Durusu Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

En İyi 1 Durusu Oteli

İstanbul Airport Durusu Club Hotel Durusu

Butik Otel - İstanbul Arnavutköy - 93 Misafir Yorumu

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Durusu mevkide misafirlerini ağırlayan İstanbul Airport Durusu Club Hotel, yemyeşil bir bahçe içerisindedir. Sadece misafirlerinin kullanımına ait çocuk havuzu ve açık-kapalı yüzme havuzunun yanında ücretsiz otopark hizmeti, wi - fi bağlantılı internet erişimi sunmaktadır.

Tesisin jakuzisinde dinlenebilir, spor salonunda egzersiz yapabilir bahçesinde dostlarınızla ve sevdiklerinizle hoş sohbetler ederek harika bir vakit geçirebilirsiniz.

İstanbul Airport Durusu Club Hotelin klimalı olan tüm konaklama birimlerinde saç kurutma makinesi ve havlu bulunan
... İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Durusu mevkide misafirlerini ağırlayan İstanbul Airport Durusu Club Hotel, yemyeşil bir bahçe içerisindedir. Sadece misafirlerinin kullanımına ait çocuk havuzu ve açık-kapalı yüzme havuzunun yanında ücretsiz otopark hizmeti, wi - fi bağlantılı internet erişimi sunmaktadır.

Tesisin jakuzisinde dinlenebilir, spor salonunda egzersiz yapabilir bahçesinde dostlarınızla ve sevdiklerinizle hoş sohbetler ederek harika bir vakit geçirebilirsiniz.

İstanbul Airport Durusu Club Hotelin klimalı olan tüm konaklama birimlerinde saç kurutma makinesi ve havlu bulunan özel banyo mevcuttur. Konforlu ferah odalarının hepsi mini bar ve uydu yayınına sahip televizyon ile donatılmıştır

Daha Fazla Bilgi»

Durusu Otel Tavsiyeleri

10

Airport Aparts

Caner Yılmaz - 29 Mayıs 2019, Çarsamba 15:28

Havalimanına çok yakın

Temiz, hijyenik, her konuda yardımcı personel ve havalimanına çok yakın konumda olması çok güzel.

2

İstanbul Airport Durusu Club Hotel

NURHAN GENÇ - 11 Mart 2011, Cuma 15:40

Tatil mi?

Otel tadilata girmesine rağmen 05/03/2011 tarihine rezervasyon yapıyor ve tadilatın bitmediğini tarafımıza bildirmiyor. Çatalca'ya gidip kapı duvar ile karşılaşmamanız için telefonlara bile cevap verilmiyor. Onca yolu katediyorsunuz ve muhatap bulamadan geri dönüyorsunuz. Bu ne biçim misafirperverlik anlayışı? Yaktığımız benzine mi, onca yolda harcadığımız zamana mı, yoksa ödediğimiz ücerete mi yanalım? Telafisi kimler tarafından yapılacak çok merak ediyorum.

Durusu Otel Fiyatları

İstanbul'un Çatalca ilçesinin muhteşem parçalarından biri olan Durusu, köklü tarihiyle ve doğal güzellikleriyle doğaseverler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Tarihi 1000 yıl öncesine dayanan İstanbul Durusu, aynı ismi taşıdığı Durusu Gölü kenarında bulunmaktadır.

Tabii Durusu Gölü de ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görür. Göl kıyısı boyunca meşe, gürgen, kızılağaç ve defne ağaları arasında muhteşem bir doğaya sahip olan Çatalca Durusu, misafirlerini çevresindeki otellere emanet eder. Durusu otelleri yıl içerisinde birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapıp bu güzel doğanın içinde onlara yer ayırır.

İstanbul'un içinde, şehrin tüm karmaşasından uzak bir tatil istiyorsanız Durusu otellerini araştırıp bütçenize uygun bir otelde konaklayarak güzel bir tatil yaşayabilirsiniz. Durusu otellerinde konaklarken, bölgenin çevresini keşfe çıktığınızda birçok kuş türü sizlere arkadaşlık etmeyi unutmayacak.

Hem uzun bir tatil hem de hafta sonlarını değerlendirebileceğiniz Çatalca Durusu, otelleriyle ve diğer konaklama tesisleriyle sizleri bekliyor.