Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Erdek Pansiyonları

Erdek için {{ (filteredHotels).length}} / 11 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Erdek Pansiyonları - Pansiyon Fiyatları

Erdek, Asya ve Avrupa arasında ekonomik, kültürel bir köprü olan Anadolu'nun en zengin ve en kalabalık nüfusunun yaşadığı Marmara Bölgesi'ndeki ilk turizm merkezidir.

M. Ö. 361 yılından önce bütün Kapıdağ ile birlikte Kyzikos'un egemenliğine girmiştir. Helenistik Çağ boyunca sürekli olarak yükselip parlayan Kyzikos'un yanında gittikçe önemini yitiren Artake, Roma döneminde de bu sitenin bir dış mahallesi durumuna düşmüştür.

Erdek; tarih kokan dokusu, mavi bayraklı temiz denizi ve uzun sahil şeridi ile Türkiye'nin ilk turizm merkezlerindendir. 35 km boyunca uzanan kıyı şeridi ile Balıkesir ilçeleri arasında dördüncü, 15 km plaj uzunluğu ile de üçüncü sıradadır.

Erdek pansiyonları, otellerin tersine daha iç kesimlerde yer alır. Erdek pansiyonları, genellikle aile işletmesidir. Çok uzun yıllardır turizmin içinde bulunan bu beldede, Erdek pansiyonlarının işletmecileri daha çok yerli halktan oluşur.

Beldenin sessiz sakin doğası içinde, tabiat ile uyum içinde bulunan Erdek pansiyonları, denize yürüyerek gidilebilecek derece yakındır ve konaklama ücretleri oldukça uygundur. Erdek pansiyonlarının bir diğer işletme şekli de, dayalı döşeli bir evin haftalık, çoğunlukla da aylık olarak kiralanması şeklindedir.

Erdek pansiyon tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Erdek Torun Pansiyon
Erdek Torun Pansiyon

-

Dünyanın en pozitif ve huzurlu yeri

Geçen sene İstanbul'a yakın yer ararken yorumları okuyup gelmiştik. İbrahim Bey'i ve tesisin doğallığı tanıdıktan sonra bu sene bayramda da buraya geldik; her geldiğimizde ayrılamadığımız, özellikle de çocuklarımızın hiç ayrılmak istemediği, yumurtanı kümesinden, domates, salatalık, biberi bahçesinden alabildiğimiz, çocuklarımız için çeşitli hayvanlarla vakit geçirdiği; her şeyin tesisin sahibi gibi organik olduğu, dünyanın en pozitif ve huzurlu yeri. Bunları tavsiye etmek için değil bu tür tesislerin daha da çoğalması, hatta 5 yıldızlı otellerdeki yapaylığa mahkum insanların farkına varıp doğru yolu bulmaları için yazıyorum, kıymetini bilelim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizlere cevap yazmak için nereden başlayacağımı bilemedim. Şimdi hatırladım pansiyonumuz kalabalık olduğu günlerde yumurta yetmiyordu. Ben de yan komşudan yumurta satın alıyordum. Gece herkes yattıktan sonra gizlice tavukların altına yumurta koyuyordum yıllardır. Kimseye yakalanmamıştım fakat sizlere yakalanmıştım. O gün başladı dostluğumuz. Günlerce gülmüştük şu an bile yüzümde hüzünlü bir tebessüm var. Sen bana demiştin ki patron seni takdir ediyordum. Şimdi iki katı takdir ediyorum. Sizleri asla unutamayız. Lütfen dostluğumuz uzun süre devam etsin. Enerjiniz her daim yüksek olsun. Niyet ediyorum sağlıkla, sevgiyle yola devam. Sizleri çok sevdik, gözlerinizden öpüyoruz.

