Giriş
31.05.22
Çıkış
01.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Apart Otel

Konsept/Tema

Şehir Oteli

Olanaklar

Resepsiyon
Sigara İçme Alanı

Popüler Filtreler

Bisiklet

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Fener Apartları:

Fener için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
İş Seyahati Oteli
3.7/5 Çok İyi
(10 değerlendirme)
Fener merkezine 2.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
550 TL
Setur
631 TL
En uygun fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
550 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Fener merkezine 2.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.100 TL
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Fener merkezine 3.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
890 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.6/5 Mükemmel
Fener merkezine 3.6 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.014 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.3/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Fener merkezine 4.5 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
1.158 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
2.9/5 Ortalama
(6 değerlendirme)
Fener merkezine 4.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
550 TL
Otelz.com
628 TL
En uygun fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
550 TL
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Fener merkezine 8.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.140 TL
Henüz Puanlanmamış
Fener merkezine 10.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.352 TL
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Fener merkezine 1.9 km uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
961 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
3.4/5 Çok İyi
Fener merkezine 2.3 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
285 TL

Fener Apart Otelleri

İstanbul'un en tarihi semtlerinden biri olan Fener, Fatih ilçesine bağlı. Tüm yıl açık olup konuklarını ağırlayan Fener apart otelleri ise semti keşfedip tarihi dokusunu incelemek isteyenler açısından uygun hizmetler sunuyor.

Fener apart otelleri, ulaşım bakımından çok iyi bir konumda bulunuyor. Fener semtinin büyülü atmosferinden yararlanmak için Fener apart otelleri en uygun konaklama tercihi olarak gösterilirken, bölgedeki ruhu her açıdan keşfedebileceğiniz bir lokasyona da sahipler.

Fener, semt fotoğrafçılarının uğrak noktası olmakla birlikte İstanbul'u keşfetmeye gelen tatilcilerin de dikkatini çekiyor. Fener apart otel konaklamalarınızda hem Fener hem de bu semte çok yakın olan Balat'ı gezebilirsiniz. Bu doğrultuda en uygun Fener apart otel fiyatları araştırmalarınızı ve erken rezervasyon seçeneklerini sitemizden değerlendirebileceğinizi unutmayın!

Fener ile Balat mahalleleri birbirine çok yakın konumda. Özellikle Balat'ın tarihi sokakları, eski evleri ve muazzam manzaraları görülmeye değer nitelikte. Fener apart otelleri de bu manzaraları keşfedebileceğiniz civarlarda. Bölge kimilerine göre güvenilir gelmeyebiliyor ancak Fener apart otelleri en uygun ve güvenilir noktalarda ve gayet nezih konumlarda hizmet veriyor. Bu nedenle Fener apart otel konaklamalarınız için herhangi bir kaygı taşımanıza kesinlikle gerek yok.

Geçmişteki birçok kültürü ve tarihi dokuyu da Fener apart otel misafirliğiniz boyunca bu bölgede keşfetmiş oluyorsunuz. Öyle ki çok kültürlü ve hoşgörülü bir geçmiş izleri bulunuyor Fener - Balat - Cibali semtlerinde. Fener apart otel en uygun konaklama tercihinizi yaptığınızda, bu geçmişi yakından keşfedebiliyorsunuz.

Her kesime hitap eden Fener apartlar, fiyatlarıyla yaz aylarında değişkenlik gösterse de her mevsim birbirine yakın seçeneklere sahip. Bölgede sinagoglar, kiliseler ve camiler birbirine çok yakın mesafelerde konumlanıyor. En uygun Fener apart otelleri de eşsiz hislere sahip olan bu bölgenin ruhunu yansıtan işletmeler olduğu için, konaklama esnasında kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Çoğu Fener apart oteli de sunmuş olduğu hizmetler esnasında bu güven ve eşsizliği size garanti ediyor. Bu yüzden vakit kaybetmeden Fener apart otel fiyatları ile ilgili araştırma yapmanızı öneririz.

Fener Apart Otel Fiyatları

Fener Apart Otelleri

Fener apart otelleri tesisine göre farklılıklar da gösterebiliyor. Bu Fener apart otel fiyatları için de geçerli bir durum. Genellikle Fener apart otelleri en uygun hizmet seçeneklerine sahip olsalar da her tesisin konsepti ve hizmet düzenlerinde de farklılaşmalar gözlenebilir.

Fener apart otelleri kahvaltı dahil, oda, isteğe göre de akşam yemeği seçeneklerini sunan tesisler olmaktadır. Fener apart otel fiyatları bakımından da yaz ile kış mevsimlerinde değişkenlikler gösterebiliyor. Fakat bölgede en uygun Fener apart oteli için yapacağınız erken rezervasyonlar sayesinde daha uygun konaklamalar gerçekleştirme fırsatınız oluyor.

Konfor ve kaliteye düşkün olanlar açısından Fener apart otelleri, sahile yakın bölgelerde hizmet sunuyor. Balat sahiline de yürüme mesafesinde bulunan Fener apart otel fiyatları da sahilden iç kısımlara doğru değişim gösterebiliyor. Fener apart otel seçeneklerinin çoğunda klima ve kış aylarına göre kaloriferli ısıtma sistemleri mevcut. İstanbul'un en nostaljik ve geçmiş ruhunu yansıtan bölgesi olduğu için de Fener apart otellerinde geçireceğiniz zaman, sizleri fazlasıyla memnun edebiliyor.

Sitemizde de çok uygun seçeneklerle inceleme fırsatı bulacağınız Fener apart otel fiyatları herkese uygun bir seçim barındırıyor. Fener apart otel en uygun seçeneği bulduğunuzda, kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Fener Gezilecek Yerler

Fener Gezilecek Yerler

Bahsettiğimiz gibi Fener apart otel fiyatları bakımından zorlayıcı olmadığı için sizler bölgedeki gezinizi iyi noktalara sıkıntısız bir şekilde taşıyabilirsiniz. Tarihi görsellik açısından muazzam bölgeler mevcut bu belde içerisinde.

Fener apartlarında konakladıktan sonra bu eşsiz beldede şu yerleri muhakkak görmeden gitmeyin!


  • Kadir Has Üniversitesi
  • Orhan Kemal Evi
  • Cibali Kapı ve Cibali Karakolu
  • Fener Rum Patrikhanesi
  • Moğolların Meryem Kilisesi

Bütün bu bölgeleri en uygun Fener apart otel fiyatları seçeneklerinden yararlanıp, konaklamalarınız esnasında gezebilirsiniz. Bölgedeki konaklama noktaları açısından Fener Günlük Kiralık Daireler sayfamızı da muhakkak incelemelisiniz.