search icon
Giriş
05 Ağustos Per.
Çıkış
06 Ağustos Cum.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Çandarlı Pansiyonları

Çandarlı için 10 otel listelendi.

Del Puerto Hotel

Otel
Çandarlı Mah merkezine 16.9 km uzaklıkta
441 TL450 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:441 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
441 TL
Etstur
Otelz.com
449 TL
441 TL'den başlayan fiyatlarla

Etap Altınel Hotel Aliağa

Otel
Neredekal.com
3.3/5
Çandarlı Mah merkezine 14.6 km uzaklıkta
452 TL452 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:452 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
443 TL
Etstur
Odamax
452 TL
443 TL'den başlayan fiyatlarla

Hampton by Hilton İzmir Aliağa

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.4/5
Çandarlı Mah merkezine 14.0 km uzaklıkta
608 TL608 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:608 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
499 TL
Otelz.com
Tatil.com
608 TL
499 TL'den başlayan fiyatlarla

Şakran Otel

Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
3.9/5
Çandarlı Mah merkezine 13.2 km uzaklıkta
405 TL405 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:405 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
345 TL
Etstur
Setur
405 TL
345 TL'den başlayan fiyatlarla

Aksu Otel Şakran

Otel
Çandarlı Mah merkezine 13.1 km uzaklıkta
249 TL249 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:249 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Ayvazali Hotel Bergama

Otel
Neredekal.com
4.1/5
(92 değerlendirme)
Çandarlı Mah merkezine 26.1 km uzaklıkta
324 TL324 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:324 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
305 TL
Otelz.com
Tatil.com
324 TL
305 TL'den başlayan fiyatlarla

Galenos Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3/5
Çandarlı Mah merkezine 25.1 km uzaklıkta
290 TL290 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:290 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
284 TL
Etstur
Odamax
290 TL
284 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Labella Bergama

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
(98 değerlendirme)
Çandarlı Mah merkezine 23.1 km uzaklıkta
353 TL353 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:353 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
346 TL
Etstur
Odamax
353 TL
346 TL'den başlayan fiyatlarla

Le Monde Beach Resort & Spa

Otel
Plaj
Neredekal.com
3.6/5
Çandarlı Mah merkezine 14.1 km uzaklıkta
1.078 TL1.078 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:1.078 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Otel Şato

Butik Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.7/5
Çandarlı Mah merkezine 3.0 km uzaklıkta
490 TL500 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:490 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Çandarlı Pansiyonları

Çandarlı Pansiyonları

Alabildiğinde uzanan kıyı şeridindeki eşsiz koyları ve kültürel zenginlikleri ile önemli bir çekim merkezi haline gelen Çandarlı, İzmir'in en kuzeyinde yer alıyor. Ege'nin sıcaklığını ve cana yakınlığını iliklerinize kadar hissedeceğiniz şirin tatil beldesi, Cenevizlilerden miras kalan kalesi ve ve kendi adıyla anılan körfeziyle dikkat çekiyor. Antik Pitane Kenti ile Pergamon'un Limanı Elaia'nın üzerinde şekillenmiş tarihi belde, yüce Karadağ'ın ve Karagöl'ün eteklerinde, envai çeşit meyve ve sebze bahçelerinin arasında konuklarını ağırlıyor. Karadağ'ın beldeye kattığı bir değer olan jeotermal kaynaklar ve ılıcalar, beldeyi yerli ve yabancı turistlerce cazip görülen tatil bölgelerinden kılıyor. Çandalı'nın her bir köşesi buram buram tarih kokuyor. Ağırlıklı olarak adalardan ve Rumeli'den göçenlerle yerleşik hayata geçen Türkmenlerin yaşadığı belde, Çanakkale-İzmir otoyolu üzerinde bulunduğu ve erişim kolaylığına sahip olduğu için revaçta olan tatil yerleri arasında sayılıyor. İlk çağlarda Ailos ismi ile anılan meşhur rüzgarını günümüzde de muhafaza eden Çandarlı, dağlarının yukarılarına kurulmuş ve ateş böceği gibi yanıp sönen kırmızı ışıklardan ötürü ateş böceklerinin ilçesi olarak anılıyor. Virtivius'tan günümüze limanının çok elverişli oluşuyla ilgili yapılan bahislerin, uzaydan çekilen fotoğraflarla da kanıtlanmasının ardından doğal liman ünvanına kavuşan Çandarlı'yı vazgeçilmez noktalardan birisi haline getiren koyları da ayrı bir değer teşkil ediyor. Türk filmlerinin unutulmaz sahnelerinin çekildiği kalesinden neredeyse tamamı görülen Çandarlı kalınacak pansiyonlar bakımından sade ve şirin alternatiflere sahip.

Çandarlı Kalınacak Pansiyonlar

Çandarlı Kalınacak Pansiyonlar

Turistik değerleriyle ünlü beldenin konaklama tesisi olarak tercih edilecek büyük otelleri bulunmuyor. Olan Çandarlı otelleri ise beldenin kültürüne ayak uydurmuşçasına pansiyon konseptinde hizmet sunuyor. Konuklarını Ege insanının içtenliğiyle karşılayan ve konuklarının rahatını her şeyin üstünde tutan Çandarlı pansiyonları ise plaj yakınında ve merkezde yer alan güzel konumlarda hizmet sunuyor. Berrak denizi, canlı koyları, şirin merkezi ve konaklama tesislerinin içtenliğiyle yerli ve yabancı turistler, tarih ve kültür meraklısı gezginler ve fotoğraf çekmeyi sevenler tarafından sıkça ziyaret ediliyor.

