search icon
Giriş
25 Eylül Cts.
Çıkış
26 Eylül Paz.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Çukurambar Günlük Kiralık Evler

Çukurambar için 0 otel listelendi.
not found
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Filtrelerinizi silebilir veya diğer seçenekleri deneyebilirsiniz.
Ankara’nın en merkezi yerlerinden biri olan Çukurambar’a yıl boyunca yerli ve yabancı on binlerce kişi gelmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebileceği çok sayıdaki tesislerin yanı sıra Çukurambar günlük kiralık daireler de tercih edilmektedir.

Çukurambar, başkent Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Başkentin kalbinin attığı nokta olan Kızılay'a yaklaşık 3 kilometre mesafedeki Çukurambar mahallesi 2000'li yıllara kadar gecekondu bölgesi iken, kentsel dönüşüm projeleriyle birlikte günümüzde Ankara'nın en lüks semtlerinden biri haline gelmiştir.

Kentsel dönüşümle birlikte çevresi de değişen semt günümüzde başkent Ankara’nın en elit semtlerinden olup sınırları içerisinde Çankaya Üniversitesi ile Ufuk Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Dünyaca ünlü üniversitelerimizden Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve TOBB ETÜ bu semte oldukça yakın konumlarda yer almaktadır. Günümüzde oldukça popüler bir semt olan Çukurambar, Söğütözü metro istasyonuna oldukça yakındır.

Çukurambar merkezi bir konumda yer aldığından dolayı hem gezginler hem de iş amacıyla başkente gelenlerin konaklamada tercih edebileceği bir sürü yıldızlı büyük oteller, kent otelleri ve dünyaca ünlü markaların zincir otellerinin yanı sıra evinin rahatını arayanlar için Çukurambar günlük kiralık daireler yer almaktadır.

Çukurambar günlük kiralık evler bulundukları semt itibariyle oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır. Bu sebeple de şehrin ünlü restoranlarına, alışveriş merkezlerine, kafelerine ve eğlence mekanlarına çok yakın mesafelerde yer almaktadırlar.

Çukurambar günlük kiralık daireler, oldukça konforlu ve rahat mobilyalarla modern bir şekilde dizayn edilmiştir. Çukurambar’daki günlük kiralık evlerin hepsi toplu taşıma hizmeti veren otobüs duraklarına, minibüs ve metro duraklarına oldukça yakın hatta yürüme mesafelerde bulunmaktadır.

Çukurambar günlük kiralık evlerin bulunduğu binalar oldukça yeni yapılardan oluşmaktadır. Yeni oldukları için de birçoğu güvenlikli ve bahçeli site içerisinde yer alır.

Çukurambar günlük kiralık daireler arasında konaklama yapacak kişi sayısına göre 1+1, 2+1, 3+1 gibi oda sayılarına sahip evler bulunmaktadır. Bu oda sayılarına ve konaklama yapacak kişi sayısına göre günlük kiralık evler arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Çukurambar günlük kiralık 1+1, 2+1 daire fiyatları gecelik ortalama 300TL’den başlamaktadır. Gecelik bu konaklama fiyatı yaz sezonunda biraz daha artabilir, kış sezonunda ise biraz daha azalabilir.

3+1, 4+1 hatta daha fazla oda sayısına sahip olan Çukurambar günlük kiralık rezidence ev ve villaların gecelik konaklama fiyatı ise ortalama 450TL civarındadır. Bu fiyatlar kış sezonunda daha da düşebilir, yaz sezonunda ise biraz daha artabilir.

Ancak yine bu fiyatlar hem evlerin bulunduğu konuma hem de konaklama yapılacak olan sezona göre farklılık göstermektedir. Semt genelinde misafirlerini ağırlayan tüm Çukurambar günlük kiralık daireleri sahibinden ya da internet sitelerinden bulabileceğiniz gibi bu sayfadan da bulabilir, fotoğraflarına bakabilir, evlerin özelliklerini okuyabilir, fiyatlarına göre de karşılaştırabilirsiniz.

Çukurambar Günlük Kiralık Evler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çukurambar Günlük Kiralık Evler için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Çukurambar Günlük Kiralık Evler - Daire Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 0 TL - 0 TL
Çukurambar bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Çukurambar bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Çukurambar Günlük Kiralık Evler - Daire Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Çukurambar Günlük Kiralık Evler için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Çukurambar Günlük Kiralık Evler için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Çukurambar Günlük Kiralık Evler için ödeme yöntemleri nasıldır?
Çukurambar Günlük Kiralık Evler için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.