Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Yapmadan Dönme
Zorlu Center'da Rengarenk Yeni Yıl Köyü

Zorlu Center'da Rengarenk Yeni Yıl Köyü

Paylaş
Merve Aygün Engin  
Eklenme: 08 Aralık 2021
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Zorlu Center'da Rengarenk Yeni Yıl Köyü
Aralık ayı ile birlikte yeni yıl ruhu da çevremizi sarmaya başladı ve heyecanla beklediğimiz anlar yavaş yavaş geliyor. Işıklar altındaki mağazalar, kırmızıya bürünen camekanlar, televizyonda izlenen yılbaşı filmleri, bu dönemde içimizi ısıtıyor.

İstanbul’da yaşayanlar içinse yılbaşı heyecanı daha bir başka oluyor. Zorlu Center her sene olduğu gibi bu sene de kapılarını yılbaşı eğlencesine açtı ve İstanbullular pandemi ile geçen iki yılın ardından tekrar eğlenceye doyacak. Şehrin merkezine kurulan yeni yıl köyünde, yılbaşı büyük bir heyecanla kutlanıyor olacak.

Zorlu Center Yılbaşı Festivali

Zorlu Center'da Rengarenk Yeni Yıl Köyü

Zorlu Yeni Yıl Köyü olarak bilinen, bu sene Zorlu Center’ın sosyal medya hesaplarında Yılbaşı Festivali olarak lanse ettiği etkinlikler, 1-31 Aralık tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlıyor. Zorlu Center meydan katında yer alan yeni yıl köyü, birbirinden özel hediye seçenekleri sunan kulübeler, yerli ve yabancı mağazalar ve etkinliklerle her yaştan kişiye hitap edecek şekilde. Bölgede yer alan ışıklı süslemeler, fotoğraf çekilme alanları, kardan adamlar, yiyecek ve içecek standları ziyaretçilerine bambaşka bir yılbaşı heyecanı yaşatacak.

Bu sene Melek Mosso, İskender Paydaş & Ceylan Ertem konserlerinin de olacağı Zorlu’da, tüm bu etkinlikler ücretsiz. Ancak 16 Aralık tarihinden itibaren Zorlu World uygulamasını indirmeniz ve size özel olarak verilen kodları almanız gerekli. Konserlerin kapasitesi kontenjanla sınırlı olduğundan, konserler için acele etmekte fayda var.

Zorlu Center'da Rengarenk Yeni Yıl Köyü

İstanbul’un göbeğinde yer alan yeni yıl köyünde hem eğlenmek hem de yılbaşı heyecanını yaşamak çok keyifli. Çocuklar için de eğlenceli aktivitelerin olduğu köyde, çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Yeni yıl köyünü 12.00-21.00 saatleri arasında Aralık ayı boyunca gezebilirsiniz. Zorlu PSM’de Konser ve Tiyatro

Zorlu Center’da yeni yıl köyünü gezip, yılbaşı coşkusunu doya doya yaşadıktan sonra, Zorlu Center’ın muhteşem sahnesi Zorlu PSM’deki etkinliklere de göz atabilirsiniz. Tiyatrodan konserlere pek çok etkinliğin gerçekleştiği Zorlu PSM’de harika bir akşam geçirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, mekanın Aralık takvimine bakmak. Akabinde bilet alıp, yeni yıl köyünden sonra konser ya da tiyatro deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kanyon’da Farklı Aktiviteler de Sizleri Bekler

Zorlu Center'da Rengarenk Yeni Yıl Köyü

Zorlu Center’a 15-20 dakikalık bir mesafede yer alan Kanyon, yeni yıl köyünden sonra farklı bir şeyler yapmak isteyenler için ideal olabilir. Atölyelerden söyleşilere, konserlerden organik yiyecek-içecek standlarına kadar her anlamda pek çok seçenek sunan Kanyon, yılbaşı için rengarenk bir güzelliğe bürünüyor. Açık havada yeni yıl heyecanını yaşatan Kanyon, İstanbul’da bu dönem için harika etkinlikler sunuyor.

İster Zorlu, ister Kanyon olsun, İstanbul’da yılbaşı coşkusunu yaşamak için bahanemiz çok. Sağlıkla, mutlulukla dolu bir yeni yıl dilerken, bu dilekleri renkli ve bol ışıklı bir ortamda tutmak çok daha heyecanlı olacaktır. Ne dersiniz? Yılbaşı için hazır mıyız?

Şehir dışından gelenlere bu birbirinden keyifli kutlamalara katılmaları için bölgeye yakın uygun konaklama seçenekleri;

Giriş
25 Eylül Pts.
Çıkış
26 Eylül Sal.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Yorumlar

Yonca kargün 
17.12.2021
Giriş ücretlimi yazarmısınız belli bir miktar alışveriş yapmak gerekiyormu acaba