 • Çandarlı butik pansiyon alternatifleriile misafirlerini memnun edecek her türlü donanıma sahip. Konumsal güzellikleri ve hizmet kaliteleri kalitelerine rağmen çok uygun fiyatlarla hizmet veren pansiyonların farklı konsept ve yatak sayısı ile hazırlanmış çeşitleri bulunuyor.
 • Çandarlı günlük pansiyon olanaklarından dilersiniz bir gün, dilerseniz sezon boyunca yararlanma imkanına çok uygun fiyatlara sahip olabiliyorsunuz. Eğer Çandarlı'da geçireceğiniz tatiliniz uzun soluklu olacaksa ön rezervasyon ile yerinizi sabitleyerek kendinizi tatil hayallerinize verebilirsiniz.
 • Uygun fiyatlı konaklama tesislerinin adresi Çandarlı ucuz pansiyon seçenekleri ile de oda-kahvaltı veya yarım pansiyon olanakları sunarak bütçenize uygun koşullarda tatil yapmanıza olanak sağlıyor.

Çandarlı Pansiyon Fiyatları

Çandarlı Pansiyon Fiyatları

Çandarlı pansiyonları, konukların da memnuniyet yaratacak kadar iyi konumlarda bulundukları halde oldukça uygun fiyatlarla hizmet sunuyor. Pansiyonların fiyatlarının farklı olmasının ilk nedeni tam pansiyon veya yarım pansiyon oluyor. Aralarında fark bulunan iki işletme sisteminin sunduğu avantaj farklı olduğu için fiyatları da farklı oluyor. Pansiyonların sunduğu hizmetlerde bu durumda etkili oluyor. İşletme kapasitesine göre değişen internet bağlantısı, otopark, oda servisi gibi seçenekler fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor. Soğuk bir belde olduğu için yaz aylarında özellikle tercih edilirken kış aylarında fazla rağbet görmeyen Çandarlı'da pansiyon fiyatları üzerinde etkili olan en büyük faktör sezon dönemi oluyor. Yer bulma sıkıntısı yaşamamak ve hem bütçeniz hem hizmet tercihinize uygun bir konaklama olanağı yakalayabilmek için erken rezervasyon olanaklarından yararlanabilirsiniz. Denize yakın veya merkezi konumda uygun konaklama alternatiflerine sahip olan Çandarlı pansiyon fiyatları üzerinde etkili olan diğer faktörlerse; sunulan hizmet yelpazesi, talep edilen hizmetler, tercih edilen konaklama biçimi ve yemek seçeneklerinden oluşuyor.

Çandarlı Gezilecek Yerler

Çandarlı Gezilecek Yerler

Küçük bir yarımadayı andıran Çandarlı'nın sayılamayacak bollukta koyları, limanı, sahilleri ve plajları, beldeye adım atar atmaz ilk olarak tercih edilen rotalar oluyor. Soğuk denizi, yaz aylarının sıcağında Çandarlı'nın tercih edilme sebepleri arasında başı çekiyor. Rüzgarın yönüne göre yarısı dalgalı, diğer yarısı dingin olan Çandarlı koylarında zevkiniz ve o günkü tercihinize göre seçim yapabilirsiniz. Beldenin en kalabalık ve tercih gören plajı ise kalenin önünde bulunan, mavi bayrak ödüllü Kaleönü Plajı oluyor. Gezilecek yerler;

 • Tadı olan sakızlı dondurmasını yiyerek sokaklarında akşam turları atabilir, kale önünde bulunan çay ocağında beldenin temiz havasını soluyabilir, denize karşı çayınızı yudumlayabilirsiniz. Her gün kurulan gece pazarını gezerek yerliler tarafından yetiştirilen doğal ürünlerden alabilirsiniz.
 • Tarih ve kültür meraklılarına da aradıklarını bulma olanağı sağlayacak zenginliklere ev sahipliği yapan Çandarlı'nın doğası ve tarihine yolculuk edebilirsiniz.
 • Çandarlı'nın sunduğu güzelliklerden fırsat bulabilirseniz, tatilinizi bitirmeden evvel rotanızı Çandarlı'ya çok yakın olan Bademli Köyü ve Denizköy'e çevirebilir; güzellikte birbiriyle yarışan doğa manzaralarına tanık olabilirsiniz.
 • Otantik mekanları ile tanınan Bademli Köyü'nde hoşça vakit geçirebilir, hazır gelmişken kalkan teknelerle tam karşısında bulunan Kalem Adası'na geçebilir, dünyanın en güzel denizlerinden birini görebilirsiniz.
 • Aslında sahil yolunda, denizin kıyısında konumlanmış şirin bir balıkçı köyü olan, son yıllarda fazlaca gelişmiş olsa da tabiatını koruyan Denizköy'ün mekanlarına uğrayabilir, deniz mahsulleri ve Ege otlarından oluşan lezzetlerini tadabilir, kahvehanelerinde çay içebilirsiniz.

Çandarlı Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çandarlı Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Çandarlı Pansiyonları - En Uygun Çandarlı Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 1078 TL - 608 TL
Çandarlı bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Çandarlı bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Çandarlı Pansiyonları - En Uygun Çandarlı Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Çandarlı Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Çandarlı Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Çandarlı Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Çandarlı Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.