Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Esenyurt Kültür Ve Sanat Merkezi
Esenyurt Kültür Ve Sanat Merkezi - Görsel 1
Esenyurt Kültür Ve Sanat Merkezi - Görsel 2
Esenyurt Kültür Ve Sanat Merkezi - Görsel 3
Esenyurt Kültür Ve Sanat Merkezi - Görsel 4
6 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Esenyurt Kültür Ve Sanat Merkezi Hakkında

Esenyurt Kültür Ve Sanat Merkezi, İstanbul Avrupa yakasında bulunan Esenyurt ilçesi sınırlarında yer alır. Esenyurt Kültür Ve Sanat Merkezi, ilçe merkezinde bulunan Esenyurt Belediye binasının tam karşında Doğan Araslı Bulvarı üzerindedir. Esenyurt Kültür Ve Sanat Merkezi, bulvarda modern mimarisiyle en dikkat çeken yapılardan biridir.

Kültür merkezinin dış estetiği bina içinde de kendini hissettirmektedir. Estetikle son teknolojinin birleştirildiği bu bina, gelen herkesi kendine hayran bırakmaktadır.

Esenyurt Kültür Ve Sanat Merkezi binası içinde iki adet büyük ve son teknoloji ürünü sinema salonu, 850 kişilik çok amaçlı salon, sergi ve galeri salonu, misafirlerin dinlenebileceği ve bir şeyler içebileceği kafeterya, yüzlerce kitabın yer aldığı kütüphane, derslikler, internet odası bulunmaktadır.

Kültür merkezinin içinde her noktadan kullanılabilecek ücretsiz kablosuz internet ağı da sunulmaktadır. Bu özellikleriyle bina sadece bir kültür merkezi olmasının yanında bir yaşam merkezi halini almıştır. Merkezin, sosyal gelişiminde ve kültürel yapıda katkısı olan kütüphanesine gelenler kitabı veya dergisini okurken çayını ve kahvesini yudumlayabilmektedir.

Ayrıca öğrencilerin okul çıkışı ders çalışabileceği, gerek kendi bilgisayarı ile gerekse de kültür merkezinde bulunan bilgisayarlar ile internette özgürce araştırma yapabileceği odalar da bulunmaktadır. Merkezde genç yaşlı herkes bu imkanlardan faydalanabilir. Esenyurt Kültür Ve Sanat Merkezi’ ni diğer kültür merkezlerinden ayıran önemli bir özelliği de bilgisayarlı İngilizce sınıfı bulunmasıdır.

Yorum / Değerlendirme

Esenyurt Kültür Ve Sanat Merkezi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?