18 Haziran 2018, Pazartesi 23:18
Erdinç Tatil Evleri
Erdinç Tatil Evleri

-

Rahat, huzurlu, denize sıfır

Kişiden kişiye değişen beklentiler olabilir. Fiyat/performans açısından bakınca gayet makul bir işletme. Rahat, huzurlu, denize sıfır. Odadaki tek eksik, klima olsa daha iyi olur. Sıcak suyu bol, odaları temiz, dolap çalışıyor, ödediğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz. Gerisi size kalmış, tadını çıkarın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Oliva Havuzlu Pansiyon
Oliva Havuzlu Pansiyon

-

Memnun bir şekilde ayrıldık

1 haftalık tatilimizden memnun bir şekilde ayrıldık. İşletmeci aile çok yardımsever de, tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Kalitesi ve temizliği

Turanköy henüz keşfedilmemiş ender güzellikte olan köylerden biridir. Denizi, havası çok güzeldir. Eğer bu köy Ege'de olsaydı çok daha fazla değer kazanırdı. Gidince kalacak yer olarak tavsiyem kesinlikle Yıldız Apart Pansiyon'dur. Köydeki tek tesis niteliğindeki yer burasıdır. Kalitesi ve temizliği, güler yüzlü hizmetini çoğu yerde bulamazsınız.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Mükemmel bir işletme

Erdek ilçesini en güzel köylerinden birisi olan Turanköy'de mükemmel bir işletme. Pansiyonun sahibi Erol Bey ve Cihan Bey'in ilgi, alakası odaların düzeni, temizliği ve müşterilerle kurulan samimi aile ortamı size güzel bir tatille beraber yeni dostluklar edinmenizi sağlıyor. Teşekkürler Yıldız Apart Pansiyon.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erdek Torun Pansiyon
Erdek Torun Pansiyon

-

Doğasıyla, deniziyle, samimiyetiyle

Evet... Erdek Torun Pansiyon, ne anlatabilirim ki, hangi güzelliğini, hangi huzurunu? Sadece sebzeler değil ki doğal olan, İbrahim Bey, Sevda Hanım verdikleri dostluk ve enerji mekanla öyle güzel birleşmiş ki hayran kaldım. Ben niyet ettiğim tatilimi yaşadım. Kısacası anlatmakla bitmez, yaşamak lazım... Doğasıyla, deniziyle, samimiyetiyle yakılan kamp ateşindeki samimi eğlenceleriyle... Erdek Torun Pansiyon anlatılmaz yaşanır…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erdek Torun Pansiyon
Erdek Torun Pansiyon

-

Kendimizi Erdekli hissettik

Bayram tatilinde 1 gün kalmak için gittik. 4 gün çıkamadık İbrahim Bey'in müthiş sıcakkanlı tavırları, bahçenin güzelliği, sabahları yumurtamızı tavuğun vermesi, diğer pansiyonerlerle aile gibi olmamız her şey çok güzeldi. Muhakkak tekrar uğrayacağımız yerlerden biri... Kendimizi Erdekli gibi hissetmemize sebep oldu. Teşekkürler Torun Pansiyon ve ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Deniz attığın manşete bayıldım; 'Kendimizi Erdekli hissettik'. Ben buradan Erdek Torun Pansiyon'nun işletmeciliği ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Burası 6 odalı, 6 ailenin yaşadığı, 20 kişilik küçük bir pansiyon. Sanki bu 6 odada kalan misafirler çoktandır tanışıyorlar veya çocukluk arkadaşıymış da hep beraber plan yapmışlar, küçük bir pansiyon kiralayıp tatile çıkmışlar. Bütün ana fikir bu. Ama bu tatili yaşamak isteyen arkadaşlar lütfen en az 6 gün kalsınlar. İki üç gün kalan arkadaşlar bu tatilden bir şey anlayamazlar.

13 Eylül 2017, Çarsamba 14:37
Oliva Havuzlu Pansiyon
Oliva Havuzlu Pansiyon

-

Şehrin gürültüsünden uzak

Şehrin gürültüsünden uzak, kafa dinlemelik güzel bir mekan. İlgi, alaka güzel. İnsanlar sıcakkanlı, müzikleri güzel. Akşamları ara sıra özgün müzik çalması da ayrı bir güzellik katıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erdek Torun Pansiyon
Erdek Torun Pansiyon

