Event Garden

  • İstanbul / Sarıyer
  • Bahçeköy Cad. No:87

Event Garden

1961'den beri faaliyet gösteren ve İstanbul'un en eski ve büyük organizasyon mekanı olma özelliğini elinde bulunduran Event Garden, 60.000m2 arazi içinde doğa ile bütünleşebileceğiniz yemyeşil bir alana kurulmuştur.

Event Garden şehir merkezine sadece 6 km mesafede bulunmakla birlikte, teknolojik unsurlar ile desteklenmiş ve son derece şık olarak dekore edilmiş modern yerleşkesi ile davet ve organizasyonların vazgeçilmez mekanı haline gelmiştir.
Geçtiğimiz yıllarda Son Bahçe İstanbul işletmesi adı altında hizmet veren Event Garden, 2008 yılından itibaren yenilenmiş, köklü olduğu kadar modern de bir yapı edinerek hizmet vermeye başlamıştır.

Event Garden, 50 kişiden 20.000 kişiye kadar olan olağanüstü kapasitesi, A'la Carte hizmeti, çocuklar için yapılandırılmış oyun alanları, 1000 araç kapasiteli otoparkı, kurumsal toplantılar için uygun lüks kapalı salonu ve her türlü davet ve etkinlik için biçilmiş kaftan olan yemyeşil bahçeleri ile dört mevsim hizmet vermektedir.

Kusursuz servisi, zengin mönüsü, modern dekorasyonu ile misafir memnuniyetine özen gösteren Event Garden, en ufak detayı bile atlamadan çalışırken sizlere kahvenizi yudumlamak kalıyor...

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Klasik piknik mekanı
2

-

Klasik piknik mekanı. Kendin pişir kendin ye. Servis guüel. Benzer mekanlardan farklı bir artısı yok. 40 kişilik şirket pikniği yapmak için 1 ay öncesinden rezervasyon yaptırdık telefonda ve mekanı görmeye gittiğimizde teyid ettikleri yer için, 3 gün sonra gönderdikleri maille rezervasyonumuzu teyid edemediklerini bildirdiler. Yaptığımız telefon konuşmasında 600 kişilik yeni gelen bir rezervasyonları olduğu için biz.. Devamını Göster