Edremit yapılacak şeyler, Edremit görülmesi gereken yerlerin tanıtıldığı, tatilcilerin muhakkak yapılması gereken şeyler hakkında tavsiye verdikleri sayfa.

Edremit RestoranlarıKelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Edremit Restoranları

Toplam 5 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Şahin Tepesi Şelale Restaurant

"Her şey en doğalından"

5.9

Misafir yorumu

8 yorum

Ömür Lokantası

"Siparişlerimiz geciktirildi"

"Hiçbir yönetici yok ortada"

4.5

Misafir yorumu

4 yorum

Hasanaki Et Balık Restaurant

"Hizmet sıfır"

2.0

Misafir yorumu

2 yorum

Edremit Cumhuriyet Lokantası

"Güzel lokanta"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Edremit Yemek Yenilecek Yerler

Edremit ve civarında damağınızı tatlandıracak mekanları sizin için derledik... Afiyet olsun :)

Seyahatleri renklendiren, keyiflendiren unsurlardan birisi de gittiğiniz yerlerin öne çıkan mekanlarında yine tanınan, bilinen yemeklerini yemektir.

Edremit bölgesinde sizin için öne çıkan restoranları ve yemek yenilecek yerleri aşağıda listeledik. Gittiğiniz, yediğiniz yerler hakkında tavsiyelerinizi paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yaşamak için değil de yemek için yaşayanlardansanız burada sizin için mutlaka işinize yarayacak mekanlar vardır. Balık lokantaları, meyhaneler, barlar...

Afiyetle yemek, bol bol eğlenmek hakkınız... Tadını çıkarın :)

15 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
15
Her şey en doğalından
10

-

Tereyağı yayıktan, peynir bizzat özel bakım keçilerin sütünden, sucuk özel olarak kasaba yaptırılan, zeytin ve zeytinyağı bizzat kendi üretimleri vs vs. Her şey en doğalından, en kalitelisinden. Sucuk, ekstra, menemen ekstra, şu ekstra, bu ekstra değil. Her şey bol bol ve lezzetli. Ayrıca çok temiz, mutfak göz önünde. Bu kadar geziyorum, böyle güzel ve lezzetli kahvaltısı, mezeleri olan doğal bir yer göremedim. Her.. Devamını Göster

15
Siparişlerimiz geciktirildi
2

-

14 Eylül akşamı annemizi yemeğe getirdik, 15 dakika kadar masa bekledikten sonra bize yer gösterdiler. Tam otururken, yan masamızda oturan aile ile bizim oturacağımız yerden kalkan bey yumruklu kavgaya tutuştu, annemiz korktu ve ağlamaya başladı. Biz de boşalan başka bir masaya geçerken garson bekleyen var, oturamazsınız dedi, kavga olan masanın yanındaydık. Annemiz ağlıyor, o sebeple kalktık, buraya geçtik. Yoksa 1.. Devamını Göster

15
Çok pahalı bir yer
1

-

Altınoluk'ta buradan daha iyi manzarası olan restoranlar var, bu fiyata dünyanın en lüks restoranında yemek yiyebilirsiniz. Çok pahalı bir yer. Gitmeyin derim, paranıza yazık.

15
Hiçbir yönetici yok ortada
2

-

Hayatımda ilk defa bir restoranda garsonların bu kadar lakayt, servisin bu kadar ağır, yemeklerin ise bu kadar lezzetsiz olduğunu gördüm. Hiçbir yönetici yok ortada, garsonlar patron olmuş, rezil bir iftar yaşadık. Sanıyorlar ki ömür ismi var, yazın kaç kişiyi dolandırırsak iyi, bu gidişle batarsınız ama bu genişlikle kimse asla gelmez.

15
Tüm yemek çeşitlerindeki lezzetli
10

-

Tüm yemek çeşitlerindeki lezzetli vazgeçilmez. Bu mekana her gelişimizde doğru tercih yaptığımızı bir kez daha anlıyoruz. Garsonlar ve tüm personel ilgili, saygılı ve bir o kadar da güler yüzlüler. İçimizin ısındığı güzel, sıcak ve nadir mekanlardandır.

15
Güzel lokanta
10

-

Edremit'in en güzel lokantası.

15
Daha iyi seçenekler denenebilir
4

-

Döneri de, iskenderi de kötüydü. Diğerleri için yorum yapamam ama daha iyi seçenekler denenebilir.

15
Çok beğendik
10

-

Çok beğendik. Mezeler çok lezzetli. Mutlaka kuzu çevirmeyi deneyin. Harika manzara, makul fiyatlar. Bir akşam güneşi orada batırmanızı tavsiye ederim.

15
Afaki fiyatlar
2

-

Bir mekana böyle yorum yapmak istemezdim fakat afaki fiyatlar. Bir malın ederi vardır ama burası direk yüzsüzlük... Güzel bir gün sonunda moraliniz için gitmeyin arkadaşlar.

15
Manzara
2

-

Sadece manzara güzel.

15
Kahvaltı için pahalı
4

-

Manzara güzel, fakat servis çok yavaş. Öte yandan, kahvaltı mekanına göre gayet pahalı.

15
Fiyatlar uçuk
8

-

Manzara süper, hizmet güzel, yemekler güzel, fiyatları ise fecaat. Çok pahalı.

15
:)
10

-

Muhteşem ortam. :)

15
Hizmet sıfır
2

-

Bir balık söyledik, tüm ara sıcaklar yendi, bir şişe rakı bitti. 85. dakikada hala balıkları pişiremedi, sözüm ona balık restoranı. Hizmet sıfır, garsonlar konuşmayı bilmez, saçma sapan bir yer. Sinirinizi bozmamak için önünden bile geçmeyin.

15
Kimseye tavsiye etmiyorum
2

-

Kötü bir yer.