-

Tamamen dinlenmeye yönelik bir yer

Erdek Torun Pansiyon doğayla iç içe. Sabah yumurtanızı kümesten alıyorsunuz, biberleri, üzümleri, incirleri dalından topluyorsunuz. Hamaklarda ister uzanıp uyuyun isterseniz kitabınızı okuyun. Stresten uzak, tamamen dinlenmeye yönelik bir yer. İşletmenin sahibi olan İbrahim Bey ve Sevda Hanım inanılmaz içten davranıyorlar. Geldiğimiz ilk gün kocaman bir aile olduk. Hoş sohbetleri ve meditasyon saatleriyle çok güzel vakit geçirmemizi sağladılar. Buranın en favori, en tatlı üyesi ise Kont adında dünya tatlısı bir köpek. Kont seni şimdiden özledik oğlum. Erdek Torun Pansiyon kesinlikle tekrar uğrayacağımız yerler arasındaki yerini aldı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili İrem o bebek kalbin huzur ve mutluluk içinde sevgi ve aşkla dolsun. Güzel yazılarından dolayı teşekkür ederim. Annene selamlarımı ilet. Köpeğimiz Kont'un çok çok selamı var. Tavuklarımız İrem nerede diye seni soruyor. Ben de selamını söylüyorum onlara. Öpüyorum gözlerinden. Görüşmek ümidiyle.

11 Eylül 2017, Pazartesi 15:58
Oliva Havuzlu Pansiyon
Oliva Havuzlu Pansiyon

-

Fiyat/performans olarak makul

Geçen yıl biz de tatilimizin bir kısmını burada geçirdik. Fiyat/performans olarak makuldü, Avni Bey, temizliğe bakan hanım gayet ilgili idiler, kalınabilir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz Aytaç Bey, tekrardan görüşmek dileğiyle… :)

28 Ağustos 2017, Pazartesi 11:06
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Kahvaltı tabağını 15 TL'ye veriyorlar

Odaları güzel ve temiz fakat kafesinde anca 5 TL'ye mal olan kahvaltı tabağını 15 TL'ye veriyorlar. Yazık!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (2)
Oliva Havuzlu Pansiyon
Oliva Havuzlu Pansiyon

-

Tam bir aile pansiyonu

Oliva Havuzlu Pansiyon'un 2 gün misafiri olduk. Tam bir aile pansiyonu, çocuklarımız genellikle havuzda vakit geçirdi ve eğlendiler. Özellikle çocuklu aileler için oldukça ideal. Biz beğendik, gelecek yıl için tatil alternatiflerimize dahil ettik. Teşekkür ederiz Oliva Havuzlu Pansiyon.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz Musa Bey, en yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle! :)

21 Ağustos 2017, Pazartesi 17:20
Erdek Torun Pansiyon
Erdek Torun Pansiyon

-

Her şey organik

Erdek Torun Pansiyon'da 1 hafta ailemle kaldık, çok mükemmel. Rahat, kafa dinleyici bir yer. Her şey organik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ne haber Emrah, ne yapıyorsun, evliliğin nasıl gidiyor? Sana tekrar evlilik hayatında mutluluklar diliyorum. İnşallah ilerleyen yıllarda çocuklarınla gelmeyi nasip eyler. Annene, babana çok selamlarımı söyle. Kafanıza ne zaman eserse atlayın gelin, görüşürüz. Allah'a emanet ol.

12 Eylül 2017, Salı 12:49
Otel Belgin
Otel Belgin

-

Yemekler kötü

Belgin Otel'e 2008 yılından beri gidiyorum. Bu sene hiç memnun kalmadım. Yemekler çok kötü, odalar kötü, ilgi, alaka kötü. Beğenerek, güvenerek gittiğim otelden 2017 yaz tatilinde hiç memnun kalmadım. Tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (1)
Sevil Apart Pansiyon
Sevil Apart Pansiyon

-

Konumu harika

Mükemmel konumu ile beni ve ailemi cezbetti. Çorum'da ki tüm sevdiklerime tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erdek Torun Pansiyon
Erdek Torun Pansiyon

