Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çalkaya Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çalkaya Otelleri

Çalkaya için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Çalkaya Otelleri

Tarihi ve doğal güzellikleri ile Çalkaya, Antalya'nın saklı kalan cenneti niteliğinde…
Çalkaya, Antalya'nın 16 km doğusunda, Düden Şelalesi ve Aksu akarsularının arasında bulunuyor. Tarihi M.Ö 1200 yıllarına dek uzanan Çalkaya, Helen, Roma ve Bizans gibi pek medeniyete beşiklik etmiş bir yer.

Akdeniz iklimin hüküm sürdüğü Çalkaya, sebzecilik ve narenciye üretiminin en yoğun olduğu bölgelerden biri. Daha çok sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil için tercih edilen Çalkaya'da, bu anlamda pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle büyük kent otelleri, bir hayli ilgi görüyor Çalkaya otelleri arasında.

Çalkaya otelleri, her şeyden önce misafirlerinin huzuru için onlara sakin bir konaklama ortamı hazırlıyor. Birçoğunun muhteşem bir orman manzarasına sahip olduğu Çalkaya otelleri, hizmet kaliteleri ile de misafirlerine lüks ve konforu bir arada sunuyor. Kısa dönem seyahat edenlere ve turistik gezi amaçlı olarak Antalya'ya gelenleri, büyük bir keyifle ağırlıyor Çalkaya otelleri.

Sadece turistik değil, iş seyahati amacıyla Antalya'ya geleceksiniz eğer, yine Çalkaya otellerini büyük bir rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hangi amaçla olursa olsun, hoşça zaman geçirmek istiyorsanız eğer, Çalkaya otelleri sizin için oldukça ideal.

Siz de bu yaz, huzurlu, keyifli ve sakin bir tatil yapmayı planlıyorsanız eğer, konaklamak için Çalkaya'yı tercih edebilir ve Çalkaya otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Hem merkezi, hem de huzurlu bir konaklama için Çalkaya otellerini tercih edebilirsiniz…
Antalya'nın 16 km doğusunda bulunuyor Çalkaya. Düden Şelalesi ve Aksu akarsularının arasında yer alan Çalkaya, tarih boyunca Helen, Roma ve Bizans gibi pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış. Tarihi M.Ö 1200 yıllarına dayanan Çalkaya, Antalya'da keyifli bir tatilin yegane adreslerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Sebzecilik ve narenciye üretiminin en yoğun olduğu bölgelerden biri olan Çalkaya, Akdeniz'in tüm güzelliklerini bünyesinde barındırıyor. Antalya'da sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız eğer, Çalkaya otellerinde konaklama yapabilirsiniz.

Muhteşem bir orman manzarası, lüks hizmetleri ve konforlu konaklama birimleriyle Çalkaya otelleri, fiyatlarıyla da fazlasıyla dikkat çekiyor. Çalkaya otel fiyatları sezondan sezona değişkenlik gösteriyor. Yaz mevsiminde turist sayısında görülen artış, Çalkaya otel fiyatlarına da doğrudan yansıyor. Otelin bulunduğu konum, sağladığı hizmetler ve o hizmetlerin kalitesi de, Çalkaya otel fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar olarak öne çıkıyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Çalkaya'da. Genel olarak 2021 Çalkaya otel fiyatlarının ortalama 195 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer siz de, Antalya'da hem merkezi, hem de huzurlu bir konaklama yapmak isterseniz Çalkaya'yı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Çalkaya otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Çalkaya otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Çalkaya Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Çalkaya için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Çalkaya otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Çalkaya otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.