Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çukurambar Günlük Daireler

Çukurambar için {{ (filteredHotels).length}} / 3 günlük kiralık dairede gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Çukurambar Günlük Daireler

Ankara'nın en merkezi yerlerinden biri olan Çukurambar'a yıl boyunca yerli ve yabancı on binlerce kişi gelmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebileceği çok sayıdaki tesislerin yanı sıra Çukurambar günlük kiralık daireler de tercih edilmektedir.

Çukurambar, başkent Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Başkentin kalbinin attığı nokta olan Kızılay'a yaklaşık 3 kilometre mesafedeki Çukurambar mahallesi 2000'li yıllara kadar gecekondu bölgesi iken, kentsel dönüşüm projeleriyle birlikte günümüzde Ankara'nın en lüks semtlerinden biri haline gelmiştir.

Kentsel dönüşümle birlikte çevresi de değişen semt günümüzde başkent Ankara'nın en elit semtlerinden olup sınırları içerisinde Çankaya Üniversitesi ile Ufuk Üniversitesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. Dünyaca ünlü üniversitelerimizden Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve TOBB ETÜ bu semte oldukça yakın konumlarda yer almaktadır. Günümüzde oldukça popüler bir semt olan Çukurambar, Söğütözü metro istasyonuna oldukça yakındır.

Çukurambar merkezi bir konumda yer aldığından dolayı hem gezginler hem de iş amacıyla başkente gelenlerin konaklamada tercih edebileceği bir sürü yıldızlı büyük oteller, kent otelleri ve dünyaca ünlü markaların zincir otellerinin yanı sıra evinin rahatını arayanlar için Çukurambar günlük kiralık daireler yer almaktadır.

Çukurambar günlük kiralık evler bulundukları semt itibariyle oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır. Bu sebeple de şehrin ünlü restoranlarına, alışveriş merkezlerine, kafelerine ve eğlence mekanlarına çok yakın mesafelerde yer almaktadırlar.

Çukurambar günlük kiralık daireler, oldukça konforlu ve rahat mobilyalarla modern bir şekilde dizayn edilmiştir. Çukurambar'daki günlük kiralık evlerin hepsi toplu taşıma hizmeti veren otobüs duraklarına, minibüs ve metro duraklarına oldukça yakın hatta yürüme mesafelerde bulunmaktadır.

Çukurambar günlük kiralık evlerin bulunduğu binalar oldukça yeni yapılardan oluşmaktadır. Yeni oldukları için de birçoğu güvenlikli ve bahçeli site içerisinde yer alır.

Çukurambar günlük kiralık daireler arasında konaklama yapacak kişi sayısına göre 1+1, 2+1, 3+1 gibi oda sayılarına sahip evler bulunmaktadır. Bu oda sayılarına ve konaklama yapacak kişi sayısına göre günlük kiralık evler arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Çukurambar günlük kiralık 1+1, 2+1 daire fiyatları gecelik ortalama 300TL'den başlamaktadır. Gecelik bu konaklama fiyatı yaz sezonunda biraz daha artabilir, kış sezonunda ise biraz daha azalabilir.

3+1, 4+1 hatta daha fazla oda sayısına sahip olan Çukurambar günlük kiralık rezidence ev ve villaların gecelik konaklama fiyatı ise ortalama 450TL civarındadır. Bu fiyatlar kış sezonunda daha da düşebilir, yaz sezonunda ise biraz daha artabilir.

Ancak yine bu fiyatlar hem evlerin bulunduğu konuma hem de konaklama yapılacak olan sezona göre farklılık göstermektedir. Semt genelinde misafirlerini ağırlayan tüm Çukurambar günlük kiralık daireleri sahibinden ya da internet sitelerinden bulabileceğiniz gibi bu sayfadan da bulabilir, fotoğraflarına bakabilir, evlerin özelliklerini okuyabilir, fiyatlarına göre de karşılaştırabilirsiniz.

Çukurambar Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Çukurambar için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Çukurambar otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Çukurambar otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Kavaklıdere, Bilkent, Balgat, Ankara Oran semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.