-

Huzur ve mutluluk dolu

Burası huzur ve mutluluk dolu. Annemle 1 hafta boyunca kaldık ve inanılmaz güzel geçti tatilimiz. Bahçeden aldığımız sebzeler, kümesten topladığımız yumurtalar. Her şey organik. Ailecek gelenler oluyor ve toplu olan alanlarda çok güzel arkadaşlıklar kazanıyorsunuz. İbrahim abi ve Sevda abla çok içten ve samimiler, kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Plaj sakin, çok kalabalık olmuyor ve denizde insanlar iç içe yüzmüyor, harika. Seneye ailecek gelmeyi düşünüyoruz. Kesinlikle buraya gelip tatilinizin tadını çıkarmalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili nur yüzlü, bebek yüzlü, altın kalpli Gülşencik, sana geç cevap verdiğim için çok özür dilerim; fakat istedim ki pansiyonda olan güzel gelişmeleri sana aktarayım. Sizden sonra gelen misafirlerimiz çok enerjikti. Daha hava kararmadan başlıyorduk göbek atmaya. Bir 10 gün devam etti. Sonra gelen misafirlerimiz daha sakin daha dingindi. Onlarla da meditasyon ve plates yapmaya başladık sabahları. Şimdiki misafirlerimiz de hem meditasyon yapıyor hem plates yapıyor hem de göbek atıyorlar. Kısacası Gülşen, çok huzurlu günler geçiriyoruz. Sizleri özlüyoruz, seviyoruz. Niyet ediyorum her şey gönlünce olsun, Allah seni sevdiği kulları ile karşılaştırsın. Görüşmek ümidiyle…

24 Ağustos 2017, Perşembe 17:31
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Kalabalık ve gürültüden uzak

İstanbul ve Kocaeli'den iki aile olarak geldik. Kalabalık ve gürültüden uzak, sessiz, sakin, huzurlu bir ortam Turan Köyü. Yıldız Apart Pansiyon ailesini de çok sevdik. Çok sıcakkanlı işletme sahipleri. Ayrıca yardımseverler. Tesis temiz ve çok kullanışlı. Mangal hizmeti, gece 00:00'a kadar açık olan kafeteryası da mevcut. Tavsiye ederiz. İyi tatiller herkese. Yıldız Apart Pansiyon ailesine çok teşekkürler. (Ayrıca Erol Bey, Cihan Bey, Saniye Hanım ve Cemile Hanım'a çok teşekkür ederiz.) Not: Eşim ve kayınvalidem Sevim babaanneye bayıldı. Ondan da bahsetmeden yapamadım.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kumsal Pansiyon
Kumsal Pansiyon

-

Çok memnun kaldık

Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine seçtiğimiz bir apart. 2 aile olarak geldik buraya ve çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Plaja yakın

Güzel, temiz, ailenizle gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz bir yer. Plaja yakın. İşletme sahibi Cihan Bey'i tebrik ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erdek Torun Pansiyon
Erdek Torun Pansiyon

-

Organik besin

Şu an buradayız ve çok mutluyuz. Rahat, sakin ve en önemlisi çok özgürüz. İllaki gelip kalınması gereken bir yer. Bu güzel ortam için İbrahim Bey, Sevda Hanım'a teşekkür etmek az bile. Bahçeden sebzeleri, kümesten yumurtaları toplamak büyük bir zevk ve organik besin. Mutlaka gelmeli, görmeli ve yaşamalısınız bu özgürlüğü.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ne haber Metin, nasılsın, iyi misin? Dün akşam burada olman lazımdı. Çok güzel eğlence düzenledik. Balonlu dans yarışması vardı. Kocaman bir ateş yaktık. Şeftali yeme yarışması düzenledik. Bugünlerde pansiyonumuza çok genç geliyor. Enerjimiz çok yüksek, maşallah. Allah seni ve sevdiklerini koruma altına alsın. Sağlık ve sevgiyle kalın, görüşmek ümidiyle. Sizleri seviyoruz.

31 Temmuz 2017, Pazartesi 00:07
Erdek Torun Pansiyon
Erdek Torun Pansiyon

-

Kafa dinlemek için çok ideal

Torun Pansiyon tam anlamıyla muazzam bir yerdi, bir hafta oldu geleli gerçekten kafa dinlemek için çok ideal bir yer İbrahim abimin sıcakkanlılığı tatilinize bir başka hava katıyor, evett tamamen organik ürünleri yumurtası patlıcanı biberi her şeyiyle mükemmel bir yer, saygılar İbrahim abicim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Sedat ve ailesi burada geçirdiğiniz tatilden memnun kalmanız bizim için çok gurur verici. Hayatınız bolluk ve bereketli geçsin. Gözlerinizden öpüyorum. Sağlıkla kalın, görüşmek ümidiyle.

20 Temmuz 2017, Perşembe 14:59
Erdinç Tatil Evleri
Erdinç Tatil Evleri

-

Size güven veren bir tesis

İlk kez geldiğimiz bu tesiste güzel bir hafta sonu geçirdik sakin ve huzurlu bir yer, odalarda eşyalar eski ama sahibi Hüseyin Bey güler yüzlü ve ilgili, size güven veren bir yapısı var kendisine teşekkür ediyoruz. Cafede çalışan Emre Hakalmaz isimli genç müthiş iyimser, samimi, güler yüzlü her konuda yardımcı oluyor, kendisine özellikle çok çok teşekkür ediyoruz, hafta sonları kesin olarak gideceğimiz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Oliva Havuzlu Pansiyon
Oliva Havuzlu Pansiyon

-

Güler yüzün eksik olmadığı bir yer

İlgi, alaka mükemmel ötesi. Güler yüzün eksik olmadığı bir yer. Ailenizle kafanızı dinleyebileceğiniz bir yer. Herkese teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Özay Bey, görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Memnun kalmış olmanıza çok sevindik. Maylo dahil tüm ailenize sevgiler ve selamlar.

2 Temmuz 2017, Pazar 16:09
Erdek Torun Pansiyon
Erdek Torun Pansiyon

-

Organik kahvaltı, mükemmel ilgi

Sevgili İbrahim abiye ve Sevda Hanım'a çok teşekkür ediyoruz, güler yüzlerinden ve tatlı sohbetlerinden dolayı. Ramazan Bayramı'nı orada geçirdik. Demek ki insan tatil için mekan seçtiğinde böyle güzel dostluklar kazanıyormuş. Ortamın güzelliği, enerjisi, doğası, denizi, bahçesi, salıncağı, hamağı ve Köpeği (Kont), atımız (Arap) daha sayamayacağım birçok güzellikleri bakımından harika bir yer... Müessesenin o eşsiz tutumu, her oda sahibiyle ayrı ayrı kibarca ilgilenilmesi bizi çok mutlu etti. Kısacası gündüz deniz, akşam hoş sohbet ve gece sessiz ve harika bir uyku. Sabah bahçe biberi, kümesten kendinizin topladığı yumurta, organik bir kahvaltı, çok hoşumuza gitti. Mükemmel, eşsiz bir yer. En yakın zamanda bir daha gitmeyi düşünüyoruz. İbrahim abinin o enerjisi (Bülent Hoca telkinleri) ayrı güzellik. Çok teşekkür ediyoruz her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Elçin ve ailesi, bu yıl buraya ikinci kez gelmeniz bizleri çok mutlu etti. Ne kadar doğru yolda olduğumuzu farkına vardık. Güne sizlerle başlamak çok huzur verici. Bugün gösterdiğiniz binicilik performansı muhteşemdi. Enerjiniz her daim yüksek olsun. Allah sizi mucizelerle hayrete düşürürsün. Pansiyonumuza çok yakışıyorsunuz. Sevgiyle, aşkla kalın. Görüşmek ümidiyle sizleri seviyoruz.

3 Temmuz 2017, Pazartesi 01:40
Kumsal Pansiyon
Kumsal Pansiyon

-

Ailecek seviyoruz

Bu sene bu pansiyonda 3. yılımız olacak. İnşallah her temmuz ayını burada geçiriyoruz. Ailecek seviyoruz Ocaklar'ı, güzel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kumsal Pansiyon
Kumsal Pansiyon

-

Alakalı, güler yüzlü, temiz

Alakalı, güler yüzlü, temiz ve rahat bir pansiyon. Çok başarılı, her zaman ilk tercihlerde olabilen bir pansiyon.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
İpek Pansiyon
İpek Pansiyon

-

Nezih bir aile pansiyonu

Güzel, nezih bir aile pansiyonu. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kumsal Pansiyon
Kumsal Pansiyon

-

Müşterisi ile alakalı bir pansiyon

Uzun zamandır bu kadar müşterisi ile alakalı bir pansiyon görmedim. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Belgin
Otel Belgin

-

Odaların temizliği

Büyük palmiye ve çam ağaçlarının altında, denize ve plaja 5 metre uzaklığında, barlara, çeşitli restoranlara yakın, konum olarak harika bir otel. Çalışanların samimiyeti, odaların temizliği ve güler yüz sayesinde sürekli orada kalmak istiyorsunuz. Evinizdeymiş gibi. En kısa sürede tekrar dönmek ümidindeyim. Farklı seçenekler kafanızı karıştırmadan ilk seçeneğiniz burası olsun. Neşe abla ve Hakan abiyi mutlaka tanıyın, gününüz daha güzel geçecektir. (:

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumların için teşekkür ederiz. Tekrar gelmeniz dileği ile.

