Giriş
01.06.22
Çıkış
02.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Konsept/Tema

Çocuk Dostu

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Tesis Türü

Pansiyon

Olanaklar

Resepsiyon
Sigara İçme Alanı

Çandarlı Pansiyonları:

Çandarlı için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Pansiyon
Aile Dostu
Henüz Puanlanmamış
Çandarlı Mah merkezine 14.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
300 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Çandarlı Mah merkezine 16.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
500 TL
Otel
Aile Dostu
4.5/5 Mükemmel
Çandarlı Mah merkezine 8.7 km uzaklıkta
Setur
Oda-Kahvaltı
931 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
3.6/5 Çok İyi
(10 değerlendirme)
Çandarlı Mah merkezine 16.4 km uzaklıkta
Setur
%40 Tasarruf
Birden Çok Fiyat
1.067 TL
4.5/5 Mükemmel
Çandarlı Mah merkezine 12.2 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
808 TL
Otel
Aile Dostu
4.3/5 Mükemmel
(10 değerlendirme)
Çandarlı Mah merkezine 12.8 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
1.188 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
Çandarlı Mah merkezine 13.3 km uzaklıkta
Otelz.com
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
617 TL
Odamax
613 TL
En uygun fiyat
613 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
613 TL
Otel
Şehir Oteli
Henüz Puanlanmamış
Çandarlı Mah merkezine 13.1 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
349 TL
Otel
Aile Dostu
3.9/5 Çok İyi
(15 değerlendirme)
Çandarlı Mah merkezine 13.3 km uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
382 TL
Otel
Butik Otel
3.6/5 Çok İyi
Çandarlı Mah merkezine 14.2 km uzaklıkta
Otelz.com
%2 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
568 TL

Çandarlı Pansiyonları

Çandarlı Pansiyonları

Alabildiğinde uzanan kıyı şeridindeki eşsiz koyları ve kültürel zenginlikleri ile önemli bir çekim merkezi haline gelen Çandarlı, İzmir'in en kuzeyinde yer alıyor. Ege'nin sıcaklığını ve cana yakınlığını iliklerinize kadar hissedeceğiniz şirin tatil beldesi, Cenevizlilerden miras kalan kalesi ve ve kendi adıyla anılan körfeziyle dikkat çekiyor. Antik Pitane Kenti ile Pergamon'un Limanı Elaia'nın üzerinde şekillenmiş tarihi belde, yüce Karadağ'ın ve Karagöl'ün eteklerinde, envai çeşit meyve ve sebze bahçelerinin arasında konuklarını ağırlıyor. Karadağ'ın beldeye kattığı bir değer olan jeotermal kaynaklar ve ılıcalar, beldeyi yerli ve yabancı turistlerce cazip görülen tatil bölgelerinden kılıyor. Çandalı'nın her bir köşesi buram buram tarih kokuyor. Ağırlıklı olarak adalardan ve Rumeli'den göçenlerle yerleşik hayata geçen Türkmenlerin yaşadığı belde, Çanakkale-İzmir otoyolu üzerinde bulunduğu ve erişim kolaylığına sahip olduğu için revaçta olan tatil yerleri arasında sayılıyor. İlk çağlarda Ailos ismi ile anılan meşhur rüzgarını günümüzde de muhafaza eden Çandarlı, dağlarının yukarılarına kurulmuş ve ateş böceği gibi yanıp sönen kırmızı ışıklardan ötürü ateş böceklerinin ilçesi olarak anılıyor. Virtivius'tan günümüze limanının çok elverişli oluşuyla ilgili yapılan bahislerin, uzaydan çekilen fotoğraflarla da kanıtlanmasının ardından doğal liman ünvanına kavuşan Çandarlı'yı vazgeçilmez noktalardan birisi haline getiren koyları da ayrı bir değer teşkil ediyor. Türk filmlerinin unutulmaz sahnelerinin çekildiği kalesinden neredeyse tamamı görülen Çandarlı kalınacak pansiyonlar bakımından sade ve şirin alternatiflere sahip.

Çandarlı Kalınacak Pansiyonlar

Çandarlı Kalınacak Pansiyonlar

Turistik değerleriyle ünlü beldenin konaklama tesisi olarak tercih edilecek büyük otelleri bulunmuyor. Olan Çandarlı otelleri ise beldenin kültürüne ayak uydurmuşçasına pansiyon konseptinde hizmet sunuyor. Konuklarını Ege insanının içtenliğiyle karşılayan ve konuklarının rahatını her şeyin üstünde tutan Çandarlı pansiyonları ise plaj yakınında ve merkezde yer alan güzel konumlarda hizmet sunuyor. Berrak denizi, canlı koyları, şirin merkezi ve konaklama tesislerinin içtenliğiyle yerli ve yabancı turistler, tarih ve kültür meraklısı gezginler ve fotoğraf çekmeyi sevenler tarafından sıkça ziyaret ediliyor.

