Dolapdere Otelleri

İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Dolapdere, içerisinde barındırdığı pek çok otelle, İstanbul konaklamalarının gözde adreslerinden biri haline geldi.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Dolapdere Otelleri

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Dolapdere Otelleri ve Dolapdere Otel Fiyatları

İstanbul'un en eski semtlerinden biri olan Dolapdere, içerisinde barındırdığı pek çok otelle, İstanbul konaklamalarının gözde adreslerinden biri haline geldi.

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunan Dolapdere, Taksim, Pangaltı, Kurtuluş ve Kasımpaşa semtleriyle çevrili. Son zamanlarda özellikle doğudan gelen iç göç sebebiyle Dolapdere, karışık profillerin bir arada yaşadığı bir semt olarak dikkat çekiyor.

Bilgi Üniversitesi'nin Dolapdere yerleşkesinin burada yer alması ise semtin kozmopolit bir havaya bürünmesine neden oldu. Bunun yanı sıra yakın zamanda turizm bölgesi ilan edilen Dolapdere, giderek İstanbul konaklamalarının nabzını tutacak bir yer haline geleceğe benziyor.

Dolapdere otelleri arasında butik otellerden 3 ve 4 yıldızlı otellere kadar pek çok alternatif bulunuyor. İstiklal Caddesi, Taksim Meydanı ve Galata Kulesi'ne yürüme mesafesinde yer alan Dolapdere otelleri, bu yönüyle özellikle yabancı turistler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Bununla birlikte Atatürk Havalimanı'na da yakın olan Dolapdere otelleri, bu yönüyle de iş amaçlı konaklamaların gözde adreslerinden biri haline geldi.

Tüm bunların yanı sıra Dolapdere otellerinin birçoğu havaalanına ücretsiz transfer hizmeti sağlıyor. Şık odalarıyla misafirlerin konforunu ve rahatını ön planda tutan Dolapdere otelleri, pek çok restoran, bar ve mağazaya da yürüme mesafesinde yer alıyor. Taksim Metro İstasyonu'na da yakın bir mesafede bulunan Dolapdere otelleri, İstanbul'un önemli noktalarına kolay ulaşım sağlanabiliyor olması nedeniyle de tercih sebebi.

Siz de iş ya da turistik gezi amaçlı olarak İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Dolapdere'yi tercih edebilir ve Dolapdere otellerinden size en uygun olanına rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yakın bir zamanda turizm bölgesi ilan edilen Dolapdere, konaklama açısından fazlasıyla tercih ediliyor.

Dolapdere, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunuyor. Taksim, Pangaltı, Kurtuluş ve Kasımpaşa semtleriyle çevrili olan Dolapdere, son zamanlarda doğudan gelen iç göçlerin etkisiyle de karışık profillerin yaşadığı bir semt olarak biliniyor.

Ancak şimdilerde yavaş yavaş kozmopolit bir havaya bürünen Dolapdere, Bilgi Üniversitesi'nin Dolapdere yerleşkesinin varlığı ile de bu özelliğini koruyor. Tüm bunların yanı sıra birkaç zaman önce turizm bölgesi ilan edilen Dolapdere, İstanbul konaklamalarının en çok tercih edilen adreslerinden biri haline geldi.

İstiklal Caddesi, Taksim Meydanı ve Galata Kulesi'ne yürüme mesafesinde bulunan Dolapdere otelleri, özellikle yabancı turistlerin ilgi odağında. Bu durum Dolapdere otel fiyatlarını da etkiliyor elbette ama Dolapdere'nin içinde bulunduğu farklı yapı nedeniyle fiyatlar o kadar da yüksek değil. Hemen hemen her gelir düzeyine hitap eden Dolapdere otel fiyatları, otelin bulunduğu konuma ve sunulan hizmetlere göre kendi arasında değişkenlik gösterebiliyor. Yaz ya da kış sezonunun Dolapdere otel fiyatları üzerinde çok da etkili olduğu söylenemez. Çünkü daha çok turistik amaçlı konaklamalarda tercih edilen Dolapdere otelleri, 4 mevsim misafir ağırlıyor.

Sunulan hizmetin kalitesi de Dolapdere otel fiyatlarını büyük ölçüde etkiliyor. Genel olarak 2017 Dolapdere otel fiyatlarının 90 TL ile 105 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, turistik gezi amaçlı olarak İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Dolapdere'yi tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Dolapdere otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Dolapdere otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın