Dikili Öğretmenevi

  • İzmir / Dikili / Dikili Merkez
  • İsmetpaşa Mah. Aatatürk Cad. No:14 DİKİLİ/ İZMİR
2.0puan

Dikili Öğretmenevi

İzmir'in dört mevsimi bir başka güzel olan huzur dolu ilçesi Dikili'de, deniz manzaralı bir alanda hizmet veren Dikili Öğretmenevi, yıl boyunca aralıksız olarak ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaktadır. 8 odası, 16 yatak kapasiteli konaklama birimleri bulunan tesiste, öğretmenlere ve kamu çalışanlarına indirimli fiyat uygulanmaktadır. Konaklama birimlerinde; klima, Wi-Fi erişimi, ısıtma, mini bar, 24 saat sıcak su standart olarak bulunmaktadır.

Konaklama birimlerinin yanı sıra bahçesinde yiyecek ve içecek servisi yapılan bir kafe yer alan tesis, beldenin belediye plajına sıfır konumda yer almaktadır. Ayrıca Dikili Öğretmenevi nişan, düğün gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır. Tesiste, Akşam Sanat Okulu yer almaktadır. Konaklamak için olmasa dahi eşsiz manzarası görülmeye değer olan tesise, Dikili seyahati sırasında mutlaka yer verilmelidir.

Telefon: 0(232) 671 24 11
1 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
1
2
Dikili Öğretmenevi
Dikili Öğretmenevi
Dikili / İzmir
Türkiye
Siparişimiz gelmedi

-

Bugün sabah misafirimle birlikte çay ve tost yemeye gittik keşke gitmez olsaydım. Sipariş vereceğim çalışana seslendim sert bir sesle “'Bekleyin geleceğim.”' dedi. Bekle bekle gelmedi. Kalktım söyledim. Geliyorum dedi 10 dakika sonra geldi. 2 kaşarlı tost ve çay söyledik. 45 dakika bekledik gelmedi ve kalktık. Kasadaki kıza söyledik o da “'Kim sipariş aldı?”' diye çalışana sordu. Bizden sipariş alan kız çok rahat bir şekilde “'Ben sipariş fişini oraya koydum bilmiyorum”' diyor. Bir özür dileme yok. Şikayet edeceğim dediğimde, edin denildi... İnanın toplasanız 10 müşteri yoktu. Aynı şekilde bir hafta önce komşulara da aynısı olmuş bir tost 1 saatte gelmiş bence bir öğretmenevine yakışmayan çalışanlar. Bir daha gitmem ve tüm giden tanıdıklara da bu yıl berbat olmuş diyeceğim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller