Esenler Otogarı

  • İstanbul / Bayrampaşa
  • Altıntepsi Mahallesi, 34035

Esenler Otogarı

İstanbul'un en büyük Otogarı, Esenler ilçe merkezinde, Bayrampaşa sınırları içindedir. Esenler ilçe merkezinde yer alan Bayrampaşa semtinde olmasından dolayı halk arasında Esenler Otogarı, Bayrampaşa Otogarı olarak da bilinir. İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan en büyük ve en kapsamlı şehirler arası ve uluslararası otobüs terminalidir. Merkez İstanbul Otogarı olarak da bilinir.

Türkiye'nin bütün illerinden en az bir otobüs firması bu otogara her gün yolcu getirir ve götürür. İstanbul'un can damarlarından biri sayılan Esenler Otogarı 7/24 ayakta ve yaşıyor. Uyku nedir bilmeden çalışanların yeri burası. Şehirler arası büyük İstanbul Esenler Otogarı içinde bulunan tüm otobüs firmalarının telefon numaralarına ve iletişim bilgilerine Esenler Otogarı'nın web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Esenler Otogarı sadece Türkiye içindeki otobüs firmalarını değil yurt dışına bağlı otobüs firmalarını da bünyesinde barındırıyor. Yurt dışına bağlı bu firmalardan birkaçı şu ülkelere seferler düzenlemektedir; Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Gürcistan, Irak, İran, İsviçre, Makedonya, Sırbistan, Suudi Arabistan, Suriye, Ürdün, Yunanistan ve diğerleri.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın