Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bakırköy Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

CNR Fuar Merkezi Yakınındaki Oteller

Bakırköy için {{ (filteredHotels).length}} / 95 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

CNR Fuar Merkezi Yakınındaki Oteller

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan ilçesi Bakırköy'e bağlı Yeşilköy semtinde yer alan CNR Fuar Merkezi yıl boyunca birçok ulusal ve uluslararası organizasyona sahne olmaktadır. Büyük ya da küçük organizasyonlar için gelenlerin konaklamada ilk tercihi hep CNR Fuar Merkezi yakınındaki oteller listesindeki tesisler olmaktadır.

CNR Fuar Merkezi yakınındaki oteller listesi en yakın mesafeden uzağa doğru sıralanmaktadır. İlk sıralarda bulunan oteller, fuar merkezinin de yer aldığı semt olan İstanbul Yeşilköy semtinden başlayarak sıralanmaktadır. Atatürk Havalimanı'nın da burada olması fuar organizasyonu için İstanbul'a gelenlerin konaklamada ilk önce yine CNR Fuar Merkezi yakınındaki otelleri tercih etmesinde etkilidir.

CNR Fuar Merkezi yakınındaki oteller ulaşım açısından da oldukça rahat noktalarda yer almaktadır. Hatta birçok tesisinin fuar merkezine kolay bir ulaşım olması açısından transfer servisleri bulunmaktadır. Bunun dışında toplu taşıma ulaşım ağları da çok rahattır. Özel araçları ile gelenler de İstanbul her noktasına rahatça ulaşabilecekleri ana yollara hızlı ve kolay bir şekilde bağlanabilmektedir.CNR Fuar Merkezi, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Bakırköy ilçesine bağlı Yeşilköy semtinde yer almaktadır. Avrasya'nın en büyük uluslararası fuar merkezi olarak bilinen CNR'da birçok ulusal ve uluslararası etkinlikler düzenlenmektedir.

CNR Expo Fuar Merkezi güçlü alt yapısı ile de dikkat çekmektedir. Merkez ev sahipliği yaptığı organizasyonlarda her türlü teknolojik araç ve sistemi destekleyecek enerji, ısıtma-soğutma, klima, telekomünikasyon, su, hava, basınçlı hava gereksinimlerini eksiksiz sağlayacak bir altyapıya sahiptir.

CNR Fuar Merkezi 8 büyük salondan oluşmaktadır. Konum olarak Atatürk Havalimanı'na çok yakın bir mesafede olması ile de organizasyon ziyaretçileri alana rahatlıkla ulaşabilirler. Fuar alanında ziyaretçilerin rahatı ve konforu için CNR EXPO salonlarında yer alan 30'dan fazla gıda servis noktası vardır. Bu yemek servisi restoranları alakart, fastfood ve coffee break restoranlardan oluşmaktadır. Bu restoranlar 2000 kişilik banket organizasyonlarına kadar, her türlü zengin menü seçeneklerini, titizlikle ve hijyenik koşullarda sunmaktadır. Fuar süresince personel ve stand hostesleri / hostları için yemek ihtiyaçları, fuar merkezinin yetkili yemek firmasının hazırladığı ekonomik menülerle sağlanmaktadır.

CNR Fuar Merkezi Yakınındaki Oteller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları CNR Fuar Merkezi Yakınındaki Oteller için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için CNR Fuar Merkezi Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için CNR Fuar Merkezi Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller İstanbul Yeşilköy, Florya semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.