Giriş
28.05.22
Çıkış
29.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Durusu Butik Otelleri:

Durusu için 3 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
4.1/5 Mükemmel
Durusu Mah merkezine 7.9 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
1.558 TL
Otel
Aile Dostu
2.9/5 Ortalama
Durusu Mah merkezine 13.4 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
449 TL
4.3/5 Mükemmel
Durusu Mah merkezine 16.6 km uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
2.101 TL
Odamax
1.978 TL
En uygun fiyat
1.978 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
1.978 TL

İstanbul'un harika doğası Durusu, doğa tutkunlarını kendine çekmeye devam ediyor. Hem şehrin içinde hem de doğanın kucağında konaklamak isteyenler ise Durusu butik otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih ediyor.

Durusu, Marmara Bölgesi'nin ve Türkiye'nin en büyük şehri İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan köyü ve gölüdür. İstanbul’ a hem bu kadar yakın olup hem de bu kadar güzel bir doğaya sahip olan Durusu Gölü eski adı olan Terkos Gölü olarak da bilinmektedir. İstanbul gibi bir mega şehre kıyısı olmasına rağmen hala yaban hayata ev sahipliği yapabilmesi de büyük bir başarısıdır.

Durusu bölgesine gelen doğa tutkunlarının konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok tesis tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır. Bu tesis kategorileri arasında bölgeye gelen doğaseverlerin ve tatilcilerin konaklama tercih edebilecekleri farklı kategorilerdeki tesisler arasında Durusu butik otelleri en çok tercih edilenler arasındadır.

Durusu butik otelleri şehrin içerisinde olduğu kadar doğanın da kucağında hizmet vermektedir. Durusu butik otelleri Durusu Gölü'ne de yürüme mesafesinde yer almaktadır. Durusu butik otelinde konaklama yaparak ruhunu ve bedeninizi dinlendirebilir, yemyeşil doğada yürüyüş ve spor yapabilir, Durusu Gölü'nde oltanızla balık avlayabilirsiniz.

Durusu butik otelleri yıl içerisinde kısa tatillerde, bayram tatillerinde, hafta sonu kaçamaklarında ve yaz tatillerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Sizler de bu dönemlerde Durusu butik otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönünde olmaktadır.

Durusu butik otelleri için erken rezervasyon yaptırarak indirimli Durusu butik otel fiyatlarından yararlanabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Durusu Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Durusu bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Durusu bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Durusu Butik Otelleri - Uygun Durusu Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Durusu Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Durusu Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Durusu Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Durusu Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.