Eskihisar Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Eskihisar Otel Fiyatları

Eskihisar, körfezin hemen yanı başında yer almaktadır. Eskihisar otelleri de körfez ve deniz manzaralı hem şehre yakın hem de şehirden uzakta sakin bir lokasyonda yer almaktadır.

Eskihisar, Marmara Bölgesi'nde yer alan Kocaeli'nin Gebze ilçesinde yer alan bir mahalledir. Eskihasar genellikle ev sahipliği yaptığı İdo'nun Eskihisar Vapur İskelesi ile bilinmektedir. Eskihisar - Topçular seferini yapan arabalı feribotlarını kullananların yolu bu semtten geçmektedir. Transit yola üzerinde yer alan Eskihisar iş adamlarının da sıklıkla konakladıkları yerler arasındadır.

Eskihisar'a gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler yer almaktadır. Eskihisar otelleri kategorisinde kent otelleri, 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı ve apart oteller ile butik oteller misafirlerine hizmet vermektedir.

Eskihisar otelleri transit şehirlerarası yolların kesişiminde olduğundan dolayı tüm yıl yoğunluk yaşamaktadır. Ancak yılın en yoğun dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında ve bayram tatili dönemlerinde yaşamaktadır. Bu sebeple bu zaman aralıklarında Eskihisar otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünüyorsanız size tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönde olmaktadır.

Eskihisar otelleri, otellerin fiyatları, fotoğrafları ve konumları bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfadan tüm Eskihisar otellerini inceleyebilir hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Eskihisar oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden, mutlu ve huzur dolu bir tatil yaşamanızı dileriz.

Eskihisar Otel Fiyatları

Eskihisar Kalesi'nden de anlaşılacağı üzere şehir, Bizans ve Osmanlı mimarisini yansıtan eserlerle bezelidir.

Eskihisar, Marmara Bölgesi'nde yer alan Kocaeli ilinin körfezinde yer alan Gebze ilçesine bağlı bir mahalledir. Tarihi doku açısından oldukça zengin bir kültüre sahip Eskihisar'da yer alan Eskihisar Kalesi, Bizanslılardan kalmadır. Kaleyi bölge Osmanlı topraklarına katıldıktan sonra Osmanlılar da kullanmıştır. Eskihisar'da görülmeye değer bir diğer yer, ressam ve müzeci Osman Hamdi Bey'in müze evidir. Burada yan yana iki ev vardır. Beyaz olanı Osman Hamdi Bey'in evi, diğeri ise, yine sanatçının atölyesidir.

Eskihisar'a iş ya da tatil amaçlı gelenlerin konaklamada tercih edebileceği farklı kategorilerde oteller tüm yıl açık olup hizmet vermektedir. Bu oteller arasında butik oteller, apart oteller, pansiyonlar, kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller bulunmaktadır.

Eskihisar otel fiyatları ise bayram tatillerinde ve yaz tatili olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında bir miktar artmaktadır. Eskihisar otel fiyatları sadece konaklama yapılan sezona göre farklılık göstermemektedir. Eskihisar otel fiyatları üzerinde otellerin bulunduğu kategori de etkili olmaktadır.

Eskihisar otel fiyatları otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanakların yanında sağladığı imkanlara göre de değişiklik göstermektedir. Yaz sezonu ve bayram haftası dönemlerinde Eskihisar otel fiyatları belli bir oranda artmaktadır. Eskihisar otel fiyatları üzerinde yaz aylarında ve bayram tatili dönemlerinde görülen bu artıştan tatil zamanlarınızda olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylece yaz aylarında ve bayram tatili dönemlerinde konaklama yapmak istediğiniz otelde daha ekonomik fiyatlarla konaklamanızı yapabilirsiniz.

Eskihisar otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden tüm Eskihisar otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğini Eskihisar oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli, huzurlu ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.