  • Çandarlı butik pansiyon alternatifleriile misafirlerini memnun edecek her türlü donanıma sahip. Konumsal güzellikleri ve hizmet kaliteleri kalitelerine rağmen çok uygun fiyatlarla hizmet veren pansiyonların farklı konsept ve yatak sayısı ile hazırlanmış çeşitleri bulunuyor.
  • Çandarlı günlük pansiyon olanaklarından dilersiniz bir gün, dilerseniz sezon boyunca yararlanma imkanına çok uygun fiyatlara sahip olabiliyorsunuz. Eğer Çandarlı'da geçireceğiniz tatiliniz uzun soluklu olacaksa ön rezervasyon ile yerinizi sabitleyerek kendinizi tatil hayallerinize verebilirsiniz.
  • Uygun fiyatlı konaklama tesislerinin adresi Çandarlı ucuz pansiyon seçenekleri ile de oda-kahvaltı veya yarım pansiyon olanakları sunarak bütçenize uygun koşullarda tatil yapmanıza olanak sağlıyor.

Çandarlı Pansiyon Fiyatları

Çandarlı Pansiyon Fiyatları

Çandarlı pansiyonları, konukların da memnuniyet yaratacak kadar iyi konumlarda bulundukları halde oldukça uygun fiyatlarla hizmet sunuyor. Pansiyonların fiyatlarının farklı olmasının ilk nedeni tam pansiyon veya yarım pansiyon oluyor. Aralarında fark bulunan iki işletme sisteminin sunduğu avantaj farklı olduğu için fiyatları da farklı oluyor. Pansiyonların sunduğu hizmetlerde bu durumda etkili oluyor. İşletme kapasitesine göre değişen internet bağlantısı, otopark, oda servisi gibi seçenekler fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor. Soğuk bir belde olduğu için yaz aylarında özellikle tercih edilirken kış aylarında fazla rağbet görmeyen Çandarlı'da pansiyon fiyatları üzerinde etkili olan en büyük faktör sezon dönemi oluyor. Yer bulma sıkıntısı yaşamamak ve hem bütçeniz hem hizmet tercihinize uygun bir konaklama olanağı yakalayabilmek için erken rezervasyon olanaklarından yararlanabilirsiniz. Denize yakın veya merkezi konumda uygun konaklama alternatiflerine sahip olan Çandarlı pansiyon fiyatları üzerinde etkili olan diğer faktörlerse; sunulan hizmet yelpazesi, talep edilen hizmetler, tercih edilen konaklama biçimi ve yemek seçeneklerinden oluşuyor.

Çandarlı Gezilecek Yerler

Çandarlı Gezilecek Yerler

Küçük bir yarımadayı andıran Çandarlı'nın sayılamayacak bollukta koyları, limanı, sahilleri ve plajları, beldeye adım atar atmaz ilk olarak tercih edilen rotalar oluyor. Soğuk denizi, yaz aylarının sıcağında Çandarlı'nın tercih edilme sebepleri arasında başı çekiyor. Rüzgarın yönüne göre yarısı dalgalı, diğer yarısı dingin olan Çandarlı koylarında zevkiniz ve o günkü tercihinize göre seçim yapabilirsiniz. Beldenin en kalabalık ve tercih gören plajı ise kalenin önünde bulunan, mavi bayrak ödüllü Kaleönü Plajı oluyor. Gezilecek yerler;

  • Tadı olan sakızlı dondurmasını yiyerek sokaklarında akşam turları atabilir, kale önünde bulunan çay ocağında beldenin temiz havasını soluyabilir, denize karşı çayınızı yudumlayabilirsiniz. Her gün kurulan gece pazarını gezerek yerliler tarafından yetiştirilen doğal ürünlerden alabilirsiniz.
  • Tarih ve kültür meraklılarına da aradıklarını bulma olanağı sağlayacak zenginliklere ev sahipliği yapan Çandarlı'nın doğası ve tarihine yolculuk edebilirsiniz.
  • Çandarlı'nın sunduğu güzelliklerden fırsat bulabilirseniz, tatilinizi bitirmeden evvel rotanızı Çandarlı'ya çok yakın olan Bademli Köyü ve Denizköy'e çevirebilir; güzellikte birbiriyle yarışan doğa manzaralarına tanık olabilirsiniz.
  • Otantik mekanları ile tanınan Bademli Köyü'nde hoşça vakit geçirebilir, hazır gelmişken kalkan teknelerle tam karşısında bulunan Kalem Adası'na geçebilir, dünyanın en güzel denizlerinden birini görebilirsiniz.
  • Aslında sahil yolunda, denizin kıyısında konumlanmış şirin bir balıkçı köyü olan, son yıllarda fazlaca gelişmiş olsa da tabiatını koruyan Denizköy'ün mekanlarına uğrayabilir, deniz mahsulleri ve Ege otlarından oluşan lezzetlerini tadabilir, kahvehanelerinde çay içebilirsiniz.

Çandarlı Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çandarlı bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Çandarlı bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Çandarlı Pansiyonları - En Uygun Çandarlı Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Çandarlı Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Çandarlı Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Çandarlı Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Çandarlı Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.