Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Durusu Butik Otelleri

Durusu için {{ (filteredHotels).length}} / 2 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Durusu Butik Otelleri

İstanbul'un harika doğası Durusu, doğa tutkunlarını kendine çekmeye devam ediyor. Hem şehrin içinde hem de doğanın kucağında konaklamak isteyenler ise Durusu butik otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih ediyor.
Durusu, Marmara Bölgesi'nin ve Türkiye'nin en büyük şehri İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan köyü ve gölüdür. İstanbul' a hem bu kadar yakın olup hem de bu kadar güzel bir doğaya sahip olan Durusu Gölü eski adı olan Terkos Gölü olarak da bilinmektedir. İstanbul gibi bir mega şehre kıyısı olmasına rağmen hala yaban hayata ev sahipliği yapabilmesi de büyük bir başarısıdır.

Durusu bölgesine gelen doğa tutkunlarının konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok tesis tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır. Bu tesis kategorileri arasında bölgeye gelen doğaseverlerin ve tatilcilerin konaklama tercih edebilecekleri farklı kategorilerdeki tesisler arasında Durusu butik otelleri en çok tercih edilenler arasındadır.

Durusu butik otelleri şehrin içerisinde olduğu kadar doğanın da kucağında hizmet vermektedir. Durusu butik otelleri Durusu Gölü'ne de yürüme mesafesinde yer almaktadır. Durusu butik otelinde konaklama yaparak ruhunu ve bedeninizi dinlendirebilir, yemyeşil doğada yürüyüş ve spor yapabilir, Durusu Gölü'nde oltanızla balık avlayabilirsiniz.

Durusu butik otelleri yıl içerisinde kısa tatillerde, bayram tatillerinde, hafta sonu kaçamaklarında ve yaz tatillerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Sizler de bu dönemlerde Durusu butik otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönünde olmaktadır.

Durusu butik otelleri için erken rezervasyon yaptırarak indirimli Durusu butik otel fiyatlarından yararlanabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Durusu Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Durusu için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Durusu otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Durusu otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.