29 Mayıs 2017, Pazartesi 16:37
Otel Belgin
Otel Belgin

-

Kendi evimizdeki kadar rahattık

Annem ve küçük oğlum (köpeğim) ile 3 günlük bir kaçamak için gittiğimiz Otel Belgin'den çok memnun kaldık. Sezonun henüz açılmamış olması nedeniyle ufak tefek eksikleri olması bile bizi rahatsız etmesi. Kendi evimizdeki gibi rahattık. Personel sıcak samimi ve ilgili. Aile ortamı var. Yaz'a daha uzun bir süre tekrar gitmeyi düşünüyoruz. Otel sahibi ve bizimle çok ilgilenen Neşe Hanım ve tüm personele tekrar teşekkür ediyoruz..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Tekrar gelmeniz dileği ile saygılar.

26 Mayıs 2017, Cuma 18:35
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Kafa dinlemek için güzel

Ailece tatil geçirilebilecek güzel ve nezih bir pansiyon. Temiz havası, denizi tam anlamıyla mükemmel. Doğayla iç içe yaşamak ve kafa dinlemek için güzel bir yer. Pansiyon sahipleri Erol Bey ve Cihan Bey; ilginiz ve güler yüzlülüğünüz için ayrıca teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Deniz süper

Harika, tavsiye ederim. Deniz süper, güneş, kum, kış mevsiminde av için mükemmel orman.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Tertemiz bir yer

Bayram tatilimi Turan Köyü'nde geçirdim. Sakin bir tatil arayanlar için eşsiz bir yer. Yıldız Apart Pansiyon denize oldukça yakın, yürüyüş mesafesinde, ailenizle rahatlıkla kalabileceğiniz tertemiz bir yer. Kesinlikle Yıldız Apart Pansiyon'u tavsiye ederim. O çevrede daha iyisini bulamazsınız. Turan Köyü denizi ise şu ana kadar gördüklerimin en iyisi diyebilirim. Tertemiz… Ayrıca bu köy Ocaklar'a 15 dk mesafede.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sevil Apart Pansiyon
Sevil Apart Pansiyon

-

Temizlik konusunda 10 numara

Bir dahaki yaz tatilimi de burada geçireceğime eminim. Samimi güler yüz ve temizlik konusunda 10 numara bir apart. Çok memnun kaldık. Merkeze yakın, dilediğimiz yere yürüme mesafesinde. Açıkçası 10 günümü çok rahat geçirdiğim bir yerdi. Hem maddi anlamda üzülmedik, üzülseydik de buna değerdi. Dağınık bıraktığım odam geldiğimde tertemizdi. Bu küçük aile ile tanıştığıma çok memnunum, tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Temizlik ve ilgi

Balıkesir'in Erdek ilçesinin güzel bir köyü Turan Köyü. Güzel bir koy ve tertemiz bir sahili var. Orman ve ağaçlık bolca var. Havası temiz. Yıldız Apart Pansiyon'a da temizlik ve ilgiden dolayı teşekkür ederim. Aile ile çok güzel vakit geçirilebilecek bir yer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Temiz, sakin, huzurlu

24 Ağustos-1 Eylül 2016 tarihleri arasında ailemle güzel bir tatil geçirmeme vesile oldunuz. Aileyle kalınabilecek temiz, sakin, huzurlu, doğayla iç içe güzel bir atmosfer. İşletme sahiplerinin ilgisinden de memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erdinç Tatil Evleri
Erdinç Tatil Evleri

-

Oda kokuyor

Gerçekten çok güzel olabilirken bu kadar kötü nasıl olmuş anlamadım. Denizi yosunlu, girilmiyor, oda kokuyor, çeşmeden akan su bir garip. 2 gün dayanamadık.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Belgin
Otel Belgin

