Büyük Çakıl Plajı

  • Antalya / Kaş / Büyük Çakıl

Büyük Çakıl Plajı

Büyük Çakıl Plajı, Akdeniz'in tarihi ve deniziyle turizm başkenti Antalya'nın eşsiz doğası içerisinde saklanmış olan Kaş ilçesinde yer alır. Büyük Çakıl Plajı, Kaş ilçe merkezinin yaklaşık 17 kilometre doğusunda bulunmaktadır. Plaja Jandarma binasının önünden geçen asfalt yol takip edilerek araçla kolay bir şekilde ulaşılabilir. Büyük Çakıl Plajı aynı zamanda Küçük Çakıl Plajı'nın bulunduğu koyun da hemen doğu tarafındadır.

Büyük Çakıl Plajı'nın yaklaşık olarak 50 metre uzunluğundaki plaj alanı berrak, tertemiz deniz suyuyla ve tatil kokusu sinmiş havasıyla sizi kendine aşık edecek. En sıcak havalarda Büyük Çakıl Plajı'nda serinlemenin keyfini çok fazla yerde alamazsınız; çünkü denizin içinden kaynak çıkması sebebiyle suyu soğuktur.

Yeşil bir doğanın içinde kendini gösteren ve turkuaz rengi suyunda davet eden havasına kapılıp eğlenceli ve bolca dinleneceğiniz bir tatil sizi bekliyor. Büyük Çakıl Plajı fantastik atmosferinde tüm yılınızın yorgunluğunu üzerinizden çekip alacak. Siz de sadece ruhunuzu yenilemenin tadını çıkaracaksınız.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Şemsiye ve şezlong ücretsiz
8

-

Suyu soğuk. Dalgalı. Ama bence en öne çıkan yanı, denize girerken oldukça büyük taşlardan geçerek girmek zorunda olmanız. Ayaklara ciddi zarar verebiliyor. Deniz ayakkabısı şart. Suyu elbette çok temiz. Kumsal yerine çakıl taşlarının olması kumun her tarafınıza yapışmasından kurtarıyor. Restoran hizmeti mevcut. Dilerseniz plajda, dilerseniz restoranın gölgesinde yiyebiliyorsunuz. Restoranın arkasında konaklamak için.. Devamını Göster