Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Burhaniye Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Burhaniye Butik Otelleri

Burhaniye için {{ (filteredHotels).length}} / 48 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Burhaniye Butik Otelleri

Burhaniye; yemyeşil doğası, tertemiz havası, tarihi dokusu, zeytinleri ve zeytinyağları ile ünlüdür.
Burhaniye, Balıkesir ilinin Ege Denizi kıyısında bulunan ünlü bir tatil ilçesidir. Burhaniye ağırlıklı olarak zeytinyağı üretimine yönelik zeytincilik ve iç turizm merkezidir. Burhaniye kuzeyde Kaz Dağları güneyde Madra Dağı arasında kalan Edremit Körfezi bölgede bulunur.

Özellikle İstanbullu'ların, Bursalı'ların ve yakın çevrede yaşayanların vakit buldukça dinlenmek ve tatil yapmak için tercih ettikleri Burhaniye'de birbirinden farklı kategorilerde pek çok konaklama oteli yer almaktadır. Bu oteller arasında tatil otelleri, termal – kaplıca otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, apart oteller, pansiyonlar ve Burhaniye butik otelleri tüm yıl açık olup hizmet vermektedir.

Tüm yıl içerisinde Burhaniye'ye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri bu oteller arasında en çok Burhaniye butik otelleri ilgi görmektedir. Burhaniye butik otelleri kategorisinde yer alan butik oteller hem Burhaniye merkezde hem de deniz kenarında yer alan binalarında misafirlerini ağırlamaktadır. Burhaniye'de her bütçeden her zevke kadar bir butik otel bulmak mümkündür.

Burhaniye butik otelleri kategorisinde yer alan butik oteller evinin konforunu, rahatlığını arayanlar ve butik otellerin konseptlerini sevenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Burhaniye butik otelleri kategorisinde yer alan butik oteller misafirlerine sıcak, samimi, evinin rahatlığını ve huzurunu sağladığı için de çoğunlukla tercih edilmektedir.

Burhaniye butik otelleri ve Riva butik otel fiyatları Neredekal.com Burhaniye sayfasında listelenmektedir. Listelenen bu sayfadan Burhaniye butik otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden konaklama yapılmak istenilen Burhaniye butik oteline ön rezervasyon da yapılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Burhaniye Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir iline bağlı Burhaniye, muhteşem doğası, tarihi dokusu, zeytin ve zeytinyağları ile ünlü bir ilçemizdir. Çevre illere yakınlığı dolayısıyla hafta sonu kaçamakları için sıklıkla tercih edilen tatil yerleri arasında yer alıyor. 5 yıldız, 4 yıldız, apart oteller ve pansiyonlar gibi çeşitli konaklama seçenekli bulanabilecek ilçenin en çok tercih edilen tesisleri ise butik oteller oluyor. Burhaniye butik otelleri ulaşım imkanı ise oldukça çeşitli. Balıkesir merkezine 90 kilometre mesafede bulunan Burhaniye'ye dilerseniz özel aracınızla dilerseniz de merkezden düzenli olarak kalkan ilçe minibüsleri ile ulaşabilirsiniz. Burhaniye butik otellerine ulaşım çevre illerden de rahatlıkla yapılabiliyor. Hava yolunu tercih edenler için Balıkesir Havalimanı'ndan ilçeye ulaşmak yalnızca 10 dakika, bunun için taksi kullanmak ise oldukça mantıklı görünüyor. Burhaniye'deki butik tesislere ulaşım kolay mı? soruları kolaylıkla yanıtlanabildiği için buraya gelen konuklara bir tek bir tatilin keyfini çıkarmak kalıyor.

Gerek hafta sonunu değerlendirmek için gerekse uzun süreli tatiller için sıklıkla tercih edilen bölgeler arasında Burhaniye. Burhaniye çevresinde gezilecek yerler konusunda oldukça zengin bir bölge. Muhteşem doğası, tarihi dokusu sebebiyle de özellikle İstanbul, Bursa, Ankara gibi illerden yoğunlukla ziyaretçi alıyor. Bölgenin en çok rağbet gören tesisleri iseBurhaniye butik otelleri Bu oteller her zevke ve bütçeye hitap edecek nitelikte ve her mevsim konuklarını ağırlamaya hazır bulunuyor. İlçeye gelen konukların yapabilecekleri tek şey elbette konaklarda aldıkları hizmetlerle sınırlı değil. Peki Burhaniye butik otelleri çevresinde gezilebilecek yerler hangileri? Buraya geldiyseniz Adramytteion Antik Kenti'ni, Ören'i, Kaz Dağları'nı görmeden gitmeminizi öneririz. Burhaniye butik otelleri çevresinde gezilebilecek yerler bittikten sonra yapmanız gereken bir başka şey ise yakın mevkilere düzenlenen günübirlik turlara katılmak. Ayrıca Ören Zeytin ve Turizm Festivali'ne denk gelirseniz bakmadan geçmemelisiniz.

Tüm yıl boyunca turizme açık olan Burhaniye'de en çok rağbet gören tesisler arasında Burhaniye butik otelleri olduğunu söylemiştik. Rezervasyon öncesi daha önce ziyerete gelmiş olan tanıdıklara yöneltilen en önemli soru en iyi Burhaniye butik otelleri hangileridir? sorusu oluyor. Bölgede evinin konforu ve rahatlığını yaşatacak birçok tesis olmasına rağmen en iyi Burhaniye butik otelleri için listeler sürekli olarak inceleniyor. Kendi evinin konforunu ve rahatlığını arayan tatilciler araştırmaları neticesinde birçok farklı seçeneğe ulaşabiliyor. Siz de Burhaniyedeki en iyi butik otelleri merak ediyorsanız listemizi ziyaret edebilir, en çok tercih edilen tesislerde erken rezervasyon imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Daha önce de söylemiş olduğumuz gibi Burhaniye merkez butik otelleri Balıkesir merkeze uzaklığı yaklaşık 90 kilometredir. Balıkesir merkezden Burhaniye'ye ulaşım için özel araç kullanılacağı gibi, Balıkesir Otogarı'na gidilerek Burhaniye merkez minibüsleri de kullanılabilir. Balıkesir halkının da hafta sonu tatilleri için çokça tercih ettiği Burhaniye'ye merkezden ulaşım olanakları görüldüğü gibi oldukça kolay. Bu yüzden bölge halkı yakınlarında bulunan doğal güzellikleri değerlendirmek ve kısa bir tatil yapmak için sıklıkla Burhaniye merkez butik otelleri tercih ediyor. Özel aracınız yoksa ve toplu taşıma kullanmak istemiyorsanız Balıkesir'in merkezinde hizmet veren araç kiralama şirketlerinden özel araç kiralayabilir, bütçenize en uygun aracı seçerek kolay ve konforlu bir seyahati tercih edebilirsiniz.