-

Odalar iyi değil

Eksikleri; odalar iyi değil, internet yok gibi, hiç çekmiyor. Öğlen yemeği hiç güzel değil, sabah, akşam idare eder. Çalışanları iyi ama özellikle Tuncay kardeşim baş tacı, sıkıntısı yatırım yapılmalı biraz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erdek Torun Pansiyon
Erdek Torun Pansiyon

-

Birçok şey unutulmaz

Merhaba, Erdek Torun Pansiyon'u bir hafta boyunca en eğlenceli zamanlarımı geçirdiğim, huzuru, mutluluğu yakaladığım müthiş bir yer. İbrahim abi ve Sevda abla hem arkadaşımız hem can yoldaşımız oldu. Akşamları sohbetlerimizi, sabahları kahvaltılarımız ve daha birçok şey unutulmaz. Doğayı, yeşili seviyorsanız Erdek Torun Pansiyonu işte tam yeri. Doğayla bütünleşmek, doğanın içinde yer almak ve temiz havayla yaşam bulmak için tam yerindesiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Elif sizi Erdek Torun Pansiyon'un en komik ve sempatik misafirleri ilan ediyorum. Kübra ve sen hayatınız boyunca hep neşeli kalın. İbrahim abinizi ve Sevda ablanızı unutmayın. Gözlerinizden öpüyorum. Allah'a emanet olun. Sevgiyle kalın tekrar görüşmek ümidiyle. (Kedilerin çok çok selamı var.)

30 Ağustos 2016, Salı 22:36
Erdek Torun Pansiyon
Erdek Torun Pansiyon

-

Ortamın güzelliği

Sevgili İbrahim abiye ve Sevda ablaya çok teşekkür ediyoruz, güler yüzlerinden ve tatlı sohbetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Demek ki insan tatil için mekan seçtiğinde böyle güzel dostluklar kazanıyormuş. Ortamın güzelliği, enerjisi, doğası, denizi, bahçesi, salıncağı, hamağı ve daha sayamayacağım birçok güzellikleri bakımından harika bir yer... Müessesenin o eşsiz tutumu, her oda sahibiyle ayrı ayrı kibarca ilgilenilmesi bizi çok mutlu etti. Kısacası gündüz deniz, akşam hoş sohbet, bol kahkaha ve gece sessiz ve harika bir uyku. Sabah bahçe biberi, domatesi, organik bir kahvaltı, çok hoşumuza gitti. Mükemmel, eşsiz bir yer. En yakın zamanda bir daha gitmeyi düşünüyoruz. İbrahim abinin o enerjisi her zaman daim olsun. Çok teşekkür ediyoruz her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bu sene hepiniz ağız birliği yaptınız. Bakalım İbrahim abinizi ağlatabilecek misiniz? Maşallah tüm misafirlerimizin ağzından bal damlıyor. Sevgili Ayeri ailesi sizler de bizim kalbimizde iz bıraktınız. O ışık saçan nur yüzleriniz hep gülsün. Sizleri tanıdığımıza çok sevindik.

24 Ağustos 2016, Çarsamba 22:42
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Temiz ve düzenli

30.07.2016-04.08.2016 tarihleri arasında kaldık. Sahibi Erol Bey, oğlu Cihan Bey ve ailesi çok misafirperver insanlar. Hepsine teşekkürlerimi sunuyorum. Apart konum olarak çok güzel bir yerde, denize ve merkeze yakın, temiz ve düzenli. Herkese tavsiye ederim, memnun kalacağınızı düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Aile şartlarına uygun odalar

Ailece kalınabilecek mükemmel bir tatil beldesi, sessiz sakin denizi muhteşem, doğayla iç içe, pansiyon derseniz harika odalar her aile şartlarına uygun hitap etmekte, temiz hijyenik ve tam teşekküllüdür, tatil yapmak isteyen herkese tavsiye ederim, sakın kaçırmayın bence 10 numara 5 yıldız. Erkan Ersoy - İstanbul

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erdek Torun Pansiyon
Erdek Torun Pansiyon

-

Sizi bekleyen muhteşem doğa

Esimle birlikte geldiğim doğayla iç içe olan çok muazzam huzur verici bir yer, işletme sahibi İbrahim abinin güler yüzü, ilgi ve alakası apart komşuluğunda öyle bir yansıyor ki unutulmaz dostluklara adım atıyorsunuz... Sizi bekleyen doğa, sebzeler, incir ağaçları, üzümler, hamak salıncaklar ve yakın denizin tadını çıkarın derim.. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Buraya efendi, dürüst, insanların sabah kalkıp birbirlerine günaydın, gün içerisinde sohbetler etmeleri beraber, denize gitmeleri, eğlenmeleri beni çok mutlu ediyor. Ben de sizlerle beraber keyif alıyorum. İltifatlarınız için çok teşekkür ederim. Eşinize selamlar, Kübra Hanım.

