Giriş
27.05.22
Çıkış
28.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Cumhuriyet Köyü Günlük Daireler:

Cumhuriyet için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
5/5 Mükemmel
(1 değerlendirme)
Cumhuriyet Mah merkezine 1.7 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
300 TL
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(3 değerlendirme)
Cumhuriyet Mah merkezine 3.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
750 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4/5 Mükemmel
Cumhuriyet Mah merkezine 1.8 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
1.235 TL
Tatil Köyü
Aile Dostu
4.2/5 Mükemmel
(5 değerlendirme)
Cumhuriyet Mah merkezine 2.3 km uzaklıkta
Etstur
%10 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
770 TL
Odamax
727 TL
En uygun fiyat
727 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
727 TL
Otel
Aile Dostu
3.5/5 Çok İyi
Cumhuriyet Mah merkezine 4.5 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
850 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.1/5 Mükemmel
Cumhuriyet Mah merkezine 17.4 km uzaklıkta
Setur
Sadece Konaklama
975 TL
Odamax
975 TL
En uygun fiyat
975 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
975 TL
Apart Otel
Şehir Oteli
3.9/5 Çok İyi
(40 değerlendirme)
Cumhuriyet Mah merkezine 12.8 km uzaklıkta
Otelz.com
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
786 TL
Odamax
684 TL
En uygun fiyat
684 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
684 TL
Henüz Puanlanmamış
Cumhuriyet Mah merkezine 24.7 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.342 TL
4.4/5 Mükemmel
Cumhuriyet Mah merkezine 13.9 km uzaklıkta
Otelz.com
%26 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.858 TL
4.4/5 Mükemmel
(211 değerlendirme)
Cumhuriyet Mah merkezine 13.7 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
1.886 TL
İstanbul Beykoz ilçesine bağlı Cumhuriyet Köyü, yemyeşil doğası ile gelen herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Bulgaristan’dan göç eden muhacirler tarafından kurulmuş olan Cumhuriyet Köyü’ne gelen misafirler konaklamak için çoğunlukla Cumhuriyet Köyü günlük kiralık daire seçeneklerini tercih etmektedirler.

Cumhuriyet Köyü ile Anadolu Yakası’nda bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı arası 39 kilometre yani yaklaşık olarak 45 dakikadır. İstanbul Yeni Havalimanı arasındaki mesafe ise 57 kilometre, yani yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.

Cumhuriyet Köyü’nün çevresinde Öğümce, Bozhane, Kılıçlı köyleri yer almaktadır. Bunun dışında güneyinde Üsküdar ilçesi ve batısında Polonezköy bulunmaktadır. Bölgede tarihi eser bulunmamaktadır. Gelen misafirlerin çevreyi gezip konaklama yapabilmesi için son zamanlarda Cumhuriyet Köyü günlük kiralık daire seçeneklerinin sayısı artmaktadır.

Eskiden Çavuşoğlu Çiftliği olarak bilinen yerleşim yeri daha sonra Yahudiler tarafından satın alınmıştır. 1397 yılında Atatürk’ün ziyareti sonrası köyün kaderi değişmiştir. Çağdaş bir orman köyü olması için adımlar atılan köyün adı ‘’Cumhuriyet’’ olarak değiştirilmiştir. Bu değişiklik sonrası köy sakinleri bugünkü adıyla Atatürk Orman Çiftliği olarak geçen ve çam ağaçları ile kaplı 500 dönümlük koruyu Atatürk’e armağan etmişlerdir.

Cumhuriyet Köyü günlük kiralık daireler gelen yerli ve yabancı misafirlerin ev konforunda konaklama yapabilmesi için titizlikle dekore edilmiştir. Her dairede tüm beyaz eşyalar, mutfak eşyaları, banyo eşyaları, oturma alanı, uydu TV ve sınırsız internet ağı bulunmaktadır.

Çevresi yemyeşil ormanlar ile kaplı olan Cumhuriyet Köyü gelen tüm misafirlerine huzur dolu, keyifli bir tatil sunmaktadır. Gün içerisinde ormanlık alanlarda gezip vakit geçirdikten sonra çevrede çok sayıda bulunan piknik alanlarında, restoranlarda günün her saati dinlenip yemek yiyebilirler.

Beykoz ilçesinde bulunan Cumhuriyet Köyü çevresinde bulunan ve organizasyon amaçlı kullanımı tercih edilen mekanlar ile son yıllarda düğün, davet gibi özel günlerde adından çokça söz ettirmeye başlamıştır. Geç saatlere kadar süren davet ve eğlencelerden sonra konaklama için Cumhuriyet Köyü günlük kiralık daireler tercih edilmektedir.

Cumhuriyet Köyü bünyesinde 1 adet cami, 1 adet sağlık ocağı, ilköğretim ve lise bulunmaktadır. Geçimini çoğunlukla tarım ve hayvancılıkla sağlayan yerli halk son zamanlarda günlük kiralık dairelerle de geçimine katkı sağlamaktadır.

Cumhuriyet Köyü için İstanbul çevresinden ulaşım toplu taşıma ve özel araç ile sağlanabilmektedir. Özel araç ile gelen misafirler çevrede yakın mesafede bulunan Şile, Ömerli, Riva ilçelerine de uğrayıp yeni yerler keşfedebilirler.

Cumhuriyet Köyü günlük kiralık daire detaylarına tüm detayları ile bu sayfa üzerinden ve ayrıca daha önce konaklama yapmış olan misafir yorumlarını da Neredekal.com sayfası üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Cumhuriyet Köyü Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Cumhuriyet bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Cumhuriyet bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Cumhuriyet Köyü Günlük Kiralık Evler - Daire Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Cumhuriyet Köyü Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Cumhuriyet Köyü Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Cumhuriyet Köyü Günlük Daireler için ödeme yöntemleri nasıldır?
Cumhuriyet Köyü Günlük Daireler için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.