Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Büyük Çakıl Plajı
Büyük Çakıl Plajı - Görsel 1
Büyük Çakıl Plajı - Görsel 2
Büyük Çakıl Plajı - Görsel 3
Büyük Çakıl Plajı - Görsel 4
5 Fotoğraf
4/5
Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Büyük Çakıl Plajı Hakkında

Büyük Çakıl Plajı, Akdeniz'in tarihi ve deniziyle turizm başkenti Antalya'nın eşsiz doğası içerisinde saklanmış olan Kaş ilçesinde yer alır. Büyük Çakıl Plajı, Kaş ilçe merkezinin yaklaşık 17 kilometre doğusunda bulunmaktadır. Plaja Jandarma binasının önünden geçen asfalt yol takip edilerek araçla kolay bir şekilde ulaşılabilir.

Büyük Çakıl Plajı aynı zamanda Küçük Çakıl Plajı'nın bulunduğu koyun da hemen doğu tarafındadır. Büyük Çakıl Plajı'nın yaklaşık olarak 50 metre uzunluğundaki plaj alanı berrak, tertemiz deniz suyuyla ve tatil kokusu sinmiş havasıyla sizi kendine aşık edecek.

En sıcak havalarda Büyük Çakıl Plajı'nda serinlemenin keyfini çok fazla yerde alamazsınız; çünkü denizin içinden kaynak çıkması sebebiyle suyu soğuktur. Yeşil bir doğanın içinde kendini gösteren ve turkuaz rengi suyunda davet eden havasına kapılıp eğlenceli ve bolca dinleneceğiniz bir tatil sizi bekliyor.

Büyük Çakıl Plajı fantastik atmosferinde tüm yılınızın yorgunluğunu üzerinizden çekip alacak. Siz de sadece ruhunuzu yenilemenin tadını çıkaracaksınız.

Yorum / Değerlendirme

4/5
Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4
Büyük Çakıl Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?