Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çukurambar Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çukurambar Otelleri

Çukurambar için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Çukurambar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Çukurambar, Ankara Kızılay'a yaklaşık 3,5 kilometre mesafede yer almaktadır. Merkezi konumundan dolayı Ankara'ya gelenler Çukurambar otelleri kategorisindeki tesisleri tercih etmektedir.
Çukurambar, Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti Ankara'da yer almaktadır. Kızılaya sadece 3,5 km mesafede yer almasından dolayı Çukurambar Ankara'nın oldukça merkezi bir yeridir. İş merkezleri, kamu binaları, alışveriş merkezleri, ünlü restoran ve cafeleri ile gün boyunca binlerce kişi gelmektedir.

Merkezi konumu ile hem gün hem de yıl içerisinde iş amacıyla ve tatil için pek çok yerli ve yabancı turistin yolu Çukurambar'dan geçmektedir. Ankara'ya gelen yüz binlerce turist içinde konaklamada öncelikli tercih Çukurambar otelleri kategorisinde yer alan tesisler olmaktadır. Çukurambar otelleri kategorisinde hizmet veren otel türleri ise; kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller olarak listelenmektedir.

Çukurambar otelleri tüm yıl açık olup gelen misafirlerini kusursuz bir şekilde ağırlamaktadır. Siz de Ankara ziyaretinizde Çukurambar otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşüyorsanız bu sayfadan tüm Çukurambar otellerini fotoğrafları, konumları ve özellikleri ile ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada listelenen Çukurambar otelleri içerisinden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otel ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Çukurambar otelleri tüm yıl belli bir oranda doluluk yaşamaktadır. Ancak yıl içerisinde en yoğun ve kalabalık sezonunu yaz tatilinin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple yaz ayları içerisinde Çukurambar otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız size tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir. Böylece hem istediğiniz zaman aralıklarında Çukurambar otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklama yapabilir hem de erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Ankara'nın en lüks ve elit semtlerinden biridir Çukurambar.
Çukurambar, İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı bir semttir. Ankara'nın en elit ve lüks semtleri arasında gösterilen Çukurambar, Kızılay'a yaklaşık 3,5 kilometre mesafede yer almaktadır.

Kızılay'a yakın oluşu, merkezi ve elit bir semt oluşu Ankara'ya gelen yerli ve yabancı turistler tarafından konaklamada tercih edilme etkisini arttırmaktadır. Çukurambar'da hizmet veren oteller tüm yıl açıktır ve başkente gelenler tarafından konaklamada öncelikli olarak tercih edilmektedir.

Çukurambar otel fiyatları ise tüm yıl farklılık göstermektedir. Bu farklılıkta hem otellerin bulunduğu kategori hem konaklamanın yapıldığı sezon hem de otelin büyük otel ya da küçük otel olması etkilidir. Tüm yıl boyunca yoğunluk gözlenen otellerin fiyatları yaz mevsiminde bahar ve kış aylarına oranla bir miktar artmaktadır. Çukurambar otel fiyatları üzerinde görülen bu artışta yaz mevsiminin tatil sezonu olması da oldukça etkili olmaktadır.

Çukurambar'da hizmet veren oteller bu sayfada fotoğrafları, fiyatları, konumları ve ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir. Bu listeden tüm otelleri ve Çukurambar otel fiyatlarını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Çukurambar otel fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer unsurda otellerin misafirlerine sunduğu hizmetler, sağladığı olanaklar ve otelin konaklama tipidir. Her şey dahil konaklama tipi ile oda kahvaltı konaklama tipi fiyatlar üzerinde farklılıklara neden olmaktadır.

Çukurambar Hakkında
Geçmişten günümüze yenilenen Çukurambar, şimdilerde Ankara'nın en lüks semti olarak nitelendiriliyor…
Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı olan Çukurambar semti, Kızılay'a yaklaşık 3,5 km mesafede yer alıyor. Çukurambar'ın en bilinen özelliği, 2000'li yıllara kadar bir gecekondu semti olmasıydı. Günümüzde, kentsel dönüşümle birlikte Ankara'nın en lüks semtlerinden biri haline gelen Çukurambar, Kemal Kılıçdaroğlu, Bülent Arınç gibi birçok siyasetçinin yaşadığı semt olarak biliniyor aynı zamanda.

Çukurambar, sahip olduğu avantajlı konumu ile de şehrin yaşanılabilir semtleri arasında gösteriliyor. 100. Yıl semtine komşu olan Çukurambar, şehrin en önemli dört yoluna maksimum 4-5 dakikada ulaşabileceğiniz bir konuma sahip. Eskişehir, Samsun, İstanbul ve Konya yollarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz Çukurambar'dan.

Konumu dolayısıyla Ankara'nın başkenti olabilecek düzeyde olan Çukurambar, tüm bu özellikleri ile geçmişten günümüze fazlasıyla yatırımı hak eden bir semt oldu. Bugün Çukurambar'da, pek çok ünlü markanın ve restoran zincirinin şubesi bulunuyor. Bu anlamda Çukurambar'ın şehrin en popüler semti olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Çukurambar, Orta Doğu Teknik Üniversitesi'ne ve TOBB ETÜ'ye de bir hayli yakın bir mesafede bulunuyor. Bununla birlikte Çankaya Üniversitesi ve Ufuk Üniversitesi de bu semte yer alıyor. Söğütözü Metro İstasyonuna da fazlasıyla yakın olan Çukurambar, her ne kadar trafiğinden dolayı sakinlerine zor zamanlar yaşatıyor olsa da, Ankara'nın en değerli semtlerinden biri olduğu kesinlikle yadsınamaz.

Çukurambar otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
1
10
0 (850) 602 45 53
Ataköşk Group Hotel
Ataköşk Group Hotel
Mevlana Bul. No:148
Çankaya / Ankara
Türkiye

-

Bir hafta sonu düğün için gitmiştik. Servis ve mezeler çok iyiydi. Her şey düşünülmüş. Otel yeni sanırım. Her yer tertemizdi. Gece otelde kaldık. Fiyat bize uygun geldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)