10 Ağustos 2016, Çarsamba 14:25
Erdek Torun Pansiyon
Erdek Torun Pansiyon

-

Mandıra Filozofu'nun yeri burası

Sizlerin yeni keşfedeceği Erdek'teki Torun Pansiyon'u ben 20 yıl önce buldum ve her fırsatta lüks yaşantımı geride bırakarak mandıra flozofu zihniyetiyle doğal yaşamak için oraya kaçıyorum eşim ve dostlarımla. Bence oranın adı değişip mandıra filozofu'nun yeri olmalı çünkü pansiyon sahibi İbo da o şekilde yaşayan, ticari kaygıları olmayan, insanı seven, dünya tatlısı biri. Tahammül edemediği tek şey yere izmarit atılması, şehir hayatından kaçıp 1 hafta bile olsa oraya gitmek tahmin bile edemeyeceğiniz kadar huzur veriyor insana. Gece yere uzanıp yukarı bakarsanız pansiyonun 1000 yıldızlı olduğunu görürsünüz. Tavuğun altındaki yumurtayı, dalındaki sebzeleri koparıp yemeyi incir ağacından meyve yemeyi ve zeytin ağaçlarının içinde bol oksijenle uyumayı istiyorsanız bir de lüksün değil de doğallığın peşindeyseniz gidin ve İbo'ya bizden de selam söyleyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bu kadar güzel bir anlatıma nasıl cevap vereceğimi ben de bilmiyorum. Bugün deniz kenarında okudum çok duygulandım. Kalbinizde böyle güzel bir yer edinebildiğim için aferin bana. İnşallah bu dostluğumuz elimize bastonla dahi olsa gidip gelmelerimiz devam eder. Yan komşu Meryem Hanım'ın ineği doğurdu. Sizden selam getiren misafirlere süt ikram edeceğim. Eşiniz Jack Nicholson'a çok selam, sizleri seviyoruz. Siz bir kraliçesiniz.

8 Ağustos 2016, Pazartesi 23:05
Esenkal Pansiyon
Esenkal Pansiyon

-

Güzel bir aile pansiyonu

Temiz, sevimli, güzel bir aile pansiyonu, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Mükemmel konfor

Mükemmel konfor ve rahat bir ortam. Tam aile konaklama mekanı. Temiz ve hijyen bakımından mükemmel. Pansiyonda her şeyi bulabilirsiniz. Teşekkür ederiz misafirperverliğiniz için.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Nezih bir ortam

Çok güzel ve nezih bir ortam. Herkese tavsiye ederim. Tam tatilin tadını çıkaracağınız ve kafa dinleyeceğiniz bir pansiyon.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Temiz, sakin, hoş

Tek kelimeyle harika. Temiz, sakin, hoş bir yer. Tesettürlü bayanların girdiği plaja da çok yakın. Herkese tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erdek Torun Pansiyon
Erdek Torun Pansiyon

-

Uzun zamandır geliyorum

Uzun zamandır bu pansiyona geliyorum. Etraf o kadar yeşil ki pansiyonu bulmakta zorlanıyorum. :) Bence bu pansiyonun adı yeşil pansiyon olması lazımdı. :) İbrahim abi sahibi tanıdık diye söylemiyorum üçün beşin hesabını hiç yapmıyor, öyle bildiğiniz huysuz pansiyonculardan değil. Aşmış kendini. :))))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Utandırma beni Ayşe. Çok naziksin. Teşekkür ederim.

1 Ağustos 2016, Pazartesi 15:59
Yıldız Apart Pansiyon
Yıldız Apart Pansiyon

-

Temizliği ve müşteri memnuniyeti

Temizliği ve müşteri memnuniyeti ile gerçekten çok iyi bir yerdi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)