki çok kültürlü ve hoşgörülü bir geçmiş izleri bulunuyor Fener - Balat - Cibali semtlerinde. Fener apart otel en uygun konaklama tercihinizi yaptığınızda, bu geçmişi yakından keşfedebiliyorsunuz.

Her kesime hitap eden Fener apartlar, fiyatlarıyla yaz aylarında değişkenlik gösterse de her mevsim birbirine yakın seçeneklere sahip. Bölgede sinagoglar, kiliseler ve camiler birbirine çok yakın mesafelerde konumlanıyor. En uygun Fener apart otelleri de eşsiz hislere sahip olan bu bölgenin ruhunu yansıtan işletmeler olduğu için, konaklama esnasında kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Çoğu Fener apart oteli de sunmuş olduğu hizmetler esnasında bu güven ve eşsizliği size garanti ediyor. Bu yüzden vakit kaybetmeden Fener apart otel fiyatları ile ilgili araştırma yapmanızı öneririz.

Fener Apart Otel Fiyatları

Fener Apart Otelleri

Fener apart otelleri tesisine göre farklılıklar da gösterebiliyor. Bu Fener apart otel fiyatları için de geçerli bir durum. Genellikle Fener apart otelleri en uygun hizmet seçeneklerine sahip olsalar da her tesisin konsepti ve hizmet düzenlerinde de farklılaşmalar gözlenebilir.

Fener apart otelleri kahvaltı dahil, oda, isteğe göre de akşam yemeği seçeneklerini sunan tesisler olmaktadır. Fener apart otel fiyatları bakımından da yaz ile kış mevsimlerinde değişkenlikler gösterebiliyor. Fakat bölgede en uygun Fener apart oteli için yapacağınız erken rezervasyonlar sayesinde daha uygun konaklamalar gerçekleştirme fırsatınız oluyor.

Konfor ve kaliteye düşkün olanlar açısından Fener apart otelleri, sahile yakın bölgelerde hizmet sunuyor. Balat sahiline de yürüme mesafesinde bulunan Fener apart otel fiyatları da sahilden iç kısımlara doğru değişim gösterebiliyor. Fener apart otel seçeneklerinin çoğunda klima ve kış aylarına göre kaloriferli ısıtma sistemleri mevcut. İstanbul'un en nostaljik ve geçmiş ruhunu yansıtan bölgesi olduğu için de Fener apart otellerinde geçireceğiniz zaman, sizleri fazlasıyla memnun edebiliyor.

Sitemizde de çok uygun seçeneklerle inceleme fırsatı bulacağınız Fener apart otel fiyatları herkese uygun bir seçim barındırıyor. Fener apart otel en uygun seçeneği bulduğunuzda, kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Fener Gezilecek Yerler

Fener Gezilecek Yerler

Bahsettiğimiz gibi Fener apart otel fiyatları bakımından zorlayıcı olmadığı için sizler bölgedeki gezinizi iyi noktalara sıkıntısız bir şekilde taşıyabilirsiniz. Tarihi görsellik açısından muazzam bölgeler mevcut bu belde içerisinde.

Fener apartlarında konakladıktan sonra bu eşsiz beldede şu yerleri muhakkak görmeden gitmeyin!


  • Kadir Has Üniversitesi
  • Orhan Kemal Evi
  • Cibali Kapı ve Cibali Karakolu
  • Fener Rum Patrikhanesi
  • Moğolların Meryem Kilisesi

Bütün bu bölgeleri en uygun Fener apart otel fiyatları seçeneklerinden yararlanıp, konaklamalarınız esnasında gezebilirsiniz. Bölgedeki konaklama noktaları açısından Fener Günlük Kiralık Daireler sayfamızı da muhakkak incelemelisiniz.

Fener Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Fener için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Fener otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Fener otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şehzadebaşı, Yenikapı, Unkapanı, Topkapı, Sultanahmet, Sirkeci, Laleli, Kıztaşı, Kumkapı, Fındıkzade, Fatih Aksaray, Edirnekapı, Çemberlitaş, Balat semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.